• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106
طریع

طریقه استفاده چطوری است آیا خطر نداره؟

اینقدر برنامه وبازی رایگان موجوده که احتیاج به اینکارها نیست اینکار گوشی شما را حدافل ازنظر نرم افزاری مشکل دار میکنه این برنامه ها برای گوشی وامنیت شما مشکل زا هستش برای اینکه ثابت کنم قبل از نصب درگوشی آنتی ویروس نصب کن ومیبینی آنتی ویروس به هیچ وجه اجازه ورود ونصب این برنامه های مخرب روی گوشی را نمیده.

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
اینقدر برنامه وبازی رایگان موجوده که احتیاج به اینکارها نیست اینکار گوشی شما را حدافل ازنظر نرم افزاری مشکل دار میکنه این برنامه ها برای گوشی وامنیت شما مشکل زا هستش برای اینکه ثابت کنم قبل از نصب درگوشی آنتی ویروس نصب کن ومیبینی آنتی ویروس به هیچ وجه اجازه ورود ونصب این برنامه های مخرب روی گوشی را نمیده.
دوست عزیز لطفاً اطلاعات غلط ندین ، کی گفته رووت گوشی رو مشکل دار میکنه ، هیچ مشکلی نداره مطمئن باشید ( ولی برای کاربران عادی توصیه نمیشه، چون امکان داره نادانسته یه فایل سیستمی رو حذف کنید و به مشکل برخورد کنید)

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
دوست عزیز لطفاً اطلاعات غلط ندین ، کی گفته رووت گوشی رو مشکل دار میکنه ، هیچ مشکلی نداره مطمئن باشید ( ولی برای کاربران عادی توصیه نمیشه، چون امکان داره نادانسته یه فایل سیستمی رو حذف کنید و به مشکل برخورد کنید)
منم دقیقا خواستم حرف شمارو بزنم گفتم شاید باز بحثی پیش بیاد.
روت هیچ ضرری نمیزنه من هرچی گوشی اندروید داشتم روت کردم و هیچ مشکلی براشون پیش نیومد تازه از لحاظ نرم افزاری قویترم میشه.
و آنتی ویروس بعضی از برنامه و فایل هارو میگه ویروسیه چون کد نویسیش یکم مشکل داره حتی تو کامپیوترم همینجوره مثلا کرک هار و ویروس میشناسه حتی بعضی آنتی ویروسا سایتهایی که یوزر و پسورد رایگان میدن ویروسی میشناسه.

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
داداش یه پیام به شرکت اینیو بدید بگید پس چی شد این اپدیت؟

جواب دقیقی نمیدن.. همش تو لفافه حرف میزنن. اخرین بار 10 روز پیش گفتن که متوجه شدیم کاربرا اندروید 4.4.2 بیشتر براشون مهمه و داریم الان روی یه چیز بهتر کار میکنیم. صبور باشید...
حالا نمیدونم یعنی کلا قید 1.1.4 رو زدن و مستقیم میخوان آپدیت کیت کت بدن یا نه معلوم نیست...
( ببخشید بابت تاخیر، این یه ماهه سرم اساسی شلوغه)

Sent from my V3 using Tapatalk

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
جواب دقیقی نمیدن.. همش تو لفافه حرف میزنن. اخرین بار 10 روز پیش گفتن که متوجه شدیم کاربرا اندروید 4.4.2 بیشتر براشون مهمه و داریم الان روی یه چیز بهتر کار میکنیم. صبور باشید...
حالا نمیدونم یعنی کلا قید 1.1.4 رو زدن و مستقیم میخوان آپدیت کیت کت بدن یا نه معلوم نیست...
( ببخشید بابت تاخیر، این یه ماهه سرم اساسی شلوغه)

Sent from my V3 using Tapatalk
منم داشتم به همین فکر میکرد آپدیت 4.4.2 احتمال 90 درصد 4.4.2 بدن بیرون.
1.1.4 با 4.4.2 قاطی میکنن یه چیز توش در میاد دیگه :android03::android06:
اما واقعا باید یه چیز خوب بدن این همه کاربرارو منتظر گذاشتن.

Last edited:

kami091885883

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان از کجا باید بفهمم گوشیم ورژن چینی یا جهانیشه؟

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان از کجا باید بفهمم گوشیم ورژن چینی یا جهانیشه؟
تو ورژن چین و جهانی سخت افزار که فرق نمیکنه فقط سیستم عامل فرق میکنه که اونم هر کدومو که خواستید میتونید نصب کنید.

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
تو ورژن چین و جهانی سخت افزار که فرق نمیکنه فقط سیستم عامل فرق میکنه که اونم هر کدومو که خواستید میتونید نصب کنید.
البته منظور دوستمون رام
رام فرق میکنه اگه برنامه ی AnTuTu بریزید روی موبایلتون و وقتی وارد بشید اگه نوشته باشه V3-c یعنی ورژن چینه اگه نوشته باشه V3-e یعنی جهانیه 1 راه دیگه هم هست اگه دیدید ظاهر رام زیباست و چیزای کاربدی داره ورژن چینه اگه نه که جهانیه.
و البته همونطور که دوستمون گفتن فرقی ندارن از لحاظ سخت افزاری فقط تو ورژن جهانی دوربین 18 نشون میده و دوربین پشت 8

kami091885883

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
البته منظور دوستمون رام
رام فرق میکنه اگه برنامه ی AnTuTu بریزید روی موبایلتون و وقتی وارد بشید اگه نوشته باشه V3-c یعنی ورژن چینه اگه نوشته باشه V3-e یعنی جهانیه 1 راه دیگه هم هست اگه دیدید ظاهر رام زیباست و چیزای کاربدی داره ورژن چینه اگه نه که جهانیه.
خوب مال من فقط مینویسه V3 و دیگه c یا e رو نداره و ANtutu شده 17378. من این گوشی 2 روز پیش رسیده دستم.سفارش مستقیم از چین بوده.روت هم نشده

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
خوب مال من فقط مینویسه V3 و دیگه c یا e رو نداره و ANtutu شده 17378. من این گوشی 2 روز پیش رسیده دستم.سفارش مستقیم از چین بوده.روت هم نشده
عکس از محیط منو و ستینگ بزارید.
فکر کنم جهانی باشه

kami091885883

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

فایل های ضمیمه

• 2014_05_27_19.10.13[1].png
    2014_05_27_19.10.13[1].png
    113.2 KB · نمایش ها: 42
  • 2014_05_27_19.11.37[1].png
    2014_05_27_19.11.37[1].png
    931.9 KB · نمایش ها: 39
  • 2014_05_27_19.13.14[1].png
    2014_05_27_19.13.14[1].png
    208.5 KB · نمایش ها: 37

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
دوستان پشت گوشی و روی جعبه شما نوشته ورژن چند؟
مال من نوشته V4 ، مال شما چی نوشته؟
* این رام ( ورژن رسمی آپدیت 1.1.1 ) واقعاً رسمی هستش؟
* اگر INEW قراره آپدیت رسمی بده همه کاربرا انتظار دارند یه آپدیت بدون باگ بده و تمام عیار ، متاسفانه باید روی دوربینش کار بشه ( منظورم عکسبرداریش هست ،فیلمبرداریش حرف نداره)
* باید روی گیرندگی wifi این گوشی کار بشه (یه مقدار ضعیفه)
* باید همه ی باگ های باطریش رفع بشه
و ....

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
باگ باتری رو احتمالا با کالیبره کردن میشه درستش کرد البته باید دوستانی که دارن امتحان کنن

Sent from my ZP980 using Tapatalk

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
باگ باتری رو احتمالا با کالیبره کردن میشه درستش کرد البته باید دوستانی که دارن امتحان کنن

Sent from my ZP980 using Tapatalk
من هم همین فکر رو میکنم ، بزودی تست میشه....

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
مال من نوشته V4 ، مال شما چی نوشته؟
* این رام ( ورژن رسمی آپدیت 1.1.1 ) واقعاً رسمی هستش؟
* اگر INEW قراره آپدیت رسمی بده همه کاربرا انتظار دارند یه آپدیت بدون باگ بده و تمام عیار ، متاسفانه باید روی دوربینش کار بشه ( منظورم عکسبرداریش هست ،فیلمبرداریش حرف نداره)
* باید روی گیرندگی wifi این گوشی کار بشه (یه مقدار ضعیفه)
* باید همه ی باگ های باطریش رفع بشه
و ....
برای منم نوشته V4
من تو انجمن سوال کردم در مورد رام گفتم واقعا اصله
و کسی که رام گذاشته نوشته اصله.
اما پیشنهاد نمیکنم نصب کنید چون بعضیا به مشکل خوردن.
به نظر من اصل نیست چون یک رام دیگه که یکی از بهترین کاربرهای نید رام گذاشته بود گفته بود اصله اما اصل نبود.
بیشتر تحقیق میکنم اگه اصل بود نصب میکنم خبرش میدم.

Last edited:
بالا