برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
وقت همه عزیزان بخیر خواهش دارم دوستانی به سوال جواب بدن که حتما اطلاعات بروز داشته باشند یا کارمند بانک باشند
چند وقت پیش با یکی از عزیزان برای فروش ملکش همکاری داشتیم یک تیم 3 نفره ملک هم رقم بالای 200 میلیارد تومان بود برای فروش با مالک قرار بر این شد که اگر ملک فروش رفت به هر کدوم از کارگزارها مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان داده بشه خدا بخواد هفته اینده امکان داره انجام بشه منتها مالک گفته یا چک رمز میدم یا میزنم به حساب هیچ قراردادی هم نوشته نمیشه
مشکل و سوال اصلی اینجاست از بعضی دوستان شنیدیم طبق قانون جدید بانک اگر 200 میلیون تومان به بالا بیاد تو حساب باید مدرک ببری و حساب قفل میشه خواستم بدونم درسته یا نه و اینکه راه حلی هست بشه مدرک نبرد چون مالک هیچ قراردادی نمیبنده ممنون از عزیزان

همین امروز درگیرش بودم. البته مبلغ مورد نظر کمتر از این حرف ها بود ولی خلاصه داستان اینه که اخیرا بالای 100 میلیون (میدونم بخشنامه دادن که بالای 200 میلیون ولی بانک رفاه، حداقل این شعبه ای که رفتم گفت بالای 100 میلیون شاید هم میخواسته اذیت کنه - شاید بقیه جاها همون 200 میلیون باشه) گفت سندی ارائه کنید مبنی بر اینکه این چک بانکی به چه منظور به شما داده شده که مبایعه نامه رو نشونش دادیم و کپی اش رو هم گرفت. البته کارمند بانک حرفی نداشت ولی مدیر اشاره کرد سندی ضمیمه بشه. فکر کنم به بانک، شعبه اش، اخلاقیات طرف و این چیزها هم بستگی داره...

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
همین امروز درگیرش بودم. البته مبلغ مورد نظر کمتر از این حرف ها بود ولی خلاصه داستان اینه که اخیرا بالای 100 میلیون (میدونم بخشنامه دادن که بالای 200 میلیون ولی بانک رفاه، حداقل این شعبه ای که رفتم گفت بالای 100 میلیون شاید هم میخواسته اذیت کنه - شاید بقیه جاها همون 200 میلیون باشه) گفت سندی ارائه کنید مبنی بر اینکه این چک بانکی به چه منظور به شما داده شده که مبایعه نامه رو نشونش دادیم و کپی اش رو هم گرفت. البته کارمند بانک حرفی نداشت ولی مدیر اشاره کرد سندی ضمیمه بشه. فکر کنم به بانک، شعبه اش، اخلاقیات طرف و این چیزها هم بستگی داره...
این چیزا برای ما افراد عادی هست. اون دفعه تلویزیون نشون داد شخصی چند ده میلیارد وام گرفته بود حتی ازش یه کپی نگرفته بودن. چون از ما بهترون بوده یا خونش از ما رنگی تر یا...

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,306
دوستان اینترنت بانک پاسارگاد شما کار میکنه ؟
از دیروز کارت به کارت نمیشه کرد

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
کلا مسخره بازیه این کارا ... مردم عادی فقط اذیت میشن

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
سلام دوستان پدر من مبلغ ده میلیون توی بانک پارسیان داره که سپرده بلند مدت یکساله هست و میخایم پنج میلیونش رو برداریم آیا بریم بانک بهمون همون لحظه میدن ؟ یا طول میکشه ؟ و میشه همون مبلغ رو توی بانک به حساب پارسیانی من منتقل کنن ؟

take

Registered User
لایک‌ها
100
دقیقا کاملا سلیقه ای هسش فعلا که برای من هنوز واریز نشده البته برای بنده چک نیست واریز به حساب هستش امیدوارم گیر ندن

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
هزینه سرویس پیامکی بانک‌ها ۱۵ هزار تومان شد

با توافق صورت گرفته بین بانک‌ها هزینه سرویس پیامک بانکی در سال جاری به ۱۵ هزار تومان افزایش یافت.

http://bankemardom.ir/1399/03/20/153438/

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان برای یه جایی معدل بالا نیاز دارم یعنی معدل ۳ ماهه اخیر ۷۵ میلیون می خواد حالا حساب از بانک های مختلف هم باشه معدل هر چی بود جمع می کنند مجموعش هم حساب میشه بنده معدلم کمه و امکانش نیست پول بخوابونم سه ماه تا معدل کسب کنم از اینجا کسی می تونه کمکم کنه؟ حساب از هر بانکی بود فرقی نداره فقط بانک یه نامه بده تایید کنه که فلانی معدلش اینقدره

اگه کسی بود لطفا برام پیام بفرستین حرف بزنیم

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
دوستان کسی از شرایط موسسه کاسپین خبر داره 3 سال گذشته هنوز خواهرم نتونسته پولشو از این موسسه بگیره کارمندای بانکم میگن به ما ربطی نداره برین تهران قوه قضائیه
معلوم نیست پس این کارمندا چیکاره هستن حقوق مفت میگیرن

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
دو مرحله‌ای شدن عملیات انتقال وجه در اینترنت بانک

برخی از بانک‌ها با ارسال پیامک‌هایی برای مشتریان خود خبر از دو مرحله‌ای شدن ورود به اینترنت بانک و انجام عملیات انتقال وجه داده‌اند.

http://www.ibena.ir/news/115507/

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
بانک رسالت چه خبر
حساب های مردم هک شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
دیروز برای اولین بار در طول عمرم به بانک تجارت مراجعه کردم، یاد و خاطراتی که با بانک ملی ( در اولین مراجعه ) داشتم دقیقا زنده شد.

دم کارمنداشون گرم واقعا :دی

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
بیشتر از نیم ساعت با همراه بانک و اینترنت بانک ملت ور رفتم نتونستم یه کارت ب کارت انجام بدم، کدی که رمزنگار ملت میده میگه اشتباهه، رمز پویا هم اس ام اس نمیشد
میرفتم بیرون دم خودپرداز 15 دقیقه زمان می برد

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
بیمه سرمد چرا باز نمیشه دو روز زودتر از ختوقا رفت مجمع ولی هنوز باز نشده

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
گواهی سپرده یورویی؛تعهدی برای دولت بعد/خطر تولد «سلطان یورو»!
mehrnews.com/xScT4

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
سقف انتقال وجه روزانه شده ۵۰ میلیون؟

بانک پاسارگاد سقف ماهانه (نه روزانه) رو برام ۵۰ میلیون زدن
حساب ویژه معاملات آنلاین باز کردم تو فرم ۱۰۰ میلیون وارد کردم باجه گفت سقف ۵۰ میلیونه.. همونم برام نزدن. ۵ میلیون زدن

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
سقف انتقال وجه روزانه شده ۵۰ میلیون؟

بانک پاسارگاد سقف ماهانه (نه روزانه) رو برام ۵۰ میلیون زدن
حساب ویژه معاملات آنلاین باز کردم تو فرم ۱۰۰ میلیون وارد کردم باجه گفت سقف ۵۰ میلیونه.. همونم برام نزدن. ۵ میلیون زدن
خیلی وقته 50 تومن شده ...

بالا