• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

asdf1368

Registered User
لایک‌ها
110
سلام . میشه چنتا سایت پرداخت به ازای نمایش بنر یا پرداخت برای کلیک روی بنر معرفی کنین . ممنون

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
971
طراحی سایتم داره مراحل نهاییش رو طی میکنه ، به شدت نیاز به یوزر خارجی دارم ، دوستان چه روشی برای تبلیغ پیشنهاد میکنید ؟
بازدیدکننده فقط نمی خوام یوزر میخوام که بیاد تو سایت باشه ، میدونم هزینه بردار و کار سختیه ، ولی چطوری پیدا کنم ؟

با ادمین یکی از کانالهای تلگرام خارجی که تقریبا 18 کا ممبر داره صحبت کردم گفت برای یکبار نمایش تلبیغ ساییتون تو کانال ما 25 دلار میگیرم ! نمی دونم شایدم اینکارو کردم برای تست

ali56543

Registered User
لایک‌ها
542
دوستان برای سایتتون چطور نویسنده پیدا می کنید؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
ssl مجانی کجا گیر میاد؟ فقط سالم باشه و بدن قطعی . امنیتش اصلا مهم نیست فقط برای سئو میخوام
خود هاستینگی که داری اگر سی پنله میتونی بگی فعال کنن برات ، خودتم میتونی از اینجا sslforfree.com بگیری ولی بگی هاست اوکی کنه نیاز به تمدید دستی نداری

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
طراحی سایتم داره مراحل نهاییش رو طی میکنه ، به شدت نیاز به یوزر خارجی دارم ، دوستان چه روشی برای تبلیغ پیشنهاد میکنید ؟
بازدیدکننده فقط نمی خوام یوزر میخوام که بیاد تو سایت باشه ، میدونم هزینه بردار و کار سختیه ، ولی چطوری پیدا کنم ؟

با ادمین یکی از کانالهای تلگرام خارجی که تقریبا 18 کا ممبر داره صحبت کردم گفت برای یکبار نمایش تلبیغ ساییتون تو کانال ما 25 دلار میگیرم ! نمی دونم شایدم اینکارو کردم برای تست
بنده وبسایت دارم بین ۱۲۰۰ الی ۱۵۰۰ بازدیدکننده رو میتونم براتو از طریق بنر بفرستم

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
سلام
دوستان سایتیهست VPS windows به صورت تریال بده ، یه تست ۲۰الی ۳۰دقیقه ای دارم نمیخوام به خاطرش یه ماهه تهیه کنم ؟

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
971
بنده وبسایت دارم بین ۱۲۰۰ الی ۱۵۰۰ بازدیدکننده رو میتونم براتو از طریق بنر بفرستم
ممنون:rolleyes: ولی همونطور که گفتم بازدید کننده خارجی (غیرایرانی) میخوام البته این وسط ایرانی هم باشه مشکلی نیست ،
چون موضوع سایت مربوط به چت آنلاین و پیدا کردن پارتنر زبان هستش ، واسه همین به خارجی ها هم نیاز دارم ، ایرانی ها گند میزنن به همه چی :D

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
سلام به نظرتون بهترین امارگیر وب کدام هست؟؟؟

برای وردپرس بهتره آماره نصب بشه ، و از گوگل وبمستر هم میتونی استفاده کنی

بخش Search Analytics تو زیر مجموعه Search traffic هست و ورودی های گوگل و کلماتی که وارد شدن رو نشون میده

در موارد بعدی های استت و وبگذر

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
ممنون:rolleyes: ولی همونطور که گفتم بازدید کننده خارجی (غیرایرانی) میخوام البته این وسط ایرانی هم باشه مشکلی نیست ،
چون موضوع سایت مربوط به چت آنلاین و پیدا کردن پارتنر زبان هستش ، واسه همین به خارجی ها هم نیاز دارم ، ایرانی ها گند میزنن به همه چی :D
بنده هم خارجی عرض کردم :D
کار کردن روی سایت ایرانی حماقته مگر برای فروش و خدمات :)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوزتان آنالیتیک خراب شده؟

چرا بازدید هارو اینقدر کم میزنه>؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام . میشه چنتا سایت پرداخت به ازای نمایش بنر یا پرداخت برای کلیک روی بنر معرفی کنین . ممنون
به ازای نمایش که اصلا به درد نمیخورن ما سایت با 20 k بازدید گذاشتیم 250 تا تک تومن درآمدمون شد.

بالا