برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
این کانال هم خوب تو مدت کم تونسته بیاد بالا :

کاش میشد یجوری از درآمدش و تجربش تو اینجا استفاده کرد.
و طبق تجربه 99% چنین چیزی غیرممکنه متاسفانه.
بخاطر موضوعاتی که در موردش ویدئو میسازه , یکی از موضوعات پربازدید مباحث مرتبط با درآمدزایی و پول هست

مثلا این سه ویدئو پشت سر هم منتشر شده , ولی ویدئویی که مربوط به درآمدزایی هست تقریبا 17 برابر بازدید بیشتری داشته
Untitled.jpg

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
بخاطر موضوعاتی که در موردش ویدئو میسازه , یکی از موضوعات پربازدید مباحث مرتبط با درآمدزایی و پول هست

مثلا این سه ویدئو پشت سر هم منتشر شده , ولی ویدئویی که مربوط به درآمدزایی هست تقریبا 17 برابر بازدید بیشتری داشته
مشاهده پیوست 1190389
میگم یوتیوب تنظیماتی نداره که کانال بهمون پیشنهادنده؟ ینی فقط چیزی که میخوایم سرچ کنیم بیاد تو صفحه اول

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408

مشاهده پیوست 1190389
عکس های ویدئو رو هم خوب کار کرده:)

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
میگم یوتیوب تنظیماتی نداره که کانال بهمون پیشنهادنده؟ ینی فقط چیزی که میخوایم سرچ کنیم بیاد تو صفحه اول
تا اونجا که من میدونم نه
ولی معمولا نمایش ویدئوهای صفحه اول با دو الویت به بازدیدکننده نمایش داده میشه
اول کانال هایی که بازدیدکننده ساب کرده
دوم ویدئوهایی که بیشتر بازدید کرده

مثلا اگر شما بری چهار پنج ویدئو در زمینه اموزش پریمیر ببینی , بطور اتومات صفحه اول ویدئوهای مرتبط با موضوع پریمیر و آموزش اون بیشتر نمایش داده میشه

ivi

Registered User
لایک‌ها
73
رم 8 گیگ کمه , ssd کارتون رو تسهیل میکنه ولی رم اهمیت بیشتری دار
کارت گرافیک هم یه سری ها دیگه بروز نمیشه و نرم افزار پریمیر موقع بالا اومدن ارور بروز نبودن کارت گرافیک رو میده و بخاطر همین رندر از طریق سخت افزار رو از دست میدید و فقط رندر نرم افزاری عمل میکنه

پس بهتره قبل از خرید کارت گرافیک بررسی کنید چه کارتهایی هنوز از طرف سازنده بروزرسانی میشن

متشکرم دوست عزیز

یعنی اگر رم سیستم رو به ۱۶ ارتقا بدم و یه گرافیک مناسب بگیرم کفایت میکنه؟

سی پی یو سیستمم i3 نسل سه هست
سی پی یو خیلی تاثیر نداره در کار با پریمیر؟

ممنون

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
سی پی یو مهم ترین قطعست. خروجی کار رو سی پی یو میسازه و هرچقدر قوی تر باشه سریعتر خروجی میده
من i5 دارم سرعتش خیلی کمه برای رندر 1080 بعضی وقتا خاموش میشه از گرمای زیاد :D
چند سری همین کارو بکنی کل مادربرد رو به فنا میدی

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
دوستان یکم از کانالهاتون گزارش بدید امیدوار بشیم. از ساب و واچ تایم هاتون بگید

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
سی پی یو مهم ترین قطعست. خروجی کار رو سی پی یو میسازه و هرچقدر قوی تر باشه سریعتر خروجی میده
من i5 دارم سرعتش خیلی کمه برای رندر 1080 بعضی وقتا خاموش میشه از گرمای زیاد :D
کارت گرافیک باشه با اون میسازه دیگه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
نظرتون چیه اینجا همدیگر رو ساب کنیم تا 1000 برسیم:p

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
پول سازه باید به 1000 ساب کوفتی برسه دیگه نرسه واچ تایم باشه 1 میلیون ساعت. بدرد ... میخوره!
چرا اینجوری بهتره ؟ چون نشون میده محتوایی که میزاری طرفدار داره , پس وقتی به 1000 ساب برسی خیالت از بابت بعدش راحته , دیر یا زود هم به هزار ساب میرسی

ولی شما تو یک هفته , یک ماه هزار یا سه ماه ساب رو بگیری ولی ویدوئی که میزاری 50 تا بازدید هم نخوره مفت نمیارزه , چون درآمدی برات تولید نمیکنه

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
چرا اینجوری بهتره ؟ چون نشون میده محتوایی که میزاری طرفدار داره , پس وقتی به 1000 ساب برسی خیالت از بابت بعدش راحته , دیر یا زود هم به هزار ساب میرسی

ولی شما تو یک هفته , یک ماه هزار یا سه ماه ساب رو بگیری ولی ویدوئی که میزاری 50 تا بازدید هم نخوره مفت نمیارزه , چون درآمدی برات تولید نمیکنه
منم میگم بهتر از بهتره نگفتم که خوب نیست. 1000 ساب برسه تا درآمدش رو شروع کنه. تا به اینم برسه روزی 2 تا ساب هم بیاد 1-2 سال طول میکشه ولی ارزششو داره

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
نظرتون چیه اینجا همدیگر رو ساب کنیم تا 1000 برسیم:p
اینجا موضوعات فعالیت و تجربیات رو کسی نمیاد بگه میخوای از این کارا بکنی :D یه مدت پیتی سایتتو میگفتی فیلتر میشد الان حتما کانال بگاج میره:p

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
اقا من یدونه از این ابرای صدا گیر گرفتم گذاشتم جلوم ولی بدتر صدا اکو میشه داستان چیه:D:D

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
منم میگم بهتر از بهتره نگفتم که خوب نیست. 1000 ساب برسه تا درآمدش رو شروع کنه. تا به اینم برسه روزی 2 تا ساب هم بیاد 1-2 سال طول میکشه ولی ارزششو داره
رشد کردن ساب تو یوتیوب مثل حرکت گوله برف میمونه :D
این دوتا کانال رو ببین
Untitled.jpg
Untitled2.jpg

تقریبا سه ماه قبل که من شروع کردم تست کانال رو , این دوتا کانال رو دیدم

کانال اول تقریبا 1.7K ساب داشت هر ویدئویی که تا اون زمان گذاشته بود 700-800 بازدید داشت
اتفاقا ویدئویی که گذاشته بود داشت گله میکرد که من یکساله دارم فعالیت میکنم و بازخورد نمیگیرم

کانال دوم هم وقتی من دیدم تقریبا 60K ساب داشت

حالا بعد از گذشت سه چهار ماه تعداد ساب ها رو ببین , مخصوصا رشد کانال اول !
نمونه ایرانی هم بخوام برات مثال بزنم همین اسکیل وید , تو هفته از 13K ساب میرسه به تقریبا 20K , خودش تو یکی از ویدئوهای اخیر اشاره میکنه به رشد چشمگیر ساب

رشد ساب تو یوتیوب مثل حرکت گوله برف تو کارتوناست که از بالای قله میوفته و هی بزرگ و بزرگ تر میشه

فقط باید امیدوار باشی که گوله برف کانالت به حرکت بیوفته :D

بالا