• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
شارژ برچسب الکترونیکی عوارض راهداری(آزاد راهها)

گزفتن کد ussd دستوری #737*
انتخاب کزینه 4
4.شارژ برچسب الکترونیکی عوارض راهداری

نکته: با ارسال شماره سریال برچسب خود به شماره 10002022 میتوانید موجودی شارژ خود را از طریق پیامک دریافت نمائید

خرید و شارژ اینترنتی:

روش اول:

http://avarezi.com

روش دوم:

http://www.maskan-avarezi.ir/Home/Home

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
chargediscount.jpg

2درصد تخفیف خرید شارژ

کاربران ایرانسلی سامانه همراه 24، از عید سعید فطر تا ولادت امام رضا (ع) می‌توانند با تهیه شارژ از این سامانه، از 2 درصد تخفیف هنگام خرید بهره‌مند شوند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، حدفاصل اعیاد مبارک فطر و ولادت امام هشتم شیعیان، خرید تمامی شارژهای تلفن همراه بر روی سامانه همراه 24 با 2 درصد تخفیف همراه خواهد بود.
جهت استفاده از این خدمت کافی است، شماره #724* را بر روی گوشی تلفن همراه خود شماره‌گیری کرده و با انتخاب گزینه شارژ و وارد کردن شماره تلفن همراه مورد نظر، از 2 درصد تخفیف هنگام خرید برخوردار شوید.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
charge-ticket-kiosk-telecomsoft-way2pay-92-05-27.jpg

راه اندازی دستگاه‌های TVM در سطح کلانشهرها

در دو کلانشهر تهران و مشهد به منظور ارائه سرویس‌های بهتر به شهروندان دستگاه‌های شارژ بلیت الکترونیک (TVM) در حال نصب و راه اندازی می‌باشد. این دستگاه‌ها توسط شرکت تلکام سافت طراحی و تولید شده است. سرویس نمایش اعتبار کارت بلیت اعتباری، شارژ و یا خرید کارت بلیت جدید توسط کارت‌های بانکی عضو شتاب از قابلیت‌های این سیستم می‌باشد.

برای شارژ و یا خرید کارت بلیت اعتباری جدید، مشتری ابتدا کارت بانکی خود را وارد کرده و بعد از وارد نمودن رمز اول خود، مبلغ شارژ دلخواه را انتخاب می‌نماید. سپس مبلغ درخواست شده از کارت بانکی مشتری کسر شده و کارت مورد نظر مشتری شارژ می‌گردد.

شرکت تلکام سافت اعلام کرده است قابلیت‌های لازم برای ارائه خدمات بانکی مبتنی بر کارت، ارائه خدمات شهروندی مانند پرداخت عوارض‌های مختلف و اطلاع‌رسانی بر روی دستگاه‌ها دیده شده است که در آینده نزدیک برروی آنها راه اندازی خواهد شد. در حال حاضر در شهر تهران شرکت سهاتو و در شهر مشهد، شرکت اتیک به عنوان پیمانکار بلیت الکترونیک در حال نصب این دستگاه‌ها می‌باشند. با راه اندازی این دستگاه‌ها در سطح کلانشهرهای مشهد و تهران بزودی شاهد آن نصب و راه اندازی این دستگاه‌ها در شهرهای دیگر نیز خواهیم بود

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
دنبال یک راهی میگردم که با تلفن همراه بشه به کارت هر بانکی بتونم پول انتقال بدم!

من با نرم افزار همراه بانک ملی نمی‌تونم به حساب دیگران مبلغ انتقال بدهم مگر اینکه حساب مقصد سیبا باشه!

انتقال وجه بین بانکی هم شناسه شبای حساب را می‌خواهد!

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
دنبال یک راهی میگردم که با تلفن همراه بشه به کارت هر بانکی بتونم پول انتقال بدم!

در حال حاظر
طبق دستور بانک مرکزی ج.ا.ا انتقال بین بانکی(سحاب) کارت به کارت شتابی بر روی موبایل (همراه بانک و کددستوری ussd ) ممنوع و غیر قانونی است

تصحیح : موبایل بانک سامان سامانک ورژن 1.3
امروز چهارشنبه 6/6/1392 تست شد قابل انجام است

Last edited:

Radix

Registered User
لایک‌ها
170

من با نرم افزار همراه بانک ملی نمی‌تونم به حساب دیگران مبلغ انتقال بدهم مگر اینکه حساب مقصد سیبا باشه!

انتقال وجه بین بانکی هم شناسه شبای حساب را می‌خواهد!

همراه بانک ملت امکان کارت به کارت شتاب (سحاب) را داره ...

https://mobile.bankmellat.ir/mobile/about.do

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050

روش غیر مستقیم :

اگه گوشی موبایلنون از این گوشهای جدید و هوشمند است ( صفحه بزرگ داره برای راحتی استفاده از اینترنت) :D
با gprs گوشی به اینترنت وصل بشدید
از صفحه اینترنت بانک همراه مثل(بانک سینا؛بانک اقتصاد نوین؛بانک شهر و...) یا بطور کلی به صفحه اینترنت بانکتون مراجعه کنید و وارد حساب کاربیتون بشوید و از گزینه کارت به کارت انتقال وجه بدهید

پی نوشت:
هر چند توسط اینترنت و gprs این کار انجام میشه ؛بلاخره با گوشی موبایل این کار انجام دادید :D

تصحیح : موبایل بانک سامان سامانک ورژن 1.3
امروز چهارشنبه 6/6/1392 تست شد قابل انجام است

Last edited:

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
سلام
دوستان کدوم بانک ها بعد از اینکه حساب باز کردی ، بصورت آنی عابر بانک متصل به شتاب صادر می کنند ؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
سامانک : ورژن 1.3 https://www.sb24.com/mb/

مزایای استفاده از همراه‌بانکِ سامان:
•امکان تغییر رمز دوم کارت (جدید)
•امکان انتقال وجه از کارت به سپرده (جدید)

امکان انتقال وجه(سحاب)کارت به کارت شتابی ازطریق اینترنت (جدید)

•امکان مشاهده نوع سپرده (جدید)

•امکان مشاهده واحد پول (جدید)
•امکان مشاهده باقیمانده موجودی قابل برداشت از حساب (جدید)

•امکان استعلام چک (جدید)

•امکان ثبت مبلغ چک (جدید)
•امکان مسدود کردن چک (جدید)•امکان مشاهده سوابق تراکنش‌های مالی در دو زیرمنوی جداگانۀ سوابق تراکنش‌های کارت و سوابق تراکنش‌های سپرده (جدید)

•از موجودی لحظ‌ه‌ای حداکثر 5 سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت یا حساب‌های قرض‌الحسنه جاری و پس‌انداز و 5 کارت فعال خود در بانک سامان باخبر شوید.
• اطلاعات سه‌گردش آخر حساب‌ها و کارت‌های سامان خود را دریافت کنید.
• بین کارت‌های سامان خود یا به کارت‌های سامان دیگران انتقال‌وجه انجام دهید. سقف انتقال‌وجه از کارت به‌صورت پیش‌فرض روزانه 30میلیون ریال است.
• بین سپرده‌‌های سامان خود یا به سپرده‌های سامان دیگران انتقال‌وجه انجام دهید. به‌طور پیش‌فرض سقف انتقال‌وجه از سپرده روزانه 10میلیون و ماهانه 100میلیون ریال است.
• دریافت شماره شبای بانک سامان
• خرید مستقیم شارژ تلفن همراه
• انجام عملیات کارت؛ شامل مسدود کردن سامان کارت‌ها.
• پرداخت سریع انواع قبض‌ها از طریق بارکدخوان؛ قبوض خدمات و عوارض شهری خود را شامل گاز، برق، تلفن ثابت، آب و فاضلاب، تلفن همراه و عوارض نوسازی پرداخت کنید.
• سوابق تراکنش‌های اخیر انجام‌شده ازطریق سامانک را مشاهده کنید.

Last edited:

m-ha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
عزیزان سلام
ببخشید ایا استفاده کردن از خدمات اینترنتی بانک اینده هزینه داره؟چطور بانکداری اینترنتی بانک اینده را فعال کنم
ممنون از لطفتان

amirhossein7

Registered User
لایک‌ها
115
سلام
بالاخره نفهمیدیم چرا اینترنتی نمیشه
از هز بانکی خواستیم پول انتقال بدیم .. !!

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
سلام
بالاخره نفهمیدیم چرا اینترنتی نمیشه
از هز بانکی خواستیم پول انتقال بدیم .. !!

سلام
از چه بانکی استفاده می کنید؟
من از اینترنت بانک ملت استفاده می کنم و به تمام بانک ها هم کارت به کارت می تونم بکنم و هم حواله پایا و ساتنا.
تا به حال هیچ کمبودی احساس نکردم.
موفق باشید

m-ha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
من از اینترنت بانک ملت استفاده می کنم و به تمام بانک ها هم کارت به کارت می تونم بکنم و هم حواله پایا و ساتنا.
موفق باشید

سلام این حواله پایا و ساتنا محدودیت زمان +مبلغ داره؟ سریع واریز میشود ؟حتما باید شبای حساب رو فرستاد؟ ممنون میشم پاسخ دهید

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
]سلام
موفق باشید

سلام این حواله پایا و ساتنا محدودیت زمان +مبلغ داره؟ سریع واریز میشود ؟حتما باید شبای حساب رو فرستاد؟ ممنون میشم پاسخ دهید

این حواله ها در زما های خاصی از روز انجام میشن یعنی شما هر ساعتی انجام بدید، حداکثر ظرف 2 ساعت انجام میشه.
می تونید زمان بندی کنیدکه برای یک ماه دیگه (مثلا) انجام بشه.

شماره شبای مقصد مورد نیاز هست که تو سایت همه بانک های می تونید شماره حساب بدبد و شماره شبا بگیرید.

برای مبلغ محدودیتی نیست، البته تا یه سقفی از حواله پایا استفاده میشه و بعدش از ساتنا (فکر می کنم 10 میلیون تومن بود)

موفق باشید

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

من از همبانک بانک سینا استفاده میکنم

ساتنا و پایا

محدودیت هم نداره و 1 ساعت بعد در حسابش هست

همچنین از همبانک سینا برای پرداخت قبوض آب و برق نیز استفاده میکنم

912

Registered User
لایک‌ها
472
با کدوم کد USSD میشه وجه شتابی انتقال داد؟

همراه بانک صادرات این قابلیت رو داره؟

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
سلام
دوستان کدوم بانک ها بعد از اینکه حساب باز کردی ، بصورت آنی عابر بانک متصل به شتاب صادر می کنند ؟

بانک سینا زیر 5 دقیقه براتون عابربانک صادر میکنه

همچنین وام آنی روی سپرده هم میده
90 درصد مبلغ سپرده تون . آنی

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
من میخواهم از کارت رفاه به کارت صادرات مبلغ انتقال بدهم باید خودپرداز رفاه بروم یا صادرات؟

بالا