• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
با سلام

دوستان تا چه مبلغی در روز میشه بین دو کارت بانک ملت با اینترنت بانک هر دو ماله یک نفر پول جا به جا کرد؟

ممنونم
به من گفتن براي يك نفر،نامحدود و براي يك نفر ديگه تا 10 م تومان

912

Registered User
لایک‌ها
472
رفتم بانك ميگم ميخام سقف انتقال پاياي اينتنرنت بانك ملت را افزايش بدهم،ميگه نميشه و بايد از داخل شعبه اين كار را انجام بدهي!!!!!پس چجوري ميگين ميشه سقف را بالا برد..واقعا بانك ملت از لحاظ خدمات و شلوغي آشغال هست...
شما باید بری شعبه ای که حساب رو افتتاح کردید
بله دقیقا همینطوره من چندبار کار برام پیش اومده ولی هر بارش یه مشکلی داشته یا شلوغ بوده یا سیستم هاشون قطع بوده یا از چند تا باجه فقط 2 تاشون کار میکرده تازه دورو ورای ظهر هم بری میری میبینی هیشکی نیست رفتن ناهار کلی ادم هم جمع شده واقا این چند بار هر وقت رفتم عصابم خورد شده

912

Registered User
لایک‌ها
472
رفتم بانك ميگم ميخام سقف انتقال پاياي اينتنرنت بانك ملت را افزايش بدهم،ميگه نميشه و بايد از داخل شعبه اين كار را انجام بدهي!!!!!پس چجوري ميگين ميشه سقف را بالا برد..واقعا بانك ملت از لحاظ خدمات و شلوغي آشغال هست...
من چند تا بانکی که حساب دارم همه رو همین کار رو کردم یه فرم افزایش پر کردم حل شد

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام

دوستان بانک رفاه سوده حساب روز شمارو چه طوری واریز میکنه آخر ماه یا از روزی که حساب باز کردی؟ بنده 23 دی حساب روز شمار باز کردم هنوز هیچ سودی واریز نکردن!!!

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470

من چند روز پیش افزایش دادم ولی همینجوری نمیشه! حتما باید توکن بگیری و با رمز یک بار مصرف این کار رو انجام بدی.

با سلام

دوستان بانک رفاه سوده حساب روز شمارو چه طوری واریز میکنه آخر ماه یا از روزی که حساب باز کردی؟ بنده 23 دی حساب روز شمار باز کردم هنوز هیچ سودی واریز نکردن!!!

باید 23 بهمن سود شما واریز می شد. حتما از خود بانک سوال کنید به چه صورت هست.

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
من چند روز پیش افزایش دادم ولی همینجوری نمیشه! حتما باید توکن بگیری و با رمز یک بار مصرف این کار رو انجام بدی.

باید 23 بهمن سود شما واریز می شد. حتما از خود بانک سوال کنید به چه صورت هست.

دوست عزیز مطمعن هستین چون توی تاپیک دیگه به من گفتن آخر ماه واریز میشه!

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
دوست عزیز مطمعن هستین چون توی تاپیک دیگه به من گفتن آخر ماه واریز میشه!
روال کار بعضی بانک ها فرق می کنه، شایدم آخر ماه واریز می کنن. بعضی بانک ها آخر ماه سودها رو واریز می کنن. حساب بانک رفاه ندارم ولی بانک شهر هم به این صورت هست که آخر ماه سود رو میریزه و به تاریخ افتتاح حساب کاری نداره.

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
با سلام

دوست عزیزسود روز شمار و کلن سود هر سپرده ای و 1 ماه یکبار واریز میکنند
سود شما هم 23 بهمن واریز شده و خودتون خبر ندارید
حتمن رفتید بانک بگید سیستم اس ام اس رو براتون فعال کنه

بانک سر کسی کلاه نمیزاره . حتمن اس ام اسش نیومده
بانک رفاه بانک معتبری ست

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58

دوست عزیزسود روز شمار و کلن سود هر سپرده ای و 1 ماه یکبار واریز میکنند
سود شما هم 23 بهمن واریز شده و خودتون خبر ندارید
حتمن رفتید بانک بگید سیستم اس ام اس رو براتون فعال کنه

بانک سر کسی کلاه نمیزاره . حتمن اس ام اسش نیومده
بانک رفاه بانک معتبری ست

دوست عزیز بنده هم sms فعاله هم اینترنت بانک دارم اما سودی واریز نشوده! البته حساب بانک شهر هم داشتم آخر ماه واریز میکرد.

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
کدام بانک اجازه اضافه کردن پول در هر ماه به سپرده سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت رو میده ؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
نرخ سود بانکی هیچ تغییری نکرده است
مدیرکل اقتصادی و مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی ضمن رد برخی خبرها درباره افزایش نرخ سود تسهیلات به ۲۶ درصد، از تدوین طرحی در بانک مرکزی خبر دادند که در صورت تصویب، امکان افزایش نرخ سود بانکی همزمان با اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه ها فراهم می شود.
وی با بیان اینکه بانک‌ها طبق بسته پولی بانک مرکزی اجازه افزایش نرخ سود بیشتر در عقود مشارکتی را دارند، گفت: شورای پول و اعتبار در دی ماه سال 90 حداقل نرخ سود اوراق مشارکتی را 18 تا 21 درصد تعیین کرد و بانک‌ها می‌توانند متناسب با بازدهی طرح‌ها، در قالب این عقود سود بیشتری دریافت کنند
دریافت سود در قالب تسهیلات مشارکتی در نرخ‌های بیشتر از مصوب شورای پول و اعتبار، رویه‌ای است که همواره توسط بانک‌ها و موسسات اعتباری انجام می‌شده است. در واقع عقود مشارکتی، مشارکت بانک در سود و زیان است و چارچوب ها و الزامات دقیق عقود مبادله ای بر آن مترتب نیست. به همین علت بانک ها از سال های گذشته همزمان با افزایش شکاف بین نرخ تورم و نرخ سود بانکی، تمایل بیشتری به ارائه تسهیلات در این بخش پیدا کرده اند و به انحاء مختلف سعی در پرداخت تسهیلات با این عناوین دارند تا از این طریق سود بیشتری از متقاضی تسهیلات دریافت کنند. با این وجود بانک‌ها در عقود مبادله‌ای باید نرخ مصوب شورای پول و اعتبار را که 14 تا 15 درصد را رعایت کنند

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
نرخ سود بانکی هیچ تغییری نکرده است
مدیرکل اقتصادی و مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی ضمن رد برخی خبرها درباره افزایش نرخ سود تسهیلات به ۲۶ درصد،
زِر زده در حد تیم ملی , من خودم این هفته داشتم وام کالا میگرفتم که نرخ سودش 26% بود. تمامی مراحل رو هم رفته بودم و فقط مونده بود که ضامن بره امضا کنه که لحظه آخر پشیمون شدم . چقدر راحت دروغ میگن !!

کسی میدونه کدوم بانک با وثیقه ملکی تا 50 تومن وام بلند مدت میده ؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
کدام بانک اجازه اضافه کردن پول در هر ماه به سپرده سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت رو میده ؟
برای افزایش اجازه نمیخواد که , شما میری پول رو میزاری مجددا براتون گواهی سپرده پر میکنند و بهتون تحویل میدن

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
زِر زده در حد تیم ملی , من خودم این هفته داشتم وام کالا میگرفتم که نرخ سودش 26% بود. تمامی مراحل رو هم رفته بودم و فقط مونده بود که ضامن بره امضا کنه که لحظه آخر پشیمون شدم . چقدر راحت دروغ میگن !!

کسی میدونه کدوم بانک با وثیقه ملکی تا 50 تومن وام بلند مدت میده ؟

سلام . بانک سینا عزیزم

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
شما که طبق معمول رو مود تبلیغ بانک سینا هستی .
اونوقت با نرخ سود چند درصد؟
عزیز تبلیغ نیست
بانک و که توی نت تبلیغ نمیکنن
خوب میفرمایی که کجا این وام میدن
میگیم بانک سینا این وام را اریه میدهد
27 درصد ان شالله تعالی

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام

دوستان این اینترنت بانک ملت مشکلی داره؟ الان چند بار میخواستم وارد اینترنت بانک بشم میگفت یوزر و پسورد شما اشتباهه در صورتی که مطمئنم درسته!

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
عزیز تبلیغ نیست
بانک و که توی نت تبلیغ نمیکنن
خوب میفرمایی که کجا این وام میدن
میگیم بانک سینا این وام را اریه میدهد
27 درصد ان شالله تعالی
چرا تبلیغ نیست ؟ الان دیگه همه میدونند شما کارمند بانک سینا هستی . اگر تبلیغ نیست چرا اسم یه بانک دیگه رو نمیاری ؟ این مملکت که فقط بانک سینا نداره . شما تو هر چیزی فقط میگی بانک سینا !!o_O

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
چرا تبلیغ نیست ؟ الان دیگه همه میدونند شما کارمند بانک سینا هستی . اگر تبلیغ نیست چرا اسم یه بانک دیگه رو نمیاری ؟ این مملکت که فقط بانک سینا نداره . شما تو هر چیزی فقط میگی بانک سینا !!o_O

نه من اصلن هر جا نگفتم بانک سینا
من اسم همه بانکها و موسسات و میارم
ل

بالا