برگزیده های پرشین تولز

براي آموزش دوره شبكه ، Cisco ، CCNA ، MCITP چه آموزشگاهي رو پيشنهاد ميكنيد ؟

Firepersian

Registered User
لایک‌ها
352
ههه یک کلمه از مادر عروس ... مثلا به لباس قرمزه که از مد افتاده دیگه نباید پوشیدش ایششش
دنیای شبکه چیزی نیس که با 4تا کلاس و پیشداوری بشه برای تصمیم گرفت !! توی شبکه اگر هوش و ریاضیات و هزار دانش مرتبط رو تقویت نکنی آخرش میرسی اولش !!!
رفرنس های مختلف رو باید خوند مثل یک کتاب رمان که شب و روز میخونی ! ... بعد یک استاد خوب پیدا کنی (مثل استاد پروژه ارشد) که با دلسوزی بهت یاد بده نه 4تا جغله پاپتی این آموزشگاها که فقط فُکُل کرواتی هستن باید آینده نگری داشت و فقط و فقط یک شاخه آینده دار رو تا ته ته قصه دنبال کرد و اطلاعات رو ریز به ریز بدست آورد حالا برید رزومه اساتیدو مطالعه کنید و بفکر آموزشگاه خاص نباشید

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
به نظر دوستان با توجه به وضعیت پیش رو، تحریم های آزمون های مایکروسافت و سیسکو برداشته خواهد شد ؟

ehsaan_gh

Registered User
لایک‌ها
20
سلام دوستان اگه کسی قصد ثبت نام دوره نتورک پلاس در آموزشگاه کندو(سایبرتک سابق) رو داره بهم بگه تا کارت تخفیف 30 درصدی بهش بدم.

t.sunami

Registered User
لایک‌ها
478
بیا بالا

mybiggest

Registered User
لایک‌ها
25
من امتحانات رو با هماهنگی آموزشگاه رفتم ترکیه ولی از 5 تا آزمون فقط 3 تا شو قبول شدم فقط تونستم MCSA بگیرم، اگه بعد این تحریما بشه داخل ایرام امتحان داد خیلی خوب میشه.
برای پیشنهاد آموزشگاه تهران رو مجتمع فنی رفتم که فقط مباحث پایه رو از کتاب درس میدادن و اصلا سراغ مباحث حرفه ای هم نمیرفتن ولی اصفهان با اینکه 3 4 تا آموزشگاه شبکه بیشتر نداره آموزشگاه شهر(آکادمی شهر) توشون هم تجهیزاتش قوی بود و هم چون تخصصی برای شبکه بود مدرسینش کل کتابای مایکروسافت و سیسکو رو پوشش میدادن اگه اصفهانی هستید یه سر بهشون بزنید.

t.sunami

Registered User
لایک‌ها
478
من ميخوام برام دوره ccna ، كاريار ارقام ثبت نام كنم...با توجه به تعريفي كه از محيط اموزشيش شنيدم مي خوام برم.
نظر دوستان چيه؟؟
براي دوره mtcna رايان كالج خوبه؟؟؟

t.sunami

Registered User
لایک‌ها
478
من ميخوام برام دوره ccna ، كاريار ارقام ثبت نام كنم...با توجه به تعريفي كه از محيط اموزشيش شنيدم مي خوام برم.
نظر دوستان چيه؟؟

ra_ahmadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نظر دوستان چيه؟؟

آموشگاه ارژنگ هم كه واسه شركت رميسه اساتيد خوبي داره يه سري اونجا هم بزن

t.sunami

Registered User
لایک‌ها
478
نظرتون را راجع به این دو تا اموزشگاه بدین؟

راستی نوران چطوره؟؟

dadash_ari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دوستان دوره های تخصصی شبکه کدوح رو ترجیح میدید و به نظرتون بهتر هست ؟ دوره های جامع که همه چی پشت سر هم ارائه بشه یا تک تک دوره دیدن ؟
و اینکه در شیراز کدوم موسسه و استاد رو توصیه میکنید ؟

EXgamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان وقتتون بخير
دوستان براي آموزش دوره شبكه ، Cisco ، CCNA ، MCITP چه آموزشگاهي رو پيشنهاد ميكنيد ؟
نظرتون راجب آموزشكده سايبرتك چيه ؟؟؟

با دروود
شما برای یاد گرفتن 2 راه داری
نخست که بشینی کتاب های مربوطه رو پیدا کنی و بخونی ( آشنایی به زبان انگلیسی نیازه)
دوم اینکه کلاس بری

در مورد کتاب ها ، اگر لازم داری و بنده داشته باشم ، براتون آپلود میکنم که دانلود کنی و بخونی
در مورد آموزشگاه ، بنده نورانت رفتم و سایبرتک و ...
برای یادگرفتا سیسکو ، سایبرتک بهتره
برای امنیت و VmWare و ماکروسافت و ردهت ، نورانت بهتره
بازم بگم ، مهم مربی هست
مثلا توی امنیت با خود آقای مهندس راستی ذوست بردار
توی لینوکس علاف زاده
و...

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
بهترین آموزشگاه در مشهد چیه ؟
آیا تجهیزاتو امکانات لازم رو داره ؟