• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
داداش رام جدید مشکلش حل نشد؟
:D
اون رام مشکل آنتن دهی رو با یکم دستگاری توی فایل های سیستمی حلش کردم
اما مشکل جدید بهم زد و mac ip wifi دستگاه مدام عوض میشه!
تا الان 3 تا 1.0.7 اومده دارم آخریشو دانلود میکنم و نصب کنم اگه اکی بهتون میگم
اما خیلا توی فروم خارجی که این رام و نصب کردن دهنشون سرویس شد. تاچشون از کار افتاد و نمیتونستند به رام قبلی دانگرید کنن و در آخر هم گوشی رو بریک کردن و با کلی بدبختی با رام LEWA بالا اوردنش.
الان جدید ترین رام قابل اعتماد 1.0.5 هست. توصیه من به همه دوستان این رامه . چون 1.0.7 با اینکه برای من مشکل تاچ بوجود نیورد اا گوشی خیلیای دیگه رو داغون کرد. برا همین فعلا ارزش ریسک نداره.
لینک دانلود 1.0.5 که بهترین رام جدید هست خدمت شما دوستان:
http://www.4shared.com/zip/i0Q7CH8rba/cxq_inew_v3_v1_0_5.html
با sp flashtools فلش کنید

Last edited:

youngman2u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ممنون

عزیزی دادا:general601:

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
چرا این قدر مشکل؟

youngman2u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
این فقط به خاطر رام آخره بقیه مشکل نداشتن

راستی دوستان عید همتون مبارک

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
دوستان مثل اینکه ورژن جدید این گوشی با حافظه کمتر اومد
مشاهده پیوست 556781
این یکی اصلا تقلبی نیست و توی سایت رسمی ای نیو معرفی شده . اینگوشیو برای سیم کارت های نسل 4 تولید کردند که بازار این نوع سیم هم دستشون بیاد
ولی لازمه بگم نسخه طرح این گوشی با دوربین 3.2 مشاهده شده

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان یه چیز جالب د مورد nfc دیدم گفتم به شما هم بگم.از کارت های مغناتیسی که تو پایانه ها و کارت سلف دانشجویی کارت دانشجویی میشه به جای تگ nfc استفاده کرد.این یه راه خیلی ارزون هست چون تگ ان اف سی قیمتش بالای 20 تومن هست.من خودم با کارت سلف امتحان کردم راحت میشناخت و میشد راحت برنامه ریزیش کنی خیلی جالب بود.

A E

Registered User
لایک‌ها
189
این یکی اصلا تقلبی نیست و توی سایت رسمی ای نیو معرفی شده . اینگوشیو برای سیم کارت های نسل 4 تولید کردند که بازار این نوع سیم هم دستشون بیاد
ولی لازمه بگم نسخه طرح این گوشی با دوربین 3.2 مشاهده شده
TD-SCDMA نسل چهارم نیست ، یه فرمت از نسل سومه که توی کشور چین استفاده میشه ، WCDMA نسل سومی هست که توی اکثر کشورای دیگه استفاده میشه

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
داداش یه مدت نبودی گفتیم شاید گوشیت به فنا رفته که نیستس؟اوضاع باطری گوشیتون چطوره؟یه عکس ازش میگذارید؟
نه داداش مسافرت بودم و درگیری های کاریه آخر سال
اوضاع باطری هم خدارو شکر خوبه
از چی عکس بذارم ؟ باطری ؟ باطری ک همونه همونه داخل باطری عوض شده

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
نه داداش مسافرت بودم و درگیری های کاریه آخر سال
اوضاع باطری هم خدارو شکر خوبه
از چی عکس بذارم ؟ باطری ؟ باطری ک همونه همونه داخل باطری عوض شده
ینی تعییری تو شکل ظاهری باطری ندادید؟همینجور معمولی گذاشتین رو موبایل؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
دوستان یه چیز جالب د مورد nfc دیدم گفتم به شما هم بگم.از کارت های مغناتیسی که تو پایانه ها و کارت سلف دانشجویی کارت دانشجویی میشه به جای تگ nfc استفاده کرد.این یه راه خیلی ارزون هست چون تگ ان اف سی قیمتش بالای 20 تومن هست.من خودم با کارت سلف امتحان کردم راحت میشناخت و میشد راحت برنامه ریزیش کنی خیلی جالب بود.
میشه درمورد ان اف سی یکم توضیح بدی؟ من فکر میکردم ان اف سی اصلا کاربرد نداره ویچیزی تو مایه بلو توث باشه

takspeed

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر شما از کجا باطری بگیرم
اگر بی زحمت راهنمایی کنید شماره تماس بهم بدید که بیشتر توضیح بدید بهم

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
دوستانی که این گوشی رو خریدم تاییدش می کنند؟
گوشی خوبی است؟ به خصوص دوربینش در حد 13 مگا هست؟ و فیلم برداری عکس برداری درشب؟

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
داداش تو خودت تست کردی؟تغییراتش چیه؟
دارم دانلود میکنم. ظاهرا هیچ تغییری نسبت به ۱.۰.۷ نداشته. فقط چون ۱‌.۰.۷ گوشی خیلیارو خراب میکرد و تاچ از کار میافتاد، سیمکارت و نمیشناخت و ...
ظاهرا این آپدیت رو دادن که اون مشکلا رو نداره. متاسفانه خود inew اصلا changelog نمیده.

Sent from my V3 using Tapatalk

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
خوب دوستان یه رام 1.0.8 که خودم بهش clock work mod recovery اضافه کردم و روت شده هست رو براتون آپلود کردم. راحت و بی دردسر اینو فلش کنید، همه چی آماده داره خودش.
اول:
درایور ها و برنامه فلش رام رو توی یک فایل آپلود کردم. لینک دانلود:
http://www.4shared.com/zip/gpsJxIVGba/spflashtooliNewV3_drivers.html
فایل رو با winrar اکسترکت کنید و اول تمام درایور ها رو نصب کنید. حتما تمام درایور ها رو نصب کنید، اگر درایوری نصب نباشه ممکنه گوشیتون بریک بشه و دیگه نشه کاریش گرد.
بعدبرنامه sp flashtools رو روی دسکتاپ اکسترکت کنید
دوم:
خود رام رو از این لینک دانلود کنید:
https://www.mediafire.com/?8eo1fo1my2d24da
وقتی دانلود تموم شد این رو هم روی دسکتاپ اکسترکت کنید.
سوم:
برنامه sp flash tools رو اجرا کنید و بقیه مراحل رو مثل عکس های زیر دونه دونه انجام بدید (ببخشید نوشته های روی عکسا انگلیسیه،این آموزش برای فروم خارجی هم نوشته بودم ودیگه وقت نکردم دو بار عکس بگیرم. اما سادس و از روی عکس خودتون متوجه میشید )
1.png

2.png

3.png

4.png

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.png

9.png

10.jpg

11.jpg

13.jpg

14.jpg

فایل های ضمیمه

• 12.jpg
    12.jpg
    336.2 KB · نمایش ها: 12

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
خوب دوستان یه رام 1.0.8 که خودم بهش clock work mod recovery اضافه کردم و روت شده هست رو براتون آپلود کردم. راحت و بی دردسر اینو فلش کنید، همه چی آماده داره خودش.
اول:
درایور ها و برنامه فلش رام رو توی یک فایل آپلود کردم. لینک دانلود:
http://www.4shared.com/zip/gpsJxIVGba/spflashtooliNewV3_drivers.html
فایل رو با winrar اکسترکت کنید و اول تمام درایور ها رو نصب کنید. حتما تمام درایور ها رو نصب کنید، اگر درایوری نصب نباشه ممکنه گوشیتون بریک بشه و دیگه نشه کاریش گرد.
بعدبرنامه sp flashtools رو روی دسکتاپ اکسترکت کنید
دوم:
خود رام رو از این لینک دانلود کنید:
https://www.mediafire.com/?8eo1fo1my2d24da
وقتی دانلود تموم شد این رو هم روی دسکتاپ اکسترکت کنید.
سوم:
برنامه sp flash tools رو اجرا کنید و بقیه مراحل رو مثل عکس های زیر دونه دونه انجام بدید (ببخشید نوشته های روی عکسا انگلیسیه،این آموزش برای فروم خارجی هم نوشته بودم ودیگه وقت نکردم دو بار عکس بگیرم. اما سادس و از روی عکس خودتون متوجه میشید )
مشاهده پیوست 560355

مشاهده پیوست 560356

مشاهده پیوست 560357

مشاهده پیوست 560358

مشاهده پیوست 560359

مشاهده پیوست 560362

مشاهده پیوست 560363

مشاهده پیوست 560364

مشاهده پیوست 560365

مشاهده پیوست 560366

مشاهده پیوست 560367

مشاهده پیوست 560372

مشاهده پیوست 560374
شما که نصب کردین بگید آیا نصبت به 1.0.5 تغییری داشته؟واینکه آیا میدونید نسخه مخصوص چین آپدیت شده یا نه؟

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
عزیزان کسی فرصت نکرد عکس تو روز شب بگیره ؟ با گوشی inew v3 با کیفیت اصلی بزاره ببینیم...

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
شما که نصب کردین بگید آیا نصبت به 1.0.5 تغییری داشته؟واینکه آیا میدونید نسخه مخصوص چین آپدیت شده یا نه؟
نسخه مخصوص چین منظورتون اون مدل جدید که با حافظه داخلی 4 گیگ هست رو منظورتون هست؟؟ این فرمور برای همین نسخه جهانی هست که دست منو شما هست. کلا دو نمونه inew v3 بیشتر وجود نداره. یکی همینه که دست منو شماست و 16 گیگ حاظه داخلی داره و شبکه 3g wcdma ساپورت میکنه،
یکی دیگه هم همین مدلیه که یکی دو هفتست معرفی شده (و معلوم نیست الان تو بازار چین وارد شده باشه هنوز یا نه) و فرقش توی حافظه داخلیش هست که شده 4 گیگ و نوع شبکه 3g که tdcma هست که فقط روی 3g چین کار میکنه. هیچ فرق دیگه ای نداره.

نسبت به 1.0.5 که فکر کنم بله تغییراتی داشته، در کل ورژن 1.0.7 برای این اومد بیرون چون مدیریت بهتری روی مصرف باتری داشت و شارژدهی بهتر شده بود، و wifi هم تقویت شده بود. اما 1.0.7 تاچ گوشی خیلیارو خراب کرد، بخاطر همین 1.0.8 رو دادن که همه باگ های ورژن قبل رو برطرف کرده. 100% توصیه میکنم 1.0.8 رو نصب کنید.
سلام
عزیزان کسی فرصت نکرد عکس تو روز شب بگیره ؟ با گوشی inew v3 با کیفیت اصلی بزاره ببینیم...
برای آخرین بار کلیه ابهام ها رو در مورد این دوربین براتون رفع میکنم الان:
توی kernel نرم افزاری گوشی برای دوربین این مشخصات وجود داره:
- GC0313 GalaxyCore vga
- GC2035 GalaxyCore 2mpx
- GC5004 GalaxyCore 5mpx
- OV5648 OmniVision 5mpx
- IMX111 Sony 8mpx
- IMX135 Sony 13mpx
که آخرین خط یعنی IMX135 f2.2 میشه اسم سنسور دوربین پشتی روی inew v3 هست. که 13.13 میلیون پیکسل موثر داره. این سنسور 5 تا لنز روی هم قرار گرفته داره. این دقیقا سنسوری هست که روی galaxy s4 و galaxy note 3 نصب شده و note 3 بخاطر cpu قوی تری که داره با همین سمسور فیلم برداری با کیفیت 4k انجام میده.
تکنولوژی ای که سونی توی این سنسور بکار برده تا عکس برداری توی محیط های کم نور خیلی خوب بشه اینه که بجای RGB این سنسور RGBW (red green BLUE WHITE) بکار برده.
به شخصه امتحان کردم روی حالت auto خیلی عکس های بهتری از xperia x1 با دوربین 20 مگاپیکسلی میگیره. عکس برداری توی شب هم واقعا در همه حالت بهتر از هر گوشی دیگه ای که من دیدم عکس میگیره.
توی فیلم برداری هم هیچ چیزی روی دستش نیست. حین فیلم برداری تاچ فوکس داره (حین فیلم برداری میتونید فوکس دوربین رو عوض کنید). از نزدیک ترین فاصله هم براتون فوکس میکنه میشه مثل عکس ماکرو! این قابلیت رو فقط توی دوربین گوشی های بالای 1.5 میلیون میتونید ببینید. تنها عیبی که میشه گرفت و اونم هیچ ربطی به دوربین نداره اینه که صدایی که تو فیلم ضبظ میکنه خیلی نویز داره (خیلی صدای هوا توش هست)
مشخصات دقیق سنسور دوربین:
http://www.sony.net/SonyInfo/News/Press/201208/12-107E/
بررسی کامل این سنسور:
http://www.dpreview.com/news/2012/0...to-offer-low-light-performance-and-HDR-movies

A E

Registered User
لایک‌ها
189
بین گوشی های چینی غیر از V3 کدوم گوشی ها سنسور IMX135 دارن؟

بالا