• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
خير تو سيستم پايا فقط شماره شبا چك ميشه
براي مطمئن شدن ببينيد بايد رقم هاي اخر شماره شبا با شماره حساب طرف هماهنگ باشه
شماره شبا حتي اگر يك رقم هم اشتباه باشه مبلغ برگشت ميخوره
حتي اگه اسم اشتباه باشه و شماره شبا درست باشه ارسال ميشه
سيستم فقط بر اسا شماره شبا كار ميكنه
چقدر بد! اینطوری که خیلی ریسکش زیاد میشه.
تو همه روش های انتقال وجه مثل شتاب (سحاب) یا حتی حواله اینترنتی، نام صاحب حساب رو می نویسه و آدم مطمئن میشه که درست بوده شماره حساب یا کارت.
هیچ روشی وجود نداره که مطمئن بشم شماره شبا با نام حساب مطابقت داره.
شماره شبا رو وقتی از سایت بانک می گیرم، طبیعتا ارقام آخرش با ارقام آخر شماره حساب یکیه.
ممنونم

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
دوستان سیستم کارت اعتباری بانکا چجوری هست مثلا گردشگری قسمت تصفیه قسطی میخوام بدونم
مثلا من 1 میلیون از کارت اعتباری خرج کنم سر موقع نره تصفیه کنم قسط بندی میشه درسته ؟ بعد اقساط چند وقته میشه ؟ چقدر سود میگیرن روش؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
سایت بانک سامان و نت بانک(اینترنت بانک) پوست انداخته و تغییر کرده است و خدمات جدید به آن اضافه شده است
از جمله:
  • خدمات شارژ
    • شارژ خودکار
      • ثبت درخواست
      • گزارش درخواست ها

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
سلام
کسی می دونه آیا میشه ار طریق اینترنت یا همراه بانک یا حتی عابر بانک از طریق کارت شتابی که داریم به شماره حساب سیبا وجه انتقال داد . باید حتما تو بانک ملی حساب داشته باشیم؟ اگه کسی اطلاعی یا راه حلی داره ممنون میشم بگین.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
سلام
کسی می دونه آیا میشه ار طریق اینترنت یا همراه بانک یا حتی عابر بانک از طریق کارت شتابی که داریم به شماره حساب سیبا وجه انتقال داد . باید حتما تو بانک ملی حساب داشته باشیم؟ اگه کسی اطلاعی یا راه حلی داره ممنون میشم بگین
اگه منظور فقط به شماره حساب است ؛باید بانک ملی باشه ( هم از طریق اینترنت بانک و هم موبایل بانک و عابر بانک ) می توانید انتقال بدید
ولی از کارتهای بانک دیگه نمی توانید مستقیم به شماره حساب بانک ملی انتقال بدید
تنها راه استفاده از حواله پایا (حساب به حساب بین بانکی) است

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
مراحل نهایی تست اولین شرکت در سپاس(سامانه پرداخت الکترونیک سیار )
شرکت جیرینگ همراه اول

رییس بانک مرکزی و رییس پژوهشکده پولی بانکی از غرفه جیرینگ بازدید کردند. همچنین جیرینگ از تفاهم و همکاری مشترک خود با شرکت توسن خبر داد. در همین حال از دو سامانه #۷۰۸* و #۷۷۷* رونمایی کرد.این شرکت بعنوان اولین شرکت برای اتصال به شبکه سپاس مراحل تست نهایی را سپری می کند
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت است و با گرفتن کد کوتاه #708 * خدماتی از قبیل پرداخت قبوض ؛موجودی؛ شارژ؛ و ... را ارائه می دهد
رونمایی از سامانه #777*
همزمان با آخرین روز همایش بانکداری الکترونیک و **** های پرداخت از سامانه #777* با حضور مهندس طلوع مدیر عامل جیرینگ و دکتر نیکوفر رییس هیئت مدیره جیرینگ و قائم مقام مدیر عامل همراه اول رونمایی شد
این سرویس که بر بستر USSDشبکه همراه اول و بصورت انحصاری برای فروش شارژ همراه اول به مشترکین است

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
سفر به سال ۲۰۱۵ در یک روز موبایلی
سفر به ۲۰۱۵ در یک موبایلی در حالی که تنها یک گوشی همراه هوشمند در دستان است و خنده بر لیانتان نشسته برای رفتن به محل کار یا خرید آغاز می شود.کیفی همراهتان نیست و بدون اینکه برای پرداخت یا دریافت پول به هر مرکزی نگران تماس دستانتان با شی ای باشید همه خرید ها و پرداختها را انجام می دهید و پایان روز به خانه برمیگردید
781125833901524461.jpg

772658849555276144.jpg

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام

دوستان سقف ساتنا در اینترنت بانک ملت برای بانکهای دیگه چقدره؟

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
اگه منظور فقط به شماره حساب است ؛باید بانک ملی باشه ( هم از طریق اینترنت بانک و هم موبایل بانک و عابر بانک ) می توانید انتقال بدید
ولی از کارتهای بانک دیگه نمی توانید مستقیم به شماره حساب بانک ملی انتقال بدید
تنها راه استفاده از حواله پایا (حساب به حساب بین بانکی) است

آره منظورم فقط واریز به شماره حساب سیبا بود. از طریق پایا که نیاز به شماره شبا هست . اینکه که گفتید باید حساب ملی باشه حتما باید سیبا باشه یا فرقی نمکنه چه حسابی تو بانک ملی داشته باشیم. در هر حال از جوابتون ممنونم.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
آره منظورم فقط واریز به شماره حساب سیبا بود. از طریق پایا که نیاز به شماره شبا هست . اینکه که گفتید باید حساب ملی باشه حتما باید سیبا باشه یا فرقی نمکنه چه حسابی تو بانک ملی داشته باشیم. در هر حال از جوابتون ممنونم
http://www.bmi.ir/Fa/IBAN-SHABA.aspx?smnuid=10011389
فکر کنم باید حساب متمرکز باشه ؛مطمئن نیستم
با سلام
دوستان سقف ساتنا در اینترنت بانک ملت برای بانکهای دیگه چقدره؟
حواله ساتنا ( جدیدا آریا)
از 15 میلیون تومان تا یک میلیارد تومان است

بعضی از بانکها یک پیش فرض حداقلی دارند برای انتقال در روز که با رفتن به شعب و پرکردن فرم مربوطه می تونید اون تغییر بدهید به مبلغ دلخواه و یا نامحدود
بستگی داره شما در روزی که فرم اینترنت بانک برای فعال شدن پر کردید چه گزینه ای انتخاب کردید( مبلغ دادید یا پیش فرض بانک قبول کردید)
نکته: از بهمن امسال برای انتقال وجه از 25 میلیون به بالا به امضاء دیجتال نیازمند هستید

_Mostafa_

Registered User
لایک‌ها
21
سلام

یه اطلاع رسانی بکنم شاید به درد یه نفر هم که شده بخوره

اگه مغازه دارید و دستگاه پوزی دارید که تراکنش بالایی نداره و کارت شارژ از دستگاه میگیرید حافظه دستگاهتون رو خالی کنید

خودم پوز صادرات داشتم تراکنش نداشت کلی شارژم توش مونده بود از مرکز سوزوندن دستگاه رو! نه اطلاع رسانی نه اسی نه بوقی نه کوفت و زهرماری

حالم از بانک صادرات و شرکت مسخره ایران کیش بهم خورد

کلی گشتم کاغذ خریدا رو پیدا کردم اسکن کنم بفرستم ببینم چی میشه

روزی نیس که ادم اعصابش بهم نریزه

مملکته داریم؟

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
یه بابای اشتباهی شماره همراه من رو داده به بانک ملی
هر دفعه که با حسابش بازی میکنه برای من sms میاد
شب و نصف و شب دیونم کرده
چکار کنم؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
یه بابای اشتباهی شماره همراه من رو داده به بانک ملی
هر دفعه که با حسابش بازی میکنه برای من sms میاد
شب و نصف و شب دیونم کرده
چکار کنم؟

سلام

به یکی از شعبه های بانک م*ی مراجعه کنید و جریان را واسشون تعریف کنید ، احتمال 99% حل خواهد شد...

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
دوستان من حدود 10 میلیون وام میخوام (اگر کمتر هم شد معرفی کنید)؛ سود هم خب هر چه کمتر بهتر و مدت اقساط هم هر چه بیشتر بهتر. بابت مبلغ ودیعه مشکلی ندارم و میتونم تا 10 تومان بذارم ولی با وجود اینکه فقط 10 میلیون نیاز دارم از مبلغ ودیعه ام نمیخوام مستقیماً استفاده کنم و فقط میخوام باهاش وام بگیرم. دانشجو هم هستم. در مورد وام بانک ها اطلاعی ندارم؛ لطفاً راهنماییم کنید این مبلغ یا کمترش رو از کدوم بانک یا موسسه بگیرم و چه شرایطی داره.
ممنون.

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
دوستان من حدود 10 میلیون وام میخوام (اگر کمتر هم شد معرفی کنید)؛ سود هم خب هر چه کمتر بهتر و مدت اقساط هم هر چه بیشتر بهتر. بابت مبلغ ودیعه مشکلی ندارم و میتونم تا 10 تومان بذارم ولی با وجود اینکه فقط 10 میلیون نیاز دارم از مبلغ ودیعه ام نمیخوام مستقیماً استفاده کنم و فقط میخوام باهاش وام بگیرم. دانشجو هم هستم. در مورد وام بانک ها اطلاعی ندارم؛ لطفاً راهنماییم کنید این مبلغ یا کمترش رو از کدوم بانک یا موسسه بگیرم و چه شرایطی داره.
ممنون.
تا اونجایی که من می دونم، اگر 4 ماه 10 میلیون رو تو بانک قرض الحسنه رسالت بذارید، علاوه بر اصل پول تون که بهتون میدن، 10 میلیون وام 4 درصد 10 ماهه میدن. اگر بخواید مبلغ وام بیشتر بشه یا اقساطش طولانی تر بشه باید مدت زمان بیشتری پول رو بخوانید یا پول بیشتری بخوابونید.
برید یکی از شعب و کم و کیف رو از خودشون بپرسید.
یکی از دوستانمون هم امتیاز این وام رو می فروشه، Bahram241
موفق باشید

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
تا اونجایی که من می دونم، اگر 4 ماه 10 میلیون رو تو بانک قرض الحسنه رسالت بذارید، علاوه بر اصل پول تون که بهتون میدن، 10 میلیون وام 4 درصد 10 ماهه میدن. اگر بخواید مبلغ وام بیشتر بشه یا اقساطش طولانی تر بشه باید مدت زمان بیشتری پول رو بخوانید یا پول بیشتری بخوابونید.
برید یکی از شعب و کم و کیف رو از خودشون بپرسید.
یکی از دوستانمون هم امتیاز این وام رو می فروشه، Bahram241
موفق باشید
ممنون. این اقساط خیلی برای من سنگینه! من حداکثر توانم برای پرداخت اقساط ماهیانه 300-250 تومان هست.

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
ممنون. این اقساط خیلی برای من سنگینه! من حداکثر توانم برای پرداخت اقساط ماهیانه 300-250 تومان هست.
بنابراین باید مدت بیشتری پول رو بخوابونید یا پول بیشتری بخوابونید.
البته این اقساط برای وام شما خیلی کمه، یعنی شما یک وام حدود 3 ساله می خواید (اگر کارمزدش 4 درصد باشه) بنابراین شاید نیاز باشه یکسال 10 میلیون رو بخوابونید،‌ البته می تونید امتیاز هم بخرید.
موفق باشید

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
بانک مهر اقتصاد خبر ندارین که چه زمانی قراره به شتاب وصل بشه؟

beny98

Registered User
لایک‌ها
26
با سلام
دوستان برای راه اندازی ی شغل نیاز به وام دارم...هر چی بیشتر بهتر...میخواستم بدونم کدوم بانک وام بیشتری میده و اولویتم قسط کمتر هست...یکی از دوستانم از موسسه مهر یا انصار(فک میکنم)وام راه اندازی ی مغازه گرفت...کسی اطلاعات کاملی داره به ما بده؟

بالا