• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
گوشی من همون سری اول هست و لوگو nfc داره :)
چیز خاصی نیست . علت اصلی این بوده که منبع تولید کننده قاب پشت گوشی عوض شده . بجز اون لوگو چاپ شده هیچ تفاوتی ندارند

Sent from my V3-E using Tapatalk
برای این گفتم که میگن اونی که داره لوگو nfc کیفیت جهانی هست اون که نداره چین

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
برای این گفتم که میگن اونی که داره لوگو nfc کیفیت جهانی هست اون که نداره چین
همچین چیزی نیست‌. این شایعات رو فروشنده ها و دلال های محترم راه میندازند که برای جنس خودشون تبلیغ کنند.
سری ای که مخصوص چین هست از نظر نرم افزاری و بیس باند 3g فرق دارند.

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
سلام
دوستان لطف کنید کسانی که دارند یکی وقت بزاره یه فیلم تو شب بگیره ممنون میشیم کیفیت دوربین تو شب رو ببینیم
عزیزان ایا نسخه چین پشت قابل نوشته نشده NFC یا نسخه جهانی ؟
من میخوام این گوشی رو با باطری قوی بخرم ممنون میشم عزیزان یه فروشنده منصف رو بهم معرفی کنه تو پی ام. سپاس
برای باطری بجای اینکه باطری دست ساز بخرید، باطری۲۰۰۰ میلی آمپری thl w8 / w8s / w8 beyond تهیه کنید که بدون هیچ مشکل و دستکاری ای توی گوشی جا میشه( فقط برچسب دور باطری رو باید بکنید تا قاب پشت گوشی بسته شه). و دقیقا دو برابر باطری اصلی . یعنی بیش از ۷ ساعت ان اسکرین تایم ( ۷ ساعت استفاده مدام بدون خاموش شدن صفحه، اتصال دائم وای فای ، پخش فیلم، بازی ، وب گردی و... ) جواب میده. قیمت باطری نو هم چیزی حدود ۳۵ در میاد. البته سفارش از چین
(اینو الان گفتم حالا ببینید این دلال جماعت محترم از فردا چجوری همین باطری رو به دو برابر قیمت و به عنوان باطری اصلی و سفارشی به مشتری ساده دل میفروشن.)

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
خو دادا واسه چی میگی نگو دیگه الان فردا باتری میشه 70 تومن حالا نگاه کن:confused:

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
برای باطری بجای اینکه باطری دست ساز بخرید، باطری۲۰۰۰ میلی آمپری thl w8 / w8s / w8 beyond تهیه کنید که بدون هیچ مشکل و دستکاری ای توی گوشی جا میشه( فقط برچسب دور باطری رو باید بکنید تا قاب پشت گوشی بسته شه). و دقیقا دو برابر باطری اصلی . یعنی بیش از ۷ ساعت ان اسکرین تایم ( ۷ ساعت استفاده مدام بدون خاموش شدن صفحه، اتصال دائم وای فای ، پخش فیلم، بازی ، وب گردی و... ) جواب میده. قیمت باطری نو هم چیزی حدود ۳۵ در میاد. البته سفارش از چین
(اینو الان گفتم حالا ببینید این دلال جماعت محترم از فردا چجوری همین باطری رو به دو برابر قیمت و به عنوان باطری اصلی و سفارشی به مشتری ساده دل میفروشن.)

عزیز این 3 مدل که گفتید از برند htl هست ؟ لطفا عزیزان قوی ترین مدل باطری در دنیا که امپر خیلی بالا و قدرت عالی داره رو معرفی کنید که بدون دستکاری توی inew v3 فبدون دستکاری جای میگیره بنده با وارد کننده صحبت میکنم قیمت مفت بیاره... همه بتونیم استفاده کنیم... سپاس

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
عزیز این 3 مدل که گفتید از برند htl هست ؟ لطفا عزیزان قوی ترین مدل باطری در دنیا که امپر خیلی بالا و قدرت عالی داره رو معرفی کنید که بدون دستکاری توی inew v3 فبدون دستکاری جای میگیره بنده با وارد کننده صحبت میکنم قیمت مفت بیاره... همه بتونیم استفاده کنیم... سپاس
بله برند Thl هست . البته باطری هم تولید خودشون هست و اریجینال تولید Thl باید باشه. چون باتری این گوشی ، که توسط شرکت های oem و یا برند فیک thl هم تو بازار موجود هست که اونا کار ما رو راه نمیندازند
این سه مدل یکی هستند ظاهری. تفاوتشون توی cpu ram و کیفیت صفحه نمایشه. باتری هرسه یک مدل هست.
قویترین و بهترین باطری ای خوب جواب داده همینه. وارد کنندتون وارد کنندست یا پرداخت کننده؟ کی هست؟ قیمت‌ ۷.۸ دلاری هم که هزینه پست توش درج سراغ دارم. البته کسی وارد کننده باشه و مستقیم از چین بیاره ارزون تر هم در میاد

Last edited:

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
دوستان شما لان چه ور ژن اندروئیدی زدید روی گوشیتون؟

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
بله برند Thl هست . البته باطری هم تولید خودشون هست و اریجینال تولید Thl باید باشه. چون باتری این گوشی ، که توسط شرکت های oem و یا برند فیک thl هم تو بازار موجود هست که اونا کار ما رو راه نمیندازند
این سه مدل یکی هستند ظاهری. تفاوتشون توی cpu ram و کیفیت صفحه نمایشه. باتری هرسه یک مدل هست.
قویترین و بهترین باطری ای خوب جواب داده همینه. وارد کنندتون وارد کنندست یا پرداخت کننده؟ کی هست؟ قیمت‌ ۷.۸ دلاری هم که هزینه پست توش درج سراغ دارم. البته کسی وارد کننده باشه و مستقیم از چین بیاره ارزون تر هم در میاد
عزیز باطری فکر کنم ولتاژ یکی باشه کار کنه ربطی به صفحه نمایش یا ... نداشته باشه مثل باطری ماشین برق باید 12 باشه فرق نمیکنه امپر پراید40 باشه یا 55.... درسته اگر فابریک پراید 40 هست باطری 55 شاید بزرگتر باشه.. اما باید باطری براش پیدا کرد فیت خودش باشه با امپر بالاتر... ما هم همین رو برای inew v3 میخوایم باطری امپر بالاتر فیت خود گوشی

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
عزیز باطری فکر کنم ولتاژ یکی باشه کار کنه ربطی به صفحه نمایش یا ... نداشته باشه مثل باطری ماشین برق باید 12 باشه فرق نمیکنه امپر پراید40 باشه یا 55.... درسته اگر فابریک پراید 40 هست باطری 55 شاید بزرگتر باشه.. اما باید باطری براش پیدا کرد فیت خودش باشه با امپر بالاتر... ما هم همین رو برای inew v3 میخوایم باطری امپر بالاتر فیت خود گوشی
فکر کنم منظرورم رو متوجه نشدید یا من بد حرف شما ‌رو فهمیدم.
شما پرسیدی اون سه مدل گوشی چی هستن و اینا منم گفتم تفاوت اون سه مدل توی چی هست. ولی هرسه مدل باتریشون هیچ فرقی ندارن باهم. یکی هست.
همونجور که گفتم تنها باتری ای که نتیجه فوقالعاده خوبی میده و همه جوره با v3 جوره همون باتری thl هست
فقط بحث اندازه باتری نیست. همونجری که گفتی امپر و ولتاژ هم مهمه و از اینا مهم تر جای ۳ تا پین طلایی رنگ باتری هست. که وقتی تو گوشی قرار میدی به کانکتور های باتری وصل بشه.
قطر باتری هم که دیگه واضحه. که در پشت بسته بشه.
من ۱ ماه خیلی گشتم و همه مدل باتری که شما فکر کنی امتحان کردم.به این راحتیا که فکر میکنید نیست که مثلا یه باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری براش پیدا شه . خیلی فاکتور ها باید جور شن تا باتری به گوشی بخوره. بهترین گزینه و قویترین گزینه همون باتری thl w8 هست. که دو برابر باتری گوشی شارژدهی داره.

rozz

Registered User
لایک‌ها
239

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
همین طوری پرسیدم
الان راحتین مشکلی هنگی لگی چیزی؟
دوستان حاضر شما خرید گوشی با باطری 2800رو پیشنهاد میکنین؟
نه هیچ مشکلی ندارم . همونطور هم که گفتم تا یکی دو روز دیگه رام ۱.۰.۵ رسمی ارائه میشه‌.
اون باتری چون جواب خودش رو پس نداده من پیشنهاد نمیکنم.

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
یک چیز دیگه که یکم دلمو داره میزنه بدنه پلاستیکیشه
باخیلی ها مشورت کردم میگن لنوو بگیر جنس بدنش بهتره باطریش بهتره
خودم نظرم روی اس820و920 بود
اگه بتونید مقایسه ای کنید ممنون میشم

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
شما inewیه بار دستت بگیر عاشقش نشدی هرچی دلت خواست به من بگو البته من دیگه ندارم که بگین داره تبلیغ میکنه همه فروش رفته

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
اقایون و دوستان ای نیو دار که گوشیو دارند . هنوز راضی هستند . مشکلات خاصی براشون پیش نیومده. از خرید خودشون راضیند هنوز؟
من منتظر هستم بار جدید برسه بخرم . بخرم یا نه؟
باطری جدید اگه دنبالش بود بخریم یا ریسکه؟ یا همون باطری خودش بهتره؟ چون تو هیچ سایتی ننوشته باطری جدید براش اومده!!!

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
اقایون و دوستان ای نیو دار که گوشیو دارند . هنوز راضی هستند . مشکلات خاصی براشون پیش نیومده. از خرید خودشون راضیند هنوز؟
من منتظر هستم بار جدید برسه بخرم . بخرم یا نه؟
باطری جدید اگه دنبالش بود بخریم یا ریسکه؟ یا همون باطری خودش بهتره؟ چون تو هیچ سایتی ننوشته باطری جدید براش اومده!!!
عزیز همین نوشته های قبل از خوتو میخوندی جواب سوالات توش بود

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
عزیز همین نوشته های قبل از خوتو میخوندی جواب سوالات توش بود

اره ولی اون مال یک ماه پیش بود گفتم شاید تو این یکماه چیزی عوض شده باشه؟!!!!

بالا