• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

xms

Registered User
لایک‌ها
387
[h=1] سومین کنگره ملی بانک‌ها و بانکداری الکترونیک برگزار می‌شود

[/h]

سومین کنگره ملی بانک‌ها و بانکداری الکترونیک با محوریت نقش **** بانکی در توسعه اقتصادی و فرهنگ سازی بانکداری الکترونیک با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران، اتاق مرکزی تعاون جمهوری اسلامی و دانشگاههای معتبر کشور با حضور اساتید و متخصصین صاحب نام **** بانکی کشور در ساری برگزار خواهد شد.
به گزارش ایسنا، احمدی، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری مازندران در تبیین محورهای کنگره ملی بانکها و بانکداری الکترونیک با اشاره به نام گذاری سال 92 با عنوان حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی گفت: محورهای مورد تاکید مقام معظم *****، راهبردهایی دائمی و همیشگی به شمار می روند بنابراین در سالجاری تبیین این موضوعات بصورت ویژه در دستور کار است.
احمدی با اشاره به برنامه ریزی‌های انجام شده جهت ایراد سخنرانی های تخصصی در این کنگره ملی سه روزه اظهار کرد: از نکات قوت این کنگره برگزاری کارگاههای آموزشی در عرصه بانکداری شراکتی و بانکداری الکترونیک خواهد بود.
مدیر کل هماهنگی و امور اقتصادی و بین الملل با بیان اینکه جایگاه **** بانکی در حمایت از تولید، نقش سیاستهای پولی و بانکی در مدیریت چرخه های تجاری، تحلیل عملکرد بانکها در تامین مالی بخش های تولیدی – تجاری و ارزیابی شاخص‌های توسعه **** بانکی از جمله موضوعات مهم و قابل طرح و بررسی است ابراز امیدواری کرد: برگزاری کنگره ملی بانکها و بانکداری الکترونیک بتواند سهم بسزایی در تشریح این مسایل ایفا کند.
وی اعلام کرد علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی کنگرهwww.ECMi.ir یا با شماره‌های 2- 01512256481تماس حاصل کنند.
انتهای پیام

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
یه شماره 13 رقمی" بانك قرض الحسنه مهر ايران " هست اینو چطوری شماره شباش رو بگیرم ؟

18 رقم جا داره . 5 تا از کدوم طرف خالی بزارم ؟ :rolleyes: از کجا مطمئن بشم کدی که گرفتم درسته ؟ :wacko:

شبا

0Screenshot_1_3609813883253809678.png

bahadur

Registered User
لایک‌ها
21
یه شماره 13 رقمی" بانك قرض الحسنه مهر ايران " هست اینو چطوری شماره شباش رو بگیرم ؟ 18 رقم جا داره . 5 تا از کدوم طرف خالی بزارم ؟ :rolleyes: از کجا مطمئن بشم کدی که گرفتم درسته ؟ :wacko:شبا
اون شماره حساب فرمتش چه جوری هست همون جوری داخل کادر مربوطه بنویس شباشو تحویل بگیر ضمنا شماره شبا 24 رقمی هست

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
یه شماره 13 رقمی" بانك قرض الحسنه مهر ايران " هست اینو چطوری شماره شباش رو بگیرم ؟

18 رقم جا داره . 5 تا از کدوم طرف خالی بزارم ؟ :rolleyes: از کجا مطمئن بشم کدی که گرفتم درسته ؟ :wacko:

شبا

در این لینک: http://cbi.ir/simplelist/6231.aspx مشخصات شناسه شبا رو توضیح داده و نحوه کنترل درستیش هم توش شرح داده می تونید بخونید.

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
در این لینک: http://cbi.ir/simplelist/6231.aspx مشخصات شناسه شبا رو توضیح داده و نحوه کنترل درستیش هم توش شرح داده می تونید بخونید.

اون شماره حساب فرمتش چه جوری هست همون جوری داخل کادر مربوطه بنویس شباشو تحویل بگیر ضمنا شماره شبا 24 رقمی هست

ممنون از هر دو دوست عزیز :heart:

شماره حساب رو چند وقت پیش از بخش انتقال کارت به کارت از سایت بانک ملی گرفته بودم که ناقص داده بود (13 رقمی) . الان امتحان کردم این دفعه همین 18 رقم رو داد . جاهای خالی رو پیدا کردم :|

مشکل حل شد

mahdi-mo

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان یه 5 تومنی الان دستم اومده میخواستم بزارم بانک یا موسسه البته 5-6 ماهه ولی نمیدونم کدوم بانک یا موسسه سود بیشتری میده؟
به نظرتون سکه بگیرم بهتره یا بزارم تو بانک؟؟

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
دوستان عزیزم، سلام

شماره حسابی 16 رقمی از بانک گردشگری دارم، می خوام شماره شبای اونو دربیارم، در سایت خود بانک گردشگری ظاهرا تعداد ارقام شماره حساب کم هست.
آیا باید به اولش صفر اضافه کنم؟

ممنون

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان عزیزم، سلام

شماره حسابی 16 رقمی از بانک گردشگری دارم، می خوام شماره شبای اونو دربیارم، در سایت خود بانک گردشگری ظاهرا تعداد ارقام شماره حساب کم هست.
آیا باید به اولش صفر اضافه کنم؟

ممنون

شماره حساب روی دفترچه، هر بخشی که با خط تیره جدا شده به ترتیت در خانه ها وارد کن

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
نام کیف پول الکترونیکی سپاس از کیپا به کیوا تغییر کرد علت تغییر

نام سامانه ساتنا نیز به سامانه آریا تغییر کرد

aryandc

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
45

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
من اینترنت بانک سامان دارم.حالا میخواستم بدونم در روز تا چقدر میتونم انتقال بدم؟(مثلا از سامان به بانک دیگه..مثل دی یا صادرات یا ملی یا...)
هم کارت به کارت و هم ساتنا ؟
اینها حد خاصی دارند؟چه طور میشه افزایش داد؟
ممنونم

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
سلام
من اینترنت بانک سامان دارم.حالا میخواستم بدونم در روز تا چقدر میتونم انتقال بدم؟(مثلا از سامان به بانک دیگه..مثل دی یا صادرات یا ملی یا...)
هم کارت به کارت و هم ساتنا ؟
اینها حد خاصی دارند؟چه طور میشه افزایش داد؟
ممنونم
سقف انتقال کارت به کارت از اینترنت بانک ۳ میلیون تومن هست و قابل افزایش نیست.
سقف انتقال وجه پایا و ساتنا در اینترنت بانک سامان به صورت پیش فرض روزانه ۱ میلیون تومن هست که اگه برین شعبه میتونین تا هر مبلغی که خواستین سقفش رو افزایش بدین.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
سومین کنگره ملی بانک‌ها و بانکداری الکترونیک برگزار می‌شود
اختتتامیه سومین کنگره ملی بانک‌ها و بانکداری الکترونیک
از میان 18 محصولی که از سوی بانکها به جشنواره معرفی شده بود از سوی هات داروان محصول چهار بانک له شرح زیر حائز رته شد:

کارت تجاری بانک صادرات ایران به رتبه اول محصولات نوین بانکی دست یافت.

برداشت بدون کارت از خودپرداز بانک مسکن رتبه دوم را کسب کرد.

همچنین کارت دانش بانک اقتصاد نوین و سامانک بانک سامان مشترکا رتبه سوم را کسب کردند.

سامانه آریا ( ساتنا داخلی و بومی) رونمایی شد

سامانه آریا ساتنا (داخلی و کاملا ایرانی) با سامانه ساتنا که قبلا توسط بانک مرکزی از شرکت لاجیکای انگلستان تهیه شده بود جایگزین شد.

پشتیبانی سامانه لاجیکا، ایران را از سال 91 تحریم کرده بود. با تدبیر مدیران بانک مرکزی و شرکت خدمات انفورماتیک، کارگروهی متشکل از متخصصان داخلی تاسیس شد و به صورت محرمانه اقدام به مهندسی معکوس و بازنویسی این سامانه صورت گرفت.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050

وصول چک از طریق موبایل
دولت انگلیس اعلام کرد برای دریافت چک ‌می‌توان با موبایل از آن عکس گرفت و از طریق سیستم بانکی پول را دریافت کرد.

در حال حاضر در انگلیس امکان وصول آنی چک وجود ندارد و مشتریان برای پرداخت و وصول چک خود باید ابتدا برگه چک را به بانک تحویل داده و پس از انتظار 2 الی 6 روز امکان دریافت پول برای آن‌ها وجود دارد.

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,416

وصول چک از طریق موبایل
دولت انگلیس اعلام کرد برای دریافت چک ‌می‌توان با موبایل از آن عکس گرفت و از طریق سیستم بانکی پول را دریافت کرد.

در حال حاضر در انگلیس امکان وصول آنی چک وجود ندارد و مشتریان برای پرداخت و وصول چک خود باید ابتدا برگه چک را به بانک تحویل داده و پس از انتظار 2 الی 6 روز امکان دریافت پول برای آن‌ها وجود دارد.
مگه میشه؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
سلام مجدد دوستان عزیز

من یه شماره حساب گردشگری از یه بنده خدایی دارم، می خوام براش حواله پایا بزنم. تو چندتا بانک که قبلا کارکردم باهشون (مثل ملی)، وقتی شماره حساب می‌دادی، علاوه بر شماره شبا، نام صاحب حساب رو هم می‌داد که این خیلی خوب بود چون آدم مطمئن می‌شد که شماره ها درسته و تا الان هم مشکلی نداشتم.
اما گردشگری فقط شماره شبا میده و نام صاحب حساب رو نمی ده که آدم مطمئن بشه.
حالا سوالم اینه که من شماره حساب رو طبق همون چیزی که اون بنده خدا بهم گفت، (اینکه تو هر کادر چند رقم باشه) تو سایت بانک گردشگری زدم و شماره شبای اونو بهم داد.
می خوام ببینم که اگر من اسم اون بنده خدا و شماره شبایی که بانک بهم داد رو تو سیستم اینترنت بانک ملت به عنوان حواله پایا بزنم، امکان داره اشتباه بشه و پول بره تو یه حساب دیگه؟
به عبارت دیگه، آیا موقع حواله پایا، حتما نام صاحب حساب هم چک میشه؟ و اگر نام صاحب حساب با شماره شبا مطابقت نداشته باشه، حواله انجام میشه یا نه؟

ممنون

bandary

Registered User
لایک‌ها
18
سلام مجدد دوستان عزیز

من یه شماره حساب گردشگری از یه بنده خدایی دارم، می خوام براش حواله پایا بزنم. تو چندتا بانک که قبلا کارکردم باهشون (مثل ملی)، وقتی شماره حساب می‌دادی، علاوه بر شماره شبا، نام صاحب حساب رو هم می‌داد که این خیلی خوب بود چون آدم مطمئن می‌شد که شماره ها درسته و تا الان هم مشکلی نداشتم.
اما گردشگری فقط شماره شبا میده و نام صاحب حساب رو نمی ده که آدم مطمئن بشه.
حالا سوالم اینه که من شماره حساب رو طبق همون چیزی که اون بنده خدا بهم گفت، (اینکه تو هر کادر چند رقم باشه) تو سایت بانک گردشگری زدم و شماره شبای اونو بهم داد.
می خوام ببینم که اگر من اسم اون بنده خدا و شماره شبایی که بانک بهم داد رو تو سیستم اینترنت بانک ملت به عنوان حواله پایا بزنم، امکان داره اشتباه بشه و پول بره تو یه حساب دیگه؟
به عبارت دیگه، آیا موقع حواله پایا، حتما نام صاحب حساب هم چک میشه؟ و اگر نام صاحب حساب با شماره شبا مطابقت نداشته باشه، حواله انجام میشه یا نه؟

ممنون
خير تو سيستم پايا فقط شماره شبا چك ميشه
براي مطمئن شدن ببينيد بايد رقم هاي اخر شماره شبا با شماره حساب طرف هماهنگ باشه
شماره شبا حتي اگر يك رقم هم اشتباه باشه مبلغ برگشت ميخوره
حتي اگه اسم اشتباه باشه و شماره شبا درست باشه ارسال ميشه
سيستم فقط بر اسا شماره شبا كار ميكنه

بالا