برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پرسش و پاسخ و اموزش ها در موردسیستم مالی paypal - * خرید و فروش ممنوع

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
Opening an account:

PayPal does not charge a fee to open a PayPal account.

Sending money – Personal payments:

It's free within the U.S. to send money to family and friends when you use only your PayPal balance or bank account, or a combination of their PayPal balance and bank account.

There is a fee to send money as a personal payment using a debit card or credit card. The fee in the U.S. is 2.9% plus $0.30 USD of the amount you send. For example, if you send $100.00 USD by credit card, the fee would be $3.20 USD ($2.90 + $0.30). For personal payments, the sender can pay the fee or pass it on to the recipient. If the recipient doesn't want to pay the fee, they can choose not to accept the payment.

Receiving money – Personal payments:

It's free to receive money from friends or family in the U.S. when they send the money from the PayPal website using only their PayPal balance or their bank account, or a combination of their PayPal balance and bank account.

If you receive a personal payment made from a debit card or credit card, the sender has the option to pay the fee or pass it on to you. If you don't want to pay the fee, you can choose not to accept the payment.

If the fee is passed to you, it is 2.9% plus $0.30 USD of the amount you receive. For example, if you are sent $100.00 USD by credit card, the fee would be $3.20 USD ($2.90 + $0.30).

This fee also applies if you click Request Money on the PayPal website and request money from friends and family.

Goods and services – Purchase payments:

There’s no fee to use PayPal to purchase goods or services. However, if you receive money for goods or services (such as from selling an item on eBay), the fee for each transaction is 2.9% plus $0.30 USD of the amount you receive.

International payments:

There is a fee when you send a payment to someone in another country or if you receive a payment from someone in another country. Please note that exchange rate fees also apply if there is a currency conversion. The Fees section of the PayPal User Agreement has specific information. You can find the User Agreement by clicking Legal Agreements at the bottom of any PayPal page.

Note: It is currently not possible to send or receive a personal payment to and from India using PayPal. If you’re sending money for a personal payment to India, we ask that you find another way, we currently recommend Xoom.com.

Withdrawing money:

You can withdraw money from your PayPal account to your bank account at no cost. If you prefer to receive a check, there is a $1.50 fee.

:
این برای اکانت های کانادایی هستش
2.9% + $0.30 CAD per transaction
Discount rate for charities registered with the CRA: 1.6% + $0.30 CAD per transaction
Sales to the US: 3.7% transaction fee + fixed fee (based on currency received)*
International sales (excluding the US): 3.9% transaction fee + fixed fee (based on currency received)*
Sending is usually free.
In Canada
Bank account or PayPal balance:
Free
Credit card fee: 2.9% + $0.30 per transaction
Outside Canada
Bank account or PayPal balance:
Up to 2% per transaction (based on destination)*
Credit card fee: 2.9% to 7.4% + fixed fee (based on currency received)*

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
به نظرتون هلند چطوره برای باز کردن حساب؟ با یه gift card ساده وریفای میشه؟
میخوام سنگاپور باز کنم ولی خرج vps اش خیلی میشه.. شنیدم مهم نیست ای پی حساب با کشور حساب یکی باشه فقط مهم اینه که کشور ای پی هیچوقت عوض نشه. راسته؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
به نظرتون هلند چطوره برای باز کردن حساب؟ با یه gift card ساده وریفای میشه؟
میخوام سنگاپور باز کنم ولی خرج vps اش خیلی میشه.. شنیدم مهم نیست ای پی حساب با کشور حساب یکی باشه فقط مهم اینه که کشور ای پی هیچوقت عوض نشه. راسته؟
من سنگاپور دارم

با vps المان

بهتره کشورای جنوب شرق آسیا باز کنید که مالیات کمتر میگیرن

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
دیگه vps سنگاپور گرفتم خلاص کردم

locki

Registered User
لایک‌ها
34
سلام.
دوستان یه سئوال ؟ مثلا در صورتی که اکانت پی پال ما دلاری باشه ( و کشور هم آمریکا در نظر بگیریم) امکان پرداخت فاکتور سایت هایی که واحد پولیشون یورو هست وجود نداره ؟ یا به طور خودکار محاسبه می کنه ؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام.
دوستان یه سئوال ؟ مثلا در صورتی که اکانت پی پال ما دلاری باشه ( و کشور هم آمریکا در نظر بگیریم) امکان پرداخت فاکتور سایت هایی که واحد پولیشون یورو هست وجود نداره ؟ یا به طور خودکار محاسبه می کنه ؟
فک کنم به طور خودکار به نرخ و کارمزد خودشون محاسبه کنن

SM.TB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
64
سلام.

بله. خود پی پال امکان تبدیل واحدهای پول را داره. البته برای اینکار کارمزد کم میشه.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
سلام.
پی پال یه حساب مالتی کارنسیه. یعنی موجودی شما رو به صورت جدا به ارز های مختلف نگهداری میکنه. برای مثال اگر شما 500 دلار از یک امریکایی گرفته باشید و 600 یورو از یک آلمانی و 1000 پوند از یک انگلیسی و حساب خود شما از ایتالیا باز شده باشه، پی پال بالانس حساب شما رو 2240 یورو میزنه ( معادل مجموع اون مبالغ با تبدیل به یورو)، اما در پشت پرده:D این 3 مبلغ رو جدا نگهداری میکنه.
وقتی بخوای فاکتور پرداخت کنی، ارزها رو جداگانه خرج میکنه. مثلا برای پرداخت فاکتور 800 پوندی، تبدیل ارز انجام نمیده، از 1000 پوند موجودیت استفاده میکنه.

حالا اگر مبلغ فاکتور بیشتر از موجودی اون ارزت باشه، باز هم دو حالت داره ... یا توی بالانست از ارز دیگری موجودی کافی داری که در این حالت با نرخ خرید خودش اون ارز رو از شما میخره و ارز فاکتور رو به شما می فروشه ( این کارمزد نیست، تبدیل ارزه، مقدار و نرخش هم ثابت نیست) .
حالت دوم اینه که توی بالانست به اندازه فاکتور، موجودی نداری. در این حالت پی پال باید از حساب بانکی یا کارت متصل به حساب برداشت کنه، اینجا به شما اجازه میده که خودت انتخاب کنی که تبدیل ارز رو پی پال انجام بده یا بانکت این کارو بکنه. معمولا بانک های بزرگ، نرخ تبدیل ارزشون بهتر از پی پاله و بانک های کوچک، بدتره

servering

Registered User
لایک‌ها
3
سلام به مسولین وکاربران عزیز
ببخشید بنده برای دریافت فروشنده معتبر ثبت نام کرده وهزینه آن را پرداخت کرده ام
زمان فعال شدن و اطلاع رسانی آن چطور است؟؟

nemo367

Registered User
لایک‌ها
178
سلام
من یک حساب تازه باز کردم از آمریکا vps هم دارم از آمریکا,با شماره و ایمیل و کارت اعتباری هم وریفای کردم ولی الان برای من پول واریز کردن از طریق send money پول ها به صورت on hold مونده و نوشته باید 21 روز صبر کنی تا پول قابل برداشت بشه,مشکلی پیش نمیاد؟عادیه؟بعد از 21 روز از من مدارک نمی خواد؟ من با مشخصات جعلی و تقلبی ثبت نام کردم

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
سلام
من یک حساب تازه باز کردم از آمریکا vps هم دارم از آمریکا,با شماره و ایمیل و کارت اعتباری هم وریفای کردم ولی الان برای من پول واریز کردن از طریق send money پول ها به صورت on hold مونده و نوشته باید 21 روز صبر کنی تا پول قابل برداشت بشه,مشکلی پیش نمیاد؟عادیه؟بعد از 21 روز از من مدارک نمی خواد؟ من با مشخصات جعلی و تقلبی ثبت نام کردم

با سلام و احترام.

منم دقیقا همین سوال رو دارم؟

ممنونم.

siavash33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اینجور نیست
دولت ترکیه خودش فعالیت پی پال رو محدود کزده
دیروز رفتن تب بانک گه طرف قرارداد پی پاله
گفت دیگه خدمات پی پال قبلی رو نداریم و کارت ناکیت هم صادر نمیکنیم. رو سایتمون هم زده!!
حالا چرا قرارداد رو بانک داره ترمینیت میکنه مشخص نیست
ولب مشخصه که پی پال منافعش در ادامه همکاری است و ترور و اینها برای پی پال نان نمیشود!!
با تشکر از اطلاع رسانی شما .
در حال حاضر برای باز کردن حساب پی پال شما امارات رو پیشنهاد میکنید یا گرجستان و یا ارمنستان رو ؟
حساب پی پال رو برای یوتیوب نیاز دارم و ی کارت فیزیکی . پیشنهاد شما چی هستش ؟
با تشکر

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
آقا من یه سوال خیلی مبنایی دارم درباره پی.پال:
من الان با فیلترشکن رفتم و با ایمیل خودم یه حساب پی پال باز کردم ولی دیگه هیچ کاری نکردم چون حساب بانکی و این چیزها ندارم و بنابراین حسابش verfiy نیست.
حالا آیا میشه به همین حالت از این حساب استفاده کرد؟
من نمیخوام پول از حساب بانکی بریزم توش، فقط میخوام بشه از یه پی.پال دیگه بریزی توی این و از این بریزی به یه حساب پی پال دیگه، آیا همچین چیزی میشه؟
من مخصوصا این را برای سایتهای فریلنسری خارجی میخوام.
من این حسابم را به upwork.com معرفی کردم ولی اصلا هیچ چکی نکرد و هیچ ایرادی هم نگرفت، آیا این به این معناست که upwork میتونه پول منتقل کنه به یه همچین حسابی؟

ممنون میشم کامل توضیح بدین که ببینم باید چیکار کنم؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
آقا من یه سوال خیلی مبنایی دارم درباره پی.پال:
من الان با فیلترشکن رفتم و با ایمیل خودم یه حساب پی پال باز کردم ولی دیگه هیچ کاری نکردم چون حساب بانکی و این چیزها ندارم و بنابراین حسابش verfiy نیست.
حالا آیا میشه به همین حالت از این حساب استفاده کرد؟
من نمیخوام پول از حساب بانکی بریزم توش، فقط میخوام بشه از یه پی.پال دیگه بریزی توی این و از این بریزی به یه حساب پی پال دیگه، آیا همچین چیزی میشه؟
من مخصوصا این را برای سایتهای فریلنسری خارجی میخوام.
من این حسابم را به upwork.com معرفی کردم ولی اصلا هیچ چکی نکرد و هیچ ایرادی هم نگرفت، آیا این به این معناست که upwork میتونه پول منتقل کنه به یه همچین حسابی؟

ممنون میشم کامل توضیح بدین که ببینم باید چیکار کنم؟

سلام فکر میکنم برای برداشت وجه باید وریفای کنید

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
ممنون
ولی میشه بیشتر توضیح بدید؟
من نمیخوام برداشت کنم بصورت پول دلار یا یورو یا ارزهای دیگه!
من فقط میخوام بریزم توی یه پی.پال دیگه (حسابهای پی.پال ایرانی ها که معادل ریالی بهت میدن) یا اینکه از سایت پول بیاد توی حساب پی.پال من.

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
سلام دوستان

کدوم سیستم مالی هست که ایران و تحریم نکرده باشه و بشه بدون قند شکن و دردسر توش حساب ایجاد کرد؟اصلا هنچین سایتی وجود داره؟

پارسیان پی

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
سلام دوستان

کدوم سیستم مالی هست که ایران و تحریم نکرده باشه و بشه بدون قند شکن و دردسر توش حساب ایجاد کرد؟اصلا هنچین سایتی وجود داره؟
سیستم شاپرک.

A.T.HELLBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها

یه سری اطلاعات درمورد حساب پی پل میخوام، میخواستم ببینم کسی اطلاعات دقیق داره یا نه که قبلا براش ساخته باشن و استفاده کنه به مدت زیاد.

من فریلنسرم، قبلا به حساب بانکی و پی پل دوستم میرختم ولی بعدا دیگه تصمیم گرفتم که حساب خودمو داشته باشم ( با قبول کردن ریسک لیمیت شدنش ). حالا یه حساب پی پل دارم که الان لیمیت شده سر این موضوع که بیشتر از 2500 یورو از اول ساختش به الان اومده توش ولی متاسفانه جایی که برام ساخته اصلا جوابمو نمیده که مدارک مورد نیاز برای آن لیمیتش رو برام بفرسته برای همین احتمال زیاد مجبورم که یه حساب دیگه بسازم ولی اینبار دیگه میخوام حسابم درست حسابی باشه. میخوام ماهی 3 4 هزار دلار بشه برام بریزن و حتی جوری باشه که توی یه تراکنش برام بریزن. امکانش هم داشته باشم که توی یه سری سایت های فریلنسری که اطلاعات میخوان ازم توشون ثبت نام و ثبت حساب کنم. یه صحبتایی کردم به 1 2 نفر که ادعا میکنن مدارک کامل میدن و همون اول از قصد لیمیت میکنن و مدارک رو میفرستن که کامل وریفای بشه. ( پاسپورت و آی دی کارت و قبض و اینا ). میخواستم ببینم کسانی که اطلاعات دقیق دارن نکاتی هستش که بهم بگن که بتونم یه حساب درست حسابی داشته باشم.

و اینکه کسی رو میشناسین معرفی کنین که هم صادق باشه و هم درست کار. اگه بتونم جایی پیدا کنم که حساب کارکرده و مدت طولانی بتونه بهم بفروشه هم خیلی خوب میشه.

بالا