• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
همونطور که گفتم هروز داره عیبش اضافه میشه باید یه تایپیک بزنم هروز آپ کنم.
ال سی دی لق و چرق چرق میکنه.
تازه زاویه ی دیدشم از گوشه سمت راست پایین و سمت چپ بالا مثل tft هست :|
دکمه ی پاور سفت میشه.
تازگیا وای فای کار نمیکنه.
وقتی میخوای حجم بیشتر از 200mb انتقال بدی قطع میشه.
الانم که یه دفعه خاموش روشن میشه !!
جالبه که گوشی کلا تو خونه بوده
از رو میز بر میداشتم 10 مین بازی میکردم میزاشتم سر جاش و یا اس ام اسی یا زنگ
هروز داره به مشکلاش اضافه میشه :|
بدیش اینه که گارانتی نداره هیچکسم گوشیو دست نمیزنه.
بفروشمشم که کلا ضرره :)
هالا شما بگو من یقیه کیو بگیرم
فروشنده که فروخته رفته
شرکتشم که چینه

Last edited:

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
من روز اول قبل اینکه باد تو سایت چند تاشو داشتم و یه سری معایبشو گفتم پیچ اول تاپیک هست
نمونه ش دوربین....
ولی متاسفانه وقتی اول گوشیا میاد این تعصب ها هستش و کم کم ازش کم میشه و مشکلات و نارضایتی ها خودشو نشون میده
6ماه فکر کنم تایم خوبی واسه این گوشی باشه چون بعدش کم کم مشکلات بروز میکنه و قطعاتم که گیر نمیاد البته امکان داره 2سالم بدون مشکل باشه
البته این مشکلات هم تو برند هستش ولی نه به این شدت

pedram6889

Registered User
لایک‌ها
15

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
من روز اول قبل اینکه باد تو سایت چند تاشو داشتم و یه سری معایبشو گفتم پیچ اول تاپیک هست
نمونه ش دوربین....
ولی متاسفانه وقتی اول گوشیا میاد این تعصب ها هستش و کم کم ازش کم میشه و مشکلات و نارضایتی ها خودشو نشون میده
6ماه فکر کنم تایم خوبی واسه این گوشی باشه چون بعدش کم کم مشکلات بروز میکنه و قطعاتم که گیر نمیاد البته امکان داره 2سالم بدون مشکل باشه
البته این مشکلات هم تو برند هستش ولی نه به این شدت
بله دیگه
تو ایران تا یکی یه چیز میخره روش متعصب میشه
اخه بگو شرکت مال باباته که تعصب داری :| نه فقط روی INEW رو برندهای دیگه هم همینجورن

Last edited:

hamidmaster

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
140
بله دیگه
تو ایران تا یکی یه.یز میخره روش متعصب میشه
اخه بگو شرکت مال باباته که تعصب داری :| نه فقط روی INEW رو برندهای دیگه هم همینجورن
نمیدونم این نظرات رو بعضیا با تعصب میدن چیه. آقای mehran 152 خودشون فروشنده این گوشی هستن . ماست بند نمیاد بگه ماستم ترشه. من این دوربین رو با ۱۳ g2 مقایسه کردم سوسک پیشش پشت گوشی به شدت گرم میشه(قسمت دوربین). مثل سگ باطری میخوره. گوشی دو متریه مودم زایکسل ۳ تا خط پر میکنه آنتنش هم ایرانسل هم همراه انداختم هر دو بیشتر اوقات ۳ خط. باطری ۸۹% بیشتر مواقع میره بیشتر نمیشه. لگ شدید تو قسمت فیلم و عکس داره(g2 اصلا نداشت s4 هم نداشت). 3gp فیلم میگیره. بعضی وقتا گوشی به شارژه صفحش بیخود و بیجهت روشن میشه. موقع وبگردی و کار سنگین لگ سنگین میزنه و هنگ میکنه چند سانیه بعد خوب میشه در کل خیلی باگ دیگه داره.
دارم میگم اینا ۹۵ درصدش باگ نرم افزاریه شاید با یه رام جدید خیلی از این مشکلات حل بشه و مصرف باطری رو هم بتونن بهینه کنن اما فعلا که خیلی اوضاش خرابه. بعضی ها هم بیخود تعصب نشون ندن این گوشی آنقدر که شما هم میگین شاخ نیست

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106
کسانی که الان دارند ناله میکنند همانهایی بودند که جنس ارزان را به اصلی بودن ترجیح داده بودند اگر از سایت اصلی خرید کرده بودید اینطوری گوشی بدلی واوراقی را تحویل نمی گرفتید. این گوشی نزدیک 17000 هزار امتیاز داره واز هرکشور دنیا هم مشتری داره من ندیدم این ایرادات همگی در یک گوشی باشه.

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
نمیدونم این نظرات رو بعضیا با تعصب میدن چیه. آقای mehran 152 خودشون فروشنده این گوشی هستن . ماست بند نمیاد بگه ماستم ترشه. من این دوربین رو با ۱۳ g2 مقایسه کردم سوسک پیشش پشت گوشی به شدت گرم میشه(قسمت دوربین). مثل سگ باطری میخوره. گوشی دو متریه مودم زایکسل ۳ تا خط پر میکنه آنتنش هم ایرانسل هم همراه انداختم هر دو بیشتر اوقات ۳ خط. باطری ۸۹% بیشتر مواقع میره بیشتر نمیشه. لگ شدید تو قسمت فیلم و عکس داره(g2 اصلا نداشت s4 هم نداشت). 3gp فیلم میگیره. بعضی وقتا گوشی به شارژه صفحش بیخود و بیجهت روشن میشه. موقع وبگردی و کار سنگین لگ سنگین میزنه و هنگ میکنه چند سانیه بعد خوب میشه در کل خیلی باگ دیگه داره.
دارم میگم اینا ۹۵ درصدش باگ نرم افزاریه شاید با یه رام جدید خیلی از این مشکلات حل بشه و مصرف باطری رو هم بتونن بهینه کنن اما فعلا که خیلی اوضاش خرابه. بعضی ها هم بیخود تعصب نشون ندن این گوشی آنقدر که شما هم میگین شاخ نیست
تنها گوشی هایی که تونستن نرم افزار و سخت افزار خوب متچ کنن به ترتیب HTC و Samsung و LG بودن بقیه فعلا توش موندن.

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
کسانی که الان دارند ناله میکنند همانهایی بودند که جنس ارزان را به اصلی بودن ترجیح داده بودند اگر از سایت اصلی خرید کرده بودید اینطوری گوشی بدلی واوراقی را تحویل نمی گرفتید. این گوشی نزدیک 17000 هزار امتیاز داره واز هرکشور دنیا هم مشتری داره من ندیدم این ایرادات همگی در یک گوشی باشه.
اولا درست صحبت کنید.
ما هم جنس اصل خریدم. و هم از ادم معتبر
کشتید مارو با این سایت اصلی :| چرا قبول نمیکنید این گوشی واسه کارهای سنگین خوب نیست :|
جوری میگید سایت اصلی انگار 5s از کالیفورنیا گرفتید :|
صفحات قبل ببینید میبینید من از گوشی چقدر تعریف کردم اما نگفتم برای کارهای مولتی خوبه :)
و این مشکلاتی که بالا گفتم این چندروز که درستی باهاش کار کردم دیدم.
این گوشی چیز خاصی نیست که من بخوام خرابش کنم.

Last edited:

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106
اولا درست صحبت کنید.
ما هم جنس اصل خریدم. و هم از ادم معتبر
کشتید مارو با این سایت اصلی :| چرا قبول نمیکنید این گوشی واسه کارهای سنگین خوب نیست :|
جوری میگید سایت اصلی انگار 5s از کالیفورنیا گرفتید :|
صفحات قبل ببینید میبینید من از گوشی چقدر تعریف کردم اما نگفتم برای کارهای مولتی خوبه :)
و این مشکلاتی که بالا گفتم این چندروز که درستی باهاش کار کردم دیدم.
این گوشی چیز خاصی نیست که من بخوام خرابش کنم.
من درست صحبت میکنم اما شما دارید یک گوشی که از اول معیوب بوده یا معیوب کردید را بطور غیر منطقی ایراد بافی میکنید .
در ضمن بگم آیفون هم داشتم از خود اپل استور LA حضورا هم خرید کردم مقیم همون US هم هستم گوشی ندیده هم نیستم از پشت کوه هم نیامده ام که این ایرادهای شخصی را روی یک گوشی که کاملا استاندارد ومطابق روزساخته شده را بی جهت ایراد بگیرید.
همچنین ایراد میگیرید وانتظار دارید که فکر کردید سوپر کامپیوتر خریدید به من بگید کار سنگین یعنی چی؟ از چه برنامه ای استفاده میکنید ماهم استفاده کنیم ببینیم حرف شما تا چه حد درست است.

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
من درست صحبت میکنم اما شما دارید یک گوشی که از اول معیوب بوده یا معیوب کردید را بطور غیر منطقی ایراد بافی میکنید .
در ضمن بگم آیفون هم داشتم از خود اپل استور LA حضورا هم خرید کردم مقیم همون US هم هستم گوشی ندیده هم نیستم از پشت کوه هم نیامده ام که این ایرادهای شخصی را روی یک گوشی که کاملا استاندارد ومطابق روزساخته شده را بی جهت ایراد بگیرید.
همچنین ایراد میگیرید وانتظار دارید که فکر کردید سوپر کامپیوتر خریدید به من بگید کار سنگین یعنی چی؟ از چه برنامه ای استفاده میکنید ماهم استفاده کنیم ببینیم حرف شما تا چه حد درست است.
قشنگ بخونید چی نوشتم بعد جواب بدید :)
من فکر کردم سوپر کامپیوتر خریدم ؟ شما لطف کن 1 فایل بزار رو حالت زیپ و آسفالت 8 بازی کن با گرافیک High بعد نتیجرو بگو (مطما شما میگید نه من هیچ لگی ندیدم) اما امتحان کن تا بفهمی لطفا همه امتحان کنن.
کسیم ایراد شخصی نگرفته.گوشی ایراد داره ایراد شخصی چیه !!!!
شما دارید بحث بیخود میکنید.
من هرچیز میگم شما یه دلیل خارج از بحث میارید.
نمیدمنم معیوب بوده یا نه اما من چیزیو معیوب نکردم.
هی هم به من انگ دروغ گویی نزنید که تو حرفاتون هی میگید بگید ببینم راسته یا دروغه
گفتید عکس عکسم گزاشتم.
یه عکسم از گرین کارتتون بزارید ما هم ببینیم :) البنه اگه اقامت دایمید :)
منم گوشی ندیده نیستم و با برند های معروف کار کردم چه قدیمی چه جدید.رو هوا حرف نمیزنم.
من نگفتم گوشی خوبه یا بده دوستان پرسیدن شما بودید میگرفتید من گفتم خیر با ذکر دلیل.
فکر کنم شرکت INEW برا شما باشه درسته ؟

Last edited:

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
قشنگ بخونید چی نوشتم بعد جواب بدید :)
من فکر کردم سوپر کامپیوتر خریدم ؟ شما لطف کن 1 فایل بزار رو حالت زیپ و آسفالت 8 بازی کن با گرافیک High بعد نتیجرو بگو (مطما شما میگید نه من هیچ لگی ندیدم) اما امتحان کن تا بفهمی لطفا همه امتحان کنن.
هی هم به من انگ دروغ گویی نزنید که تو حرفاتون هی میگید بگید ببینم راسته یا دروغه
گفتید عکس عکسم گزاشتم.
منم گوشی ندیده نیستم و با برند های معروف کار کردم چه قدیمی چه جدید.رو هوا حرف نمیزنم.
من نگفتم گوشی خوبه یا بده دوستان پرسیدن شما بودید میگرفتید من گفتم خیر با ذکر دلیل.
فکر کنم شرکت INEW برا شما باشه درسته ؟
حرفهایی که شما در مورد زاویه دید و گیر انداختن تو بازی اسفالت میزنید گوشی من اصلا نداره تا حالا دو سه بار هم از دستم افتاده و تا حالا هیچیش مشکل پیدا نکرده بازی اسفالت رو من با همین گوشی نصف بیشترش رو رفتم اتفاقا وقتی تو بازی اسفالت با گوشی های هم رده دیگه مقایسه کردم کیفیت بازی خیلی از گوشی های دیگه بهتر بود.دوست عزیز با کمال احترام فک میکنم گوشی که خریدید رفرش باشه.البته این نظر شخصی من بود.در ضمن از لحاظ نرم افزاری هم اپشن هایی داره که من حتی توی گوشی های برند اصلی ندیدم و واقعا اون امکانات که میگم بدرد بخور هست.

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان یه اموزش براتون میگذارم برید استفاده کنید و حالشو ببرید.این اموزش بدرد کسایی میخوره که واتس اپ دارن:
برید تو settings بعد تو قسمت notifications اخرین گذینه تو لیست که نوشته light به green تغییر بدید از این به بعد وقتی تو واتس اپ پیام براتون میاد ال ای دی بالای گوشی به رنگ سبز چشمک میزنه

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
بنده به شخصه اصلا مارک برام مهم نیست. اما هرموقع دارید یه قطعه مخصوصا الکتریکی از برندی بخرید که امتحانشو پس داده باشه و بشه رواینده اش حساب کرد.مثل مارکهای
هواوی لنوو zte zoppo ...

sent from Lenovo A850

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
حرفهایی که شما در مورد زاویه دید و گیر انداختن تو بازی اسفالت میزنید گوشی من اصلا نداره تا حالا دو سه بار هم از دستم افتاده و تا حالا هیچیش مشکل پیدا نکرده بازی اسفالت رو من با همین گوشی نصف بیشترش رو رفتم اتفاقا وقتی تو بازی اسفالت با گوشی های هم رده دیگه مقایسه کردم کیفیت بازی خیلی از گوشی های دیگه بهتر بود.دوست عزیز با کمال احترام فک میکنم گوشی که خریدید رفرش باشه.البته این نظر شخصی من بود.در ضمن از لحاظ نرم افزاری هم اپشن هایی داره که من حتی توی گوشی های برند اصلی ندیدم و واقعا اون امکانات که میگم بدرد بخور هست.
شما متوجه نشدید من چی گفتم گفتم 1 فایل مثلا ویدیو 1 گیگ با برنامه ی زیپ فشردی کنید در حین فشردی سازی برید تو بازی آسفالت اون موقعه متوجه میشید.

زاوییه ی دید از بغل گوشیو بگیرید رویرویتون و گوشیو دور بدید متوجه میشید.
بله تو حالت عادی آسفالت بودن لگ اجرا میشه میدونم روی گوشی منم بدون لگ اما موقع ی استفاده ی سنگین نمیکشه البته تعجبیم نداره و منم ازش انتظار ندارم که بدون لگ اجرا کنه مثلا با کار بالایی که گفتم امتحان کنید میدونید چی میگم این چیز واسه دوستمون گفتم که پا فشاری میکنه میگه گوشی خیلی شاخ :)
بله من که نسخه ی جهانیشو دارم برای من امکانات خاصی نداره شاید شما ورژن چین دارید !
گوشی 100 درصد اصل داداش شک نکن :) هالا اگه شما یا کسی نشونه ای داره که گوشی رفرش هست یا کپیه بگید ببینم
اما عکس و فیلم این گوشی دقیقا همونجور که تو یوتیوب هست. اگه شما
شما یا کسی دیگه چندتا عکس از مشخصات گوشیتون با CPU Z بزار ببینم با گوشی من یکیه !!!
واگه کسی دوربین داره از 4 طرف گوشی عکس بزاره ببینم زاویه دید چطوره.

Last edited:

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106
من فکر کردم سوپر کامپیوتر خریدم ؟ شما لطف کن 1 فایل بزار رو حالت زیپ و آسفالت 8 بازی کن بعد بگو ببینم (مطما شما میگید نه من هیچ لگی ندیدم) اما امتحان کن تا بفهمی لطفا همه امتحان کنن.
گفتید عکس عکسم گزاشتم.
اصلا من چرا دارم با شما بحث میکنم !!!!!!!!!
شما متوجه نشدید من چی گفتم گفتم 1 فایل مثلا ویدیو 1 گیگ با برنامه ی زیپ فشردی کنید در حین فشردی سازی برید تو بازی آسفالت اون موقعه متوجه میشید.

زاوییه ی دید از بغل گوشیو بگیرید رویرویتون و گوشیو دور بدید متوجه میشید
بله تو حالت عادی آسفالت بودن لگ اجرا میشه میدونم روی گوشی منم بدون لگ اما موقع ی استفاده ی سنگین نمیکشه البته تعجبیم نداره و منم ازش انتظار ندارم که بدون لگ اجرا کنه مثلا با کار بالایی که گفتم امتحان کنید میدونید چی میگم این چیز واسه دوستمون گفتم که پا فشاری میکنه میگه گوشی خیلی شاخ :)
بله من که نسخه ی جهانیشو دارم برای من امکانات خاصی نداره شاید شما ورژن چین دارید !
گوشی 100 درصد اصل داداش شک نکن :)

ببین این مشکل اززیپته نه گوشی.

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
ببین این مشکل اززیپته نه گوشی.
با این نوشتتون من کاملا فهمیدم دانش شما در چه حده
آره شما راست میگید اصلا این گوشی اینقدر خفنه که میتونه فیلم 4K پخش کنه و 4K فیلم بگیره. رو دست S5 سامسونگ زده اصلا این گوشی 1 پدیده ی جهانیه و تا 400 سال دیگه عمرن مثل این گوشی درست بشه. و تا 500 سال دیگه تکنولوژیش تو جهان و کره ی ماه حرف اول میزنه.
میدونم این گوشی خیلی عالیه بحث با شما مثل این میمونه که بخوای به یه بچه که 1 روز دنیا امده حرف زدن یاد بدی.
من هرچقدر هم به شما بگم شما بازم حرف خودتون میزنید. پس فعلا بزارید دوستان دیگه امتحان کنند این گوشیه خفنو و بگن

Last edited:

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106
آره شما راست میگید اصلا این گوشی اینقدر خفنه که میتونه فیلم 4K پخش کنه و 4K فیلم بگیره. رو دست S5 سامسونگ زده اصلا این گوشی 1 پدیده ی جهانیه و تا 400 سال دیگه عمرن مثل این گوشی درست بشه.
میدونم این گوشی خیلی عالیه بحث با شما مثل این میمونه که بخوای به یه بچه که 1 روز دنیا امده حرف زدن یاد بدی.
من هرچقدر هم به شما بگم شما بازم حرف خودتون میزنید. پس فعلا بزارید دوستان دیگه امتحان کنند این گوشیه خفنو
شما اینجا حرف هیچ کسی را گوش نمی دی که هیچ وهر کس هم نظری میدهد شروع به داستان سرایی ومیکنی فقط نشستی مانع تراشی میکنی یک برنامه را زیپ پیچش میکنی میخوای برات خوب هم کار کنه چرا بصورت استاندارد کار نمی کنی؟ پدر جان شما نابغه هستی این گوشی چهار هسته ای برای شما کمه بروید یک گوشی مخصوص در سطح نخبگان سفارش بدید.

mansour***

Registered User
لایک‌ها
31
آقا من یکماهه مشکی این گوشی را گرفتم برای دونفر از دوستان هم خریداری کردم تا الان که هیچ مشکلی نداشتم نه سخت افزاری نه نرم افزاری این برنامه مد نظر شما آسفالت را لینکشو بدید من الان دان کنم ببینم چطوره.

saeedsaresangi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
بابا چرا اینقدر بحث میکنید؟
از قدیم گفتن هرچی پول بدی بهت آش میدن - یه شرکت چینی که عاشق چشم و ابروی ما که نیس!!
من یکی سفیدشو خریدم فعلا با هیچ چیزش حتی باتری مشکلی ندارم - با هواوی g700 مقایسه کردم درست عین هم هستن از همه لحاظ - هیچ تعصبی هم رو هیچ کدوم ندارم ولی حقیقتش تو اجرای بازی ها یه خورده inew بهتر بود.
من بودم 250 مینداختم روش p6 میگرفتم. والسلام

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
شما اینجا حرف هیچ کسی را گوش نمی دی که هیچ وهر کس هم نظری میدهد شروع به داستان سرایی ومیکنی فقط نشستی مانع تراشی میکنی یک برنامه را زیپ پیچش میکنی میخوای برات خوب هم کار کنه چرا بصورت استاندارد کار نمی کنی؟ پدر جان شما نابغه هستی این گوشی چهار هسته ای برای شما کمه بروید یک گوشی مخصوص در سطح نخبگان سفارش بدید.
داستان نیست حقیقته مانع تراشی نیست واقعیته آقای امریکایی زیپ پیچ نیست زیپه من گفتم ازش انتظار ندارم که این کارو راحت انجام بده و در پست های قبل نوشتم پس معلومه شما گوش نمیدی حرف کیو گوش نمیدم شما پست های منو نمیخونی برا خودت مینویسی شما پافشاری میکنید خودتون گفتی بگو ببینم استفاده ی سنگین چیه منم جوابتون دادم و گفتم شما مشکل ندارید احتمالا قرصی چیزی یادتون نرفته.

بالا