• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

sasa23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من نمیدونم چرا اکثر دوستان از باتری گوشی شاکین در صورتی که باتری این گوشی از خیلی گوشی ها سرتره!!قشنگ با استفاده سنگین(اگه شب قبل ساعت 1 فول شارژ شده باشه)تا ساعت 11 شب باتری تازه رو 25تا30 درصده.تا نه با استفاده معمولی.بازی،دوربین،وای فای در حد5-6 ساعت.البته شارژ کردن قلق داره.در حقیقت بیشتر شارژ کاذب نشون میده و باگ داره.
راستی یکی از دوستان پرسیده بود چجوری گوشی روت میشه.سوالی که من دارم اینه که کلا این گوشی مگه از اول خودش روت نیست؟؟(از من اینطور بود)

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان یه کاستوم رام جدید برای inew v3 باز هم آندروید 4.2.2 البته miui، موندم پس چرا آندروید 4.4.2 رو برای این گوشی ارائه نمیدند.... (دوستان تست کنید نتیجه رو در همین تاپیک به اشتراک بگذارید)
http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-inew-v3e

418636-281x500.png
558101-281x500.png
این رام عشق منه خیلی وقته منتظرش بودم به زودی نصب میکنم و خبرتون میدم

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
من نمیدونم چرا اکثر دوستان از باتری گوشی شاکین در صورتی که باتری این گوشی از خیلی گوشی ها سرتره!!قشنگ با استفاده سنگین(اگه شب قبل ساعت 1 فول شارژ شده باشه)تا ساعت 11 شب باتری تازه رو 25تا30 درصده.تا نه با استفاده معمولی.بازی،دوربین،وای فای در حد5-6 ساعت.البته شارژ کردن قلق داره.در حقیقت بیشتر شارژ کاذب نشون میده و باگ داره.
راستی یکی از دوستان پرسیده بود چجوری گوشی روت میشه.سوالی که من دارم اینه که کلا این گوشی مگه از اول خودش روت نیست؟؟(از من اینطور بود)

گوشی لاک هست اما روت نیست برا شما حتما روت کردن.
از باطری بایدم شاکی باشن خود من روزی باید 2-3 بار شارج کنم. اما باطری خوبی داره اما میدونم مشکل از رام تا رام جدید بیاد ببینیم چی میشه! چون اگر واقعا 1800 آمپر باشه باطری قوی هست ! برای این گوشی! مخصوصا که بیشتر کاربرا با نور صفحه ی 25% کار میکنن.
قراره فردا رام جدید 1.1.4 طبق گفته های دوستمون بدن بیرون امیدوارم باگاش رفع شده باشه.
وقتی اندروید 5 بیاد برای این گوشی 4.4 میدن بیرون :| اندروید 4.4 8 ماه امده اینا هنوز درگیر رفع باگ های 4.2.2 هستند چقدر چینیا شبیه ایرانیا شدن ! لااقل بگو برید رو 4.4 بعد کم کم رفع کنید مشکلاتو :|

وقتی همه قاب ژله ای میخواستن کسی نداشت حالا همه میفروشن !!!

Last edited:

sasa23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
گوشی لاک هست اما روت نیست برا شما حتما روت کردن.
از باطری بایدم شاکی باشن خود من روزی باید 2-3 بار شارج کنم. اما باطری خوبی داره اما میدونم مشکل از رام تا رام جدید بیاد ببینیم چی میشه! چون اگر واقعا 1800 آمپر باشه باطری قوی هست ! برای این گوشی! مخصوصا که بیشتر کاربرا با نور صفحه ی 25% کار میکنن.
قراره فردا رام جدید 1.1.4 طبق گفته های دوستمون بدن بیرون امیدوارم باگاش رفع شده باشه.
وقتی اندروید 5 بیاد برای این گوشی 4.4 میدن بیرون :| اندروید 4.4 8 ماه امده اینا هنوز درگیر رفع باگ های 4.2.2 هستند چقدر چینیا شبیه ایرانیا شدن ! لااقل بگو برید رو 4.4 بعد کم کم رفع کنید مشکلاتو :|

وقتی همه قاب ژله ای میخواستن کسی نداشت حالا همه میفروشن !!!
اما من اکثرا روزی یکبار با یه استفاده تقریبا زیاد شارژ میکنم.شما این کاری که من میگم انجام بدید خیلی خوب میشه باتری.منم اول مثل شما باتری هم زود پر میشد هم خالی.
علتشم کالیبره نبودن باتریش هست.توی همون آپدیت ممکنه برطرف شه.
شما وقتی میبینی داره سریع خالی میشه استفاده بکن تا خالی شه و به همون 15 درصد برسه که ارور رو بده.بعد تا 10 درصد هم مصرف کن باتری رو و بعد باتری رو به شارژر متصل کن.میبینی که سریع داره شارژ میشه.یعنی درصد زودتر از گوشی های دیگه بالا میره.حالا وقتی باتری به حدود20 رسید شارژر رو جدا کن و دوباره یه باتری رو تا 15 درصد مصرف کن.وقتی ارور داد گوشی رو به شارژ متصل کن.میبینی که دیگه سریع شارژ نمیشه و خیلی عادی مثل بقیه گوشی ها شروع به شارژ شدن میکنه.در حقیقت شما با این کار اون درصد باتری رو سیو میکنی و مانع شارژ کاذب باتری میشی.به همین راحتی.این کار رو من خودم تست کردم و بعد فول شارژ شدن دیگه باتری زود خالی نمیشه.این اون قلقی بود که برای شارژ کردنش میگفتم!
راستی من گوشیم خودش روت بود از اول(اما ظاهرا رام اصلی آی نیو روش نبود یعنی گزینه آپدیت توی ستینگ نداره)و فکر کنم همون نسخه چین باشه رام چون دوربین رو هم 18 نشون میده.

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
ظاهرا توی upload کردن رام به مشکل بر خوردن. ( چین هم اینترنتش مثل ما هست :D )
گفتن ممکنه یکم تاخیر داشته باشه تا آپلود بشه نگران نباشید

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
دوستان : دیروز گوشی رسید دستم ، وقتی با یه شماره تماس می گیرم(یا کسی با هام تماس بگیره) فقط لگو قرمز رنگ قطع تماس در بالای صفحه ظاهر میش و بقیه قسمت ها سیاه هستش، برای حل این مشکل چکار کنم؟ ( از اول ورژن 1.0.8 بود)

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
دوستان : دیروز گوشی رسید دستم ، وقتی با یه شماره تماس می گیرم(یا کسی با هام تماس بگیره) فقط لگو قرمز رنگ قطع تماس در بالای صفحه ظاهر میش و بقیه قسمت ها سیاه هستش، برای حل این مشکل چکار کنم؟ ( از اول ورژن 1.0.8 بود)
داداش بزار آپدیت جدید بدن بیرون براش اونو نصب کن اکی میشه

منظورم از لاک آنلاک بود!!
داداش هیچ گوشی خودش اول روت نیست چون گوشی روت که میشه از گارانتی خارج میشه و ای نیو تو چین گارانتی داره پس شرکت نمیاد روت کنه بفرسته ! همونطور که گفتم آنلاک هست اما روت نیست. بعضی گوشی ها مثل HTC لاک هستن و باید اول انلاک بشن بعد روت.
نسخه ی چین فکر نمیکنم باشه چون نسخه ی جهانی دوربین 18 نشون میده.
برا منم نسخه ی جهانی و گزینه ی آپدیت نداره.

تازه تو چین اینترنت برای شرکتا با پهنای باند بیشتر ارایه میدن مثل ایران!!!! !!! عجیبه !!!

Last edited:

A E

Registered User
لایک‌ها
189
داداش هیچ گوشی خودش اول روت نیست چون گوشی روت که میشه از گارانتی خارج میشه و ای نیو تو چین گارانتی داره پس شرکت نمیاد روت کنه بفرسته ! همونطور که گفتم آنلاک هست اما روت نیست. بعضی گوشی ها مثل HTC لاک هستن و باید اول انلاک بشن بعد روت.
این قضیه برای گوشی های چینی زیاد صدق نمیکنه و بعضی هاشون روت کردن توی شرایط نقض گارانتی شون نیست
مثلا گوشی هایی که از اول با رام MIUI و Lewa عرضه میشن روت هستن و از قسمت تنظیمات میشه روت رو فعال و غیرفعال کرد

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
این قضیه برای گوشی های چینی زیاد صدق نمیکنه و بعضی هاشون روت کردن توی شرایط نقض گارانتی شون نیست
مثلا گوشی هایی که از اول با رام MIUI و Lewa عرضه میشن روت هستن و از قسمت تنظیمات میشه روت رو فعال و غیرفعال کرد
نه برای گوشی های چینی اینجوره بعضی از شرکت های چینی گوشی هاشونو اینطور میدن بیرون ! اینم خاصیت رامیه که روشه که روت هست و چون نمیخوان پول دولپر بدن اینکارو میکنن.

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
فک کنم رفیقای چینیمون سر کارمون گذاشتن

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
مزایا ای نیو
زیبایی همه پسند هرکس تو دست من میبینه فکر میکنه سونی هست گوشی بعضیا هم ازم میپرسن Z1 زیبایش تکه.
سخت افزار قابل قبول آخرین نسخه ی Asphalt 8 با گرافیک High روش اجرا کردم بدون کوچکترین لگی اجرا شد 90 تا برنامه روش ریختم هیچ لگی نداره تو منو و کار با برنامه ها
کیفیت دوربینش تو روز که حرف نداره فقط شب کیفیت عکس میاد پایین اینم مشکلی نیست چون دوربین I Phone 5S هم تو شب کم میاره.
حافظه ی داخلی 16 که خیلی بدرد بخوره. و ساپورت مموری تا 32 گیگ
Retina و تکنولوژی OGS به کار رفته تو صفحه نمایش و داشتن گوریلا گلس 2 کیفیت صفحهش با پرچمدارها قابل قیاسه
همراه داشتن هندزفری و اسمارت کاور و برچسب اضافه با خود گوشی.
داشتن فناوری Air Guster که قراره در آپدیت جدید فعال بشه.
باریک و خوش دست بودن و لذت بردن از کار کردن باهاش.
با کمترین نور صفحه که فکر کنم 25 درصد باشه میتونید تو نور مستقیم خورشید باهاش کار کنید به راحتی.
پشتیبانی عالی طی 3 ماه چندتا آپدیت بیرون دادن برای رفع باگ ها.
و پخش فیلم های Full HD 1080 بدون لگ پخش شد فیلم با کیفیت 3D HSBS BluRay 1080p که همین الان تست کردم بدون کوچکترین لگ اجرا شد. خودم کف کردم :دی
و زیبایی دکمه های لمسی در شب البته در روزم قشنگه اما شبش چیزی دیگست :دی
و قرار اندروید 4.4 هم براش به طور رسمی بیاد.
قیمت مناسب
وجود NFC که تو ایران زیاد کاربردی نیست.
و وجود رام مخصوصا رام های پرمیوم که نشون میده برنامه نویسا توجه دارن به این گوشی
برای فروششم با مشکل بر نمیخورید.
و کیفیت بسیار خوب بدنه درسته پلاستیک اما مثل S4 نیست که با یکم جا به جا شدن روی فرش خش بیوفته.
معایب
وقتی فیلم برداری میکنی صدای باد زیاد میاد که اونم با تنظیمات گوشی و آپدیت جدید بهتر میشه.
فعلا چیزی دیگه ندیدم ازش

Last edited:

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
سلام دوستان: بعد از چند روز بلاخره 2 روز پیش گوشی به دستم رسید ، نمیدونم دوستان از باطری این گوشی چرا ناراضی اند - با استفاده عادی (تماس - کمی بازی- آهنگ-wifi و ...) براحتی یه روز تموم شارژ نگه میداره در کل از باطریش راضی ام.
راستش رو بخواهید هنوز معایبی ازش ندیدم ، انشاءالله آندروید 4.4.2 رسمی براش میاد میشه نور علا نور ...

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
این رام عشق منه خیلی وقته منتظرش بودم به زودی نصب میکنم و خبرتون میدم
سلام دوست عزیز: بلاخره رام بالا رو نصب کردید-لطفا یه بررسی کامل ازش بزارید-منتظریم.
موفق باشید

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
سلام دوست عزیز: بلاخره رام بالا رو نصب کردید-لطفا یه بررسی کامل ازش بزارید-منتظریم.
موفق باشید
متاسفانه رام چند تا مشکل داشت واسه همین من نصبش نکردم

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
یعنی واقعا اگه ما شمارو نداشتیم چیکار میکردیم :دی اگه این تغیرات مخصوصا Air Guster مثل S4 کار کنه اون موقع این گوشی گوشی میشه :>
Mraeisi برا شما
اینجا آقا امیر آموزش کامل دادن کلیک
سوالی بود خواستید از خودم بپرسید.
برای Inew V3 بهتره اینجور عمل کنید.
مواد لازم :دی
شما اول با نرم افزار MTKDroid گوشیو روت کنید و بعد باهاش میتونید ریکاوریم نصب کنید.
بعد نرم افزار VROOT دانلود میکنید که طریقه ی کارش و لینکش اینجا هست. کلیک
خیلی جستجو کردم تا 1 آموزش تمیز پیدا کردم :دی.
طرز تهیه :دی
اول برید به قسمت Setting >> About Phone >> Build Number کلیک کنید 6-7 دفعه تا Develpor Option فعال بشه و بعد USB Debugging فعال کنید.

اول برنامه ی Vroot نصب کنید و بازش کنید و گوشیو بهش وصل کنید و بزارید تا درایوهای گوشیتونو پیدا کنه و نصب کنه.بسته به سرعت اینترنت ممکنه بین 10 تا 20 دقیقه طول بکشه.
بعد با استفاده از MTKDroid گوشیو روت کنید. دیگه لازیم نیست صبر کنید درایوا نصب بشه چون قبلا نصب شده با Vroot
بعد بازم با Vroot که کارش روت هست بازم روت کن!!.
و بعد ریکاوریو نصب کن.
روش نصب کاستوم رام اینم اضافه کردم برای کاملتر شدن آموزش
بعد از دانلود فایلها رو استخراج کنید
وارد پوشه sp flash tool شوید و نرم افزار را اجرا کنید ( flash tool )
در سمت راست گزینه scatter loading رو انتخاب کنید
در صفحه باز شده فایلی به اسم MT6582_Android_scatter.txt که در پوشه رام موجوده رو انتخاب کنید
گوشی رو خاموش و باطری رو دربیارید
یک سر کابل را به گوشی وصل کنید
دکمه F8 را در برنامه FLASH TOOL انتخاب کنید
حالا سر دیگر کابل را به کامپیوتر وصل کنید
پروسه فلش شروع میشود
پس از چند دقیقه صفحه سبز رنگی نمایان میشود که خبر از اتمام کار میدهد
کابل را جدا باطری را جا زده وروشن کنید
چند دقیقه ای برای بالا آمدن گوشی صبر کنید
رام با موفقیت نصب و اجرا شد

نکته مهم: هیچوقت هنگام استفاده از flashtool گزینه preloader رو تیکش فعال نباشه و مطمئن بشید که تیکش برداشته شده وگرنه ممکنه گوشیتون دیگه نه روشن بشه و نه قابل برگشت باشه...سایر گزینه ها مهم نیست.
اصلا از Kingo استفاده نکنید برای روت.

اگر بدردتون خورد دکمه ی تشکر پایین سمت چپ هست :دی
همینجور میتونید 1 صلوات محمدی پسند هم بدید.
سلام: من تونستم گوشیم رو با نرم افزار root ginus رووت کنم ، میشه آموزش نصب ریکاوری با نرم افزار MTKDroid رو هم بگین.....

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106
سلام: من تونستم گوشیم رو با نرم افزار root ginus رووت کنم ، میشه آموزش نصب ریکاوری با نرم افزار MTKDroid رو هم بگین.....
سلام
اینکار را انجام دادید در حال حاضر چه مزیتی دارد؟

بالا