برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پرسش و پاسخ و اموزش ها در موردسیستم مالی وبمانی - webmoney- * خرید و فروش ممنوع

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
دوستان راهنمایی کلی می کنن موقع خرید وب مانی و فروش وبمانی به شخصی یا از شخصی چه نکاتی قابل اهمیت است؟
دوستم میگه باید عکس کارت شناسایی نشون بدم و هم از دیگران عکس کارتشون رو بخوام!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوستان راهنمایی کلی می کنن موقع خرید وب مانی و فروش وبمانی به شخصی یا از شخصی چه نکاتی قابل اهمیت است؟
دوستم میگه باید عکس کارت شناسایی نشون بدم و هم از دیگران عکس کارتشون رو بخوام!

اگر به اکسچنجر ( کسی که کارش خرید و فروش هست ) و سایت داره بخواهید بفروشید و یا بخرید ، 99% شون ازتون کارت ملی و شماره ثابت میخوان...

اگر به کاربر عادی خواستید بفروشید ، به اعتبارش نگاه کنید ، و همین طور تعداد فیدبک هاش ، که اصلا فیدبکاش واسه فروش شارژ ایرانسل 2 تومنی بوده یا فروش موبایل 2 میلیونی ... بعد اگر اکی بود شماره موبایل ازش میگیری تو پ خ هم شماره حساب ازش میگیری خورد خورد بهش میفروشی که اگر اهل کوفه بود زیاد ضرر نکنی ، اگرم اعتبارش از شما کمتر بود اول ریال میگیری ..

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
برای نماینده فروشنده معتبر اقدام کنید
من سه روزه به پرشین تولز ایمیل زدم و کارت ملی و سایر مشخصاتم رو فستادم
گفتم من ایران نیستم و شماره ثابت ندارم. در صورتی که این مورد مشکلی ندارد هزینه یکساله رو پرداخت کنم
ولی جوابی نیومده بعد سه روز
چه کنم؟
[email protected]
به این ایمیل زدم

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
دوستان وب مانی محدودیت کیف دلاری آلیاس و فرمال را روزانه 600 دلار تعیین کرده
http://wiki.wmtransfer.com/projects/webmoney/wiki/WebMoney_Keeper_Standard_financial_restrictions
و ماهانه 3000 دلار
این محدودیت 600 دلار روزانه شامل نقل و انتقال میشه یا خرید جنس؟
مثلا در یک روز من اگر 300 دلار به کیف کسی بفرستم و 300 دلار کسی به کیفم بفرسته 600 دلار محدودیت پر میشه؟
یا اینکه 600 دلار میتونم بفرستم و 600 دلار هم بگیرم؟
برای خرید اجناس و خدمات چطور؟ شامل میشه؟

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
من سه روزه به پرشین تولز ایمیل زدم و کارت ملی و سایر مشخصاتم رو فستادم
گفتم من ایران نیستم و شماره ثابت ندارم. در صورتی که این مورد مشکلی ندارد هزینه یکساله رو پرداخت کنم
ولی جوابی نیومده بعد سه روز
چه کنم؟
[email protected]
به این ایمیل زدم

Sep 13 at 10:37 AM

سلام وروز بخیر
متاسفانه بدلیل اینکه شما در خارج از ایران ساکن هستید امکان فروشنده معتبری وجود ندارد.
موفق باشید

سلام رفقا
متن بالا جواب پرشین تولز به درخواست من است و متاسفانه درخواست من را به دلیل اقامت خارج از ایران رد کردند و اصلا ملیت اصلی من و 9 سال سابقه کاربری من رو در نظر نگرفتند.
در هر حال الان دارم می فهمم چرا خیلی از سایتهای خارجی به ملیت ایرانی داشتن حساسند و خدمات نمی دهند حتی اگر تحریمی هم در کار نباشد
چون خودکرده را تدبیر نیست!

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542

Sep 13 at 10:37 AM

سلام وروز بخیر
متاسفانه بدلیل اینکه شما در خارج از ایران ساکن هستید امکان فروشنده معتبری وجود ندارد.
موفق باشید

سلام رفقا
متن بالا جواب پرشین تولز به درخواست من است و متاسفانه درخواست من را به دلیل اقامت خارج از ایران رد کردند و اصلا ملیت اصلی من و 9 سال سابقه کاربری من رو در نظر نگرفتند.
در هر حال الان دارم می فهمم چرا خیلی از سایتهای خارجی به ملیت ایرانی داشتن حساسند و خدمات نمی دهند حتی اگر تحریمی هم در کار نباشد
چون خودکرده را تدبیر نیست!

به این دوستان حق بدید دوست عزیز. دور از جون شما، کلاهبرداری در این زمینه خیلی راحته و خیلی زیاد هم انجام شده(حتی در همین پی تی). چون بحث جابجایی پول نقده و بخشی از این جابجایی هم در حوزه قضایی یک کشور دیگه اتفاق میفته که برای مراجع ایران، غیر قابل دسترسه

این دوستان هم میخوان با این روش، یک تلفن ثابت ( که به معنی یک آدرس ثابته) از ارائه دهنده این خدمات داشته باشند که دسترسی به اون فرد رو در مواقع لزوم راحت تر بکنه... شما میتونید از تلفن یکی از اعضای خانواده یا دوستان نزدیک استفاده کنید. بالاخره شما یک حساب بانکی ریالی در ایران دارید که قصد دارید از طریق اون از مشتری ها پول بگیرید. این حساب هم با یک آدرس ایرانی و شماره تلفن داخلی باز شده

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
به این دوستان حق بدید دوست عزیز. دور از جون شما، کلاهبرداری در این زمینه خیلی راحته و خیلی زیاد هم انجام شده(حتی در همین پی تی). چون بحث جابجایی پول نقده و بخشی از این جابجایی هم در حوزه قضایی یک کشور دیگه اتفاق میفته که برای مراجع ایران، غیر قابل دسترسه

این دوستان هم میخوان با این روش، یک تلفن ثابت ( که به معنی یک آدرس ثابته) از ارائه دهنده این خدمات داشته باشند که دسترسی به اون فرد رو در مواقع لزوم راحت تر بکنه... شما میتونید از تلفن یکی از اعضای خانواده یا دوستان نزدیک استفاده کنید. بالاخره شما یک حساب بانکی ریالی در ایران دارید که قصد دارید از طریق اون از مشتری ها پول بگیرید. این حساب هم با یک آدرس ایرانی و شماره تلفن داخلی باز شده
دوست عزیز سلام. به نظر من یکجور تحریم است وگرنه تمام مدارک ایران من همچنان معتبر است . از تلفن ثابت تا خط دایمی موبایل و خط اغتباری موبایل و هوایز سایت و کارتها بانکی و پاسپورت تماما به یک اسم و یک آدرسه(خانه پدری)
اون جمله را که بولد کردم.
دقیقا همین استدلالی است که خیلی از شرکتهای خارج کشور سرویس به ما ایرانی ها نمیدهند.
میگن اگر خطایی از سمت کاربر ایرانی صورت بگیره برای مراجع آن کشور قابلیت دسترسی و پیگیری نیست!
گله من از اینه که ما ایرانی ها خودمان خودمان را تحریم می کنیم!! نمونه آن هم همین رفتار پرشین تولز با من به عنوان یک ایرانی

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
دوست عزیز سلام. به نظر من یکجور تحریم است وگرنه تمام مدارک ایران من همچنان معتبر است . از تلفن ثابت تا خط دایمی موبایل و خط اغتباری موبایل و هوایز سایت و کارتها بانکی و پاسپورت تماما به یک اسم و یک آدرسه(خانه پدری)
سلام... خب آقا شما اینا رو میدونی، پرژن تولز که نمیدونه همه مدارک و تلفن های شما به یک اسم و آدرسه;). قدرت استعلام هم نداره. پرژن تولز یک شرکت خصوصیه، نمیتونه از ثبت احوال یا مخابرات یا ثبت اسناد مدارک شما رو استعلام کنه. فقط یک چیز رو می تونه بصورت شخصی و راسا تست و استعلام کنه، اونم شماره تلفن ثابت شماست.
شما اگر سابقه کلاهبرداری هایی که در همین بخش پی تی انجام شد رو بخونید، بهشون حق میدید
اون جمله را که بولد کردم.
دقیقا همین استدلالی است که خیلی از شرکتهای خارج کشور سرویس به ما ایرانی ها نمیدهند.
میگن اگر خطایی از سمت کاربر ایرانی صورت بگیره برای مراجع آن کشور قابلیت دسترسی و پیگیری نیست!
گله من از اینه که ما ایرانی ها خودمان خودمان را تحریم می کنیم!! نمونه آن هم همین رفتار پرشین تولز با من به عنوان یک ایرانی
خب خارجی ها حق دارن بخدا :D. کار خوبی می کنند. تا چشمون درآد قانون درست و حسابی بذاریم:D. یک مثال ملموسش خود من ... من روی صندلیم در ایران نشستم، به امریکا جنس می فروشم و از اروپا براش ارسال میکنم، از اونطرف از مالزی و هنگ کنگ جنس میخرم و می فرستم اروپا... آب هم توی دلم تکون نمیخوره.... اما به محض اینکه پای یه ایرانی وسط میاد، همه چی خراب میشه:D بانک و وزارت صنایع و اتاق و گمرکات و استاندارد و تخصیص فرکانس و ... هیچیمون قانون درست و حسابی نداره یا قانون داره و مسئول درست و حسابی نداره:D. من که خودم ایرانی هستم میخوام 70 سال سیاه با ایران کار نکنم:general509::D، خارجی به چه اعتبار و امیدی با ایران کار بکنه ؟
همین کار شبه صرافی که شما قصد انجامش رو داری، من الان 6 ماهه که با یکی از بزرگترین صرافی ها که وابسته به یکی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی کشوره، به مشکل خوردم. سر یه مبلغی کمتر از 25 هزار یورو :D. تازه هیچکس هم هیچ مشکلی نداره. همه شاد و خوش و نغمه زنان، ز صلابت ایران جوان:D دوست و رفیق و شرمنده و قربونتون برم:D، هیچ شبهه و شکی هم وجود نداره. کار غیر قانونی هم انجام نشده. فقط گیج بازی و خلا قانونی باعث این مشکل شده.... حالا شما شروع کن و ببین به چه مشکلات عجیب و غریبی برخورد میکنی، خودت بعد از یکسال از هیچی که مربوط به ایران میشه، فراری میشی:p:D

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام

دوستان میخام از سایت وبمانی API بگیرم و در سایت وردپرسی و ویبولتین ازش استفاده کنم
دو تا آدرس پیدا کردم تو سایتشون:

https://www.wmtransfer.com/eng/developers/api.shtml

https://wiki.wmtransfer.com/projects/webmoney/wiki/Two_Simple_Steps_to_Accept_WebMoney_Payments

کسی میدونه دقیقا چطور درخواست بدم راهنمایی کنید
تایید حساب مورد نیاز بید

ارسال مدارک ترجمه شده

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
تایید حساب مورد نیاز بید

ارسال مدارک ترجمه شده

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

من تیکت زدم بهشون گفتم برای وردپرس و ویبولتین پلاگین میخوام این آدرس رو بهم دادن:

http://wiki.wmtransfer.com/projects...dules_providing_reception_of_WebMoney_for_CMS

اون چیزی که میخام انگار نیست توش :

http://forum.persiantools.com/threa...مورد-پرداخت-ارزی-با-بیت-کوین-و-وبمانی.835298/

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
در وبمانی E NUM چی هست و نحوه ی کارش چطوریه؟

یک همچین شکلی رو میاره که فکر کنم باید در گوشی هوشمند یک کاری کرد یا کدش رو در اون قسمت قرار داد

11_22_2016_3_18_22_PM.jpg

چطور میشه فعالش کرد؟

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
کسی هست اکانتش پرسنال پاسپورت باشه یک سوال کوچیک دارم ازش

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
محدودیتهای مالی وبمانی WebMoney Keeper Standard

حداکثر موجودی کیف پول
alias passport:
300wmz
45000wmr ≈428$
300wme

formal passport:
10000wmz
200000wmr ≈3230$
10000wme

initial passport:
30000wmz
900000wmr ≈14568$
30000wme

محدودیت معامله (تراکنش)
کیف پول wmz
alias passport:

روزانه 100
هفتگی 300
ماهیانه 500

formal passport:
روزانه 3000
هفتگی 10000
ماهیانه 15000

initial passport:

روزانه 12000
هفتگی 30000
ماهیانه 60000

محدودیت تراکنش کیف پول wme و wmr چون خیلی کم استفاده میشن نیاوردم

پایین صفحه نوشته برای افزایش محدودیتها از WebMoney Keeper WinPro یا WebMoney Keeper WebPro استفاده کنید
------------------------
فقط یه چیزی برای هر wmid میشه حداکثر موجودی هر کیف پول رو داشت؟ مثلاً برای فرمال 10000 دلار + 200000 روبل + 10000 یورو؟

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
برای گرفتن درگاه ارسال مدارک پستی لازمه ؟

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
خیلی خوبه
جای ارسال اس ام اس

در وبمانی E NUM چی هست و نحوه ی کارش چطوریه؟

یک همچین شکلی رو میاره که فکر کنم باید در گوشی هوشمند یک کاری کرد یا کدش رو در اون قسمت قرار داد

11_22_2016_3_18_22_PM.jpg

چطور میشه فعالش کرد؟

mahmood0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خیلی خوبه
جای ارسال اس ام اس
یه نرم افزاره که تو گوشی نصب میکنید برای دریافت و پرداخت بتون کد میده که اگه کسی وارد حساب شما شده باشه بازم نتونه کاری بکنه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
برای گرفتن درگاه وبمانی چی لازمه ؟

بالا