• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
سلام دوستان

خیلی مواضب باشین گرگ دورو برتون برای چپوندن جنس و خوردن پولتون زیاد گولشونو نخورین

این یوزر یکی از همون کلاهبرداراست
SINA19MG
مواضب باشین اینم شمارشه 09388443435

کافیه چنتا سوال ازش بپرسین راستو دروقش معلوم میشه گول چرب زبونیاشم نخورین
بله من هم با ایشون صحت کردم به نظرم دوستان نباید به ایشون اعتماد کنید فک کنم مولتی یوزر یکی از دوستان هست فعلا مطمن نیستم ولی حدس میزنم یکی از دوستان باشن

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
دوستان همین الان رام 1.0.7 منتشر شده . ولی معلوم نیست تا چه حد رسمیه و آیا برای همه مدل های v3 هست یا خیر. حالا میتونید امتحان کنید من خودم دارم دان میکنم
لینک دانلود :
http://pan.baidu.com/wap/link?uk=2486368565&shareid=1549936594&third=0

سایت چینی هست برای دانلود مطابق شکل زیر عمل کنید.
Untitled.png

شدیدا توصیه میکنم اگر سر رشته ای توی نصب رام و فلش کردن گوشی ندارید به هیچ وجه اقدام به دانلود و نصب نکنید.

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان همین الان رام 1.0.7 منتشر شده . ولی معلوم نیست تا چه حد رسمیه و آیا برای همه مدل های v3 هست یا خیر. حالا میتونید امتحان کنید من خودم دارم دان میکنم
لینک دانلود :

مشاهده پیوست 557719

شدیدا توصیه میکنم اگر سر رشته ای توی نصب رام و فلش کردن گوشی ندارید به هیچ وجه اقدام به دانلود و نصب نکنید.
داداش تو خودت بلدی چطور فلش بزنی؟
دوستان میگم کسی از باز کننده تاپیک خبر داره؟نکنه باطری s4 mini کار دستش داده که پیداش نیست؟

Last edited:

youngman2u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
میگه موجود داره.

قیمت مناسب میده.

و کلی چرب زبونی.

تکه کلامشم اینه که میگه کلیشو فروختم اگه میخوای اسمت تو لیست بره 20 تومن برام واریز کن.گوشیم خواستی پولو اول بریز به حسابم بعدا برات میفرستم...

میگه دوتا مغازه داره تو تهران و کرج اما تا آدرس ازش میخوای یا با چرب زبونی میپیچونه یا هم میگه براتون اس میکنم اما دیگه خلبری از اس عاقا نمیاد.

میگم خب چرا حضوری نمیدی میگه من از خدامه حضوری بدم گوشیم براتون تست کنم اما الان شرکت به خاطر عید تعتیله بچه ها رفتن (الان که همه میمونن برا کاسبی) خودمم دارم میرک گرگان برگشتم گفتم اا خب من اونجا فامیل دارم ادم میفرستم ازت بگیره یه هو گفت فردا دارم میرم یه شهر دیگه گفتم ااااا من که پسر عموم اونجاست ... بازم خاست بپیچونه که ادرس مغازه تهرانشو خواستم

اگه هم پشت تلفن خفتش کنین آدرس بده میگه خیابان ولیعصر خیابان فلان بعد بگو خب کودوم ساختمون میگه یه ساختمون بلندی اونجا هستا همون بعد میگی خب اسم بگو دیگه گوشیو قطع میکنه جوابتونم نمیده

من رفتم تهران که با حقه ی این لجن مواجه شدم خوشبختانه با کمی شانسو تیز هوشی گولشو نخوردم دستش برام رو شد

کل بازارا پاساژای تهرانم زیرو رو کردم علاالدینو که دیگه سانت زدم اما این گوشیو پیدا نکردم

دیگه میخواستم یه گوشیه دیگه بخرم بازم پشیمون شدم برگشتم

دوباره هم میگم به هیچ وجح گول چرب زبونیاشو نخورین فوق الاده ادم زبون بازیه

youngman2u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من هنوزم که هنوزه دارم دنبال یه فروشنده برا خرید حضوری میگردم جاشم اصلا مهم نیست

خوشبختانه یه اتفاقیافتاد الان از هر جایی باشه میتونم حضوری تهیه کنم:p

SINA19MG

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزيز شما حرف دهنتو بفهم و حرف اضافه و نسنجيده نزن من بازاريابم و نميتونم بدون هماهنكي ادرس بدم و دفترمون تعطيله و ميخواي بعد از عيد بيا دفتر تا دهنت بسته بشه در ضمن من ادمي نيستم به خاطر 20 تومن بخوام خودمو بد كنم فكر ميكني 20 تومن ارزش داره ادم خودشو خراب كنه واقعا به خاطر ادمهايي متل شما متاسفم بيا من بهت 100 تا شماره بدم كه مشتريه ما هستن
در كل واقعا متاسفم كه ادمهاي تازه به دوران رسيده متل شما تابيك و...خراب ميكنن دوستاني هم كه ميخوان حضوري خريد كنن بعد از عيد بيان تهران تا دهنه اين اقا و امتاله اينا كه زود قضاوت ميكنن رو ببندن

میگه موجود داره.

قیمت مناسب میده.

و کلی چرب زبونی.

تکه کلامشم اینه که میگه کلیشو فروختم اگه میخوای اسمت تو لیست بره 20 تومن برام واریز کن.گوشیم خواستی پولو اول بریز به حسابم بعدا برات میفرستم...

میگه دوتا مغازه داره تو تهران و کرج اما تا آدرس ازش میخوای یا با چرب زبونی میپیچونه یا هم میگه براتون اس میکنم اما دیگه خلبری از اس عاقا نمیاد.

میگم خب چرا حضوری نمیدی میگه من از خدامه حضوری بدم گوشیم براتون تست کنم اما الان شرکت به خاطر عید تعتیله بچه ها رفتن (الان که همه میمونن برا کاسبی) خودمم دارم میرک گرگان برگشتم گفتم اا خب من اونجا فامیل دارم ادم میفرستم ازت بگیره یه هو گفت فردا دارم میرم یه شهر دیگه گفتم ااااا من که پسر عموم اونجاست ... بازم خاست بپیچونه که ادرس مغازه تهرانشو خواستم

اگه هم پشت تلفن خفتش کنین آدرس بده میگه خیابان ولیعصر خیابان فلان بعد بگو خب کودوم ساختمون میگه یه ساختمون بلندی اونجا هستا همون بعد میگی خب اسم بگو دیگه گوشیو قطع میکنه جوابتونم نمیده

من رفتم تهران که با حقه ی این لجن مواجه شدم خوشبختانه با کمی شانسو تیز هوشی گولشو نخوردم دستش برام رو شد

کل بازارا پاساژای تهرانم زیرو رو کردم علاالدینو که دیگه سانت زدم اما این گوشیو پیدا نکردم

دیگه میخواستم یه گوشیه دیگه بخرم بازم پشیمون شدم برگشتم

دوباره هم میگم به هیچ وجح گول چرب زبونیاشو نخورین فوق الاده ادم زبون بازیه

youngman2u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اوهووو اینجارو باششششش

به اقای بازار یاب (ایندفه بازار یاب شدی؟)چقد به مغزت فشار اوردی به بازار یاب بودن فکر کردی

1.خدمت شما اقای بازار یاب:این موقع سال هیچ جایی بسته نیست البته به قول خودتون به خاطر تعطیلات عیدد.......

2. شما گفتی تهران نیستی میری گرگان : گفتم من فامیلمون اونجا کارمنده میائد میگیره ازت برگشتی گفتی نه نه فردا یه جا دیگم گفتم اتفاقا پسر عموم اونجاست موندی من من کردی خواستی بپیچونی حالا.....

3.ادرس ازت میخوام فکر کردی با بچه دوساله ترفی که میخوای اینجوری بپیچونی به شماره ی خودم جواب نمیدادی فکر کردی دیگه نمیشه شماره گیر آورد؟چنتاشو میخواستی جواب ندی ها

4.کودوم مغازه داریه که بخواد خودشو پنهون کنه و به جا تبلیغ برا جنسش آرس مغازشو نده...با من نیا دیگه داداش پات میلنگه....

5.به قول خودت جناب بازاریاب از اول نمیتونستی هوویتتو بگی بگی من بازار یابم؟؟؟؟؟؟؟؟حااااا

6.آره جناب من موافقم 20000 کسیو نکشته اما من به شما چی گفتم نگفتم 20تومن نه کسیو کشته نه زنده کرده شما گوشیو الان بفرست من 500 تومن همین الان گوشی نرسیده دستم برات میریزم.

7.برای خودت متاسف باش که فکر میکنی چون محیط مجازیه همه رو گاگول فرض کردی نه داداشم اونی که تو فکر کردی دوتا گوشاش درازه خودتی

8.چی شد الان من تازه به دوران رسیده؟؟؟ قبول من تازه رسیدم اما اونقدرا احمق نیستم که بخوام عقلمو دست ادمخورایی مثل تو بدم.

9. نه داداش 100 تا شماره نمیخوام ... فقط شما ملتو گاگول فرض نکن

10. من حرفیو نسنجیده نزدم مثل بعضیا هم نیستم که تا دوتا سوال ازم بپرسم بترسم گوشیو قطع کنم دیگه هم به اون شماره جواب ندم ...اتفاقا کاملا هم سنجیده بودم که با یه خط دیگه مچتو گرفتم و دستت برام رو شد

قضاوتش با بچه های سایت من دیگه حرفی ندارم

A E

Registered User
لایک‌ها
189
فکر میکنم بهتره مشکلتونو به مدیرای بازارچه اطلاع بدید

youngman2u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ممنون ... اما من نمیشناسمشون اگه هم شما این تاپیکو بهشون معرفی کنید ممنون میشم:general707:

youngman2u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
گفتم اما پیگیریش با خودشون

گرچه بازم این ادم با یه یوزر دیگه میاد :general211:

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
لینک دانلود :

مشاهده پیوست 557719

داداش تو خودت بلدی چطور فلش بزنی؟
دوستان میگم کسی از باز کننده تاپیک خبر داره؟نکنه باطری s4 mini کار دستش داده که پیداش نیست؟

دوستان من آپگرید کردم و خدمتتون بگم دنگ و فنگ خیلی داشت، و یه مشکل بزرگ داره:
سیمکارت 2g (همراه اول، ایرانسل) روش آنتن نمیده. اما رایتل جواب میده.
فعلا دست نگهدارید ببینیم قابل حل شدن هست یا نه.

یه چیز خیلی جالب توی این رام اینه که مشخصات دوربین رو aperture F2.0 میزنه. برخلاف رام های قبلی که F2.2 بودند

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
شما هی رام عوض میکنید و...
ما همچنان منتظریم دوستان فروشنده موجودی بیارن تا یکی بخریم:general607::general607:

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
شما هی رام عوض میکنید و...
ما همچنان منتظریم دوستان فروشنده موجودی بیارن تا یکی بخریم:general607::general607:

عزیز شما تاپیک رو اشتباه اومدی گناه ما چیه؟ : D بخش بازارچه موبایل چک کنید ;)

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان من آپگرید کردم و خدمتتون بگم دنگ و فنگ خیلی داشت، و یه مشکل بزرگ داره:
سیمکارت 2g (همراه اول، ایرانسل) روش آنتن نمیده. اما رایتل جواب میده.
فعلا دست نگهدارید ببینیم قابل حل شدن هست یا نه.

یه چیز خیلی جالب توی این رام اینه که مشخصات دوربین رو aperture F2.0 میزنه. برخلاف رام های قبلی که F2.2 بودند
داداش میگم رام Miui مال ورژن چین هم امتحان کن من خودم گوشیم اصلش اون روش نصب بود الان ورژن جهانی نصب کردم به نظرم ورژن چین خیلی بهتر بود.البته ازش بکاپ گرفتم باز بر میگردم به همون رام قبلی

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
داداش میگم رام Miui مال ورژن چین هم امتحان کن من خودم گوشیم اصلش اون روش نصب بود الان ورژن جهانی نصب کردم به نظرم ورژن چین خیلی بهتر بود.البته ازش بکاپ گرفتم باز بر میگردم به همون رام قبلی

والا اونو یه سریا مشکلی که باهاش داشتن این بود که دکمه home گوشیشون بعد تغییر رام از رام MiUi غیر فعال شد و از کار افتاد. (البته یه روش حلی هم داره اما بری همه موفقیت آمیز نبود)
توی رام miui هم که می فرمایید، دوربین رو با aperture F2.0 میشناسه و جالبه

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
میدونم عزیز برای خرید باید رفت بازارچه،
ناسلامتی اینجا در مورد این گوشی بحث میشه و......
منظور بنده این بود رام عوض میکنید و توصیه میکنید،فعلا دوستانی مثل من هستن که هنوز نخریدن و کمتر کسی دارن و ما منتظریم،نگفتم عوض نکنید یا گناه میکنید:)
فقط خواستم بگم ما هم این گوشیو دوست داریم ولی هنوز نداریم;-)

youngman2u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
داداش رام جدید مشکلش حل نشد؟
:D

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
بالا