برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
سلام دوستان
یه دستگاه کارتخوان سیم دار نیاز دارم و میخام بصورت شخص حقیقی اقدام کنم
میخوام ببینم شرایطش چطوره؟روند کاریش وووو
تفاوتی برام نداره هر بانکی که شرایطش راحته :rolleyes:

کپی برابر اصل شناسنامه و یا کارت ملی صاحب حساب، جواز کسب، سند یا اجاره‌نامه ملک و صفحه نخست دفترچه حساب
(بدون جواز رومغازه با اجاره نامه یا سندم میدن )

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,807
سامانه صیاد (سامانه صدور یکپارچه دسته چک) عصر امروز با حضور اعضای شورای پول و اعتبار در ساختمان بانک مرکزی رونمایی شد.
http://www.ibena.ir/news/75115/

در این مراسم که با حضور برخی نمایندگان رسانه های جمعی برگزار شد، معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با بیان اینکه با استفاده از سامانه صیاد صدور چک در همه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری مجاز کشور یکدست و استاندارد خواهد شد افزود: در حال حاضر چک ها به صورت غیر متمرکز در شعب بانک ها صادر می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد، در این فرآیند ممکن است خللی بوجود آید و بر اثر مشکل یا سهل انگاری برای کسی که سابقه چک برگشتی دارد و یا حساب او مسدود شده است مجدداً دسته چک صادر شود.

ناصر حکیمی در خصوص ویژگی بارز سامانه صیاد گفت: ویژگی بسیار مهم سامانه صیاد این است که یک شماره منحصر به فرد بر روی هر برگ چک درج می شود که دریافت کننده چک می تواند این رقم را به سامانه پیامکی بانک مرکزی ارسال کند و در همان لحظه از سوء سابقه صاحب چک مطلع شود .

وی افزود: اگر مشکلی وجود داشته باشد همان لحظه گیرنده پیامک مطلع می شود و می تواند قبل از اینکه چک را دریافت کند معامله را قطعی نکند، این موضوع اطمینان نسبی به افراد می دهد که اصالت چک اطمینان بخش است و ضمن آنکه وضعیت صاحب چک استعلام شده است.
http://www.ibena.ir/news/75115/

Last edited:

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,807

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
سلام دوستان من با کارت پاسارگادم با از طریق رمز اینترنتی دوم خرید های اینترنتیم رو انجام میدم.چند روزه که وقتی میخوام از طریق سامانه های موبایلی مثل *733# و 780 و سایر سامانه های مشابه شارژ موبایل بخرم این ارور رو دریافت میکنم:
"بانک صادر کننده کارت پاسخ نمی دهد"
این مشکل رو فقط با سامانه های خرید شارژ موبایلی دارم و روی اینترنت کماکان به راحتی شارژ میخرم و سایر خریدهام رو انجام می دم.دوستان اطلاع دارند مشکل چیه؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,807
سلام دوستان من با کارت پاسارگادم با از طریق رمز اینترنتی دوم خرید های اینترنتیم رو انجام میدم.چند روزه که وقتی میخوام از طریق سامانه های موبایلی مثل *733# و 780 و سایر سامانه های مشابه شارژ موبایل بخرم این ارور رو دریافت میکنم:
"بانک صادر کننده کارت پاسخ نمی دهد"
این مشکل رو فقط با سامانه های خرید شارژ موبایلی دارم و روی اینترنت کماکان به راحتی شارژ میخرم و سایر خریدهام رو انجام می دم.دوستان اطلاع دارند مشکل چیه؟
کارت باید در سامانه پیوند بانک مرکزی ثبت کنید
بانک پاسارگاد:
https://www1.bpi.ir/payvandportal

از کد خود بانک پاسارگاد #720* استفاده کنید

wate

Registered User
لایک‌ها
94
سلام. دوستان کسی اطلاع داره آیا میشه از طریق کیوسکهای بانک شهر برای اولین بار حساب باز کرد؟ چه مدارکی نیازه؟ ممنون

yp097

Registered User
لایک‌ها
146
سلام دوستان .
یک پیامکی برام ارسال شده طرح ثمین 3 بانک مهر اقتصاد . که تا ده برابر موجودی بدون انتظار وام میدن
18 درصد
کسی شرایطش رو خبر داره؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,807
سلام. دوستان کسی اطلاع داره آیا میشه از طریق کیوسکهای بانک شهر برای اولین بار حساب باز کرد؟ چه مدارکی نیازه؟ ممنون
کارت ملی و شناسنامه میزاری دستگاه اسکن میکنه

simon2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
برای دریافت وام مسکن غیر از سند ملک که در رهن بانک در میاد نیاز به ضامن دیگه هم هست ؟
اگر نیاز هست با فیش حقوقی خودم میتونم ضامن بشم یا باید شخص دیگه ای باشه ؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,807
دو تا برنامه و اپلیکیشن موبایلی هست در باره وام:

شماره یک:
وام یار
وامیار یک سامانه اینترنتی است که افراد را در زمینه سرمایه گذاری،دریافت وام، مشارکت، معرفی ضامن و ... به هم متصل می کند.
وامیار هیچ گونه کمیسیونی در ازای مشارکت افراد دریافت نمی کند
کانال تلگرم داره:
@vamyar

شماره دو:
دریافت وام

از کافه بازار یا اینترنت میتونید دانلود نصب کنید

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
سلام
دوستان از اینترنتبانک ملت یا سامان میشه به کارت بانک دیگری پول زد ؟
مرسی

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
سلام
دوستان از اینترنتبانک ملت یا سامان میشه به کارت بانک دیگری پول زد ؟
مرسی

سلام
من از هیچکدوم از دو بانک که گفتین استفاده نکردم اما قطعا میشه در قسمت انتقال وجه و کارت به کارت شتابی تا سقف ۳ میلیون البته با کارمزد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
سلام
من از هیچکدوم از دو بانک که گفتین استفاده نکردم اما قطعا میشه در قسمت انتقال وجه و کارت به کارت شتابی تا سقف ۳ میلیون البته با کارمزد.

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام
آخه مشکل اینجاست که هیچکدام قسمت کارت به کارت ندارند، یا من نمیتونم پیداش کنم. فقط حواله بانکی دارند

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام
آخه مشکل اینجاست که هیچکدام قسمت کارت به کارت ندارند، یا من نمیتونم پیداش کنم. فقط حواله بانکی دارند

هر دو دارند، یعنی من فکر نمی کنم اینترنت بانکی بشه پیدا کرد که کارت به کارت نداشته باشه

ملت اسم گزینه اش حواله به کارت های شتاب (سحاب) هست
در سامان هم انتقال از طریق کارت (سحاب)

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,807

سیم کارت NFC و کیف پول ایرانسل( درج)

ایرانسل با همکاری فناپ وابسته به بانک پاسارگاد( کیف پول کیپا) و همکاری اینفوتک ( کیف پول I tap)
کیف پول همراه با نام( درج) راه اندازی کرده

اطلاعات بیشتر:

https://business.irancell.ir/portal/home/?338512/اپلیکیشن-درج

رایتل با همکاری بانک سامان
سیم کارتNFC سامانتل کیف پول( مانیز)

بزودی بانکهای دیگه هم سیم کارتهاشون برای انجام خدمات بانکی و کیف پول اجرایی میکنند

edomanoo

Registered User
لایک‌ها
54
با سلام
من یک چک برا روز فردا دارم با توجه به اینکه روز تعطیل (جعمه) است و چک کلر شده (واگذار به بانک) سیستم اتوماتیک نقد میشه یا دستی؟

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
روی سند ملکی کدوم بانک بهترین تسهیلات رو میشه در کمترین زمان ممکن گرفت ؟

بالا