• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
سلام
دوستان امروز NFC گوشیو با Galexy Note 2 چک کردم به راحتی و درستی پشت به پشت گزاشتیم کار کرد صاحب نوت 2 کف کرد :دی میتونم به جرعت بگم کیفیت صفحه ی INEW V3 از نوت 2 بهتر بود :>
یه کشف دیگه هم کردم LED Notification که قرمز میشه یه رنگ دیگه هم میشه :> سبزم میشه :>

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دوستان تا الان از گوشی راضی بودن ؟؟؟ یک از دوستان فروشنده معتبر این گوشی تو پخ بهم معرفی کنه ممنون

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
دوستان : خبری از رام 1.1.4 نشد؟
* متاسفانه با دوربین این گوشی در شب عکس بگیری خیلی نویز داره(آدم رو مایوس میکنه) اما در روز عالیه ، با دوربین سونی z مقایسه کردم سونی z یخورده بهتره.
من که از این گوشی خیلی راضی ام

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
سلام
دوستان امروز NFC گوشیو با Galexy Note 2 چک کردم به راحتی و درستی پشت به پشت گزاشتیم کار کرد صاحب نوت 2 کف کرد :دی میتونم به جرعت بگم کیفیت صفحه ی INEW V3 از نوت 2 بهتر بود :>
یه کشف دیگه هم کردم LED Notification که قرمز میشه یه رنگ دیگه هم میشه :> سبزم میشه :>
حرف این دوستمون کاملا درسته ال ای دی سبز هم میشه برای فعال سازیش از این برنامه استفاده کنید.
http://dl.androidkade.com/2013/Octo...w - LED&Notifications_www.androidkade.com.apk

Last edited:

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
دوستان : خبری از رام 1.1.4 نشد؟
* متاسفانه با دوربین این گوشی در شب عکس بگیری خیلی نویز داره(آدم رو مایوس میکنه) اما در روز عالیه ، با دوربین سونی z مقایسه کردم سونی z یخورده بهتره.
من که از این گوشی خیلی راضی ام
اگه بشه دوستمون میزاره !! شاید ماه بعد میدن بیرون !!!
داداش دوربین بیشتر گوشی ها یا حتی دوربین های عکاسی 400-500 تومنی توی شب نویز داره الان بهترین گوشی که تو شب میتونه کم نویز عکس بگیره HTC M8 هست که تو روز عکسش نسبت به Iphon 5S ضعیفتره پس میبینید که هنوز هیچ گوشی بی نقص نیست حتی پرچمدارا تازه ما که با این پول این گوشیو خریدیم برد کردیم.
دوربین S4 به این خوبی تو شب نویز داشت.
چون اگه میخواستید با این پول 1 برند بگیرید فقط برند گرفتید !!! حتی نمیتونست گوشی بازی اسفالت 8 اجرا کنه یا بزور اجرا میکرد با گرافیک LOW با 700 ما الان بهترین چیز گرفتیم.
اینو قابل توجه کسایی میگم که هی برند برند میکنن.

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
دوستان تا الان از گوشی راضی بودن ؟؟؟ یک از دوستان فروشنده معتبر این گوشی تو پخ بهم معرفی کنه ممنون
دوست من شما از یه گوشی چه انتظاری داری؟ بگو تا راهنماییت کنم.

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
اگه بشه دوستمون میزاره !! شاید ماه بعد میدن بیرون !!!
داداش دوربین بیشتر گوشی ها یا حتی دوربین های عکاسی 400-500 تومنی توی شب نویز داره الان بهترین گوشی که تو شب میتونه کم نویز عکس بگیره HTC M8 هست که تو روز عکسش نسبت به Iphon 5S ضعیفتره پس میبینید که هنوز هیچ گوشی بی نقص نیست حتی پرچمدارا تازه ما که با این پول این گوشیو خریدیم برد کردیم.
دوربین S4 به این خوبی تو شب نویز داشت.
چون اگه میخواستید با این پول 1 برند بگیرید فقط برند گرفتید !!! حتی نمیتونست گوشی بازی اسفالت 8 اجرا کنه یا بزور اجرا میکرد با گرافیک LOW با 700 ما الان بهترین چیز گرفتیم.
اینو قابل توجه کسایی میگم که هی برند برند میکنن.
دقیقا همین نکته رو من دوست و اشنا میگم ولی تا اسم چین میاری انگار اسم مادر زن بیاری همه در میرن
۳تا خرید داشتم گوشی خودم و cube a5300 و neken n6. همشون عالی هستن و بدوم هیچ مشکلی کار میکنن

Sent from my ZP980 using Tapatalk

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دوست من شما از یه گوشی چه انتظاری داری؟ بگو تا راهنماییت کنم.
ممنون از پاسختون من معمولا به طور کلی همیشه دنبال ایده ال ترین جنس هستم و معمولا هم پیدا نمیشه ولی ای نیو تا الان چیزایی که میخواستم داشته به غیر باتری باتری خوب داشتن برام مهمه اهل بازی نیستم ولی چون از وای فا استفاده میکنم فک نکنم ای نیو بتونه نیازمو براورده کنه و بعضی از دوستان از بدنه ای نیوگویا راضی نبودن البته میشه با کاور و محافظ حلش کرد البته از نظر نرم افزاری نسبت به گوشی های همرده و هم قیمت نرم افزار راضی کننده ای نداره ولی از نظر زیبایی خیلی خوبه برا همین میمونم تو دوراهی انتخاب من خودم بخوام به کسی گوشی پیشنهاد بدم که از نظر قیمت و نرم افزار و سخت افزار عالی باشه هایر910 پیشنهاد میدم خودمم قصد خریدشو داشتم چون نسبت به قیمتش اکاناتش عالی بود ولی متاسفانه تک سیم بود البته به نظرم قیمت اینیو نسبتا گرونه البته برا ما که حساب جیبمون داریم نه برا شما پولدارا:Dخلاصه تو دوراهی انتخاب گیر کردیم اگه تونسی یه فروشنده معتبر هم که بشه حضوری تو تهران ازش خرید داشت ممنون میشم

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
دقیقا همین نکته رو من دوست و اشنا میگم ولی تا اسم چین میاری انگار اسم مادر زن بیاری همه در میرن
۳تا خرید داشتم گوشی خودم و cube a5300 و neken n6. همشون عالی هستن و بدوم هیچ مشکلی کار میکنن

Sent from my ZP980 using Tapatalk
داداش یه چیزی بهت میگم بهشون بگو :>
تا گفتن چینیه به درد نمیخوره بهشون بگو پشت گوشیه خودتو دیدی چی نوشته ؟ بگو فکر کردی نوشته MADE IN U S A ?
Apple با اون عظمتش داره چین میزنه مقصر اینا نیستن اسم گوشی های چینی بد در رفته چون کیفیت درج 3 وارد کردن وارد کننده اینجور شده.
من تا میگم چینیه باید 4 ساعت در مورد گوشی کارخونه تاریخچه ی شرکت بازار چین سیاست چین توضیح بدم تا یارو یکم قانع بشه تو ایران اینجوریه پدر آدم در میارن تا قانع بشن تازه با اینکه کیفیت صفحه نمایش و کیفیت ساخت این چیزارو میبینن قانع نمیشن هرکس میبینه میگه Z1 :| میگم نه دیگه خسته شدم از وقتی گوشیو گرفتم باید بشینم توضیح بدم که این چیه :دی
ممنون از پاسختون من معمولا به طور کلی همیشه دنبال ایده ال ترین جنس هستم و معمولا هم پیدا نمیشه ولی ای نیو تا الان چیزایی که میخواستم داشته به غیر باتری باتری خوب داشتن برام مهمه اهل بازی نیستم ولی چون از وای فا استفاده میکنم فک نکنم ای نیو بتونه نیازمو براورده کنه و بعضی از دوستان از بدنه ای نیوگویا راضی نبودن البته میشه با کاور و محافظ حلش کرد البته از نظر نرم افزاری نسبت به گوشی های همرده و هم قیمت نرم افزار راضی کننده ای نداره ولی از نظر زیبایی خیلی خوبه برا همین میمونم تو دوراهی انتخاب من خودم بخوام به کسی گوشی پیشنهاد بدم که از نظر قیمت و نرم افزار و سخت افزار عالی باشه هایر910 پیشنهاد میدم خودمم قصد خریدشو داشتم چون نسبت به قیمتش اکاناتش عالی بود ولی متاسفانه تک سیم بود البته به نظرم قیمت اینیو نسبتا گرونه البته برا ما که حساب جیبمون داریم نه برا شما پولدارا:Dخلاصه تو دوراهی انتخاب گیر کردیم اگه تونسی یه فروشنده معتبر هم که بشه حضوری تو تهران ازش خرید داشت ممنون میشم
داداش اول بگم که خودم پولشو با یه بد بختی جور کردم ما هم مثل شماییم :D اگه پولدار بودم الان HTC یا IPHONE دستم بود :دی
این گوشی از همه لحاظ از هایر W910 سرتره 90 درصد کسایی که هایر 910 گرفتن از سوختن برد یا ال سی دی یو چیزهایی دیگه ناراضی هستن.
برای وا فای اس ام اس و کلا استفاده ی معمولی 1روز میکشه اما اگه فیلم Full HD یا HD و یا بازی های دیتا دار HD خفن روش ببینی و بازی کنی کم میاره باطری پس برا شما خوبه که استفادت معمولیه.
جنس بدنش از سامسونگ خیلی بهتره امتحان کردم که میگم.نرم افزار نریخته و دست کاربر باز گزاشته تا هرچی عشقشه نصب کنه نه مثل سامسونگ زده شلوغ کرده بیشتر چیزاشم کاربردی نیست این گوشی یه سیم کارت معمولی میخوره و یه میکرو سیم.
این 4 هسته ایه هایر 2هسته ای اما 2تا هستش قویه اما خوب بازم این 4 هسته ایه از تکنولوژی OGS استفاده شده تو صفحه نمایش این چیزاشو صفحه ی قبل گفتم میتونی بخونی بیشتر کمکت میکنه
و در آخر خودم میخواستم هایر بگیرم فهمیدم خیلی کاربرا از سوختن برد ال سی دی ناراضین منصرف شدم.
گوشی ایده ال هنوز نساختن :D
با تشکر

Last edited:

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
سلام: یکی از کاربران فروم خارجی با صفحه نمایش این گوشی به مشکل برخورد کرده ، متاسفانه صفحه نمایش این گوشی بعد از مدتی از بدنه جدا شده ( ولی صفحه نمایش کار میکنه) انگار صفحه نمایش و بدنه با چسب چسبانده شده اند ( تصاویر گویا هستند)

mma82g.jpg

104ffup.jpg

6ru7ax.jpg

28tunm.jpg

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
بنده هایر w910 دارم مثل همین گوشی ای نیو با چسب چسبیده شده و باز شد ! خودم چسبوندمش با چسب اکواریوم و محکمش کردم...

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
!! اینطوری که خیلی بده! لابد بقیه قسمتهاش هم ‌اینطوری ماست مالی شده..

sent from Lenovo A850

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293

sent from Lenovo A850
ولی خدائیش از هر نظر گوشی خوبیه ، کیفیت ساختش هم از سامسونگ بهتره ، این یکی نمیدونم چرا اینطوری شده....

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106
سلام: یکی از کاربران فروم خارجی با صفحه نمایش این گوشی به مشکل برخورد کرده ، متاسفانه صفحه نمایش این گوشی بعد از مدتی از بدنه جدا شده ( ولی صفحه نمایش کار میکنه) انگار صفحه نمایش و بدنه با چسب چسبانده شده اند ( تصاویر گویا هستند)

mma82g.jpg

104ffup.jpg

6ru7ax.jpg

28tunm.jpg
طرف گوشی را کوبیده روی زمین عکس گذاشته!!! مگه میشه شیشه خودبخود از بدنه جدا بشه؟پس اگر اینطوریه گوشی آیفون من افتاده توی جوی آب دیگه کار نمیکنه عکس هم میزارم میگم گوشی آیفون ماست مالیه آخه عقل هم خوب چیزیه.
درضمن اینو بگم آیفون خودمو فروختم والان inew دارم وواقعا ازش راضی هستم وبه خودم میگم این گوشی واقعا با آیفون دهن پرکن چه فرقی داره چه چیزی ازاون کمتره؟

Last edited:

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509

sent from Lenovo A850
نه داداش ماست مالی نشده :)

گوشی بخاطر حرارت بالا چسبش ول میکنه :)

حالا این عزیز چیکار کرده خدا میدونه :)

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128

sent from Lenovo A850

نه عزیز خیلی از دیوایس ها اینجوری هستن. Ipad چند میلیونی اپل هم صفحه نمایشش با چسب چسبیده شده. از تعمیرات موبایلی ها بپرسید میبینید که چیز غیر عادی ای نیست. حتی چسب این کار رو هم بعضیاشون میفروشن.

Sent from my V3 using Tapatalk

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
نه عزیز خیلی از دیوایس ها اینجوری هستن. Ipad چند میلیونی اپل هم صفحه نمایشش با چسب چسبیده شده. از تعمیرات موبایلی ها بپرسید میبینید که چیز غیر عادی ای نیست. حتی چسب این کار رو هم بعضیاشون میفروشن.

Sent from my V3 using Tapatalk
داداش یه پیام به شرکت اینیو بدید بگید پس چی شد این اپدیت؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
*دوستان نمیدونم متوجه شدید یا نه گیرندگی سیگنال وایفای این گوشی ضعیف هستش ، چه خوب میشد در آپدیت بعدی بهتر میشد.
* فرمت فیلمبرداریش 3gp هستش که mp4 میبود بهتر میشد
* امیدوارم روی کیفیت دوربینش در حالت عکاسی و فیلمبرداری در آپدیت آینده کار بشه ( خوب بود ولی به عنوان یه دوربین 13 مگاپیکسلی انتظاراتم رو برآورده نکرد) - همچنین دوربین در هنگام عکاسی یا فیلمبرداری در شب نویز خیلی زیادی داره که اصلاً خوب نیست امیدوارم در آپدیت بعدی حل بشه.

مشکل دیگه ایی نداره ، گر چه معایب بالا در آپدیت های آینده حل خواهند شد ( نمیشه گفت معایب)

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
*دوستان نمیدونم متوجه شدید یا نه گیرندگی سیگنال وایفای این گوشی ضعیف هستش ، چه خوب میشد در آپدیت بعدی بهتر میشد.
* فرمت فیلمبرداریش 3gp هستش که mp4 میبود بهتر میشد
* امیدوارم روی کیفیت دوربینش در حالت عکاسی و فیلمبرداری در آپدیت آینده کار بشه ( خوب بود ولی به عنوان یه دوربین 13 مگاپیکسلی انتظاراتم رو برآورده نکرد) - همچنین دوربین در هنگام عکاسی یا فیلمبرداری در شب نویز خیلی زیادی داره که اصلاً خوب نیست امیدوارم در آپدیت بعدی حل بشه.

مشکل دیگه ایی نداره ، گر چه معایب بالا در آپدیت های آینده حل خواهند شد ( نمیشه گفت معایب)
اگه میخواید با فرمت mp4 فیلم ذخیره کنید از این برنامه استفاده کنید
http://www.dl.farsroid.com/app/Cinema-FV-5-1.20(www.FarsRoid.com).apk

بالا