• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

hamidmaster

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
140
خراب بشه شرکت چرت و پرت inew اصلا ساپورت نرم افزاری نداره کلی باگ نرم افزاری داره اون از باطری که ۸۹% نشون میده اون هم از دوربین که ۸ هم نمیشه 3gp فیلم میگیره کیفیت آنتن اصلا نداره wifi که ریده فیلم و عکس هم همش لگ داره.
کلا مثل خر پشیمونم که اینهمه پول بالاش دادم الان هم کسی نمیگیره اینو کاش میرفتم دست دوم s3 میگرفتم سگش شرف داره ولی خب مال بد بیخ ریش صاحبشه.
کسی باید مغزش تکون خورده باشه اینو بگیره

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
آقا احمید منم ناراضی هستم برای این که چرا این گوشیو خریدم اما دیگه این چیزایی که شما گفتی در این حد دیگه نیست
من که فیلم HD روش دیدم بدون مشکل اجرا کرد انتن دهیش خوبه اما وا فای یکم ضعیفه اونم که دیگه مشکل نرم افزاریه کاستوم رام زیاده براش
اگه من بودم این گوشیو نمیگرفتم :) مخصوصا از فروشنده ی بی انصاف :) یا افزایش بودجه بده یا هاووی بگیر

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
آقا احمید منم ناراضی هستم برای این که چرا این گوشیو خریدم اما دیگه این چیزایی که شما گفتی در این حد دیگه نیست
من که فیلم HD روش دیدم بدون مشکل اجرا کرد انتن دهیش خوبه اما وا فای یکم ضعیفه اونم که دیگه مشکل نرم افزاریه کاستوم رام زیاده براش
اگه من بودم این گوشیو نمیگرفتم :) مخصوصا از فروشنده ی بی انصاف :) یا افزایش بودجه بده یا هاووی بگیر
منم میخواستم بزا همسایه knew بگیرم بعد که neken دیدم اونو گرفتم الانم راضی در حد تیم کشتی!
گوشی خودمم به ماه دیگه میشه ۱ ساله
ای کاش فقط ظاهر گوشی شرط اولیه خریدتون نمیذاشتید.

Sent from my ZP980 using Tapatalk

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
منم میخواستم بزا همسایه knew بگیرم بعد که neken دیدم اونو گرفتم الانم راضی در حد تیم کشتی!
گوشی خودمم به ماه دیگه میشه ۱ ساله
ای کاش فقط ظاهر گوشی شرط اولیه خریدتون نمیذاشتید.

والا من ظاهر گوشیو مدنظر قرار ندادم از رو نظرات کاربرا و چند نفر دیگه گرفتم که کاملا اشتباه کردم.

hamidmaster

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
140
الان دیگه قید فروششم باید زد. چون به کاربر عادی نمیتونی بفروشی چون inew رو نمیشناسه مغازه دار هم همین طور. تو سایت هم که به قیمت فضایی ازت میخرن اونم که کلی ضرره.
کلا تحمل کنیم و دو دستی بزنیم تو سرمون

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106
کسانی که inew v3 دارند لطفا تصویر گوشی با نام کاربری خودشان را نشان بدهند حداقل بدانیم کی راست میگه کی دروغ.
چونکه ایرادهایی که ابراز شده اصلا در گوشی من وجود نداره.

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
بدون شک دوستانی که ناراضی هستن بهشون جنس بد انداختن شک نکنید بنده که تا حالا هیچ مشتری این مشکلاتی رو که دوستان گفتن بهم نگفته
واقعا جای تعجب داره؟!!!!
این گوشی به اروپا و آمریکا صادر میشه هیچ وقت اینجاها اجازه ورود جنس بد رو نمیدن به بازارشون

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
والا من ظاهر گوشیو مدنظر قرار ندادم از رو نظرات کاربرا و چند نفر دیگه گرفتم که کاملا اشتباه کردم.
جناب میتونید تو خصوصی بهم بگین از کی گوشیتونو خریدین؟مطلبی رو بهتون بگم

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
نمیدونم چرا بعضی از دوستان چرا الکی شاکی اند ، من که مدتی هستش که این گوشی رو دارم از خریدش خیلی راضی ام.
بنده با باطری این گوشی مشکلی ندارم قبلاً هایر w910 داشتم ولی این باطری بهتره ، دوربینش هم 13 مگاپیکسل هستش من ازش راضی ام.
*معایب این گوشی:
وقتی بازی سنگین میکنی بالای گوشی گرم میشه.
wifi این گوشی یه مقدار ضعیف هستش ( در آپدیت بعدی انشاءلله درست میشه)
دوربینش چه در فیلمبرداری و چه در عکسبرداری در حد 13 نیست ولی از 8 بالاتره ( در آپدیت بعدی بهتر میشه)
هر چه فکر کردم معایب دیگه ایی به ذهنم نرسید
* در پایان کسانی که میخواهند این گوشی رو بخرند در خریدش شک نکنند ( البته از فروشنده معتبر بخرید تا مثل دوستان جنس بی کیفیت بهتون غالب نکنند)

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
فک نکنم کسی تو انجمن باشه که قبل از من این گوشی رو خریده باشه من بهمن ماه این گوشی رو خریدم و تا حالا کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم

reza1391

Registered User
لایک‌ها
95
سلام،موقعی که زبان گوشی رو فارسی میکنم ،ساعتش کلا بهم میریزه،کسی راه حلشو داره ؟

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
سلام،موقعی که زبان گوشی رو فارسی میکنم ،ساعتش کلا بهم میریزه،کسی راه حلشو داره ؟
دقیقا چه مشکلی؟...ببین با نصب برنامه مربوط به ساعت درست میشه؟

reza1391

Registered User
لایک‌ها
95
مثلا ساعت رو ۹۸:۴۵ نشون میده،توی نت هم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

Sent from my NexusHD2 using Tapatalk

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
فقط میتونه از رام باشه

reza1391

Registered User
لایک‌ها
95
این که ۱۰۰ درصد از رامه ولی نمی دونم کجای رام رو دست کاری کنم

Sent from my NexusHD2 using Tapatalk

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106

dearvahab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
کلا توی تاپیک تخصصی هر گوشی که بری یه عده هستن که با باطری دورببن کیفیت و... اون مشکل دارن حالا می خواد آیفون۵ باشه اس۵ اکسپریا z نوکیا ۱۰۲۰ یا یه گوشی چینی ... اونایی هم که مشکل دارن همه و هم پشیمانن از خریدشون .برای اثبات این حرف وجدانا همین الان تاپیک های تخصصی موبایلای مطرح دنیا توی انجمن های مختلف موبایل رو یه نگاه بندازید به حرف من خواهید رسید قصد دفاع از این گوشی ندارم جون ضعف های خودشو داره ولی یه عده اگر تمام دنیا هم جمع بشن براشون یه گوشی بسازن باز هم بعد یه مدت از خریدشون ناراضی ان ..

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
کسانی که inew v3 دارند لطفا تصویر گوشی با نام کاربری خودشان را نشان بدهند حداقل بدانیم کی راست میگه کی دروغ.
چونکه ایرادهایی که ابراز شده اصلا در گوشی من وجود نداره.
اخه این گوشی چیه که من بخوام دربارش دروغ بدم بیا عکس :| هرچند که ارزش نداشت اما حداقل بدونید کی راست میگه :)

فایل های ضمیمه

• I NEW V3.jpg
    I NEW V3.jpg
    63.7 KB · نمایش ها: 31

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
اخه این گوشی چیه که من بخوام دربارش دروغ بدم بیا عکس :| هرچند که ارزش نداشت اما حداقل بدونید کی راست میگه :)
شما دقیقا با گوشی چ مشکلی دارید ؟
چی شده که انقدر دلتون رو زده؟

بالا