• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

Strans

Registered User
لایک‌ها
63
من برای خرید شارژ ایرانسل از شماره #724* استفاده میکنم. قبلاً وقتی مرحله خرید شارژ تموم میشد علاوه بر پنجره ی کوچیکی که باز میشد و کد شارژ رو داخلش نوشته بود، یه اس ام اس هم واسم ارسال میشد که کد شارژ داخلش بود. اما چند وقتی هست که دیگه اون اس ام اس واسم نمیاد و فقط همون پنجره کوچیک باز میشه و کد رو نشون میده. دفه آخر که شارژ خریدم همون پنجره کوچیک هم نیومد و یه error داد اما از حسابم پول کم شد! خلاصه اینکه در ازای پرداخت پول شارژی نگرفتم. کسی تا حالا با این مشکل مواجه شده؟ در ضمن حساب بانک سامان دارم.

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
سلام

بانک مهر یه حساب روزشمار داره که 18% سود میده و سود هم ماهانه میاد روی همون پول اولیه ات. میخواستم بدونم شرایط برداشت از این حساب چطوریه؟!

آخه خود طرف گفت دو نوع داریم یکی سقف برداشت داره اون یکی سقفش بیشتره ..... که گوشیم زنگ خورد من نفهمیدم چی گفت و پاشدم رفتم:D

با سلام

تا اونجایی که بنده خبر دارم روز شمار 18 درصد میده بالای 50 م 18.5 درصد میده اما اگه 5 م ته حسابت بمونه 5 م قابل برداشت نیست فکر کنم تا 1 ماه اینطوری 21 درصد روز شمار میده و بقیه اطلاعات رو دوستمون فرمودند.

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
سلام

یه حساب داره که حداقل نداره،‌یعنی چه 10000 تومن چه 100 میلیون تومن باشه سود 17.5 درصد داره.
یه حساب دیگه داره که حداقل داره، یعنی باید ته حسابتون یه حداقلی (فکر کنم 1 میلیون)‌باشه تا سود بهش تعلق بگیره. اون 18 درصده.

برداشتم هم میشه از شعبه برداشت کرد و هم با کارت عابر بانک از دستگاه های خود موسسه و همچنین POS های بانک ملت.

موفق باشید

ممنون

الان سودم رو حساب کردم 17.5 بود پس برای برداشت پول از حساب مشکلی نیست!

با سلام

تا اونجایی که بنده خبر دارم روز شمار 18 درصد میده بالای 50 م 18.5 درصد میده اما اگه 5 م ته حسابت بمونه 5 م قابل برداشت نیست فکر کنم تا 1 ماه اینطوری 21 درصد روز شمار میده و بقیه اطلاعات رو دوستمون فرمودند.

ممنون

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
ممنون

الان سودم رو حساب کردم 17.5 بود پس برای برداشت پول از حساب مشکلی نیست!

ممنون
آره، مشکلی نیست، سود روزشمار هست، یعنی ساعت 23:59 هرچی تو حسابتون باشه (حالا تو اون روز n بار برداشت و واریز کرده باشید) تو سودتون محاسبه میشه.
موفق باشید

farajoon

Registered User
لایک‌ها
131
با سلام
معذرت میخوام دوستان آیا بانکی هست که بشه دلار رو خوابوند و وام بهت بدن؟منظورم حالت سپرده گذاریه...شرایطش رو هم بفرمایین(در صورت وجود)
سپاس

اينكه وام به دلار بده رو مطمئن نيستم. اما بانك پارسيان شعبه خرمشهر هر قدر دلار ميزاشتي تو حساب، 7% سود بهت ميداد. سال 88. بازم بپرس. معمولا اين داستانا تو شعبه هاي ارزي انجام ميشن.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
برداشت وجه بدون کارت (Cardless cash) از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک مسکن امکان پذیر شد.

«نیکوفر صفری» رییس اداره خدمات نوین، با بیان مطلب فوق افزود: «این سرویس برای نخستین بار در کشور و تنها بر روی کارت‌های بانک مسکن قابل اجراست و در مورد کارت‌های شتابی صدق نمی‌کند.»

وی در تشریح چگونگی استفاده از این سرویس گفت: «مشتری با استفاده از شماره تلفن همراه گیرنده وجه و وارد کردن رمز 5 تا 12 رقمی، مبلغ مورد نظر را (با در نظر گرفتن محدودیت سقف برداشت نقدی روزانه از خودپردازها) از طریق اینترنت بانک یا دستگاه‌های خودپرداز به شماره مسکن کارت گیرنده وجه، واریز کرده و یک کد با حداقل 10 رقم به عنوان Ticket دریافت می‌کند. این عدد توسط sms برای گیرنده وجه، ارسال می‌شود. شخص گیرنده می‌تواند با وارد کردن کد دریافتی در دستگاه‌های خودپرداز، مبلغ مورد نظر را به طور کامل یا در چند مرحله برداشت كند.»
Ticketهای تولید شده در سیستم، دارای مدت اعتبار محدود بوده که پس از سپری شدن این مدت، مبلغ باقی‌مانده به حساب شخص انتقال‌دهنده بر‌مي‌گردد. (روابط عمومی بانک مسکن)

راه‌اندازی سامانه تلفنی برای پرداخت غیرحضوری تمامی قبوض
امکان پرداخت غیرحضوری تمامی قبوض با راه‌اندازی سامانه تلفنی 2000 توسط مخابرات استان تهران فراهم شد.

Armin_93

Registered User
لایک‌ها
4
من می‌خوام حساب جام بانک ملت باز کنم . چند تا سوال داشتم از خدمت عزیزان :

- حساب جامِ بانک ملت چه فرقی‌ با قرض الحسنه داره ؟ لطفا دقیق بگین .

- آیا با باز کردن حساب جام کارت عابر بانک و شماره عابر بانک و شماره حساب هم میدن بهمون ؟

- حساب جام سود داره یا قرعه کشی‌ یا هیچ چیز نداره ؟

- آیا حساب جام می‌شه اینترنت بانکشم فعال کرد ؟

- اگر اینترنت بانکش رو فعال کنیم وقتی‌ یکی‌ الان برامون پول می‌ریزه همین الان از تو صورت حساب اینترنتی میتونیم اون تراکنشو ببینیم ؟ یا مثل بانک ملت هر تراکنشو ۲۴ ساعت بعد تو صورت حساب اینترنتی نشون میده ؟ در واقع سوالم این بود صورت حساب اینترنتیِ حساب جامِ بانک ملت لحظه‌ای هست ؟ یا با تاخیر ؟

- من رفتم بانک ملت برای باز کردن حساب جام گفتن نمیتونی‌ باز کنی‌ . من ۲۰ سالمه و کپی‌ و اصل کارت ملی‌ و شناسنامه هم برده بودم . دلیلش چیه که گفتن نمیتونی‌ حساب جام باز کنی ؟ من تو سایت بانک ملت دیدم به جز موارد بالا گفت باید یه معرف هم داشته باشی‌ برای باز کردن حساب جامِ بانک ملت . این قضیش چیه ؟ چطوری باید معرف پیدا کنم ؟

- آیا معرّف باید حتما حساب جامِ بانک ملت داشته باشه یا اینکه هر حساب دیگه ای‌ از بانک ملت داشته باشه مثل قرض الحسنه قبوله ؟

- آیا معرّف حتما باید حضوری بیاد با من تا من بتونم حساب جام باز کنم یا اینکه اون میتونه تلفن بزنه به بانک ؟ مثلا اگه معرّف در یک شهر دیگه باشه تلفنی نمیتونه معرّف من باشه ؟

Rock Star

Registered User
لایک‌ها
72
آره، مشکلی نیست، سود روزشمار هست، یعنی ساعت 23:59 هرچی تو حسابتون باشه (حالا تو اون روز n بار برداشت و واریز کرده باشید) تو سودتون محاسبه میشه.
موفق باشید

در روز شمار به کمترین مانده در روز سود تعلق میگیره

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
در روز شمار به کمترین مانده در روز سود تعلق میگیره

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

من اینو از یکی از مسئولان اون بانک پرسیدم، البته حرف شما منطقی تر به نظر می رسه.

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026

- آیا با باز کردن حساب جام کارت عابر بانک و شماره عابر بانک و شماره حساب هم میدن بهمون ؟

- اگر اینترنت بانکش رو فعال کنیم وقتی‌ یکی‌ الان برامون پول می‌ریزه همین الان از تو صورت حساب اینترنتی میتونیم اون تراکنشو ببینیم ؟ یا مثل بانک ملت هر تراکنشو ۲۴ ساعت بعد تو صورت حساب اینترنتی نشون میده ؟ در واقع سوالم این بود صورت حساب اینترنتیِ حساب جامِ بانک ملت لحظه‌ای هست ؟ یا با تاخیر ؟

- من رفتم بانک ملت برای باز کردن حساب جام گفتن نمیتونی‌ باز کنی‌ . من ۲۰ سالمه و کپی‌ و اصل کارت ملی‌ و شناسنامه هم برده بودم . دلیلش چیه که گفتن نمیتونی‌ حساب جام باز کنی ؟ من تو سایت بانک ملت دیدم به جز موارد بالا گفت باید یه معرف هم داشته باشی‌ برای باز کردن حساب جامِ بانک ملت . این قضیش چیه ؟ چطوری باید معرف پیدا کنم ؟

- آیا معرّف باید حتما حساب جامِ بانک ملت داشته باشه یا اینکه هر حساب دیگه ای‌ از بانک ملت داشته باشه مثل قرض الحسنه قبوله ؟

- آیا معرّف حتما باید حضوری بیاد با من تا من بتونم حساب جام باز کنم یا اینکه اون میتونه تلفن بزنه به بانک ؟ مثلا اگه معرّف در یک شهر دیگه باشه تلفنی نمیتونه معرّف من باشه ؟

من حساب کوتاه مدت و قرض الحسنه بانک ملت دارم و بطور لحظه ای می تونم حسابم رو تو اینترنت بانک رصد کنم و کل امکانات اینترنتی رو دارم.
حساب جام مزیت خاصی داره؟

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
من حساب کوتاه مدت و قرض الحسنه بانک ملت دارم و بطور لحظه ای می تونم حسابم رو تو اینترنت بانک رصد کنم و کل امکانات اینترنتی رو دارم.
حساب جام مزیت خاصی داره؟

این لینک رو ببین کامل توضیح داده

Armin_93

Registered User
لایک‌ها
4
حساب جام مزیت خاصی داره؟

همینو میخواستم بدونم چون مثل اینکه بهترین حساب بانک ملت حساب جامش هست . تفاوت جام با قرض الحسنه رو کسی میدونه ؟
و اینکه قضیه ی معرف برای باز کردن حساب جام چیه ؟ اصلا چطوری میشه حساب جام باز کرد ؟

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,416
همینو میخواستم بدونم چون مثل اینکه بهترین حساب بانک ملت حساب جامش هست . تفاوت جام با قرض الحسنه رو کسی میدونه ؟
و اینکه قضیه ی معرف برای باز کردن حساب جام چیه ؟ اصلا چطوری میشه حساب جام باز کرد ؟

جام یعنی حساب جاری هست دیگه. جاری باز کردنم معرف میخواد

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,416

اگه آشنای رئیس شعبه باشه میتونه تلفنی حل کنه.

واسه این جاری برات باز نکردن چون سخت میگیرن و به هر شغلی دسته چک نمیدند.

قضیه اینترنتی این حرفاشم که فول هست.

مسئله معرف الکیه بابا. بانکها از خودشون قانون در آوردند. رئیس شعبه دلش بخواد باز کنه خودشم میتونه معرفت بشه.

Armin_93

Registered User
لایک‌ها
4
اگه آشنای رئیس شعبه باشه میتونه تلفنی حل کنه.

واسه این جاری برات باز نکردن چون سخت میگیرن و به هر شغلی دسته چک نمیدند.

قضیه اینترنتی این حرفاشم که فول هست.

مسئله معرف الکیه بابا. بانکها از خودشون قانون در آوردند. رئیس شعبه دلش بخواد باز کنه خودشم میتونه معرفت بشه.

ممنون از شما دوست عزیز , 3 تا سوال دیگه هم داشتم :
- با باز کردن اینترنت بانک حساب بانک ملت میشه از حساب بانک ملت به صورت اینترنتی پول واریز کنیم به حساب یه بانک دیگه ( مثلا ملی ) . سوالم اینه که چقدر طور میکشه این پول ریخته بشه ؟ مثلا من اینترنتی از حساب بانک ملتم به حساب بانک ملی دوستم پول واریز کنم همین الآن ریخته میشه یا مثلا با 48 ساعت تاخیر ؟

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
ممنون از شما دوست عزیز , 3 تا سوال دیگه هم داشتم :
- با باز کردن اینترنت بانک حساب بانک ملت میشه از حساب بانک ملت به صورت اینترنتی پول واریز کنیم به حساب یه بانک دیگه ( مثلا ملی ) . سوالم اینه که چقدر طور میکشه این پول ریخته بشه ؟ مثلا من اینترنتی از حساب بانک ملتم به حساب بانک ملی دوستم پول واریز کنم همین الآن ریخته میشه یا مثلا با 48 ساعت تاخیر ؟

با اجازه اون دوستمون.

به نظر من اگر دسته چک نمی خواهید، نیاز نیست حتما جام باز کنید، من الان هم کوتاه مدت دارم و هم قرض الحسنه.

عابر بانک هم دارم.

از طریق اینترنت بانک می تونم به تمام کارت های شتاب (بانک دیگه باشه 500 کارمزد داره) بصورت آنی پول بریزم، حواله پایا بزنم کارمزد نداره اما تو یه زمان های خاصی از روز بررسی میشه، فکر کنم هر 2 ساعت یکبار بررسی میشه و اون موقع پول منتقل میشه. ( ضمن اینکه می تونید تنظیم کنید مثلا یک هفته دیگه پول بره تو حساب طرف)

Armin_93

Registered User
لایک‌ها
4
با اجازه اون دوستمون.

به نظر من اگر دسته چک نمی خواهید، نیاز نیست حتما جام باز کنید، من الان هم کوتاه مدت دارم و هم قرض الحسنه.

عابر بانک هم دارم.

از طریق اینترنت بانک می تونم به تمام کارت های شتاب (بانک دیگه باشه 500 کارمزد داره) بصورت آنی پول بریزم، حواله پایا بزنم کارمزد نداره اما تو یه زمان های خاصی از روز بررسی میشه، فکر کنم هر 2 ساعت یکبار بررسی میشه و اون موقع پول منتقل میشه. ( ضمن اینکه می تونید تنظیم کنید مثلا یک هفته دیگه پول بره تو حساب طرف)

تشکر دوست عزیز
من چون شاید بعدا به چک نیاز پیدا کنم باید حساب جام باز کنم . کسی اینجا هست حساب جام داشته باشه تا بتونم ازش کمک بگیرم به عنوان معرف و حساب جام باز کنم ؟

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
تشکر دوست عزیز
من چون شاید بعدا به چک نیاز پیدا کنم باید حساب جام باز کنم . کسی اینجا هست حساب جام داشته باشه تا بتونم ازش کمک بگیرم به عنوان معرف و حساب جام باز کنم ؟

به سرعت به کسی دسته چک داده نمیشد باید حساب قرض الحسنه تون کار بکند و مشتری معتمد یا خوش حساب شناخته شوید

یه راهنمائی : سعی کن اکثرا واریزها و برداشت ها رو به صورت حضوری انجام بدی با مسئولین شعبه ارتباط برقرار کن تا شما رو به عنوان مشتری معتبر بشناسند اون وقت خیلی راحت بهت دسته چک میدن

Armin_93

Registered User
لایک‌ها
4
به سرعت به کسی دسته چک داده نمیشد باید حساب قرض الحسنه تون کار بکند و مشتری معتمد یا خوش حساب شناخته شوید

یه راهنمائی : سعی کن اکثرا واریزها و برداشت ها رو به صورت حضوری انجام بدی با مسئولین شعبه ارتباط برقرار کن تا شما رو به عنوان مشتری معتبر بشناسند اون وقت خیلی راحت بهت دسته چک میدن

آهان فعلا به چک نیاز ندارم فقط یه معرف باید پیدا کنم حساب جام که باز کردم اولاش پول زیاد حواله میکنم . مشتری معتبر که شدم بعدا چند سال دیگه چک که به کارم بیاد اون موقه میشه چک بگیرم .

بالا