• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
دوووووووستااااااااااااان من 40 صفحه کامتاتونو خوندم.از سایت های دیگه هم تحقیق کردم.اگه این گوشی رو می خواین بخرین متن منو بخونید شاید کمکتون کنه:
از سایت بارثا پرسیدم با یه سال گارانتی و 7 روز مهلت تست میده.بیشتر چیزارو پرسیدم گفت فقط تا الان دو مورد برگشتی داشتیم اونم به خاطر شکست ال سی دی بود .اقا یارو داره گارانتی میده9 اگه میدونست خراب میشه که نمیداد!!! گفت خودمم اینیو دارم حالا نمیدونم راست میگفت یا نه.راستی باتری 2800 هم داره میگه رو گوشی خودشم هس(80 تومن) با باتریش 700 تومن میشه ولی میگه چینی اصله . همین طور اگه نبود یا کلاه بردار بود بهش نماد نمیدادن
راستشو بخواین من من پولمو از سر راه پیدا نکردم .میخوام اگه یه چیزی خریدم حداقل 2-3 سال نگهش دارم.سراغ هرچی رفتم از جمله: XPERIA C:سی پی یو میسوزونه.XPEIA SP سوکت شاژش خراب میشه .G610چینی درجه دو هستش و هنگ و هرابی زیاد داره .دوستمم داشت خواصت 10 مگ بلوتوث خواستم بکنه هنگ کرد.perestigu 5044:تو سایت جی اس ام حد اقال 30% مردم میگفتن از خریدن این اششغال پشیمونن .اخه چطور بیام این گوشی او بخرم!!!g700 چینی درجه دو رم کهحرفشو نزنید ! اگه گوشی شناس باشید میفهمید که:هواوی هواویه چه یک هسته چه صد هسته هر گوشی فروشی میرم میخوان بندازن بهم .اصلا بدرد نمیخوره از هر نظر 800 نمی ارزه. xperia t &vهم دوستم گوشی فروشی داره میگه برگشتی زیاد داره.رفتم سر این گوشی دیدم واقع مقرون به صرفس.عیب هاشم نسبت به اونای دیگه کمتره .شاید واسه این باشه که تازگیا اومده.به هرکی که یه چی سرش میشه میگم چینی درجه یک میگه تو خریدش شک نکن.اصلا یه سوال؟؟؟؟؟؟ مگه سی پی یو mtk یا پردازنده گرافیکی mali یا چیپست cortex A7که تو سایر گوشی ها میزنن با اینی که تو این میزنن فرق داره؟ مگه inew تولید سی پی یو داره؟؟؟ تنها چیزی که منو از خریدش تو شک انداخته این ضرب المثل هستش: هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی هم بی علت نیست.حالا شاید گران بی علت باشه ولی مقلا پرتیژو که پول مارکش و نمیخوره !!!! یه چیز دیگه هم هس که میگه اقا این یه سال گارانتی داره .بگیر سال بعد اگه خراب شد عوضش میکنی .بجاش یه سال یه گوشی توپ داری که قیافش ادم و دیوونه میکنه! خلاصه هنوز مومدم .تا یکی دوهفته دیگه پول دستم میاد .میخوام تا اون موقع حسابی تحقیق کنم

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
دوووووووستااااااااااااان من 40 صفحه کامتاتونو خوندم.از سایت های دیگه هم تحقیق کردم.اگه این گوشی رو می خواین بخرین متن منو بخونید شاید کمکتون کنه:
از سایت بارثا پرسیدم با یه سال گارانتی و 7 روز مهلت تست میده.بیشتر چیزارو پرسیدم گفت فقط تا الان دو مورد برگشتی داشتیم اونم به خاطر شکست ال سی دی بود .اقا یارو داره گارانتی میده9 اگه میدونست خراب میشه که نمیداد!!! گفت خودمم اینیو دارم حالا نمیدونم راست میگفت یا نه.راستی باتری 2800 هم داره میگه رو گوشی خودشم هس(80 تومن) با باتریش 700 تومن میشه ولی میگه چینی اصله . همین طور اگه نبود یا کلاه بردار بود بهش نماد نمیدادن
راستشو بخواین من من پولمو از سر راه پیدا نکردم .میخوام اگه یه چیزی خریدم حداقل 2-3 سال نگهش دارم.سراغ هرچی رفتم از جمله: XPERIA C:سی پی یو میسوزونه.XPEIA SP سوکت شاژش خراب میشه .G610چینی درجه دو هستش و هنگ و هرابی زیاد داره .دوستمم داشت خواصت 10 مگ بلوتوث خواستم بکنه هنگ کرد.perestigu 5044:تو سایت جی اس ام حد اقال 30% مردم میگفتن از خریدن این اششغال پشیمونن .اخه چطور بیام این گوشی او بخرم!!!g700 چینی درجه دو رم کهحرفشو نزنید ! اگه گوشی شناس باشید میفهمید که:هواوی هواویه چه یک هسته چه صد هسته هر گوشی فروشی میرم میخوان بندازن بهم .اصلا بدرد نمیخوره از هر نظر 800 نمی ارزه. xperia t &vهم دوستم گوشی فروشی داره میگه برگشتی زیاد داره.رفتم سر این گوشی دیدم واقع مقرون به صرفس.عیب هاشم نسبت به اونای دیگه کمتره .شاید واسه این باشه که تازگیا اومده.به هرکی که یه چی سرش میشه میگم چینی درجه یک میگه تو خریدش شک نکن.اصلا یه سوال؟؟؟؟؟؟ مگه سی پی یو mtk یا پردازنده گرافیکی mali یا چیپست cortex A7که تو سایر گوشی ها میزنن با اینی که تو این میزنن فرق داره؟ مگه inew تولید سی پی یو داره؟؟؟ تنها چیزی که منو از خریدش تو شک انداخته این ضرب المثل هستش: هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی هم بی علت نیست.حالا شاید گران بی علت باشه ولی مقلا پرتیژو که پول مارکش و نمیخوره !!!! یه چیز دیگه هم هس که میگه اقا این یه سال گارانتی داره .بگیر سال بعد اگه خراب شد عوضش میکنی .بجاش یه سال یه گوشی توپ داری که قیافش ادم و دیوونه میکنه! خلاصه هنوز مومدم .تا یکی دوهفته دیگه پول دستم میاد .میخوام تا اون موقع حسابی تحقیق کنم
ببین داداش گلم ای نیو هم درج 2 هست.
نخیر پردازندش مثل همون گوشی هاییه که تو بازاره.
گوشی اگه خوب مراقبت بشه بیشتر 2 سالم کار میده.
بله بی علت نیست.
شما فکر کن فقط گوشی گرفتی روی برچسب و هندزفری و اسمارت کاور حساب نکن کیفیتشون تو درجه 3 4 هست
اما گوشی کیفیتش در حد درجه 2 هست و قابل قبوله.
گوشی که هنگ میکنه اما نه در اون حد که شما گفتی شاید تو پردازش کارهای سنگین هنگ کنه نه بخاطر بلوتوث این چیزا.
شما اگه میخوای 2-3 سال دست باشه و از لحاظ پردازشی کم نیاره برو سراغ Infocus M320u
هووای این گوشی هایی که گفتیم خوبه بستگی داره چطور استفاده کنی.
قیافشم اونجوریا نیست دیگه که دیوونه بشی :دی
کلا نمیشه روی ضد ضربگی گوشیهای چینی مثل ای نیو یا برندهای دیگه ی چین حساب کنی.
ببخشید اگه سوالی جا انداختم سوالی دیگه بود درخدمتم

Last edited:

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
باتشکر ازنکته خیلی مهمتون این پتچ رسمی برای خود سایت inewv3 هستش منکه نصبش نمیکنم فقط یه سوال پتچ رسمی رو میشه نصب کرد که
بله میشه اما در آپدیت های قبل ای نیو نشون داده که زیاد روی پتچ یا راماش نمیشه حساب کرد مثلا در آپدیت 1.0.7 تاچ خیلی از گوشی هارو از کار انداخت.
ضد ضربه که هس.گوریالا گلس دو داره :D
بله ال سی دیش ضد ضربه هست اما هایر کلا یعنی بدنشم ضد ضربست.

Smart phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
رام رسمي نسخه جهاني كدوم جديدتر هست دوستان ميگن 1.08 ولي 1.14 هم هست كه جديدتر مي خوام دانلود كنم كدوم رو بهتر دانلود كنم ممنون
سلام دوست عزیز . ورژن 1.0.8 بهترین ورژن هستش و ورژن 1.14 یه کوچولو تیک داره در حدی هست که شما رو کلافه کنه نظر من همون 1.0.8 هستش.

Smart phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
HATEFI
سلام خدمت دوستان گرامی
اولا تبریک میگم به دوستانی که تونستن این گوشی رو خریداری و استفاده کنن
واقعا گوشی سبک زیبا و خوش دستیه

در این تاپیک قصد دارم به بررسی تخصصی این دستگاه ، آموزش روت کردن ، نصب CWM و رام های رسمی و کاستوم بپردازم

تصاویری از باریک ترین گوشی دنیا
v3-b-1-2.jpg

گالری کامل تصاویر در : http://www.inewphone.com/EN/ProductDetails_v3.aspx (قسمت GALLERY )

مشخصات دقیق و کامل این گوشی : : http://www.inewphone.com/EN/ProductRule_V3.aspx

برجسته ترین مزایای این گوشی (تست شده) :
1- صفحه نمایش 5 اینچ HD 720p IPS
2- تاچ فوق العاده حساس ( تست شده بادستکش و حتی لباس )
3- دوربین 13 مگاپیکسلی با لنز سونی - فوکاس خودکار - فیلم برداری FULL HD
4- دوربین دوم 5 مگاپیکسل
5- چهار هسته 1.3 گیگاهرتز
6- حافظه داخی 16 گیگابایت
7- حافظه رم 1 گیگابایت
8- ضخامت 6.5mm
9- فوق العاده سبک - 128 گرم
10-دارای NFC و بلوتوث ورژن 4

معایب :
تنها عیب این گوشی باطری 1830mAh است
( خیلی از دوستان در مورد باطری این گوشی سوالاتی دارن که در ادامه به بررسی اون میپردازیم )

بررسی :
از اونجایی که موارد ذکر شده تماما تست و عملکرد اونها تایید شده نیازی به بررسی مجدد نیست
اون دسته از دوستانی ریویوی کامل این گوشی با تصویر میخوان به این لینک برن : http://www.gizchina.com/2014/02/03/complete-inew-v3-review/

و اما بررسی باطری : مهمترین رکن حیات این گوشی
متاسفانه این گوشی از باطری ضعیفی بهره میبره که در عین ضعیف بودن ، در حال شارژ بسیار قدرتمند و سریع شارژ میشه

در حالت نور 25% و استفاده مداوم از وای فای بدون خاموشی صفحه، باطری این گوشی بعد از 3:30 از 100% به 55% کاهش داشت

در حالت شارژ به طور متوسط در هر 5 دقیقه حدود 8 % درصد شارژ میشود

در حالت کلی با اظمینان میگم که با استفاده و زنگ خور و روشن بودن 3G یک روز رو دووم میاره . البته در آخر شب شارژ شاید به 5% برسه

در حال بررسی هستم تا باطری با آمپر ساعت بالاتر و متناسب برای این گوشی پیدا کنم
از دوستان اگر در این زمینه به نتایجی رسیدن خواهشمندم همینجا اعلام کنن

صدای اسپیکر گوشی :
صدای اسپیکر پشت V3 بسیار واضح و مناسب است و هیچ کمبودی از این این نظر نداره
همچنین ویبره گوشی بسیار خوبه طوری که حتی اگه روی موتور سیکلت هم باشید به راحتی متوجه میشید

صفحه نمایش :
از اونجایی که صفحه نمایش این گوشی گوریلا گلس 2 هست به سختی دچار خط و خش میشه
البته محافظ صفحه نمایش داخل جعبه هست اما متاسفانه اثر انگشت روی این محافظ به راحتی میمونه
خوانایی صفحه در نور مستقیم آفتاب با نور صفحه 25 % واضح و مناسب است

امتیازای کسب شده توسط نرم افزار های معروف :

• Antutu:17,146
  • Nenamark: 53.1fps
  • Vellamo HTML5: 1910
  • Vellamo Metal: 584
  • Quadrant: 5,813
  • 3D Mark Ice Storm: 2958

لوازم موجود در کارتن گوشی :

1 Cellphone
1 Earphones
1 Battery
1 USB cable
1 Power adapter
1 Screen protection
1 User manual
و همچنین یه فلیپ کاور بسیار زیبا

نحوه روت دستگاه :

برای آموزش کامل به لینک روبرو مراجعه کنید : http://webroid.ir/download-software-kingo-android-root/
نکته مهم : برای روت کردن باید گزینه USB Debugging رو فعال کنید اما چون در این گوشی گزینه Development وجود ندارد برای فعال کردن آن به مسیر زیر بروید :
وارد تنظیمات شوید Setting
وارد About Phone شوید
در انتهای صفحه گزینه ای وجود دارد به نام Build numbe . با چند بار ضربه زدن پشت سرهم روی این گزینه منوی Development فعال میشود

رام های inew v3 و پیشنهاد من :

رام های این گوشی رو میتونید در لینک روبرو مشاهده کنید : http://www.needrom.com/?s=inew v3&sa=search&scat=702

اما پیشنهاد من نصب این رام هست
بهترین رام موجود برای این گوشی
باگهای موجود در رام فعلی به طور کامل برطرف شده و سرعت گوشی به طور چشمگیری افزایش یافته
همچنین با بهبودهایی که این رام به وجود میاره مصرف باطری هم مقداری پایین اومده

توضیحات رام :
KOT49H V6.1 (18-02-2014) iNew V3

<*>Replace and Fix codec video hardware acceleration
<*>Replace youtube application (don't update) (if auto update stopping, or remove the update)
<*>Enable by default the governor perfomance kernel mod

Change log 17 Feb 2014 more: at smartdigi.gr

KOT49H V6.0 (17-02-2014)

+Gredits to Spiros(GR) | Vlad(UA)+

+Update Google tts engine
+Apps Update
+Boot up
+Media 4.4.2 update
+Sync files from 4.4.2 (KOT49H)
++Add Aroma installer with options
Browsers :-Stock Browser, -Chrome , -Firefox , -Opera Beta
Google kiosk: -Google books , -Google magazine , -Google games , -Google currents
Google System Apps: -Google device admin , -Google tts , -Google search gesture
Google Office: -Google drive, -Google keep , -Google office , -Google maps , -Google plus , -Google earth , -Youtube
Adobe: -Flash player
Social + Voip : -Facebook, -Twitter, -Instagram, -Skype , -Viber, -Whatsapp, -Snapchat
Gps: -Faster gps
Pay services: -Paypal
Weather services: -Ez weather
Test apps: -Gps test, -Speedtest net, -Antutu
نسخه دموی این رام در لینک زیر موجوده اما پیشنهاد میکنم قبل از دانلود ادامه مطلب رو مطالعه کنید
http://www.needrom.com/mobile/inewv3-custom-rom-experience/

این رام به صورت Donate از طرف سازنده قایل دانلود هست . دوستانی که مایل هستند این رام رو دریافت کنند میتونن از طریق لینک زیر رام رو با USD PAYPAL خریداری کنند http://www.smartdigi.gr/downloads/

اون دسته از عزیزانی هم که حساب Paypal ندارند میتونن با هزینه فقط 3000 تومان لینک دریافت رام + آموزش نصب که توسط بنده تهییه شده رو خریداری کنند
این آموزش شامل نصب CWM و نصب رام میباشد

دوستانی که تمایل به خرید دارند از طریخ پ.خ اعلام کنن

100 % تست شده
با عضویت در سایت needrom و ورود به صفحه رام توصیح شده بر روی INEW V3-C LeWa - Flash کلیک کنید
همچنین نرم افزار SP Flash tool - نسخه 3 پیشنهاد میشود http://ge.tt/3XU9Rkt/v/0?c

پس از دانلود دو فایل آنها را از آنزیپ کنید
وارد پوشه sp flash tool شوید و نرم افزار را اجرا کنید ( flash tool )
در سمت راست گزینه scatter loading رو انتخاب کنید
در صفحه باز شده فایلی به اسم MT6582_Android_scatter.txt که در پوشه رام موجوده رو انتخاب کنید
گوشی رو خاموش و باطری رو دربیارید
یک سر کابل را به گوشی وصل کنید
دکمه F8 را در برنامه FLASH TOOL انتخاب کنید
حالا سر دیگر کابل را به کامپیوتر وصل کنید
پروسه فلش شروع میشود
پس از چند دقیقه صفحه سبز رنگی نمایان میشود که خبر از اتمام کار میدهد
کابل را جدا باطری را جا زده وروشن کنید
چند دقیقه ای برای بالا آمدن گوشی صبر کنید
رام با موفقیت نصب و اجرا شد

( توجه داشته باشید قبل از فلش گوشی را به کامپیوتر وصل کنید تا درایورهای مورد نیاز نصب شود )
( برای نصب رام نیازی به روت بودن گوشی نیست )
( تمامی مسئولیت نصب رام بر عهده خودتان است )
(رام معرفی شده تست شده است )
(تمامی لینکهای ارائه شده سالم هستند )

رام رسمی جدید :

رام رسمی 1.0.7 منتشر شد
برای دانلود مستقیم به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-e/

نصب cwm :

به زودی آموزش نصب CWM فول تاچ

سلام خدمت دوستان گرامی
اولا تبریک میگم به دوستانی که تونستن این گوشی رو خریداری و استفاده کنن
واقعا گوشی سبک زیبا و خوش دستیه

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دااش این مطلب رو بخون تا بدونی بقیه برند ها الکی گرون هست و حکمتش هم تو این مطلب مشخصه
http://www.zoomit.ir/it-news/11749-patent-30-percent-of-price

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
بله بی علت نیست.
شما فکر کن فقط گوشی گرفتی روی برچسب و هندزفری و اسمارت کاور حساب نکن کیفیتشون تو درجه 3 4 هست
گوشی که هنگ میکنه اما نه در اون حد که شما گفتی شاید تو پردازش کارهای سنگین هنگ کنه نه بخاطر بلوتوث این چیزا.
شما اگه میخوای 2-3 سال دست باشه و از لحاظ پردازشی کم نیاره برو سراغ Infocus M320u
بله بی علت نیست.

اخه تو سایت TAJ-MOBILE خوندم که میگه:
! يه سوال ديگه هم ميپرسن كه گوشي آي نيو ساخت كدوم كشوره؟ جواب كشور دوست و همسايه چين هستش ولي درجه كيفي آ++ و اين گوشي به هيچ وجه ساخت تايوان يا كره نيست مواظب باشين دارن به خاطر همين موضوع اين گوشي رو 800 تومن ميفروشن.
اقا من مواظبشم ولی میترسم مثل این یارو بشه که میگفت گوشیم تو خونه بود بعد یه مدت کلی عیب و ایراد گرفت
پس در حد هواوی هست .این که عالیه
خوب تو بازی سنگین نباید هنگ کنه.چون داداشم پد فون اچ دی سون داره.سی پی یوش از این0.1 کمتر هم هست .اسفالت 8 رو بالا اورد فقط یکم لگ داشت واسه همین حذف کرد ولی موست وانتد رو مثل هلو بالا میاره .پس اینم باید بالا بیاره دیگه
دادا وایسا اولویت های انتخاب گوشیمو بگم.که تقریبا همه تو این هست.به ترتیب اولویت(از چپ به راست): GHEYMAT CPU ROM LCD CAMERA BATTERY HAFEZE DAKHELE NFC DLNA ZAHERESH
و برند و این چیزا واسم مهم نیست.از هر کدوم از اینا یه مقداری هم داشته باشه خوبه
من میخوام 2-3 سال داشته باشم ولی میخوام یه گوشی بخرم که حداقل یه سال گارانتی داشته باشه.سایت فروشندش ایرانی و معتبر باشه
در کل شاااااااییییییید توان مالیم و افزایش دادم lenovo golden s8 گرفتم.لامصب هم مارکش معروفه هم قیافش دیوانه کنندس و هم امکاناتش عالیه فقط حیییییییییییییییییییییییییییییییییف که nfc نداره .باتریشم ضعیفه.:(به نظر شما 2-3 سال دوم میاره لنوو؟

Smart phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
کمک خیلی خیلی فوری
رام گوشی رو عوض کردم و الان هر کدوم از رامهایی که توی نیدرام هستش رو نصب کردم - مشکل اینجاس که آنتنم پریده و یه ضزبدر قرمز میاد روش - البته سیم کارت رو میشناسه ولی اصلا آنتن نمیده .

خیلی ممنون میشم کسی بتونه راهنماییم کنه
دوست عزیز سیمکارتت همراه اول هستش ؟

Smart phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستان عزیز اگه میشه یه راهنماییم کنید از کجا میشه متوجه شد گوشی اصلی یا ورژن جهانی؟
آقا یه رام خوب هم اکه میشه معرفی کنیذ تا دانلود کنم
سلام دوست عزیز اگه گوشیت تو منو و یا بازی و نرم افزار تیک میزنه رامت اورجینال نیست اگر هم تیک نمیزنه رامت اورجیناله .
اگه پشت گوشیت خورده NFC کیفیت گوشیت ++A هستش اگه نخورده که هیچی گوشیت اصل نیست و اکثرا فول کپی هستن

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
دوستانی که با باطری این گوشی مشکل دارند باطری ۲۸۰۰ فایده ای نداره طبق تست های دوستان از اباطری خودش هم یجورایی ضعیفتره. اما راه حل من
یک عدد پاور بانک کوچک با ظرفیت بالا و قیمت مناسب بین ۴۰۰۰۰ تا ... تومن بخرید وهمیشه همراتون باشه هرگز مشکل باطری نخواهید داشت

sent from Lenovo A850

Smart phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستانی که با باطری این گوشی مشکل دارند باطری ۲۸۰۰ فایده ای نداره طبق تست های دوستان از اباطری خودش هم یجورایی ضعیفتره. اما راه حل من
یک عدد پاور بانک کوچک با ظرفیت بالا و قیمت مناسب بین ۴۰۰۰۰ تا ... تومن بخرید وهمیشه همراتون باشه هرگز مشکل باطری نخواهید داشت

sent from Lenovo A850
پاور بانک خیلی خوبه ولی فعلا تکنولوژی پاوربانک جانیفتاده بخاطر همین الان پاوربانک های غیر اورجینال زیاد شده بهتر است که با باطری 1830 بسوزید و بسازید البته چند تا ترفند هست اگه خواستید پیام بدید بهتون میگم
یا باطری 2800 اورجینال خود شرکت رو استفاده کنید به احتمال زیاد باطری تا هفته آینده میاد .

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
پشت گوشیم پاینش با رنگ قرمز نوشته NFC و توی بازی گانگستر ریو یه کم لگ داره فقط اولش آسفالت ۸ رو روی high تجرا کرد
سلام دوست عزیز اگه گوشیت تو منو و یا بازی و نرم افزار تیک میزنه رامت اورجینال نیست اگر هم تیک نمیزنه رامت اورجیناله .
اگه پشت گوشیت خورده NFC کیفیت گوشیت ++A هستش اگه نخورده که هیچی گوشیت اصل نیست و اکثرا فول کپی هستن

Smart phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستان سولات نرم افزاری و سخت افزاری درباره ی Inew داشتید من هستم در خدمتتون

Smart phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
ببین ب
پشت گوشیم پاینش با رنگ قرمز نوشته NFC و توی بازی گانگستر ریو یه کم لگ داره فقط اولش آسفالت ۸ رو روی high تجرا کرد
بازی اسفالت و گانگستر بازی های سنگین هستن . برای اجرای روان و بدون لگ یه سری باید ترفند بزنی اگه پشت گوشی خورده NFC گوشیت اصله اگر هم رام گوشیت اورجینال نباشه ایراد نداره من لینک اورجینال بهت میدم دانلود کن و رامش رو عوض کن .

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
ببین ب

بازی اسفالت و گانگستر بازی های سنگین هستن . برای اجرای روان و بدون لگ یه سری باید ترفند بزنی اگه پشت گوشی خورده NFC گوشیت اصله اگر هم رام گوشیت اورجینال نباشه ایراد نداره من لینک اورجینال بهت میدم دانلود کن و رامش رو عوض کن .
داداش چرا شایعه درست میکنی یکی از دوستان از شرکت اینیو در مورد نوشته nfc پرسیده بود گفته بودن سری اول ساختشون این برچسب پشتش داشته و تو ساخت سری های بعد نداشته

Smart phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
داداش چرا شایعه درست میکنی یکی از دوستان از شرکت اینیو در مورد نوشته nfc پرسیده بود گفته بودن سری اول ساختشون این برچسب پشتش داشته و تو ساخت سری های بعد نداشته
داداش گلم این چیزی که میگی کاملا اشتباهه سری اول سری دوم نداره که .
اگه سری اول سری دوم داره تو تولیدشون فقط nfc پاک شده باید از نظر سخت افزاری هم تغییر کنه

aghahe

Registered User
لایک‌ها
5
تایید میشه
سری اول تولیدشون این برچسب قرمز رنگ ان اف سی رو داشته سری های جدید نداره

aghahe

Registered User
لایک‌ها
5
داداش گلم این چیزی که میگی کاملا اشتباهه سری اول سری دوم نداره که .
اگه سری اول سری دوم داره تو تولیدشون فقط nfc پاک شده باید از نظر سخت افزاری هم تغییر کنه
دوست عزیز تو سری های بعد این گوشی فقط برچسبش حذف شده خوده سیستم ان اف سی که حذف نشده :دی
مثل این میمونه آرم پشت ماشین پژو رو بکنید آیا تو موتور ماشین تغییری ایجاد میشه ؟ :دی

بالا