• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
دوست من معقولانست که شما بیای گوشی 1.5 میلیونی رو با گوشی ای که 1 میلیون ازش ارزون تره مقایسه کنی؟ اونم از نظر قیمت؟؟ خوب دیگه واضحه عزیز من گوشی عالی میخوای و میخوای اونقدرم خرج کنی g2 بگیر.
مثل این میمونه که شما بیای بگی به نظرتون nokia 1200 بگیرم یا nokia lumia 1520 . البته قیمتم مد نظر داشته باشید!o_O
در ضمن اینم اضافه کنید که گوشیهای برند داخلی با دلار ۲۴۰۰ وارد میشه نه ۳۱۰۰!
اگه قرار بود هر دو با یه دلار وارد میشد کی جرات داشت بره سمت g2 یا امثال اون

Sent from my ZP980 using Tapatalk

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
برای رای دادن باید مشخصاتتون رو با ایمیل واقعی خودتون به شکل زیر وارد کنید.
در آخر هم ایمیلتون رو چک کنید ببینید تایید شده رایتون یا نه
123-png.548812
من تین گوشی رو ندارم ولی دوستش دارم منم رفتم برا امضا

Sent from my ZP980 using Tapatalk

RedDragona

Registered User
لایک‌ها
594
دوستان inew v3 دار لطفا برن و دخواست زیر رو امضا کنن. ظاهرا به تعداد بالایی از امضا کنندگان که برسه، پیغام رو کارخونه inew ارسال میکنن.
این رو ساختن تا از inew بخوان باتری با ظرفیت بالا برای v3 تولید کنه.
http://www.ipetitions.com/petition/create-large-capacity-battery-for-inew-v3
Inew قبلا این کار رو برای گوشی مدل m1 انجام داده، باتری اصلی گوشی 1750 میلی آمپر بود، بعد بخاطر درخواست مصرف کننده ها باتری 2500 میلی آمپری تو همون سایز براش تولید کرد. پس لطفا همکاری کنید و تا میتونید امضا جمع کنید که زیاد بشه.
ممنون
پول میخاد که

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk 4 Beta

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128

khoshbin2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان inew v3 دار لطفا برن و دخواست زیر رو امضا کنن. ظاهرا به تعداد بالایی از امضا کنندگان که برسه، پیغام رو کارخونه inew ارسال میکنن.
این رو ساختن تا از inew بخوان باتری با ظرفیت بالا برای v3 تولید کنه.
http://www.ipetitions.com/petition/create-large-capacity-battery-for-inew-v3
Inew قبلا این کار رو برای گوشی مدل m1 انجام داده، باتری اصلی گوشی 1750 میلی آمپر بود، بعد بخاطر درخواست مصرف کننده ها باتری 2500 میلی آمپری تو همون سایز براش تولید کرد. پس لطفا همکاری کنید و تا میتونید امضا جمع کنید که زیاد بشه.
ممنون
خدا خیرت بده :
اینهمه زحمت کشیدی پس چرا برای گذاشتن منو فارسی چیزی نگفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ی خورده هندونه زیر بغل چینیه بگذار بگو تو ایران چقدر طالب داره؟ و جونای ایرانی کشفش کردن!!!!!!!
اینجا بعد اینکه 300تمن و کردن 100 تمن حالا بانکهاش سود 25 درصدی میدن تا 8 سال دیگه برسیم سر جای اولمون...;););)

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
خدا خیرت بده :
اینهمه زحمت کشیدی پس چرا برای گذاشتن منو فارسی چیزی نگفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ی خورده هندونه زیر بغل چینیه بگذار بگو تو ایران چقدر طالب داره؟ و جونای ایرانی کشفش کردن!!!!!!!
اینجا بعد اینکه 300تمن و کردن 100 تمن حالا بانکهاش سود 25 درصدی میدن تا 8 سال دیگه برسیم سر جای اولمون...;););)

فارسی به احتمال خیلی خیلی زیاد تو آپدیت های بعدی اضافه میشه
اینو توی فروم های خارجی هم پخش کردم. گفتم روی یه موضوع متمرکز باشه خیلی بهتر نتیجه میده

ezio8

Registered User
لایک‌ها
25
گوشی منوی فارسی داره راحت فارسی میشه نیازی نداره به درخواست;)

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
گوشی منوی فارسی داره راحت فارسی میشه نیازی نداره به درخواست;)
توی رام 1.0.3 و 1.0.1 به طور پیشفرض نبود، ظاهرا توی 1.0.4 اضافه شده. من خودم رام 1.0.3 دارم و از زبان های 1.0.4 بی اطلاع هستم

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
اخر به نظرتون بخریم یا نه یه جوونمرد بیاد یه ریوی از مشکلات و ایراداتش بگه بعضی کلا با قسمت بالای تاچ گوشی چینی مشکل دارن داره یا نه در ضمن این قیمت خوبه بخریم یا نه البته با توجه به اقتصاد مقاوتی ا ق ا و دلار که بالا میره بخریم یا نه برادران؟؟

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
اگه با یه اسم و ایمیل رای ثبت میشه،خوب هرکدوم چنتا ایمیلی و جمیل میسازیم واسشون میفرستیم،چطوره؟
در ضمن استارتر عزیز برای من پخ ندادی از کجا خریدی
و اینکه کسیمیدونه از کجا بخریم بهم بگه
و تنها ضعفش همون باطریه.دوستان بقیه چیزاش با توجه قیمتش خوبه،
البته اگر کمتر بود بهتر میشد

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
اخر به نظرتون بخریم یا نه یه جوونمرد بیاد یه ریوی از مشکلات و ایراداتش بگه بعضی کلا با قسمت بالای تاچ گوشی چینی مشکل دارن داره یا نه در ضمن این قیمت خوبه بخریم یا نه البته با توجه به اقتصاد مقاوتی ا ق ا و دلار که بالا میره بخریم یا نه برادران؟؟

هیچ مشکلی بجز کمبود باطری نداره:)
اگه با یه اسم و ایمیل رای ثبت میشه،خوب هرکدوم چنتا ایمیلی و جمیل میسازیم واسشون میفرستیم،چطوره؟
در ضمن استارتر عزیز برای من پخ ندادی از کجا خریدی
و اینکه کسیمیدونه از کجا بخریم بهم بگه
و تنها ضعفش همون باطریه.دوستان بقیه چیزاش با توجه قیمتش خوبه،
البته اگر کمتر بود بهتر میشد
هر کاری میکنید بکنید فقط تعداد آرا برای مرحله اول باید به 1000 برسه:D

ezio8

Registered User
لایک‌ها
25
توی رام 1.0.3 و 1.0.1 به طور پیشفرض نبود، ظاهرا توی 1.0.4 اضافه شده. من خودم رام 1.0.3 دارم و از زبان های 1.0.4 بی اطلاع هستم

1.0.4 کامل فارسی داره ولی فارسیش یه مشکل داره اونم نشون دادن کاملا برعکس ساعت هست مثلا ساعت 10:25 رو نوشته 52:01 :D

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
1.0.4 کامل فارسی داره ولی فارسیش یه مشکل داره اونم نشون دادن کاملا برعکس ساعت هست مثلا ساعت 10:25 رو نوشته 52:01 :D
این مشکل رو خیلی از رام های فارسی دارن. zopo zp998 هم فارسیش همینجوریه

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
فعلا ج

ند تا راي جمع شد?

از دیروز تا الان حدود ۶۰ تا ، هنوز خیلی ها نمیدونن‌. باید تو کل اینترنت پخشش کنیم. زیر ریویو های یوتیوب تو کامنتا بنویسیم‌. توفروم های خارجی بنویسیمش. توی فروشگاه های اینترنتی چینی و...

Sent from my V3-E using Tapatalk

SINA19MG

Registered User
لایک‌ها
3
بله ايشالا دوستانم همكاري كنن تو فيس بوكم بزاريم بعد تو همين برشين تولز فروماش حالا اكه ايشالا اوكي بشه جقدر طول ميكشه باطري رو درست كنن و تحويل بدن?

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
تو اون یکی فروم درباره این توضیح دادم:
قیمتت که نجومیه٬ خودشم زیاد اعتباری بش نیست که سلامت گوشی رو به خطر نندازه خود گوشی همینجوریش توی برق رسانی و شارژ مشکل سخت افزاری داره. احتمالا باتری یه گوشی دیگه رو برچسب و کاورشو میکنن٬ پین های باتری اصلی رو روش میندازن. باتری نوت ۲ رو یکی از بچه ها تو فروم خارجی همین کارو کرده بود ولی دیگه قاب پشت گوشی به هیچ وجه بسته نمیشد. و گوشی و باتری نوار چسب شده تو فلیپ کاور گذاشته بود. ۱۷ ساعت ان اسکرین تایم گرفته بود اینجوری. آخر سر هم گوشی رو فروخت :D
این کارا فایده ای نداره باید خود شرکت رو مجبور کنیم باتری بسازه. رسمی!
همونطور که گفتم iNew قبلا برای گوشی m1 این کارو کرده بود. باطری گوشی ۱۷۵۰ بود با کلی درخواست کاربرا یه باتری ۲۵۰۰ میلی امپری مخصوص گوشی ساخت. به نظرم بجای این همه ژانگولر بازیا و دردسر ، کمک کنید تعداد ارا زیاد بشه. و اینم بدونید هیچ کس بجز خود inew نمی تونه باتری بهتری برای این گوشی بزنه. البته قیمت تموم شدش هم با هزینه پست و سود دلالی که باتری رو برای شما تهیه میکنه میشه نصف این قیمتی گذاشتید.

بالا