برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پرسش و پاسخ و اموزش ها در موردسیستم مالی وبمانی - webmoney- * خرید و فروش ممنوع

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
چه بد ... بالاخره باید با دلار کار کنیم یا ارز دیگر وبمانی؟
ولی خداوکیلی اون ۱۳۰۰۰ دلار مدارک مالیاتی ارایه کنیم بی انصافیه .. آخه کدوم بانکی با ۱۰۰۰۰۰ یورو پول درخواست مالیات می کنه!

خب **** مالیاتی اروپا خیلی قوی هستش و پول ها هم نباید مرجع غیر مشخص داشته باشن

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
تقریبا 6 ماهه که این اتفاق افتاده. اواسط 2015 اعلام کردن که از ژانویه 2016 قوانین جدید رو میذارن. دلیلش هم اینه که وبمانی برای ورود به بازار اروپا باید تحت قوانین مالی اتحادیه اروپا قرار می گرفت که این کشورها رو از استفاده از خدمات یورویی محروم کرده.

برای اتباع خود اروپا هم محدودیت هایی گذاشتن. بالاتر از 500 یورو باید مدارک هویتی و آدرس ارسال بشه. بالاتر 2500 یورو در سال، باید منشا پول مشخص بشه. بالاتر از 13 هزار یورو در سال هم باید مدارک مالیاتی ارسال بشه
قبلا خیلی راحت میشد حساب یورویی رو با 2 یورو کارمزد از بانک اروپایی از طریق top-up پر کرد. هیچ محدودیتی هم نداشت. در اکثر کشورهای اروپایی هم حساب محلی داشتن... الان با این قوانین جدید به مفت نمی ارزه:D

خب **** مالیاتی اروپا خیلی قوی هستش و پول ها هم نباید مرجع غیر مشخص داشته باشن
حتی اگه اون ۱۰۰۰۰۰ دلار از مرجع مشخص باشه نباید مالیات می گرفت...اون بی انصافیه...
حتی اگه یک میلیون یورو بود اونوقت میشه به مالیات فکر کرد...

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
حتی اگه اون ۱۰۰۰۰۰ دلار از مرجع مشخص باشه نباید مالیات می گرفت...اون بی انصافیه...
حتی اگه یک میلیون یورو بود اونوقت میشه به مالیات فکر کرد...

آقا ایکاش شما مسئول مالیات میشدی، خیلی دست و دلباز حساب میکنی:D
وبمانی، مستقیما مالیات نمیگیره. وبمانی مدارک مالیاتی ما رو میگیره که در صورت نیاز به مراجع دولتی خودش(روسیه) ارائه بده. فرض کنید الان من 20 هزار یورو از بانک به حساب وبمانیم ریختم. حساب وبمانی که یچیز مجازی و الکترونیکیه. این 20 هزار یورو در واقع به حساب شرکت وبمانی روسیه رفته. اگر وبمانی مدرکی نداشته باشه که این پول، متعلق به منه ( من قابل ردیابی با شماره مالیاتی) و نزد وبمانی بصورت امانته ، در این صورت دولت روسیه این 20 هزار یورو رو به حساب درامد و سود خالص وبمانی میذاره و وبمانی باید مقدار زیادیش رو مالیات بده

از این طرف، تا زمانی که من پول رو از بانک به وبمانی منتقل کنم، برای من مشکل مالیاتی پیش نمیاد. چون پول هایی که در بانکه، قبلا از نظر مالیاتی به دولت کشور خودم، اظهار شده ....... مشکل وقتی پیش میاد که من بابت کاری از شما 50 هزار یورو بصورت وبمانی و در حساب وبمانیم بگیرم و نخوام این درآمد رو اظهار کنم. یعنی بخوام از گیر مالیات این پول فرار کنم:D، در این حالت چون وبمانی اینو به دولت روسیه اظهار کرده و دولت روسیه هم با دولت های اروپایی قرارداد مالیاتی داره، من لو میرم و بدبخت میشم:D

البته در همه کشورهای اروپایی، درآمد زیر 20 هزار یورو در سال از مالیات معافه... این 13 هزار تا رو نمیدونم وبمانی از کجا آورده:general602::D

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
آقا ایکاش شما مسئول مالیات میشدی، خیلی دست و دلباز حساب میکنی:D
وبمانی، مستقیما مالیات نمیگیره. وبمانی مدارک مالیاتی ما رو میگیره که در صورت نیاز به مراجع دولتی خودش(روسیه) ارائه بده. فرض کنید الان من 20 هزار یورو از بانک به حساب وبمانیم ریختم. حساب وبمانی که یچیز مجازی و الکترونیکیه. این 20 هزار یورو در واقع به حساب شرکت وبمانی روسیه رفته. اگر وبمانی مدرکی نداشته باشه که این پول، متعلق به منه ( من قابل ردیابی با شماره مالیاتی) و نزد وبمانی بصورت امانته ، در این صورت دولت روسیه این 20 هزار یورو رو به حساب درامد و سود خالص وبمانی میذاره و وبمانی باید مقدار زیادیش رو مالیات بده

از این طرف، تا زمانی که من پول رو از بانک به وبمانی منتقل کنم، برای من مشکل مالیاتی پیش نمیاد. چون پول هایی که در بانکه، قبلا از نظر مالیاتی به دولت کشور خودم، اظهار شده ....... مشکل وقتی پیش میاد که من بابت کاری از شما 50 هزار یورو بصورت وبمانی و در حساب وبمانیم بگیرم و نخوام این درآمد رو اظهار کنم. یعنی بخوام از گیر مالیات این پول فرار کنم:D، در این حالت چون وبمانی اینو به دولت روسیه اظهار کرده و دولت روسیه هم با دولت های اروپایی قرارداد مالیاتی داره، من لو میرم و بدبخت میشم:D

البته در همه کشورهای اروپایی، درآمد زیر 20 هزار یورو در سال از مالیات معافه... این 13 هزار تا رو نمیدونم وبمانی از کجا آورده:general602::D
درود....
عزیز من برای دارایی شرکت گفتم نباید زیر یک میلیون مالیات حساب بشه .... چون شرکت کوچیکه ممکنه مالیات برات ترسناک باشه...
توی کشورهای دیگه یه نگاهی بنداز که اونجایی مالیات نمی گیرن بیشترین جذب شرکت ها رو داره...
مثلا شرکت اپل نگاهی بنداز که بیشتر پول ها در حساب بانک های اروپایی و آسیایی هستند و اگه به آمریکا منتقل کنه که باید ۶۰ درصد مالیات بده که می گفت عادلانه نیست البته به اپل کاری ندارم چون می تونه از پس مالیات بر بیاد...
ولی برای شرکت کوچیک از مالیات ترس دارند چون نمی تون نصف دارایی به مالیات بده که احساس می کنن ورشکست میشن....

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
درود....
عزیز من برای دارایی شرکت گفتم نباید زیر یک میلیون مالیات حساب بشه .... چون شرکت کوچیکه ممکنه مالیات برات ترسناک باشه...
توی کشورهای دیگه یه نگاهی بنداز که اونجایی مالیات نمی گیرن بیشترین جذب شرکت ها رو داره...
مثلا شرکت اپل نگاهی بنداز که بیشتر پول ها در حساب بانک های اروپایی و آسیایی هستند و اگه به آمریکا منتقل کنه که باید ۶۰ درصد مالیات بده که می گفت عادلانه نیست البته به اپل کاری ندارم چون می تونه از پس مالیات بر بیاد...
ولی برای شرکت کوچیک از مالیات ترس دارند چون نمی تون نصف دارایی به مالیات بده که احساس می کنن ورشکست میشن....
درود
مالیات به دارایی یا حتی درآمد شرکت، وابسته نیست. مالیات فقط بر اساس سود سالانه شرکت محاسبه میشه. دارایی شرکت 10 میلیارد دلار هم که باشه، وقتی ضررده هست، مالیاتی پرداخت نمیکنه

saeed22222

Registered User
لایک‌ها
116
پس ما که از قبل کیف یورو وبمانی داریم هم دیگه نمیتونیم دریافت و پرداخت با مشخصات ایرانی داشته باشیم؟

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
پس ما که از قبل کیف یورو وبمانی داریم هم دیگه نمیتونیم دریافت و پرداخت با مشخصات ایرانی داشته باشیم؟
درود...نه متاسفانه ...تا جایی می تونی پول یورو رو از حساب یورو وبمانی بیرون بکشیدید دردسر ایجاد نشه...

hadi1258

Registered User
لایک‌ها
68
وقتی حسابتون وریفا بشه توی اکانت تون تمام اطلاعات شما به صورت تیک سبز در میاد....

دوست عزیز بنده با تاخیر خدمتتون سوالم رو مطرح می کنم .
دقیقا این اطلاعات که می فرمایید بصوزت تیک سبز در میاد در کدام قسمت هست ؟
ضمن اینکه یه سوال دیگه هم داشتم به فرض وریفای نشدن حساب مثلا اگر به یکباره 15000 دلار وبمانی به کیف پول اضافه شود تا چه مدن قابلیت ارسال به کیف پول دیگران را ندارد ؟
و سوال دیگر اینکه جهت فروشش بایستی خرد خرد مثلا 4000 دلار 4000 دلار بفروشیم ؟؟
با سپاس از شما و بقیه دوستان

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
دوست عزیز بنده با تاخیر خدمتتون سوالم رو مطرح می کنم .
دقیقا این اطلاعات که می فرمایید بصوزت تیک سبز در میاد در کدام قسمت هست ؟
ضمن اینکه یه سوال دیگه هم داشتم به فرض وریفای نشدن حساب مثلا اگر به یکباره 15000 دلار وبمانی به کیف پول اضافه شود تا چه مدن قابلیت ارسال به کیف پول دیگران را ندارد ؟
و سوال دیگر اینکه جهت فروشش بایستی خرد خرد مثلا 4000 دلار 4000 دلار بفروشیم ؟؟
با سپاس از شما و بقیه دوستان
درود..ببخشید مدتی سر نزدم...
اینکه حساب شما وریفا بشه محدودیتی توی ارسال و برداشت حساب ندارید ... ممکنه تا سقف 100000 دلار پول انتقال بدید یا برداشت کنی...
موفق باشید

hadi1258

Registered User
لایک‌ها
68
درود..ببخشید مدتی سر نزدم...
اینکه حساب شما وریفا بشه محدودیتی توی ارسال و برداشت حساب ندارید ... ممکنه تا سقف 100000 دلار پول انتقال بدید یا برداشت کنی...
موفق باشید

خواهش می کنم دوست عزیز.
البته سوال من این بود که اگر حساب وریفای نشه
یکباره 15000 دلار وبمانی به کیف پول اضافه شود تا چه مدن قابلیت ارسال به کیف پول دیگران را ندارد ؟
و جهت فروشش بایستی خرد خرد مثلا هر هفته 4000 دلار 4000 دلار بفروشیم ؟؟

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
خواهش می کنم دوست عزیز.
البته سوال من این بود که اگر حساب وریفای نشه
یکباره 15000 دلار وبمانی به کیف پول اضافه شود تا چه مدن قابلیت ارسال به کیف پول دیگران را ندارد ؟
و جهت فروشش بایستی خرد خرد مثلا هر هفته 4000 دلار 4000 دلار بفروشیم ؟؟
درود...ببخشید مسافرت بودم...
حداقل برای حساب بدون وریفا حداقل تا سقف 2000 دلار می تونی نقل و انتقال مالی انجام بدید!

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
برای وریفای وب مانی باید مدارک رو پستی ارسال کنیم ؟

iran4dl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام دوستان من حساب وب مانی رو میخواستم از مینی به کلاسیک تبدیل کنم تمامی آموزش های توی نت رو انجام دادم نرم افزار کیپر رو هم نصب کردم ولی الان نمیدونم کلاسیک شده یا نه چون وقتی میخوام از مرورگر وارد حساب وب مانی شم باز مینویسه مینی اونایی که واردن میتونن توضیح بدن قضیه چیه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام دوستان من حساب وب مانی رو میخواستم از مینی به کلاسیک تبدیل کنم تمامی آموزش های توی نت رو انجام دادم نرم افزار کیپر رو هم نصب کردم ولی الان نمیدونم کلاسیک شده یا نه چون وقتی میخوام از مرورگر وارد حساب وب مانی شم باز مینویسه مینی اونایی که واردن میتونن توضیح بدن قضیه چیه
اپ موبایلش رو نصب کنید

یه بخشی هستش سقف پرداخت روزانه و هفتگی و ماهانه رو نشون میده

iran4dl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
اپ موبایلش رو نصب کنید

این بخش در برنامه کامپیوتر نیستش فقط تو برنامه موبایلش هست

hadi1258

Registered User
لایک‌ها
68
اپ موبایلش رو نصب کنید

سلام دوست عزیز.
الان من که رفتم نگاه کردم ، سقف روزانه ، هفتگی و ماهانه قابل تنظیمه .
منظورتون همین قسمته ؟

iran4dl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام دوست عزیز.
الان من که رفتم نگاه کردم ، سقف روزانه ، هفتگی و ماهانه قابل تنظیمه .
منظورتون همین قسمته ؟

سلام
حساب شما کلاسیکه
شما هم وقتی میخوای با مرورگر در سایت وب مانی میخوای وارد حسابت شی تو نشانی ادرست مینویسه مینی
خیلی خوشحال میشم جوابمو بدی

بالا