• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
الان ادتیوب و نکس وان نتورک و هرکی که با ادرو کار میکنه سایتش مشکل داره..شمارش تقریبا نصف تا 1/3 شده..گفتن از شنبه درست میشه..از مدیر ادتیوب و نکس وان سوال کردم..

اما بنر میتونی 10 تا بذاری...فقط 2 تا 2 تا کنار هم باشه..سایز ها هم تقریبا بزرگ باشه..فرقی نداره سایز ها مختلف باشه..فعلا تو مشکلن..امیدوارم از شنبه درست بشه..
اره شمارشش خوب نیست حالا ما چند روز گذاشتیم ببنیم چطوریه. من کلا 4 بنر گداشتم. دوتا توی ستون کناری و دوتا هم توی فوتر.
چقدر بشه واریز میکنه؟

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,311
از عصر امروز تا الان سایت من هی فیلتر میشه و بعد از یک مدت باز میشه.چنین چیزی ممکنه یا نه؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اره شمارشش خوب نیست حالا ما چند روز گذاشتیم ببنیم چطوریه. من کلا 4 بنر گداشتم. دوتا توی ستون کناری و دوتا هم توی فوتر.
چقدر بشه واریز میکنه؟

والا من ازش پیش پرداخت میگیرم..مثلا 10 میلیون نمایش رو پیش میده..بعد تموم شد دوباره میده...
میخوایین ازش سوال کنم؟

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
والا من ازش پیش پرداخت میگیرم..مثلا 10 میلیون نمایش رو پیش میده..بعد تموم شد دوباره میده...
میخوایین ازش سوال کنم؟
10 میلیون نمایش رو توی چند وقت انجام میدی؟
برای من فکر کنم روزی 10 تا 15 هزار نمایش رو بندازه.
از بپرس ببین چطوریاست!
بهش بگو رفیقمونه بزار هوای مارو هم داشته باشه!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
10 میلیون نمایش رو توی چند وقت انجام میدی؟
برای من فکر کنم روزی 10 تا 15 هزار نمایش رو بندازه.
از بپرس ببین چطوریاست!
بهش بگو رفیقمونه بزار هوای مارو هم داشته باشه!
20 روزه
----------
60 هزار پیج ویو داشته باشی... 500 هزار نمایش میندازه اگه 10 تا بنر بذاری///البته وقتی که درست بود شمارش های ادرو..الان که افتضاحه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان اگه یه مطلب داشته باشیم مثلا . بعد به همون مطلب با دو کلمه مختلف لینک بدیم مثلا تو یه صفحه "دانلود تلگرام"تو یه صفحه دیگه" تلگرام " موشکلی از نظر گوگل داره؟
خیلیم عالیه یکه !!

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
20 روزه
----------
60 هزار پیج ویو داشته باشی... 500 هزار نمایش میندازه اگه 10 تا بنر بذاری///البته وقتی که درست بود شمارش های ادرو..الان که افتضاحه
پس میگی صبر کنیم ببینیم شنبه که درست ضد ببینیم چندتا نمایش میندازه؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
منظورم تو خود سایت هستا نه برا لینک سازی .
مثلا یه پست دارم خوب؟ تو صفحه اصلی با لینک دانلود تلگرام میره به پست بعد تو یه صفحه دیگه سایت خودم همون پست رو با لینک تلگرام فقط گزاشتم یعنی یه پست با دو لینک مختلف.تو دو صفحه مختلف
درسته

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
سلام دوستان کسی کد ثابت به شکل زیر رو داره؟
دقیقا مثل همین برای کانال تلگرام می خوام
1.jpg
سورس صفحه رو نگاه کن کدشو میتونی برداری
کامل متوجه نمیشم! دقیقتر شرح بده
در کل با regex میتونی کلمات انگلیسی + اعداد رو از هر متنی استخراج کنی
کد:
$str = 'ssfdsd sds3d21 s3d12s3d1 s3d1s d3123sds 13s dsd13';

preg_match('/[a-zA-Z0-9 ]+/i', $str, $matches);

// Print the entire match result
print_r($matches);

// OR
echo $matches[1];

یه پروژه ای مدتیه استارت خورده بنام let's encrypt
که همون ssl رایگان هست و از طرف کمپانی های معروف و بزرگی مثل گوگل، فیس بوک، موزیلا، سیسکو و... پشتیبانی میشه
https://letsencrypt.org/
ایجاد و راه اندازیش بسیار ساده هست. اگر هاست اشتراکی استفاده میکنید، تیکت بزنید براتون فعال کنند (البته بستگی به سرویس دهنده تون داره! ممکنه عشقش بکشه(!) براتون فعال نکنه یا یه هزینه بگیرن واسه فعال سازی یا بنا به دلایل فنی نتونن انجام بدن )
من cpanel روی سرور خودم نصب کردم جایی آموزش نداده که چجوری فعال کنم ssl رو روی سایت هام ؟
+
با دامنه .ir هم فعال میشه این ssl free ?

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
من cpanel روی سرور خودم نصب کردم جایی آموزش نداده که چجوری فعال کنم ssl رو روی سایت هام ؟
+
با دامنه .ir هم فعال میشه این ssl free ?
داخل داکیومنت سی پنل هست:
https://documentation.cpanel.net/display/CKB/The+Let's+Encrypt+Plugin

با Let's Encrypt میشه واسه دامنه ir هم ssl گرفت و مشکلی نداره (سبز و valid )
ضمنا، ssl هایی که Let's Encrypt میده 60 روزه هست (قبلا 90 روزه بود). به این معنی هست که هر 55 روز میبایست تمدید کنید. (البته از این نظر مشکلی نخواهید داشت، چون از طریق کرون جاب بصورت خودکار قابل انجام هست)
این تاپیک هم میتونید بررسی کنید:
https://features.cpanel.net/topic/p...-encrypt-automated-certificate-management-ssl

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
الکسا زن و مرد بودن کاربر را از کجا تشخیص میده؟ منطقی نیست، isp چنین چیزی بجایی ارائه نمیده،
اگه از افزونه رسمی الکسا استفاده کنی، توی مراحل نصب باید یه سری فیلدها که یکیش همین زن یا مرد بودن هستو تعیین کنی، فکر میکنم از همین اطلاعاتی که خودمون ثبت میکنیم تشخیص میده.

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283

ضمنا، ssl هایی که Let's Encrypt میده 60 روزه هست (قبلا 90 روزه بود). به این معنی هست که هر 55 روز میبایست تمدید کنید. (البته از این نظر مشکلی نخواهید داشت، چون از طریق کرون جاب بصورت خودکار قابل انجام هست)
https://features.cpanel.net/topic/p...-encrypt-automated-certificate-management-ssl
برای دایرکت ادمینم ممکنه؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
برای دایرکت ادمینم ممکنه؟
شما نیاز به اصن اینکه هاستینگت بده یا اینکه نصب باشه نباشه هم نداری ، خودت میتونی بری اینجا sslforfree.com و دامنتو ثبت و بگیری فقط اینطوری تمدیدش هر ۹۰ روز دستی باید بری یه کلیک بکنی ، این سایتم مال همون let's encrypt هستش

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
دوستان کسی کد پاپ آپی که تنظیم کنی که اگر کاربر با موبایل باز کنه سایت رو یه آدرس برا پاپ آپ بازشه و اگرم با دسکتاپ باز شه یه آدرس دیگه برا پاپ آپ ؟
با js نوشتم و گفتم اگر موبایل بود کد پاپ آپ رو innerHtml کنه و اینکارم میشه اما مشکل اینه که کد پاپ آپ اجرا نمیشه و فقط میچسبونش به جایی که میگی، برا این موردم اگر پیشنهادی دارین بگین
ممنون

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
شما نیاز به اصن اینکه هاستینگت بده یا اینکه نصب باشه نباشه هم نداری ، خودت میتونی بری اینجا sslforfree.com و دامنتو ثبت و بگیری فقط اینطوری تمدیدش هر ۹۰ روز دستی باید بری یه کلیک بکنی ، این سایتم مال همون let's encrypt هستش
اتفاقا به این سایت بر خورده بودم دیگه نمیدونستم قابل اطمینانه یا نه.

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
اتفاقا به این سایت بر خورده بودم دیگه نمیدونستم قابل اطمینانه یا نه.
فوترشو نگاه کن ، یه اس اس ال بگیر تست کن ، اصن همون اس اس ال خودشو certificate ش رو نگاه کن زده مال همونه ، این سایت اوایل نبود و فقط با نصب روشایی که گفته تو همون let's encrypt قابل نصب و تمدید بود بعدش این اومد و بعدشم که الان سی پنل از ورژن ۶۰ بطور اتومات هم از این پشتیبانی میکنه و هم از خود سی پنل ، خود سی پنل هم certificate میده به اسم خودشه ، احتمالا تا چند وقت دیگه هم دایرکت ادمین هم بیاد و اتومات کنه

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
دوستان کار کردن با بنرهای نمایشی خارجی برای یک سایتی که بیشتر بازدیداش ایرانیه صرف داره یا نه؟ بیشتر از داخلیا میدن یا نه؟
الان در بهترین حالت ایرانیا ، نمایشی هر 1000 ویو دارن 80 - 90 میدن
ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن در میون بذارن

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام
دوستان کار کردن با بنرهای نمایشی خارجی برای یک سایتی که بیشتر بازدیداش ایرانیه صرف داره یا نه؟ بیشتر از داخلیا میدن یا نه؟
الان در بهترین حالت ایرانیا ، نمایشی هر 1000 ویو دارن 80 - 90 میدن
ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن در میون بذارن
کدوم سایت 80 یا 90 میده بابت هز 1000 نمایش؟ ما که هرجارو تست کردیم بیشتر از 40 یا 50 نمیدن.

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186

فقط یه مشکلی به وجود میاره این ssl
فایل های جاوا اسکریپت موجود در سورس سایت اعم از پاپ آپ و ... هنگامی که با https میام لود نمیشه !!!
راه حلی برا این مورد نیست ؟

بالا