برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون فیلم های ایرانی(آخرین فیلمی که دیدم)

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
5 شنبه هفته ی پیش فیلم عصر یخبندانو دیدم به نظرم واقعا فیلم خوبی بود ولی ضعف ها زیاد داشت ،
امروزم قرار مردن به وقت شهریور رو برم ببینم ان شاءالله ک فیلم خوبی باشه چندین بار ازش تعریف شنیدم

behnam500

Registered User
لایک‌ها
2,023
the tree of life
ترنس مالیک 2011

به جرات میتونم بگم این فیلم چرند ترین فیلم و حال بهم زن ترین فیلمی بود که توی چند وقت اخیر دیدم و همونطوری که حدس میزدم از سری فیلمهاییه که فقط به مذاق منتقدا خوش میاد . رنک 6.7 آی ام دی بی خیلی بالاتر از حد تصورم بود. فکر کردم نهایتش 5 میاره ! فیلمی چرند و چرند و چرند . چندین و چند سال منتظر بودم تا ببینمش . از وقتی ساختنش تعریفش رو شنیدم تا الان که فرصت شد ببینمش . چیزشعر ترین فیلم شوپن و بردپیت

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
Inside Out

url.jpg
اینو که می دیدم تو ذهنم ناخودآگاه می گفتم این پیت داکتر لعنتی با اون قیافه ی یه وریش چطور تونسته ایده ی چنین چیزی رو با این همه نبوغ و ظرافت خلق کنه
جایی که سینمای انیمیشن هالیوود چند وقتیه که درجا زده و با آثاری مثل Minions رو آورده به لودی گریهای بی سر و ته ساخت این انیمیشن به مانند انفجاری از خلاقیت و تازگیه
Inside Out یک شاهکار محض با سرشار از ایده و نبوغ جدید انیمیشنی که یه سر و گردن بالاتر از تمام فیلمهای پر ادعای امسال قراره می گیره
قطعا اسکار امسال حقشه

md70

Registered User
لایک‌ها
2,533
Inside Out

مشاهده پیوست 873386
اینو که می دیدم تو ذهنم ناخودآگاه می گفتم این پیت داکتر لعنتی با اون قیافه ی یه وریش چطور تونسته ایده ی چنین چیزی رو با این همه نبوغ و ظرافت خلق کنه
جایی که سینمای انیمیشن هالیوود چند وقتیه که درجا زده و با آثاری مثل Minions رو آورده به لودی گریهای بی سر و ته ساخت این انیمیشن به مانند انفجاری از خلاقیت و تازگیه
Inside Out یک شاهکار محض با سرشار از ایده و نبوغ جدید انیمیشنی که یه سر و گردن بالاتر از تمام فیلمهای پر ادعای امسال قراره می گیره
قطعا اسکار امسال حقشه

کلا اکثر کارای استودیوی Pixar همیشه عالی و همراه با خلاقیت و ایده جدیده، کار ضعیف نداره بنظرم
مثلا : Toy Story ، Wall-E ، Finding Nemo ، UP و ...

amirhseifi

Registered User
لایک‌ها
29
Inside Out

مشاهده پیوست 873386
قطعا اسکار امسال حقشه
سلام , داشت از دست میرفت . شانسی دیدم اینجارو ,گذاشتم برا دانلود.
ممنون از اینکه دیدین :) و معرفیش کردین

midco

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
43
فیلم های ایرانی که واقعا دوست داشتم : جدایی نادر از سیمین - مرثیه برف-نیمه ماه-لاکپشت ها هم پرواز می کنند-کسی از گربه های ایرانی خبر نداره- آوا های سرزمین مادری
فیلم هایی هستند که بر خلاف وضع فعلی سینمای ایران سطحی نبودن و عمیق روشون فکر شده

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
بادیگارد رو دیدم قشنگ بود
فقط نشد بعد از اینکه پرستویی تیرخورد و افتاد رو ببینم
چی شد بعدش؟

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
ابد و یک روز فیلم تحسین شده جشنواره فجر واقعا فیلم خوب و قوی بود. پیشنهاد می کنم حتما ببینید.

کار هومن سیدی (خشم و هیاهو) هم بزودی می بینم.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
n1y9ae2trsb7qyoejbd1.jpg

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
فیلم Maze Runner 1.2 چطوره؟
ارزش دانلود داره؟

پروشات چمنى

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
من ديروز شش تا بليط براى فيلم " من سالوادر نيستم" گرفتم. وواقعا شرمنده اون پنج نفرى شدم كه وقتشون رو گرفته بودم. امروز تصميم گرفتم از اين فروم ها بيشتر استفاده كنم. لطفا بگين كوچه بى نام چطور؟. البته مى دونم سليقه ها متفاوت.

پروشات چمنى

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

p.t.teh

Registered User
لایک‌ها
168
5 شنبه هفته ی پیش فیلم عصر یخبندانو دیدم به نظرم واقعا فیلم خوبی بود ولی ضعف ها زیاد داشت ،
امروزم قرار مردن به وقت شهریور رو برم ببینم ان شاءالله ک فیلم خوبی باشه چندین بار ازش تعریف شنیدم
سلام
میشه دقیق تر توضیح بدید منظورتون چیه؟
واقعا فیلم خوبی بود ولی ضعف ها زیاد داشت!!!!

p.t.teh

Registered User
لایک‌ها
168
سلام.
من ديروز شش تا بليط براى فيلم " من سالوادر نيستم" گرفتم. وواقعا شرمنده اون پنج نفرى شدم كه وقتشون رو گرفته بودم. امروز تصميم گرفتم از اين فروم ها بيشتر استفاده كنم. لطفا بگين كوچه بى نام چطور؟. البته مى دونم سليقه ها متفاوت.
شاید یکی دلایل بزرگ این فیلم این باشه که خود رضا کارگردانش نبود!!

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
سلام
میشه دقیق تر توضیح بدید منظورتون چیه؟
واقعا فیلم خوبی بود ولی ضعف ها زیاد داشت!!!!
فیلم خوبی نیست.... هاتف علی مردانی اصلا تصویر درستی از نوجوان ها و جوان ها نداره... فیلم هم پر از اشکالات فیلمنامه هست و فیلم جدیدش در جشنواره "هفت ماهگی" رو که اصلا تحمل هم نمی شه کرد.
یاد فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت افتادم؛ اون هم تازه اومده... اون رو پیشنهاد می کنم ببینید حتما... فیلمی خوب از وحید جلیلوند
بین فیلم های الان در شبکه خانگی هم قطعا فیلم ماهی و گربه، فیلم اژدها وارد می شود در صدر اهمیت قرار دارن.

شاید یکی دلایل بزرگ این فیلم این باشه که خود رضا کارگردانش نبود!!
کلا فیلم خوبی نیست... عطاران هم کارگردانیش در دراکولا چنگی به دل نمی زنه.... دو نمونه از فیلم بالا که در حال حاضر جدیدا به شبکه خانگی اومده و موجوده رو معرفی کردم که بسیار فیلم های بهتری هستن....

الان روی پرده سینما هم فیلم های خوبی مثل "بارکد" که یک کمدی بی ادعا و ساده و سرگرم کننده هست از مصطفی کیایی که کلا فیلم های خوش ساختی می سازه.
فیلم دیگر خوب روی پرده قطعا لانتوری هست.
فیلم دیگر و خوب روی پرده قطعا "گشر" در هنر و تجربه هست. ممیرو و 21 اینچ هم در گروه هنر و تجربه فیلم های خوبی هستن.
اکران پاییزی هم با فیلم هایی مثل: "خوب، بد، جلف" پیمان قاسم خانی و "سلام بمبئی" و "فروشنده" و "برادرم خسرو" از اکران های درخشان سال می تونن باشن.

p.t.teh

Registered User
لایک‌ها
168
دوستان کیفیت این فیلم هایی که تو این سی دی فروشی ها میفروشن چی هستش ؟
مثل کارای هنر اول ؟

بالا