برگزیده های پرشین تولز

بررسی دلار تک نرخی ۱۲۲۶ تومانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
امروز صادرات نفت به چند کشور اروپایی قطع شده احتمال اینکه قیمت دلار بالاتر بره خیلی زیاده :(

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
حدود 4000 تا اگه کسی داشت من میخرم (تهران)

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
4000 تا بگیری تو دستت یا میگیرن میبرنت زندان اگر هم نگیرن تو راه برگشتت احتمال گرونگان گیری هم هست منظورم اینکه کلن خطریه:D

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
4000 تا بگیری تو دستت یا میگیرن میبرنت زندان اگر هم نگیرن تو راه برگشتت احتمال گرونگان گیری هم هست منظورم اینکه کلن خطریه:D

دیگه فکر نکنم به این افتضاحی هم اوضاع شده باشه!! تو این رنج دلار راحت خرید و فروش میشه الانم!

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
دوستان اين دولار سالانه ميدن يعني هرسال ١ بار يا از تاريخ خروج از كشور ١ سال بايد بگذره؟؟؟

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
درهم امارت حذف شد از سیستم بانکی ایران و دارن با کلنگ و تیشه گند کاری می کنن . بانک مرکزی پکیج های 10 میلیون دلاری داره میفروشه به تجار زیر این رقم به این راحتی ها نمیده . بانک های ملی و صادرات دبی هم دیگه دست به چیز شدن توی امارت و دیگه نمی تونن با بانک های اماراتی رسما کار کنند . همچین رقمی نیست توی بازار فقط واسه واردات هست خلاصه دیدید سلام منو بهش برسونید :دی

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
درهم امارت حذف شد از سیستم بانکی ایران و دارن با کلنگ و تیشه گند کاری می کنن . بانک مرکزی پکیج های 10 میلیون دلاری داره میفروشه به تجار زیر این رقم به این راحتی ها نمیده . بانک های ملی و صادرات دبی هم دیگه دست به چیز شدن توی امارت و دیگه نمی تونن با بانک های اماراتی رسما کار کنند . همچین رقمی نیست توی بازار فقط واسه واردات هست خلاصه دیدید سلام منو بهش برسونید :دی
10 میلیون دلار؟؟؟
اسکناس یا الکترونیک؟؟

سوئیفت رو هم که میخوان تحریم کنن

به نظرتون الان هر وسیله ی الکترونیک و وارداتی که میخوایم بخریم؟
چون به نظر من که هر روز وسائل وارداتی گرونتر بشه

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
10 میلیون دلار؟؟؟
اسکناس یا الکترونیک؟؟

اسکناس که دیگه نمی دن . اونم بلا نسبت چیزی که میدن به پشم نمی ارزه .

سوئیفت رو فعلا حرفش رو زدن اونم به امید خدا تا 3 یا 4 ماه دیگه عملی میشه :دی

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
10 میلیون دلار؟؟؟
اسکناس یا الکترونیک؟؟

سلام مهدی جان

خیلی وقته دوستان اینجا می گن که بخرید چون قیمت دلار قابل کنترل نیست و کمبودش محسوسه.
منتها یک سری وعده ها دادند که بادش رو بخوابونند همه تو خالی از آب در آمد. شما هم حتما به همین هوا دست نگه داشته بودید.
این قیمت ۱۲۲۶ تومنی به من و شما تعلق پیدا نمی کنه برای از ما بهتران است.

فکر نکنم با تحریم نفت ارز بیشتری وارد ایران بشه که اینقدر مانور تبلیفاتی می دن. مثل همه کارهاشون شعاری و توخالی!

اون بالا خدایی هم هست.
ایشالا همه چیز درست میشه.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
سلام مهدی جان

خیلی وقته دوستان اینجا می گن که بخرید چون قیمت دلار قابل کنترل نیست و کمبودش محسوسه.
منتها یک سری وعده ها دادند که بادش رو بخوابونند همه تو خالی از آب در آمد. شما هم حتما به همین هوا دست نگه داشته بودید.
این قیمت ۱۲۲۶ تومنی به من و شما تعلق پیدا نمی کنه برای از ما بهتران است.

فکر نکنم با تحریم نفت ارز بیشتری وارد ایران بشه که اینقدر مانور تبلیفاتی می دن. مثل همه کارهاشون شعاری و توخالی!

اون بالا خدایی هم هست.
ایشالا همه چیز درست میشه.
سلام
ببینید من از ابتدا هم میدونستم بر فرض که یکسری وسائل مثل گوشی و .... گرون بشه یا حتی کمیاب بشه برای حاکمیت اهمیت جدی نداره
این چیز عجیبی نیست
این نوع کالاها رو لوکس میدونن و حتی مالیات بر ارزش افزوده هم به شدت برای اینا در نظر گرفتن......

البته یک نکته انحرافی این وسط وجود داره که قسمت زیادی از این کالاها تولید کشور چین است و بعیده ایران با چین به مشکلی بر بخوره

اما به هر حال خواستم پیش بینی دوستان رو هم بدونم!

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
سلام
ببینید من از ابتدا هم میدونستم بر فرض که یکسری وسائل مثل گوشی و .... گرون بشه یا حتی کمیاب بشه برای حاکمیت اهمیت جدی نداره
این چیز عجیبی نیست
این نوع کالاها رو لوکس میدونن و حتی مالیات بر ارزش افزوده هم به شدت برای اینا در نظر گرفتن......

البته یک نکته انحرافی این وسط وجود داره که قسمت زیادی از این کالاها تولید کشور چین است و بعیده ایران با چین به مشکلی بر بخوره

اما به هر حال خواستم پیش بینی دوستان رو هم بدونم!

سلام مهدی عزیز

یعنی شما می گید اون کارخونه دار یا اون مزرعه دار از موبایل و کامپیوتر استفاده نمی کنند؟ هزینه اونها بالا نمیره؟ وقتی هزینه برای گاودار، کارخونه دار و کشاورز بالا بره تاثیر مستقیم میزاره رو کالا های اساسی ... مگر غیر از اینه!؟ تاثیر این رو در یک لحظه شاید نشه دید ولی خیلی سریع آشکار میشه!
من یادمه ارز که رفت بالا فرداش قیمت شیر رفت بالا. حالا بگرد دنبال پرتغال فروش!

اگر هم نیرزه برای کارخونه دار یا کشاورز کارخونه رو تعطیل می کنه می ره سکه و طلا می خره ... مگه گوشداره که ضرر بده!؟
اثراتی که اجبار روی کارخونه دار گذاشتند تا بعد از آزادسازی یارانه ها قیمت رو بالا نبرند در صورتیکه هزینه هاشون بالا رفته بود در بازار ارز و سکه خودش رو نمایان کرد. شاید در ماه های اول آزادسازی یارانه ها اون رو ندیدیدم ولی الان تاثیرش رو احساس می کنیم.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
سلام مهدی عزیز

یعنی شما می گید اون کارخونه دار یا اون مزرعه دار از موبایل و کامپیوتر استفاده نمی کنند؟ هزینه اونها بالا نمیره؟ وقتی هزینه برای گاودار، کارخونه دار و کشاورز بالا بره تاثیر مستقیم میزاره رو کالا های اساسی ... مگر غیر از اینه!؟ تاثیر این رو در یک لحظه شاید نشه دید ولی خیلی سریع آشکار میشه!
من یادمه ارز که رفت بالا فرداش قیمت شیر رفت بالا. حالا بگرد دنبال پرتغال فروش!

اگر هم نیرزه برای کارخونه دار یا کشاورز کارخونه رو تعطیل می کنه می ره سکه و طلا می خره ... مگه گوشداره که ضرر بده!؟
اثراتی که اجبار روی کارخونه دار گذاشتند تا بعد از آزادسازی یارانه ها قیمت رو بالا نبرند در صورتیکه هزینه هاشون بالا رفته بود در بازار ارز و سکه خودش رو نمایان کرد. شاید در ماه های اول آزادسازی یارانه ها اون رو ندیدیدم ولی الان تاثیرش رو احساس می کنیم.
سلام
قرار نیست خریدار هزینه های زندگی شخصی فروشنده و تولید کننده رو تامین کنه!
هر کسی کالا یا خدماتی ارائه میده باید هزینه تمام شده رو به اضافه ی یک سود معقول در تظر بگیره....... ضرری هم در کار نیست

قیمت شیر هم 2 برابر شد.هزینه های اونها خیلی بالا نرفته ولی متاسفانه برخی حرص دارن

این بحث بازار سکه و ارز هم از ابتدا مشخص بود که کار یکی از نهادهای نظامی است ولی کسی جرئت نداره جلوشون رو بگیره <span style='color: #FA0515'>وزير اطلاعات:بعضي از افراد كه جزو مجموعه **** بودند با خريد مبالغ ميلياردي سكه به اقدامات دشمن دامن مي زدند</span>

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
باباجون بالاخره تکلیف رو مشخص کنند دلار ارزون میشه یا با همین دلار 2000 تومانی بریم دنبال کار و زندگیمون؟

از گرون شدنش ناراحت نیستم از این مسخره ها که نمیان مثل آدم دلار رو 2000 تومن رسمی اعلام کنند و ملت رو الاف و معطل کردند ناراحتم!

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
چیزی توی این مملکت پایین نمیاد یا برای یه مدت ثابت میمونه یا بالا میره

Sent from my iPod touch using Forum Runner

sekke bekhar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آن زمانی که ما می گفتیم این افزایش نرخ دلار به دلیل تورّم و کاهش ارزش ريال است به ما می گفتند که حرف سیاسی نزنید و دلار ارزان شده و تک نرخی است و در کشور ما تورّم وجود ندارد و همۀ مردم با نشاط اند ! حالا خودشان می گویند تا گران نشده بخریم ! اتّفاقاً همین ها بهتر از هر کس دیگری از اوضاع خبر دارند و تمام دروغ هایشان برای فریب دادن مردم عادّی است !

بخرید . تا می توانید ارز و طلا با عیار پایین و برنج و گندم و آرد و کنسرو و لوبیا و غلّات و چای و قند و شکر بخرید و انبار کنید . ریال نگه ندارید .

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
باباجون بالاخره تکلیف رو مشخص کنند دلار ارزون میشه یا با همین دلار 2000 تومانی بریم دنبال کار و زندگیمون؟

از گرون شدنش ناراحت نیستم از این مسخره ها که نمیان مثل آدم دلار رو 2000 تومن رسمی اعلام کنند و ملت رو الاف و معطل کردند ناراحتم!

والا ما که خودم بعد 12 روز صبر کردن دیدیم قیمت 1226 تومن هم پشم !
127fs4573872.gif
خودمون الان به ناچار داریم با دلار 1910 تومنی کار می کنیم . حتی به صراف ها هم دلار ندادن و از اون هم گنده تر به صرافی بانک ها . یه تلفن بزنی متوجه میشی عزیز جان همشون فعلا دوره هم میشنن صحبت می کنن . صرافی ها شده مکان :دی

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
بعیده دیگه دلار پایین بیاد باید به همین دلار 2000 تومانی(تازه اگه بیشتر نشه) عادت کرد :(

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
آن زمانی که ما می گفتیم این افزایش نرخ دلار به دلیل تورّم و کاهش ارزش ريال است به ما می گفتند که حرف سیاسی نزنید و دلار ارزان شده و تک نرخی است و در کشور ما تورّم وجود ندارد و همۀ مردم با نشاط اند ! حالا خودشان می گویند تا گران نشده بخریم ! اتّفاقاً همین ها بهتر از هر کس دیگری از اوضاع خبر دارند و تمام دروغ هایشان برای فریب دادن مردم عادّی است !

بخرید . تا می توانید ارز و طلا با عیار پایین و برنج و گندم و آرد و کنسرو و لوبیا و غلّات و چای و قند و شکر بخرید و انبار کنید . ریال نگه ندارید .

نخیر شما کلا حرفات سیاسی هست . در ضمن من کی گفتم که کشور تورم نداره و دلار ارزون هست ؟ چرا مزخرف سر هم میکنی تحوبل میدی ؟ از اون مزخرف تر من کی به کسی گفتم که دلار بخره یا نخراه ؟ اراجیف سر هم نکن تحویل بچه های فروم ! من از همون اول گفتم که باید واکنش بازار دید و بعدا کاری انجام داد خودم هم 12 روز صبر کردم بعد دباره کارم رو از سر گرفتم میخوای جو بدی و یا به صورت غیر مستقیم شخصیت کسی رو تخریب کنی لا اقل مرد باش مستقیم حرفت رو بزن. من از همون اول گفتم آدم بهتر خوشبین باشه تا اینکه با بدینی جلو بره ضرر که نکردم ؟ کردم ؟ گفتن تک نرخی زری زدن واسه خودشون نتونستن اجرا کنن به تخ... اسب حضرت عباس! مگه من و امثال من تا حالا رنگ دلار دولتی دیده بودیم ! نشد که نشد به درک من و امثال من از همون اول فقط با بازار آزاد کار می کردیم و می کنیم حالا اگه دلار واقعا می شد 1226 تومن به نفع من و امثال من و خیلی از بچه هایی که کلا تو کار بازار آزاد هستن مصه دوستانی که کارشون هاستینگ هست دستشون باز تر می شد و حداقل مشتریاشون 5 برابر میشد منم والا به نفم بود ! حالا نشد ! بدش سیگار وینستون از در ظرف 17 روز از 1800 تومن عمده فروشی امروز رسیده 3400 تومن تو هستی که سود رو فقط توی خرید سکه و ارز میبینی به آدی خودت هم نگاه بنداز از آدی مشخصه !
تویی هر جا میشنی میگی سکه بخر ارز بخر کنسرو انبار کن خونتو انباری کن قحطی در پیشه ! همیشه میگی بخر نمیگی کی بفروش ! گیریم هم به قول تو بخریم خونه رو بکنیم انباری تا سقف بچینیم که چی ؟ بالاخره تموم میشه ؟ بعدش ؟

آقایونی که می خوان سود کنن مثال سیگار رو زدم مختون رو به کار بندازین . از 100 تا سولاخ تو ممکلت میشه پول دراورد اونم قانونی ! مثال بالا رو ببینید ! سیگار وینیستون لایتی که روش عکس دل و جیگر داشت ببینید چه شده ؟ فقط به خاطر اینکه قراره بسته زرد رنگش رو بدن بیرون این یعنی سود توی همین بازه زمانی دلار خریده بودید فوقش تا امروز 70 تومن رو هر دلار سود کرده بودید . لطف میکنی واقعا تحلیل هاتو که فقط به مثه این میمونه که چگونه یک انباری درست کنیم! رو واسه خودت در بیاری . اگه میخوای تحلیل اقتصادی کنی سیاسی تحلیل نکن ! اقتصاد و کار اقتصادی انباری درست کردن هم نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا