• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

برترین سایت های کسب درآمد از پاپ آپ

از کدوم استفاده می کنین؟

• Total voters
    51
وضعیت
موضوع بسته شده است.

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
سایت هایی که پاپ آپ داره (90% الان سایت ها پاپ آپ دارن) اعصاب بازدید کننده رو واقعا خورد میکنن!!!
چون روش های کسب درآمد خوب تو ایران تفهیم نشده و مقالات و بستر مناسب جهت کسب درآمد از فضای مجازی درست نشده همه روی میارن به پاپ آپ! از جمله اینکه سایت ها مطالبشونم اختصاصی نیست نه پیج رنک میگیرن نه رتبه الکسا نه چیز دیگه! همش پاپ آپ اضافه میکنن تا با کاربرایی که از گوگل بیاد یا سایتهای دیگه درآمد درست کنن! خوب این بعد یه مدت (تا 1 سال) سایت کلا جمع میشه میره! آمار دقیق دارم از هر 500 سایت به جرات میشه گفت 450تاش جمع میکنن میرن زیر 6 ماه! یکی از دلایل نبود هدف و تعیین مسیر درست برای کار سایت هستش!

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
پست هاتون گزارش شد !
تخریب و اهانت به دیگران کار خوبی نمی باشد .

قصد بنده نقادی بود نه تخریب !
وقتى شما طلا را ميبريد پيش يك زرگر كه نقادى كند، او ميگويد كه آقا! اين عيارش بيست است؛ يعنى عيار بيست را قبول ميكند؛ حالا از بيست و چهار عيار - كه طلاى خالص است - چهار عيار كم است. اين شد نقادى اما اگر چنانچه طلا را برديد مثلاً پيش يك آهنگر و او يك نگاهى كرد و آن را انداخت و گفت: آقا! اينكه چيزى نيست! اين اسمش نقادى نيست.
در دین مبین اسلام بر لزوم نقد و انتقاد سازنده تأكید فراوانی شده است. به طوری که مسلمانان باید نسبت به مشکلات جامعه حساسیت داشته باشند و در صدد رفع آن مشکلات باشند.

روایت معروف «المؤمن مراه المؤمن» به خوبی گویای این واقعیت است. امام صادق(ع) فرموده است: «محبوب‌ترین برادرانم نزد من كسی است كه عیب‌هایم را به من هدیه كند.» امام علی(ع) نیز در این بحث می‌فرمایند: «باید برگزیده‌ترین مردم نزد تو آن كسی باشد كه عیب تو را به تو هدیه كند و در پیكار با نفست تو را یاری رساند.» بنابراین آنچه در آیات و روایات بر آن تأكید شده است ارائه نقد سازنده و نشان دادن عیب به منظور اصلاح و رفع آن می‌باشد.

در همین آیات و روایات با تخریب و نقد گزنده، به شدت مخالفت شده است. بر همین اساس چه در قرآن و چه در احادیث معصومین(ع) به افرادی كه از مردم و مسئولین عیب‌جویی، و آنان را تخریب می‌كنند به شدت حمله شده است. خداوند متعال در قرآن کریم می‌فرمایند: «وای بر هر غیبت‌‌كننده غیبت‌‌جویی

من البته هيچ‏وقت جلوِ انتقاد را نگرفته‏ام و كسى را منع نكرده‏ام. انتقاد صحيح و دلسوزانه ضررى ندارد؛ اما اين انتقاد بايستى به تخريب نينجامد

محترم شمردن آبرو و شخصيت ديگران و سعى در پرداختن به عيوب خود و رفع آن عيب و چشم پوشى از آنچه سودي براى دنيا و آخرت ندارد، از اعظم مسائل زندگى و از بهترين كارهاست كه توسط بزرگان دين سفارش ويژه و موكدي شده است. در احاديث در قبح عمل زشت و ناپسند غيبت آن را به مانند خوردن گوشت برادر مرده ياد كرده است. اهميت مساله پوشاندن عيب ديگران و حفظ حرمت و آبروي مومن بارها در قالب آيات و روايات مورد تاكيد قرار گرفته است.

امام صادق(ع) مي‌فرمايند: «با نظر عبرت و چشم بصيرت و ديده تحقيق به فضل حضرت حق بنگريد كه وسايل پوشش را براى پوشاندن عيوب و نواقص ظاهرى براى شما خلق كرده و درهاى توبه و بازگشت را براى پوشيده شدن عيوب باطن و گناهان و اخلاق ناپسند به روى شما باز كرده است.»
بیکاری بهت فشار آورده عزیز!!
مسجد راه انداختی؟ بفرما هرچی میخوای بگی برای خودت تاپیک جدا درست کن اینجا تاپیک معرفیه برتررین های تبلیغاته نه مسجد! که ما هم که اومدیم این سایت هارو ببینیم از تاپیک منحرف نشیم

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
سلام
دوستان حق با شماست ولی سرور سایت رو شرکت آسیاتک و پشتیبانی هاست دی ال هست
فک نکنم سرور بهتری باشه جز اینا
مشکلات برای همه سایت ها هست همیشه.سایت ما هم یکی از همین دست سایتا!
خسارت دوستان هم بعد از رفع مشکل همیشه تا حدودی جبران شده و برا این مورد هم انشالا جبران می شه
موفق باشید
کی گفته بهترین سرور متعلق با این هاست؟ خودتون برید سرور مستقیما از دیتا سنتر های هلندی بخرید.. یک اینکه دست واسطه کوتاه میشه و دو اینکه کیفیت بهتری هم تحویل میگیرید.

rouzegar1365

Registered User
لایک‌ها
143
بیکاری بهت فشار آورده عزیز!!
مسجد راه انداختی؟ بفرما هرچی میخوای بگی برای خودت تاپیک جدا درست کن اینجا تاپیک معرفیه برتررین های تبلیغاته نه مسجد! که ما هم که اومدیم این سایت هارو ببینیم از تاپیک منحرف نشیم
شما درست می فرمایید

Last edited:

mamad65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دوستان پاپ آپ اسکای تایید میشه من چند ماهی هست باهاشون کار میکنم
تا الان 10 بار هم پرداختی داشتم ازشون
http://v2.popupsky.ir/ref:1152

Rezarad98

Registered User
لایک‌ها
15
اس پاپ آپ کماکان درخواست واریز ماه قبلو پرداخت نکرده o_O دبگه هیچ اعتمادی به سایت های پاپ آپ نیست.

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
کی گفته بهترین سرور متعلق با این هاست؟ خودتون برید سرور مستقیما از دیتا سنتر های هلندی بخرید.. یک اینکه دست واسطه کوتاه میشه و دو اینکه کیفیت بهتری هم تحویل میگیرید.
حرف شما درسته.ولی برای شمارش بهتر آی پی ها و و اینکه پینگ مناسب تری برا کاربرای ایرانی داشته باشه بهتره که سیستم های پاپ اپ روی سرور ایران باشند.و اینکه با این روش انتخابی ما مشکلات مدیریت سرور و ... هم نیست.برا همینم با اطلاعات اندکی که از دیتا سنتر ها دارم به نظرم اومد آسیاتک گزینه مناسب تری باشه
موفق باشید

RioUpload

Registered User
لایک‌ها
31
با سلام به همه دوستان در حال حاضر popup.smusic.ir حدود 10 روزه پرداخت های ما رو نزده اند !

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
اين عبارت استفاده نكنن چجوري پول در بيارن :D
حدود 5 ماه هست که این را برداشتیم.چون پلیس فتا گذاشتن این مورد را کلاه برداری میدونه
کلا کلمه برنده را باهاش مشکل دارن.طی تماس تلفنی هم که قبلا پرسیدم گفتن به این دلیل که کاربر برنده چیزی نمیشه اصلا.و باید از عبارت دیگری مثل تخفیف استفاده کنید
البته اونم نه 90% و ... بلکه معقول مثل 50% که مثلا قیمت ساعت 80 هست شما 40 بخرید نه اینکه بزنی 400 شما 40 بخرید
با اون روش فروش 4-5 برابر میشه و فحش مردم 40-50 برابر.

0bama

Registered User
لایک‌ها
29
حدود 5 ماه هست که این را برداشتیم.چون پلیس فتا گذاشتن این مورد را کلاه برداری میدونه
کلا کلمه برنده را باهاش مشکل دارن.طی تماس تلفنی هم که قبلا پرسیدم گفتن به این دلیل که کاربر برنده چیزی نمیشه اصلا.و باید از عبارت دیگری مثل تخفیف استفاده کنید
البته اونم نه 90% و ... بلکه معقول مثل 50% که مثلا قیمت ساعت 80 هست شما 40 بخرید نه اینکه بزنی 400 شما 40 بخرید
با اون روش فروش 4-5 برابر میشه و فحش مردم 40-50 برابر.
يعني اون برنده شديد را هنوز خريد ميكنن؟!!حالا بجاي برنده يك چيز مشابه گذاشتيد مثلا شما مجاز شده ايد يا مشمول تخفيف شده ايد:Dخودتونو گول ميزنيد يا مشتري را ؟ ٧٠ درصد يا ٩٠ يا ٥٠ فرقي نداره همش دروغه ديگه
عذر بد تر از گناه :D
اصلا از كلمه تخفيف ازين درصد و ازين جملات اينا استفاده نكنيد هم محاله فروش كنيد
من خودم از اين سيستم هايي كه ازين مشمول تخفيف يا برنده شده ايد و جملات دروغ تو پاپ اپ ميزارن استفاده نميكنم چون معلوم نيست چي ميفرستن دست مشتري سايت ادم بد نام و درغگو ميشه

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
سلام
من قصد خرید پاپ اپ به تعداد بالا (ماهانه چند میلیون) دارم اما باید یک روز رایگان کد قرار داده بشه تا بازده کارمو ببینم که بدونم اگر قراره مبلغی واریز کنم ضررده نباشه.
ممنون

nasser_ahani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز سلام
من سیستم پاپاپی دارم که حدود یه سالی هست کار میکنه و تقریبا خصوصیه برای استفاده سایتهای خودم و چند تا از دوستان هست که برای تبلیغات سایتها استفاده میکنم و تبلیغات فروش نداریم اصلا الان تقاضای تبلیغات بیشتر شده و دیگه آی پی های خودمون کافی نیست همچنین یکی از سایتهامون که بازدید خیلی بالایی داره رو میخوایم پاپاپشو برداریم بنا بر این نیاز به حدود 15 هزار پاپاپ در روز داریم از اونجایی که تبلیغات ما پیش پرداخت هست و مربوط به سایتهای معتبر ،نگران پرداختیها هم نباشید . حد اقل پرداختی 5 هزار تومان هست . دوستانی که ثبت نام میکنند لطفا بعد از تکمیل ثبونم ت نام از طریق ارسال پیام تعداد حدودی پاپاپشون رو اعلام کنند تا به 15 هزار که رسید ثبت نام رو غیر فعال کنم . برای هر ای پی 2 بار پاپاپ باز میشه هر پاپاپ 30 ریال و مجموعا 60 ریال برای هر ای پی . برای ثبت نام به این ادرس مراجعه کنید. http://tabliq.webresa.ir

0bama

Registered User
لایک‌ها
29
سيستم پاپ آپي كه ساعت اشغالي نفروشه نداريم؟! از اين كد تخفيف اين چرت و پرتا توش نباشه
اگه هست معرفي كنيد

0bama

Registered User
لایک‌ها
29
سيستم پاپ آپي كه ساعت اشغالي نفروشه نداريم؟! از اين كد تخفيف اين چرت و پرتا توش نباشه
اگه هست معرفي كنيد لطفا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا