• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
یعنی شما میگید با کارت هدیه میشه پول برداشت یا کارت به کارت کرد؟
تا جایی که من میدونم این کارت ها فقط برای خرید هست.خرید هم میتونه از طرق اینترنتی با رمز دوم باشه یا با مراجعه حضوری به مغازه و دستگاه pos (اصطلاحا همون کارت کشیدن خودمون)
یعنی شما میگید من برم مثلا یکی از عابر بانک های ملت رو پیدا کنم باهاش میتونم پول توی این کارت هدیه رو انتقال بدوم توی اون یکی کارت ملتی که دارم؟

داداش برو یه چندتا سوپر مارکت و مغازه آشنا و غیر آشنا بگو مسافر شهرتونم، پول نقد ندارم اگه امکانش هست 50 تومن از این کارت بکشین 50 تومن نقد بهم بدین.. تو یک ساعت کمتر 300 تومنت جور میشه :)

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
شما می تونی پول رو از کارت هدیه از خودپرداز برداری، من قبلاً این کار را کرده ام البته ملت کارت نبود بانک دیگری بود. انتقال رو مطمئن نیستم.
اینجا هم نوشته: http://www.bankmellat.ir/Gift_card.aspx

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
تک جان ؛ میشه. من خودم با کارت هدیه 70 تومان واریز کردم. کارت به کارت. کارت من البته تجارت بود. شما فکر نکنم برای کارت به کارت به مشکل بخوری. اما تا جایی که می دون نمی تونی 2 ماه اول نقد بگیری. باید دو ماه از تاریخ صدور کارت گذشته باشه ، اون موقع می تونی نقد پول رو از بانک بگیری. اما کارت به کارت مشکلی نداره.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
هدیه از بانک ملت دارم که تو ش 500 تومن پول هست
قرار بود طبق قانون بانک مرکزی کارتهای هدیه و بی نام حداکثر تا 200 هزار تومان موجودی داخلشون باشه

بانک ملت میشه از خود پرداز بانک ملت پول برداشت ( امتحان شده) ؛ از کارت هدیه کارت به کارت کرد ( بانک ملت و سپه امتحان شده)

اما بعضی از بانکها همراه کارت هدیه یک کاغذ راهنما می دهند که توش نوشته شده : این کارت صرفا برای خرید از دستگاه پوز و پرداخت قبوض و خرید شارژ می باشد یعنی نمیشه باهاش پول برداشت کرد و یا کارت به کارت کرد

mr17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام بچه ها من قصد دارم یه جراحی انجام بدم حالا یک شرکت پیدا شده به نام هلث کیمیا که میگه کل هزینه رو وام میده به من با بهره 14 درصد و ثبت قضایی هم داره میگه یک ضامن میخوایم فقط با چک کارمندی موندم حالا من زیاد تو این کارای بانکی وارد نیستم شما نظرتون چیه اینم ساتش http://healthkimiya.com/

امرسون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
دوستان من امروز رفتم ملت حساب باز کنم کارمندش گفت چندتا حساب مثل جام- مهان-موج مهر -هدف و ... داریم کدومشو میخوای لطفآ منو راهنمایی کنید من نیازم بیشتر یک حساب کوتاه مدت همراه با کارت هست که بتونم واریز و برداشت بکنم----- سوال دیگه نمیشه سقف برداشت از atm را از 200 تومن بیشتر کرد؟ راهی نداره مثلآ بریم تو شعبه درخواست کتبی بدیم که بیشترش کنن یا2تا حساب با یه کارت داشته باشیم که بشه دوتا 200 تومن در روز گرفت؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک ملّی به ۵۰۰هزار تومان

عضو هیأت مدیره بانک ملّی ایران گفت: سقف برداشت از دستگاه های خودپرداز (ATM) این بانک در سراسر کشور روزانه از ۲۰۰هزار تومان به ۵۰۰هزار تومان افزایش یافت.انجام این طرح، گامی مؤثر در راستای کسب رضایت هرچه بیشتر آحاد مردم جامعه در استفاده از خدمات الکترونیک این بانک است.

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
منظورتون سالانه است قطعا !
سند داشته باشید هر بانکی علی الخصوص خصوصی ها
همون سالانه است درسته اصلا حواسم نبود
خیر سند ملک شخصی یا ... ندارم ولی میتونم ضامن جور کنم ضامن کارمند نه کسی که سند بذاره

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
خب اگه 2 تا کارمند قرص و محکم( فیش حقوقی بالای 1.5-2 تومن) دارید برید بانک انصار یا سایر بانکهای خصوصی ( **** هم شد خصوصی: دی) احتمالا تا 10-15 تومن بتونید وام بگیرید

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
خب اگه 2 تا کارمند قرص و محکم( فیش حقوقی بالای 1.5-2 تومن) دارید برید بانک انصار یا سایر بانکهای خصوصی ( **** هم شد خصوصی: دی) احتمالا تا 10-15 تومن بتونید وام بگیرید
اینطوری سراغ ندارم
یکی از دوستام توی میزان است نمیدونم اونا حساب میشن یا نه ! دیگه دو نفر نمیدونم
ولی برای وام که دو 3 نفر نمیخواست که نباید یک نفر باشه ؟
دوم اینکه 10 کم است برادر فکر میکنی تا 30 بدن ؟
ثامن الحجج چی ؟ وام فوری به شرط اینکه حساب از قبل داشته باشی ولی موجودی نزدیک 2.5 باشه فقط ؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
سامانه تولید رمز مبتنی بر USSD اینترنت‌بانک آینده راه اندازی شد
شماره‌گیری کد #743*

نحوه عملکرد سیستم به این ترتیب است که مشتریان محترم درخواست عضویت خود را در اینترنت‌بانک آینده، که از طریق وب‌سایت بانک آینده به نشانی www.ba24.ir قابل دسترسی است، ثبت می‌نمایند. پس از طی مهلت مقرر و در مراجعه به شعبه، مشتری محترم باید درخواست خود مبنی بر انتخاب USSD به‌عنوان نوع رمزساز را مطرح نموده و شماره تلفن همراه خود را اعلام نماید. پس از طی مهلت مقرر، مشتری محترم قادر خواهد بود با استفاده از تلفن همراه خود و با شماره‌گیری کد #743*، رمز موردنیاز به منظور ورود به سیستم را دریافت نمود و درون سیستم نیز، امضای دیجیتال موردنیاز، به‌منظور اجرای تراکنش‌های مالی را تولید نماید.

xms

Registered User
لایک‌ها
387
گزارش خالی شدن حساب 445 میلیون تومانی یک مشتری در بانک آینده !

حساب 445 میلیونی یک مشتری در یکی از شعب بانک آینده، در حالی توسط فردی با مدارک جعلی در تهران خالی شد، که بنا به اعلام رییس اداره نظارت این بانک، امکان بروز چنین مسئله‌ای در کلیه بانک ها وجود دارد.

به گزارش خبرنگار بانک خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، 20 اسفندماه فردی که 445 میلیون تومان در یکی از شعب بانک آینده در ایلام سپرده گذاری کرده بود برای دریافت پول خود به بانک مراجعه کرد اما با این پاسخ از سوی متصدیان بانک روبه رو شد که این مبلغ در تهران از حساب برداشت شده است.

بنا به این گزارش بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته صاحب حساب متوجه شد که فردی با دفترچه و کارت ملی جعلی با برداشت مبلغ 350 میلیون تومان از شعبه های درختی و95 میلیون تومان از شعبه ملاصدرا حساب را خالی کرده و این مبالغ را به حساب فرد دیگری واریز کرده است.

جاعل مورد نظر در اقدامی در شعبه مرزداران شماره تلفن همراه صاحب حساب را نیز تغییر داده تا وی متوجه برداشت از حسابش نشود.

در این راستا ابراهیم یزدی،رییس اداره نظارت بانک آینده با بیان این‌که پرونده این فرد در مراجع قضایی در حال پیگیری است،اظهار کرد: مراحل لازم برای پیگیری این پرونده در حال انجام است و فیلم جاعل به مراجع قضایی ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه کارمندان بانک آینده در این زمینه کوتاهی نکرده اند و مدارک جاعل را برای ارائه خدمات بانکی دریافت کرده بودند، گفت:امکان بروز چنین مسئله‌ای در کلیه بانک ها وجود دارد.

انتهای پیام

mr.kazemi

Registered User
لایک‌ها
62
بین بانکها و موسسات مختلف,وام با سپرده(غیر مسدودی) که سود بین 5 تا 15 درصد دارند کدام شرایط بهتری دارند؟
از نظر ضامن,سود،حداکثر مبلغ وام و....

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
برای گرفتن کارت هدیه آیا باید هزینه ای هم پزداخت؟مثلا اگه بخام یک کارت هدیه 50 هزارتومانی از بانک بگیرم باید چند بدهم بانک؟چه بانکهایی کارتهاش بهتر و شیکترن؟

iAhmaD

Registered User
لایک‌ها
5
برای گرفتن کارت هدیه آیا باید هزینه ای هم پزداخت؟مثلا اگه بخام یک کارت هدیه 50 هزارتومانی از بانک بگیرم باید چند بدهم بانک؟چه بانکهایی کارتهاش بهتر و شیکترن؟
همون مبلغ رو فقط بايد پرداخت كنين نه بيشتر

912

Registered User
لایک‌ها
472
برای حساب جاری حتما باید شاغل باشی؟ و حتما ادرس محل کار رو باید بدی؟

hamed_forum

Registered User
لایک‌ها
129
دوستان بنده یک واحد اپارتمان خریدم پول نقد اپارتمان رو دارم اما یک مشورت میخواستم؟؟؟
میخواستم بدونم از دوستان ایا صلاح است من 35 میلیون اوراق و 10تومان جاعله به همراه 5تومان حسابی که تو بانک مسکن داشتم وام میدن رو بگیریم
و در بانک دیگری بزار م سودش رو بگیریم؟یا کار اقتصادی حداقلی که که حداقل سود این پولها باشه؟؟
طوری که به من گفتم مبلغ دریافتی بانک برای 35 میلیون ماهلی 530 و 10 جاعله 230 هزارتومان
ایا ارزش داره این کار رو بکنم یا با کم شدن نرخ سود بانکی ضرر

بالا