• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

samansalari

Registered User
لایک‌ها
60
آقا یه چندتا سئوال داشتم.
نزدیکترین جای نزدیک به ایران (مشهد) توی بانک های خارجی کجاست که بتونیم راحت حساب باز کنیم و شماره حساب بدیم و بعد بتونیم اینترنتی برداشت کنیم (و به پی پال هم بتونیم واریز کنیم؟) که از نظر اقتصادی به صرفه باشه و من بتونم برم حساب باز کنم؟
دوبی؟ ترکیه ؟ ارمنستان؟
منتظر پاسخم.
نمیخوام پول بلاک بشه !
برداشتش راحت باشه نخوام هی برم اونجا و دستی انتقال بدم؟
و اینکه میتونم یک وکیل تعریف کنم واسه اون بانک که فردا روز اون جای من بره و حساب رو خالی کنه چنج کنه ایران بفرسته و یا برعکس؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
معرفی ده سامانه برتر پرداخت آنلاین

10. ووکامرس (WooCommerce)
این برنامه متن باز که در وردپرس کار می کند، در واقع یک افزونه فروشگاه ساز حرفه ای است. کاربران وردپرس با استفاده از WooCommerce می توانند به آسانی یک فروشگاه اینترنتی برای خود طراحی و راه اندازی کنند.
9. تو چک‌اوت (2CheckOut)
ترکیبی است از حساب تجاری و درگاه پرداخت (Payment Gateway) که به حساب پذیرنده (Merchant) یا پی‌پال (Paypal) نیاز ندارد.
8. استریپ (Stripe)
توسعه دهندگان از استریپ برای گنجاندن سیستم پرداخت در پروژه های خود استفاده می کنند. این برنامه از یک رابط کاربری قوی برخوردار است.
7. ای‌سی‌اچ پیمنتز (ACH Payments)
ACH Payments دارای ویژگی هایی است که آن را به یکی از برترین سیستم های پرداخت وبی تبدیل کرده است که امکان پرداخت های بین المللی از آن جمله است. از ACH Payments می توان به عنوان درگاه پرداخت نیز استفاده کرد.
6. وی‌پی (WePay)
نوعی سرویس پرداخت آنلاین گروهی و سازمان یافته است که در پرداخت و واریز به صورت گروهی کابرد دارد. کارایی بسیار آسان این برنامه، توجه کارشناسان را به خود جلب کرده است. البته نقطه ضعف این برنامه آن است که فقط برای شهروندان آمریکایی کار می کند.
5. اوتورایز دات نت (Authorize.Net)
برخی از Authorize.Net به عنوان پرکاربردترین سیستم پرداخت در اینترنت یاد می کنند. شاید به این دلیل که زمان عرضه این نرم افزار به سال 1996 باز می گردد.
4. ادوالا (Dwolla)
از تازه نفس ترین رقبای پی‌پال به شمار می رود که از مزایای چشمگیری برخوردار است؛ از جمله امکان جابجایی پول از طریق ایمیل، تلفن، فیس بوک، لینکدین و یا توییتر.
یکی از مهمترین جذابیت های Dwolla این است که برای جابجایی های کمتر از 10 دلار رایگان است و هزینه ای مطالبه نمی کند.
3. آمازون پیمنتز (Amazon Payments)
کاربران با استفاده از Amazon Payments می توانند به گونه ای آسان و ایمن و با بهره گیری از رابط کاربردی آمازون، پول دریافت و ارسال نمایند.این برنامه متعلق به شرکت خرده فروشی آمازون بوده و در سال 2007 راه اندازی شده است.
2. پی‌پال (PayPal)
PayPal یکی از مشهورترین و متعبرترین های این لیست است. روزانه حدود 8 میلیون پرداخت از طریق این سامانه انجام می شود.
به هنگام تهیه این نوشتار، پی‌پال دارای 137 میلیون کاربر فعال است که در 193 بازار فعالیت می کنند. پی‌پال به مشتریان اجازه می دهد تا به ارسال، دریافت و نگهداری پول در 26 ارز مختلف مبادرت ورزند.
1. گوگل ولت (Google Wallet)
Google Wallet یا کیف پول گوگل، در واقع نسخه پی‌پالی گوگل است!
البته گوگل چندی پیش اعلام کرد قصد دارد یک کارت فیزیکی و سخت افزاری که مانند کارت های اعتباری معمولی عمل می کند برای این سرویس خود عرضه نماید.
در این لیست، Google Wallet صدرنشین است.
هر چند Google Wallet عمر چندانی ندارد و در سال 2011 عرضه شده است ولی با توجه به قابلیت های عدیده خود توانسته صدرنشین این لیست شود.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
امکان انجام تراکنش های بدون کارت در خودپرداز
استفاده از تلفن موبایل به جای کارت

Fexco و First Data، خودپردازی را پرده‌برداری کردند که به مشتریان اجازه می‌دهد از تلفن موبایل به جای کارت برای دسترسی استفاده کنند؛ این دو شرکت تاکید کردند که بانک می‌تواند بر اساس تمایل خود همه چیز درباره فناوری این دستگاه را تغییر دهد
خودپرداز یک کد QR دینامیک نمایش می‌دهد که کاربران آن را به وسیله دوربین تلفن هوشمند خود اسکن می‌کنند تا ثابت کنند در مقابل خودپرداز هستند. یک برنامه در تلفن همراه جایگزین کارت خودپرداز می‌شود و ابزار دیگری برای احراز هویت فراهم می‌کند. کاربران البته باید رمز پین را تایپ کنند
FIS از یک نرم‌افزار دریافت پول نقد بدون کارت پرده‌برداری کرد. تاکنون چند بانک به مشتریان خود اجازه می‌دهند با استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند از خودپرداز وجه نقد دریافت کنند. مانند شرکت سان تراست، سیتی نشنال بانک، بی ام او هریس، وینتراست، آر بی اس و نات وست

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام
امنیت ussd برای افرادی که از ussd غیر از بانک عامل استفاده میکنن مثل شماره *724# یا *733# و ..... چقدره قابل اعتماد هستن؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
در جهان امروز ،امنیت و حریم شخصی به طور کامل و مطلق و 100 درصد وجود ندارد
امنیت کد ussd بیشتر از sms هست ؛چون در جایی ثبت نمیشه و کد گذاری شده بین اپراتور و بانک و مشتری اطلاعات رد وبدل میشه

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
یه اتفاق جالب امروز افتاد. ساعت 2 ظهر یه اس ام اس از بانک ملت برام اومد واریز فلان مبلغ به کارت فلان. o_O
هرچی فکر کردم دیدم شماره کارت من نیست. رفتم حساب بانکم رو چک کردم دیدم فلان مبلغ واریز شده به حسابم در صورتیکه اصلا شماره کارت من با شماره کارت اس ام اس بانک ملت زمین تا آسمون فرق داره !! :eek:
خلاصه الان یه پول مفت اومده به حسابم .اگر واریز از داخل بانک بود اپراتور میتونست یه سند اصلاحیه بزنه و مبلغ رو برداشت کنه ولی چون احتمالا واریز کننده از اینترنت بانک خودش واریز کرده نمیتونه کاری کنه .
حالا باید ببینیم از بانک باهامون تماس میگیرند یا خیر

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,416
یه اتفاق جالب امروز افتاد. ساعت 2 ظهر یه اس ام اس از بانک ملت برام اومد واریز فلان مبلغ به کارت فلان. o_O
هرچی فکر کردم دیدم شماره کارت من نیست. رفتم حساب بانکم رو چک کردم دیدم فلان مبلغ واریز شده به حسابم در صورتیکه اصلا شماره کارت من با شماره کارت اس ام اس بانک ملت زمین تا آسمون فرق داره !! :eek:
خلاصه الان یه پول مفت اومده به حسابم .اگر واریز از داخل بانک بود اپراتور میتونست یه سند اصلاحیه بزنه و مبلغ رو برداشت کنه ولی چون احتمالا واریز کننده از اینترنت بانک خودش واریز کرده نمیتونه کاری کنه .
اگه زنگ زدن خیلی جنتلمنانه ببر پول رو پس بده

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
اگه زنگ زدن خیلی جنتلمنانه ببر پول رو پس بده
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
پس دادن رو که پس میدادم , 36 تومن که پول نیست. ولی حالا اصل داستان رو بگم
من منتظر بودم که از بانک زنگ بزنن ولی اصل داستان چیز دیگه بود. دیروز ظهر این پول واریز شد و بعد شب یکی از مشتریان قدیمی من تماس گرفت که من 36 تومن واریز کردم به حسابت !!o_O
بعد از بررسی فهمیدم که طرف شماره کارت 2 سال پیش من رو داشته و رفته به همون مبلغ رو واریز کرده درصورتیکه من دوسال پیش اون کارت رو تعویض کردم و اصلا اون کارت باطل شده !!
تا اونجا که من خبر داشتم وقتی کارتی اعتبارش تموم میشه کلا شمارش از شبکه حذف میشه و شماره جدید جایگزین میشه ولی ظاهرا بانک ملت این کار رو نکرده و یا همچین سیستمی نداره .

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
با داشتن چک برگشتی یه شخص میشه حکم جلبشو گرفت؟ اگه چندتا چک باشه چی؟؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
توقف ارائه خدمات سامانه «تأیید اینترنتی چک» با دستور بانک مرکزی
بانک مرکزی با ابلاغ بخشنامه‌ای با تأکید بر اینکه دستور عدم پرداخت چک الزاماً باید کتبی باشد، دستور تعطیلی سامانه تأیید اینترنتی چک را صادر کرد.براین اساس ممانعت از پرداخت وجه چک بدون ارائه دلایل مندرج در قانون صدور چک، غیرقانونی بوده و بانک‌ها مجاز به ارائه این‌گونه خدمات تحت هر عنوان نیستند

13921105103111731976965.jpg

smsbaz

Registered User
لایک‌ها
20

حالا چقدر بوده مبلغ؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
ارائه خدمات جدید بانک ایران زمین در حوزه بانکداری الکترونیکی
راه اندازی سرویس‌‌‌‌‌Email Banking برای اشخاص حقیقی نموده است. از این پس مشتریان بانک ایران زمین می‌‌‌‌‌توانند عملیات بانکی خود از جمله : برداشت از حساب، واریز به حساب ، پرداخت قبوض و خرید شارژ سیم کارتهای اعتباری خود را از طریق سرویس ایمیل بانکینگ این بانک انجام دهند. این سرویس برای مشتریانی که آدرس ایمیل آنها قبلا در سیستم بانک ایران زمین تعریف شده است هم اکنون عملیاتی می‌‌‌‌‌باشد و برای دیگر مشتریان متقاضی، این سرویس قابل فعال سازی خواهد بود. همچنین سرویس SmS Banking این بانک برای کلیه تراکنش‌‌‌‌‌های حساب‌‌‌‌‌های اشخاص حقوقی از جمله: برداشت از حساب، واریز به حساب، برگشت چک و ورود به ( اینترنت بانک و تلفن بانک) فعال می‌‌‌‌باشد.

ارائه کارت اعتباری پانزده میلیون ریالی بانک قرض الحسنه مهر ایران
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از ارائه کارت اعتباری قرض الحسنه پانزده میلیون ریالی از سال آینده خبر داد و گفت: این کارت با کارمزد چهار درصدی به متقاضیان ارائه خواهد شد
به گفته وی دارندگات کارت تا سه ماه پس از دریافت آن می توانند کالا و خدمات مورد نیاز را خریداری و به مدت 12 ماه به صورت اقساط آن را به بانک پرداخت کنند، البته پس از تسویه، این کارت دوباره به همان میزان شارژ خواهد شد.

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام

دوستان بنده امروز میخواستم با اینترنت بانک رفاه به بانک ملت پول انتقال بدم با ساتنا و پایا امتحان کردم هر دو می زدن از سقف مجاز روزانه بیشتر است!!!!! علت چی میتونه باشه؟

ممنونم

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام

دوستان بنده امروز میخواستم با اینترنت بانک رفاه به بانک ملت پول انتقال بدم با ساتنا و پایا امتحان کردم هر دو می زدن از میزان سقف تراکنشهای روزانه تجاوز می‌کند!!!!! علت چی میتونه باشه؟

ممنونم

Hrithik

Registered User
لایک‌ها
119
سلام دوستان
در حال حاضر بیشترین سود رو کدوم بانک میده ؟

yashgin128

Registered User
لایک‌ها
12
سلام.دوستان من اگه یک میلیون وام بخوام از کجا میتونم بگیرم؟(یک ساله)کدوم بانک و تحت چه عنوانی وام بگیرم؟(واسه خرید موبایل و تبلت)

farzad.sadeshi3

Registered User
لایک‌ها
57
بانک فقط بانک سینا
امکانات کامل عابربانک . اینترنت بانک . همراه بانک و همبانک
چک و کارهای حساب جاری
سود و وام روی سپرده
پایا و ساتنا

فوق العاده س این بانک برای کارای بانکی فقط یکم شلوغه . از همه بانکهای خصوصی هم معتبرتره چون وابسته به ارگان دولتتی ست

بالا