• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
تو شعب بانک ملت زده بود با توجه به بخشنامه بانک مرکزی هر نوع واریزی فقط با ارایه اصل کارت ملی ، فیش های نقدی حتی به حساب خودتون

بقیه بانکها هم این جوری شده؟

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
تو شعب بانک ملت زده بود با توجه به بخشنامه بانک مرکزی هر نوع واریزی فقط با ارایه اصل کارت ملی ، فیش های نقدی حتی به حساب خودتون

پارسیانشون که تاهفته پیش نبود اینجوری

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
چطور میتوان فهمید یک نفر از اعضای خانواده مثلاً پدربزرگ یا مادربزرگ که در حال حاضر دچار فراموشی شده و دفترچه ها

و اوراق بانکی وی هم مفقود یا دزدیده شده، در کدام بانکها حساب دارد و موجودی حسابها چقدر هست ؟

Last edited:

saeid33

Registered User
لایک‌ها
37
سلام میخواستم بدونم کدام بانک قابلیت این رو داره که بشه از طریق همراه بانک پول به حساب شخص دیگه تو بانک دیگه انتقال بده؟باتشکر

amirasadi

Registered User
لایک‌ها
2
همانطور که مطلعید انتقال امتیاز در بین شعب بانک رسالت انجام میشه ولی شعبه مقصد یا وام پرداخت نمیکنه یا خیلی اذیت میکنه استدلالشم اینه که سپرده گذاری منجر به تولید این امتیاز که خودشون بهش میگن منابع در شعبه دیگه ای بوده ولی وام دادنش که بهش میگن مصارف در شعبه ما لذا خیلی به ندت اتفاق میافته .من امتیاز تهران سراغ دارم که برای گیرندگان تهرانی انتقالی محسوب نمیشه و راحت پرداخت میشه
09122588921
هر میلیون با بازپرداخت ده ماهه 140 هزار تومان به ازای اضافه کردن هر ماه بازپرداخت میلیونی 14 هزار تومان اضافه میشود
مبلغ هم از یک تا بیست میلیون تومان
ضامن به ازای هر ده میلیون تومان یک نفر کارمند(فیش حقوقی + کسر حقوق یا چک) و یا کاسب معتبر(جواز کسب+چک و گردش حساب خوب)
متقاضی و ضامنین باید فاقد چک برگشتی و بدهی معوق باشند
مبلغ قسط = مبلغ تسهیلات - تعداد ماههای بازپرداخت
کارمزد بانک 2 درصد و نرخ تسهیلات قرض الحسنه
مدت زمان حداکثر یک هفته بعد از تکمیل پرونده و استعلام ها
دوستان تمایل داشتند بعد از تکمیل مدارکشون با من تماس بگیرند چون من با ای میل و پیام خصوصی هامو معمولا نمیخونم

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
چطور میتوان فهمید یک نفر از اعضای خانواده مثلاً پدربزرگ یا مادربزرگ که در حال حاضر دچار فراموشی شده و دفترچه ها

و اوراق بانکی وی هم مفقود یا دزدیده شده، در کدام بانکها حساب دارد و موجودی حسابها چقدر هست ؟

با نامه دادسرا، پسر بزرگتر یا اگر نبود دختر بزرگتر یا غیر از اینها فامیل ها و اقوام درجه یک که همخون اون فرد باشند (یعنی کلا نزدیک باشند مثل نوه و اینا) باید بیاد... با حضور قاضی و تائید مراجعی مثل دکتر اعصاب و پزشکی قانونی مبنی بر اینکه این فرد مسن مشکلاتی مثل آلزایمر یا همون فراموشی داره و بعد از تائید دادگاه و نامه به بانک اجازه میدن... البته اگر پسر بزرگتر باشه با مراجعه به بانک و توضیح احتمال خیلی زیاد رئیس بانک تائید میکنه که با زدن شماره ملی اون فرد و اسم و فامیلی و استان چقدر در حساب های این شخص پول هست،البته اینم باید متذکر بشم که شعبه چنین کاری رو نمیکنه که مثلا یک فرد در چندتا بانک پول داره یا چه پولهایی رو کجا داره! اینو باید بانک مرکزی استان برید انجام بدید...
;)

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947

نه من اتفاقا هم سینا رفتم امروز هم پاسارگاد هم ملی! واسه حساب خودم میخواستم پول جابجا کنم نخواستن! ازین بخشنامه ها زیاد میاد! عمل کردنش بستگی به مهم بودن اون بخشنامه هستش + اینکه چقدر متصدی بانک انجام بده اینکارو!

criss21

Registered User
لایک‌ها
40
دوستان کسی میدونه صندق مهر رضا چرا دیگه رو پروانه کسب وام نمیده ؟

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
حواله پایا چقدرطول میکشه برسه حساب؟؟؟حواله پایا دیروز از اینترنت بانک حدودای ساعت16:30 زدم ولی هنوز نرسیده حساب کوثر!!!قانونی اش باید ساعت18:30الی19 میرسید حساب ولی فکرکنم امروز میرسه حساب!!!
نمیشه جایی شکایت کرد؟؟

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
حواله پایا چقدرطول میکشه برسه حساب؟؟؟حواله پایا دیروز از اینترنت بانک حدودای ساعت16:30 زدم ولی هنوز نرسیده حساب کوثر!!!قانونی اش باید ساعت18:30الی19 میرسید حساب ولی فکرکنم امروز میرسه حساب!!!
نمیشه جایی شکایت کرد؟؟

مگه موسسه کوثر شماره شبا داره؟ من یه حساب داخل کوثر دارم جرات نمیکنم داخلش پول بذارم! حواله ساتنا از صادرات به ملت زدم ساعت 11.5 زدم ساعت 1.5 توی حساب ملت بود.

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
نمیشه جایی شکایت کرد؟؟
حواله پایا بصورت برون خط (offline) انجام میشه و تا ساعت 19:30 هر روز غیر تعطیل ،امکان صدور حواله به تاریخ همون روز وجود داره. کلا" 7 چرخه کاری (بازه زمانی) واسه انجام حواله پایا وجود داره که این 7 چرخه عبارت است از :

20 روز قبل لغایت 5:45 صبح

5:45 لغایت 9:15

9:15 لغایت 11:15

11:15 لغایت 13:15

13:15 لغایت 15:15

15:15 لغایت 17:45

17:45 لغایت 19:45

زمان تحویل اطلاعات به بانک مقصد هم، 15 دقیقه بعد از انتهای هر دوره زمانی هست.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
آره حسابهای شتابی کوثر،شبا هم داره ولی هنوز همه بانکها بهش وصل نیست،دقیقا مثل شتابش....مسئله اینه که از توی شعبه، در ساعات اداری ساتنا زدم به کوثر،5 دقیقه ای واریز شده!!!ولی حالا دوسه باره که بعد از ساعت اداری با اینترنت بانک، پایا میزنم،اصلا توی این ساعتها واریز نمیشه و جدولی را که برای چرخه پایای خودم داشتم و اینجا هم دوستمون گذاشتند،رعایت نمیشه و میره برای روز بعد ساعت8:30؟؟؟؟من ازبانکهای دیگه به یک بانک غیر از کوثر!!!ساعت6:30 -7 عصرهم پایا زدم ساعت8عصر همون روز واریز شده...چرا کوثر اینطوریه؟؟؟جایی هست که ازشون شکایت کنم؟؟؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
سلام میخواستم بدونم کدام بانک قابلیت این رو داره که بشه از طریق همراه بانک پول به حساب شخص دیگه تو بانک دیگه انتقال بده؟باتشکر
طیق دستور بانک مرکزی نقل وانتقال پول از طریق موبایل غیر قانونی است( کارت به کارت سحاب)
1)اما یا برنامه موبایل بانک سامان (سامانک) اگه از طریق اینترنت gprs متصل باشی می تونید عملیات کارت به کارت بین بانکی (سحاب) انجام بدید
2) از بیشتر برنامه های موبایل بانک با گزینه حواله پایا و ساتنا میشه پول بین حسابهای بانکهای مختلف جابه جا کرد(البته بعض هاشون سقف مشخصی دارند مثلا بانک ملی مبلغ 500 هزار تومان و ...)

Last edited:

Rock Star

Registered User
لایک‌ها
72
طیق دستور بانک مرکزی نقل وانتقال پول از طریق موبایل غیر قانونی است( کارت به کارت سحاب)
1)اما یا برنامه موبایل بانک سامان (سامانک) اگه از طریق اینترنت gprs متصل باشی می تونید عملیات کارت به کارت بین بانکی (سحاب) انجام بدید
2) از بیشتر برنامه های موبایل بانک با گزینه حواله پایا و ساتنا میشه پول بین حسابهای بانکهای مختلف جابه جا کرد(البته بعض هاشون سقف مشخصی دارند مثلا بانک ملی مبلغ 500 هزار تومان و ...)
با همراه کارت بانک آینده میتونی از کارت بانک آینده به هر کارتی شتابی با گوشی کارت به کارت کنی.

miladst

Registered User
لایک‌ها
529
upload_2014-7-28_15-44-4.png
کسی mobile OTP بانک ملت فعال کرده؟؟ واسه من نشد

فایل های ضمیمه

• upload_2014-7-28_15-38-12.png
    upload_2014-7-28_15-38-12.png
    102 KB · نمایش ها: 10

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دوستان کدوم بانک بیشترین سودو روی سپرده های کوتاه مدتش میده؟

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
يكي از دوستان ميخواد وام ازدواج بگيره
گفتم بعد از عيد فطر وام ميدن
سقف وام چقدر هست؟ و ممنون ميشم سودي كه بايد بده رو هم بگين
همون 4 درصد قديم هست يا نه؟

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز