• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و گفتگو پرسش و پاسخ و اموزش ها در موردسیستم مالی وبمانی - webmoney- * خرید و فروش ممنوع

dorpay.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

nader1095

Registered User
لایک‌ها
85
سلام دوستان
میخوام از بروکر آلپاری دلار وب مانی بریزم به حسابم با نرم افزاری که مخصوص گوشیه e-num کد ها رو بهم میده اما این ارور رو میده و دوباره درخواست کد میکنه . چند مرتبه که انجام دادم میگه بعد ۱۵ دقیقه امتحان کنید
b8e6e5ed165fcecfde6fba1bac086cb6.jpg

فرستاده شده از SM-G570Fِ من با Tapatalk

farshid-ir-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
من یه روزه که با وب مانی کار میکنم
چند تا سوال خیلی مبتدیانه! دارم :)
1- برای ورود به حساب کاربریم (و نه شارژ حساب و ...) میگه کدی رو که sms میکنیم برات وارد کن. میخواستم بدونم این برای همه هست؟ یعنی بعد از هر بار وارد کردن یوزر و پسوورد باید این کد رو دریافت و وارد کنم؟
2- برای ورود به حساب کاربری از چه آدرسی استفاده کنیم بهتره؟ آیا فرقی داره که از wmtransfer.com وارد سایت بشیم یا از mini.wmtransfer.com و ...
3- یه چیزایی در مورد e-num خوندم. میشه بدون گوشی و با کامپیوتر و لپ تاپ هم ازش استفاده کرد؟
ممنون میشم اگه دوستان به این سوالات پاسخ بدن

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام به همه
من یه روزه که با وب مانی کار میکنم
چند تا سوال خیلی مبتدیانه! دارم :)
1- برای ورود به حساب کاربریم (و نه شارژ حساب و ...) میگه کدی رو که sms میکنیم برات وارد کن. میخواستم بدونم این برای همه هست؟ یعنی بعد از هر بار وارد کردن یوزر و پسوورد باید این کد رو دریافت و وارد کنم؟
2- برای ورود به حساب کاربری از چه آدرسی استفاده کنیم بهتره؟ آیا فرقی داره که از wmtransfer.com وارد سایت بشیم یا از mini.wmtransfer.com و ...
3- یه چیزایی در مورد e-num خوندم. میشه بدون گوشی و با کامپیوتر و لپ تاپ هم ازش استفاده کرد؟
ممنون میشم اگه دوستان به این سوالات پاسخ بدن
تایید اسمس رو از همه میخواد

e num هم فک کنم مثل google factor باشه ولی من نتونستم فعالش کنم

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
سلام،

1- بعد از اینکه پرسنال پاسپورت ارتقا دادیم اکانت وبمانی مون رو و درگاه وبمانی داده میشه آیا api داده میشه بهمون دیگه درسته؟

2- بعد این درگاه رو در سایت راه اندازی کردیم، هر کاربری که وبمانی داشته باشه میتونه به صورت اتوماتیک پرداخت کنه و اکانتش شارژ بشه یا خدمات سایت رو دریافت کنه؟

3- تنها سایتی که پرسنال پاسپورت میده سایت فرهاد اکسچنج هست؟

dorpay.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چگونگی دریافت درگاه وبمانی برای سایتهای ایرانی :
  1. باید پرسنال پاسپورت وبمانی داشته باشید. برای دریافت پرسنال پاسپورت وبمانی میتوانید از طریق سایت DorPay.ir اقدام نمایید.
  2. پس از اخذ پرسنال پاسپورت وبمانی، سایت خود را در megastock.com ثبت نمایید.
  3. سایت شما بررسی میشود و اگر مشکل احتمالی داشته باشد، به شما اعلام میکنند که رفع نمایید. سپس درگاه وبمانی در اختیار شما قرار میگیرد که در سایت خود نصب نمایید.
پس از نصب درگاه وبمانی، کاربران میتوانند بصورت اتوماتیک در سایت شما پرداخت با وبمانی داشته باشند.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
پرسنال پاسپورت چی میخواد /

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,770
سلام. دوستان ایا سیستمی هست که فرد بتونه خرید رو از سایت ما با استفاده از پی پال. ویزاکارت وبقیه سیستمهای معتبر بین المللی انجام بده. بعد تسویه حساب با ما از طریق وبمانی انجام بشه؟ البته بدون اینکه ما خودمان حساب پی پال داشته باشیم؟

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
سلام
آیا درگاه وبمانی قابلیت پذیرش کردیت کارت ها رو به صورت مهمان (بدون اینکه عضو وبمانی باشن) داره یا خیر؟

leily_17

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
82

sam6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام دوستان چطور میشه از کیف پول خودمون به کیف پول دیگه که اونم وب مانی هست انتقال انجام داد

sam6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
فروشنده معتبر بود معرفی کنید 120 تا میخوام

twhhhco

Registered User
لایک‌ها
31
لطفا در مورد این پیام وبمانی راهنمایی کنید:

We hereby notify you that the agreements on servicing R-purses that you entered into earlier are no longer considered valid due to the changes in the legislation of the Russian Federation and the Regulator of the accounting instrument requirements and, therefore, we suggest that you may either pay electronic bearer cheques through the bank-payer ( https://check.srp.ru ), or agree with the use of the R-purse under the terms of the ITV Agreement ( https://www.webmoney.ru/eng/legal/garants/wmr.shtml ).
The Agreement will be considered accepted by you if there is no action taken on presenting your cheque (R-purse) for payment within 30 days from the date of receipt of this notice.
R-purses for which the obligations were carried out (zero balance) will be transferred to the System archive; transaction report is available via the service https://report.web.money.
You can find more explanations of certain questions here ( https://link.web.money/ZIXqi ).

دیشب این پیام از وبمانی برام اومده.
چیزیکه تقریبا متوجه شدم راجع به کیف پول روبل هست و طبق قوانین فدارال روسیه میگه باید " مراحلی " انجام داده بشه وگرنه تا 30 روز آینده کیف روبل مسدود میشه!!

ولی دقیقا متوجه نشدم مشکل چیه و چکار باید بکنم؟؟
مبلغ تقریبا زیادی روبل دارم داخلش, ممنون میشم از اساتید و دوستان راهنمایی کنید چکار کنم و اصلا این چی میخواد؟؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سلام خدمت عزیزان
آقا من یک وب مانی ساختم ولی گذرنامه ندارم.
الان ما تو این پول بریزیم داستانش چیه؟
چه محدودیت هایی داره؟
مسدود که نمیکنن؟
ممنون میشم هر توضیحی که بدرد من میخوره را ارائه بدید

بالا