برگزیده های پرشین تولز

بررسی آنتی ویروس Kaspersky ٠

salar_amd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم از طرفدارهای کسپرسکی هستم اما ورژن هفتش که کلی مشکل با کی داره و کی ورژن 6 هم مرحوم شد رفت پی کارش از این کرک هم استفاده کردم ولی چون هر یک دو ساعت یه بار اپدیت می شد و منم 24 ساعت به اینترنت وصلم کارم فقط شده بود کرک کردن اخه هر روز اخطار بلک لیست میداد این شد که شوهرش دادم رفت!!!

قابل توجه مایه داران و اونایی که حاظرن پول بدند و کسپرسکی اونم با کی معتبر و منحصر بفرد بخرن نمایندگی کسپر در ایران مدتی هست که فعال شده قیمت KIS چیزی حدود .... خودتون ببینید بهتره :

http://www.kasperskylabs.ir/

البته من قصد تبلیغ نداشتم و اصولا هیچ ارتباطی با نمایندگیش هم ندارم اما گفتم حالا که بحث کسپرسکی هست دوستان ایم بدونند بد نیست.

هر چند استفاده مفتی از برنامه پولی صفای دیگه ای داره

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310
شما می توانید نحوه ی update شدن را تنظیم کنید
(Run Mode:Manually)

salar_amd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من دوباره برگشتم به استفاده از کسپرسکی اونم ورژن 6 و جلل خالق کی قبلیش که بلک لیست شده بود رو پذیرفت:D و اپدیتشم کرد و مشکلی هم پیش نیومد فعلا هم داره کار میکنه خدایی هیچی کسپر نمیشه!!

و اما چرا برگشتم به کسپر : سیستم سرعتش پایین اومده بود با بیت دیفندر و ناد 32 سکن کردم گفتن سیستم پاک پاک هست اما میدونستم سرعت خیلی کم یه سیستم Dual Core دلیلی نداره غیر از جناب ویروس محترم!! منم به ناچار گفتم کسپر رو نصب میکنم شاید مشکل حل شد! و بنازم قدرت کسپرسکی 6 رو تو مرحله ستارتاپ و بدون سکن هارد و طلف کردن وقت من ویروس رو پیدا و نابود کرد!!!!!!

حالا هی بگید کسپر بده:(

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310
من این راه که یکی از قسمت های update list رو پاک کنی روی چندین کامپیوتر امتحان کردم 100% جواب داده
شما حتما دقیقا مطابق توضیحات عمل نکردید
(شما باید ابتدا کاپراسکای را کاملا پاک کنید)
راهنمایی:
1.کاسپراسکای خود را کاملا پاک کنید
2.کاسپراسکای را با استفاده از یکی از regkey ها که [test] شده ثبت کنید
3.مطابق help قسمت مشخص شده را پاک نمایید-این عمل را قبل از هر بار update کردن باید انجام دهید_اگر موفق به پاک کردن قسمت مربوطه نشدید مطابق تصویر مجود کاسپراسکای را تنظیم نمایید
4.UPDATE کنید
5.حالشو ببرید
6.به دوستان خود این روش را توصیه نمایید

بیایید ویندوز هایمان را به اشتراک بگذاریم ....:::... چرا فقط فیلم ها بخش به اشتراک گذاری داشته باشند؟!
بیایید تا در اینجا ویندوز خود را به اشتراک بگذاریم تا دیگران هم استفاده کنند

superaryan

Registered User
لایک‌ها
2
تاحالا شده کاسپر از یه سایتی که میخواین برین توش ایراد بگیره و این پیغام رو نشون بده؟Kaspersky Internet Security 7.0

The requested URL http://www.livescore.com/default.dll?page=spain is forbidden
مطمئنم که این آدرس مشکل ویروسی نداره،داخل برنامه هم جایی پیدا نکردم که مثلا این لینک رو به عنوان لینک غیر مجاز براش معرفی کرده باشه یا برعکس بتونم بش بگم به این لینک مثلا گیر نده

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
تاحالا شده کاسپر از یه سایتی که میخواین برین توش ایراد بگیره و این پیغام رو نشون بده؟Kaspersky Internet Security 7.0

The requested URL http://www.livescore.com/default.dll?page=spain is forbidden
مطمئنم که این آدرس مشکل ویروسی نداره،داخل برنامه هم جایی پیدا نکردم که مثلا این لینک رو به عنوان لینک غیر مجاز براش معرفی کرده باشه یا برعکس بتونم بش بگم به این لینک مثلا گیر نده
چرا تو setting برنامه يه قسمت whitelist داره.

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
Farsi:
سلام
فعلا بیخیال ورژن 8 کاسپراسکای
یک روش عملی در عین حال ساده (ابتکار خودم) 100% برای update کردن ورژن 7 جواب میدهد بدون اینکه regkey شما را وارد blacklist کند
توضیحات:
این روش ابتکار خودم هست،تا الان کاسپراسکای بدون هیچ مشکلی update می شه
ابتدا kaspersky antivirus7 را uninstall کنید
1.فایل را دانلود کنید
http://rapidshare.com/files/68480093/G0DSEND313_New_Way_7.zip
2.تنظیمات نرم افزار را مطابف شکل تغییر دهید
3.با استفاده از crack.exe توانایی خواندن kav6 licences را به نرم افزار بدهید(مسیر نصب را به مسیری که آنتی ویروس نصب شده تغییر دهید)
4.(همیشه قبل از update کردن )مطابقhelp.exe قسمت مشخص شده را از فایل "u0607g.xml"َ(که با notepad باز شده)حذف نمایید
5.با استفاده از یکی از آخرین regkey های خود نرم افزار را ثبت کنید
6.نرم افزار را update نموده و حال کنید
(به یاد داشته باشید همیشه قبل از update کردن مرحله 4 را انجام دهید)

درخواست هر نرم افزاری که بخوای:
http://forum.persiantools.com/t93109.html

سلام
دوست عزیز ممنون از روش جالبت
برای من که کار کرد و الان دارم آپدیتش میکنم

katakalle

Registered User
لایک‌ها
1
من هم از طرفدارهای کسپرسکی هستم اما ورژن هفتش که کلی مشکل با کی داره و کی ورژن 6 هم مرحوم شد رفت پی کارش از این کرک هم استفاده کردم ولی چون هر یک دو ساعت یه بار اپدیت می شد و منم 24 ساعت به اینترنت وصلم کارم فقط شده بود کرک کردن اخه هر روز اخطار بلک لیست میداد این شد که شوهرش دادم رفت!!!

قابل توجه مایه داران و اونایی که حاظرن پول بدند و کسپرسکی اونم با کی معتبر و منحصر بفرد بخرن نمایندگی کسپر در ایران مدتی هست که فعال شده قیمت KIS چیزی حدود .... خودتون ببینید بهتره :

http://www.kasperskylabs.ir/

البته من قصد تبلیغ نداشتم و اصولا هیچ ارتباطی با نمایندگیش هم ندارم اما گفتم حالا که بحث کسپرسکی هست دوستان ایم بدونند بد نیست.

هر چند استفاده مفتی از برنامه پولی صفای دیگه ای داره

من خریدم !
نسخه اصلی تفاوت های بسیاری داره !

safa2002

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان
اگه ممکنه کرک یا LICENCE KEY ورژن kaspersky 8.0.0.202
رو بزارید
یا اینکه چه چور میشه UPDATE کرد

meshkipoosh2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا چطور میشه از اپدیتم backup بگیرم تا بعد از نصب ویندوز مجبور نشم دوباره up کنم

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوستان عزيز
از دوست خوبم g0dsend313 تشكر مي كنم واسه اين زحماتي كه مي كشن
منم از روش ايشون استفاده كردم و به نظزم همه چيز به خوبي انجام شد، فقط چند تا سوال داشتم كه اميد وارم با حوصله جواب بدين:
اون تغييراتي كه گفتيد از طريق نت پد انجام بديم؛ اولا اون عبارتي كه شما گفتي، دقيقا نبود ولي يه چيزي شبيه اون بود كه من پاك كردم ولي نتونستم تغييرات رو ذخيره كنم ولي با برداشتن و اضافه كردن اون تيك هايي كه گفتين به ظاهر كارم را افتاد و گزينه‌ي آپديت غير فعال نيست!!
دوما هر چند دقيقه وارنينگ مي ده كه كد شما در ليست سياه قرار گرفته، ايا نمي شه از شر اين پيغام خلاص شد؟؟
سوما با اينكه من بصورت آفلاين آنتي ويروسم را آپديت كردم و از نسخه‌ي روز آپديت خود سايت كسپر استفاده كردم اما تاريخي كه بعنوان تاريخ ديتابيس نشون مي ده چند روز عقب تر از اون تاريخه كه چه دليلي مي تونه داشته باشه؟ و اصولا اين ديتابيس آيا همون اطلاعات به روز ويروسهاست؟

ممنون مي شم اگه به سوالاتم جواب بدين

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوستان عزيز
از دوست خوبم g0dsend313 تشكر مي كنم واسه اين زحماتي كه مي كشن
منم از روش ايشون استفاده كردم و به نظزم همه چيز به خوبي انجام شد، فقط چند تا سوال داشتم كه اميد وارم با حوصله جواب بدين:
اون تغييراتي كه گفتيد از طريق نت پد انجام بديم؛ اولا اون عبارتي كه شما گفتي، دقيقا نبود ولي يه چيزي شبيه اون بود كه من پاك كردم ولي نتونستم تغييرات رو ذخيره كنم ولي با برداشتن و اضافه كردن اون تيك هايي كه گفتين به ظاهر كارم را افتاد و گزينه‌ي آپديت غير فعال نيست!!
دوما هر چند دقيقه وارنينگ مي ده كه كد شما در ليست سياه قرار گرفته، ايا نمي شه از شر اين پيغام خلاص شد؟؟
سوما با اينكه من بصورت آفلاين آنتي ويروسم را آپديت كردم و از نسخه‌ي روز آپديت خود سايت كسپر استفاده كردم اما تاريخي كه بعنوان تاريخ ديتابيس نشون مي ده چند روز عقب تر از اون تاريخه كه چه دليلي مي تونه داشته باشه؟ و اصولا اين ديتابيس آيا همون اطلاعات به روز ويروسهاست؟

ممنون مي شم اگه به سوالاتم جواب بدين

اساتید کمک کنن لطفا

mhsnrah

Registered User
لایک‌ها
41

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
منم میخوام به جمع شما اضافه بشم
کسی منو راهنمایی میکنه که برنامه رو از کجا دانلود کنم؟

mhsnrah

Registered User
لایک‌ها
41
سلام

از اینجا:
downloads1.kaspersky-labs.com/products/english/homeuser/kis7.0/kis7.0.1.325en.exe

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اقا اينجارو هم ببينيد
http://forum.persiantools.com/t73941-page3.html
سريالش رو ميخوام
Kaspersky Internet Security 7.0.1.325

وكدام نسخه رو نصب كنم كه كامل باشه هم ويروس كش خوبي باشه هم يه جور فايروال
مي خوام كامپيوتر رو ويروس كشي كنم كامل كه ويندوزم رو بعدا پاك كنم دوباره نصب كنم وويروس هايي كه شايد باشه رو وويورس جيفو رو پاك كنه

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من نصب کردم حالا موندم دستش

الان دیگه نمیزاره هیچ برنامه ای باز بشه
برا همه چی open with میاد

توی control panel هم نمیزاره برم که پاکش کنم

یکی کمک کنه

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310
سلام
متاسفانه من دانشگاه هستم و وقت سر زدن به موقع رو ندارم
راه حل پیشنهادی فعلا فقط در مورد نسخه ی 7.0.1.125 جوابگو هست
برای خلاص شدن از پیغام blacklist شما می توانید
ابتدا تیک مربوط به self defence را بردارید
سپس کاسپراسکای را بسته و فایل ک_رک را اجرا نموده و در محل نصب آنتی ویروس نصب نمایید
آنگاه با یکی دیگر از regkey های موجود نرم افزار را ثبت نمایید

Fairyj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من کاسپرسکی 7.0.1.325 را نصب کردم اما به
license key ایراد میگیره
باید چکار کنم ؟

بالا