• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
سلام دوست عزیز چه طگر میتونم کمکتون کنم رعنی از کجاس عکس بگیرم
گوشیتو از کجا گرفتی ؟
اگه از همینجا گرفتی اصله.
فکر نمیکنم کسی گوشی غیر اصل بیاره اینجا.
اگرم بازی آسفالت 8 روون اجرا میکنه بازم میشه گفت اصله.

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
گوشی رو از سایت تبلت باز خریدم
گوشیتو از کجا گرفتی ؟
اگه از همینجا گرفتی اصله.
فکر نمیکنم کسی گوشی غیر اصل بیاره اینجا.
اگرم بازی آسفالت 8 روون اجرا میکنه بازم میشه گفت اصله.

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
میشه گفت یه باطری جانبی که که همراهتونه معمولا از ۲۵۰۰ تا ۱۲۰۰۰ میلی امپرش به راحتی گیر میاد. البته این اعداد اسمی هست و معمولا ۷۰ درصد ان بازدهی دارند.
تو همین سایت و دیجیکالا... میفرشند. مثلا یه ۵۵۰۰ میلی امپر بسته به مارک و.. حدود ۷۵ تومن قیمتشه.

sent from Lenovo A850
نمیشه که گوشی و از یک طرف شارژ کنی و از یک طرف استفاده کنی.اخه گوشی در حین شارژ اگه ازش کار بکشی پدر باتریش در میاد

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106
سلام
دوست عزیز میشه رام رسمی وآخرین ورژن را لینک دانلودش را بدهید وطریقه فلش کردن را توضیح دهید که اشتباه نشه.
موضوع بدی من از کجا میتونم بفهمم که این برنامه گوشی را روت کرده؟؟؟
سلام
دوستان من برنامه root master که آیکونش بشکل لنگر کشتی هستش را نصب کردم الان میخوام پاکش کنم نمیشه حتی گوشی را ریست فکتوری هم کردم نشد باید چیکار کنم؟ میخوام گوشیم بحالت فابریک خودش برگرده

بنده چند بار به سوال شما پاسخ دادم درپیام خصوصی وگفتم از روت استفاده نکن پشیمان میشوی الان هم با این برنامه های چرت وپرت به راحتی نمی توانی گوشی را به حالت اولیه تبدیل کنی.

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
بنده چند بار به سوال شما پاسخ دادم درپیام خصوصی وگفتم از روت استفاده نکن پشیمان میشوی الان هم با این برنامه های چرت وپرت به راحتی نمی توانی گوشی را به حالت اولیه تبدیل کنی.
این چیزا نیست خیلیا روت کردن و مشکلی ندارن.
ایشونم اطلاعی نداشتند که روت کردند و الان به مشکل برخوردند.
شما برای من 10 تا گوشی روت شده بیار همشونو توی 10 دقیقه آنروت و فلش میکنم انگار گوشیو دیروز گرفتی.
همونطور که در پست های قبل گفتم و دوستان گفتن روت برای دوستانی که اطلاعی ندارن توصیه نمیشه.
بیشتر کسایی که این گوشیو دارن تو این تایپیک روت کردن هیچکسم مشکلی نداره.من که کلی راضیم چون خیلی راممو بهینه کرده و چیزای دیگه
یه سرم به تایپیک گوشی های دیگه بزنی میبینی خیلیا روت کردن و راضین.

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
نمیشه که گوشی و از یک طرف شارژ کنی و از یک طرف استفاده کنی.اخه گوشی در حین شارژ اگه ازش کار بکشی پدر باتریش در میاد
من که نگفتم ۲۴ ساعته باید بهش وصل باشه. مثلا شارژش‌رسید به ۱۵ یک ساعت بزن به پاور بانک. در اصل شارژر همراه شما درهر مکانیه که برق و سیستم نیست

sent from Lenovo A850

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
من که نگفتم ۲۴ ساعته باید بهش وصل باشه. مثلا شارژش‌رسید به ۱۵ یک ساعت بزن به پاور بانک. در اصل شارژر همراه شما درهر مکانیه که برق و سیستم نیست

sent from Lenovo A850
اقا سید شما که لنوو دارید .یکم از گوشی خودتون تعریف کنید.لنوو چطوره؟

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
لنوو وفقط لنوو واقعا ازش راضی هستم. هیچگاه ای نیو راباهاش مقایسه نکن

sent from Lenovo A850

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106
سلام
دوستان من برنامه root master که آیکونش بشکل لنگر کشتی هستش را نصب کردم الان میخوام پاکش کنم نمیشه حتی گوشی را ریست فکتوری هم کردم نشد باید چیکار کنم؟ میخوام گوشیم بحالت فابریک خودش برگرده

برنامه clean master را نصب کن به راحتی پاک میشه در ضمن حرف هرناشناس که عمدا به افراد ساده لوح پیشنهاد برنامه های مخرب را می دهند را باور نکن و هیچ وفت گوشی را روت نکن چونکه گوشی را تبدیل به یک پاره آجر میکنه.

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
برنامه clean master را نصب کن به راحتی پاک میشه در ضمن حرف هرناشناس که عمدا به افراد ساده لوح پیشنهاد برنامه های مخرب را می دهند را باور نکن و هیچ وفت گوشی را روت نکن چونکه گوشی را تبدیل به یک پاره آجر میکنه.
من الان چندین سال هست که گوشی اندرویدی دارم و به محض اینکه گوشیم رو عوض میکنم سرعا روتش میکنم و تا هالا تو این چند سال برام مشکلی پیش نیومده و اتقاقا خیلی از روت بودن موبایلم استفاده کردم

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان این ورژن جدید رام miui هست که اومده
http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-inew-v3e/
تو توضیحات گفته شده که درصد باتری الان به طور صحیح زده میشه و ال ای دی به دو رنگ هست و جی پی اس هم بدون مشکل کار میکنه ولی دوربین یه کم مشکل داره

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
من الان چندین سال هست که گوشی اندرویدی دارم و به محض اینکه گوشیم رو عوض میکنم سرعا روتش میکنم و تا هالا تو این چند سال برام مشکلی پیش نیومده و اتقاقا خیلی از روت بودن موبایلم استفاده کردم
دقیقا مثل من دیگه بعد این همه تبلت و موبایل اندرویدی که داشتم و همشونو روت کردم بدون مشکل.
پیشنهاد میدم دوستان به حرف بعضی از روانپریشا گوش ندید که روت فلان روت اینجوره روت اونجوره این چیزیه که شرکتا میگن.
مثلا با روت میشه از حداکثر توان سی پیو و رم استفاده کرد.
من گوشی روت نمیکردم 1 سالم نمیموند تو دستم اما گوشی که روت میکنم تا 2 سال ازش به راحتی استفاده میکنم.
اول یه سر به انجمن های تخصصی موبایل بزنید و سوال کنید.حرف هر کسیو که کلا اندروید نمیدونه چیه و تا حالا روت تجربه نکردن گوش ندید.

mansour***

Registered User
لایک‌ها
31
ممنون درست شد:D

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
دوست عزیز لطفا اطلاعات غلط ندین،همچنین به افراد حرفه ایی و فعال این تاپیک توهین نکنید- بارها گفتم و باز هم میگم،با رووت کردن گوشی لذت کار با آندروید را احساس خواهید کرد شما میتوانید به فایل های سیستمی دست پیدا کنید ، همچنین نرم افزارهایی هستند که فقط با گوشی های رووت شده کار میکنند.
*نکته: root فقط برای افراد حرفه ایی توصیه میشه چرا که با حذف یک فایل سیستمی ممکن است دچار مشکل شود، ولی برای پیشگیری از این مشکل در محیط ریکاوری از گوشیتان بکاپ بگیرید.
* من به شخصه از موبایل های root شده استفاده میکنم،توصیه میکنم یک بار امتحان کنید( به دنیای حرفه ایی ها خوش آمدید)
موفق باشید

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106
دوست عزیز لطفا اطلاعات غلط ندین،همچنین به افراد حرفه ایی و فعال این تاپیک توهین نکنید- بارها گفتم و باز هم میگم،با رووت کردن گوشی لذت کار با آندروید را احساس خواهید کرد شما میتوانید به فایل های سیستمی دست پیدا کنید ، همچنین نرم افزارهایی هستند که فقط با گوشی های رووت شده کار میکنند.
*نکته: root فقط برای افراد حرفه ایی توصیه میشه چرا که با حذف یک فایل سیستمی ممکن است دچار مشکل شود، ولی برای پیشگیری از این مشکل در محیط ریکاوری از گوشیتان بکاپ بگیرید.
* من به شخصه از موبایل های root شده استفاده میکنم،توصیه میکنم یک بار امتحان کنید( به دنیای حرفه ایی ها خوش آمدید)
موفق باشید
شما دارید اطلاعات غلط می دهید من اطلاعات غلط می دهم؟ از پست های اول وآخرین شما را هرکی بخونه پی به ضد ونقیص بودن آن می برد هرکس برخلاف شما نظر بدهد توهین است؟
روت یعنی شکستن حریم یعنی استفاده غیر قانونی این طور برنامه ها توسط هکر ها ساخته ونوشته میشه ولابلا وحفرهای آن پراز ابزارهای جاسوسی وجود دارد تا به حال متوجه شدید چرا آنتی ویروس عکس العمل به آن نشان می دهد؟
بعضی ها با چندتا تقلید از چند تا نرم افزار احساس استادی میکنند واقعا متاسفم که بعضی ها از روی بیکاری دیگران را به آسیب زدن گوشیشان ترغیب میکنند بیشتر مراجعه کنندگان به تعمیرکاران همین افراد ساده لوح هستند که بخاطر چند دلار بازی گوشی را تبدیل به پاره آجرمیکنند.

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
اقا هرکی دلش میخواهد روت کنه هرکی دلش نمخواهد به جهنم. چرا بهم توهین میکنیدزشته به خدا. با یه سرچ ساده تو گوگل مزایا و معایبش نشون داده میشه....صلوات بفرستین

sent from Lenovo A850

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
برای آخرین بار میگم سری به انجمن های تخصصی موبایل بزنید و در مورد روت سوال کنید
این بحث ضرر زدن به گوشی توسط روت شرکتهای بزرگ موبایل سازی راه انداختن تا کسی نتونه از حداکثر توانایی گوشی استفاده کنه تا بتونن هر سال 1 چیز جدید بدن به بازار تا کاربرو مجبور کنن که اون گوشیو بخره

پیشنهاد میدم به انجمن جهانیه برنامه نویسان xda سری بزنید :) و این حرفیو که زدید اونجا بگید و ببینید چه جوابی بهتون میدن :)
بعضی از نرم افزارها که توسط افراد مخرب نوشته میشه که ربطی به روت نداره برای سیستم عامل های دیگرم مینویسن !
مثلا کسی ایفون جیلبرینگ کنه و بعد از یه جای غیر قانونی (غیر از اپ استور اپل) برنامه دانلود کنه گوشیش مورد حمله قرار بگیره تقصیر جیلبرینگه !!!! البته چندتا برنامه ی مخربم بر روی اپ استور بوده و بعد 6 ماه اپل فهمید.
لطفا بیشتر تحقیق کنید تا بیشتر در مورد روت یاد بگیرید.
در پست های قبلم گفتم دلیل نمیشه آنتی ویروس به هرچی گیر داد اون چیز ویروسی باشه.بستگی به کدها داره بعضی از کدها ویروس شناخته میشن اما ویروس نیستن اینو خود سازنده های آنتی ویروسم اعتراف کردن.
کسی اینجا احساس استادی نکرده و کسیم بیکار نیست ما اینجا میایم دوستان راهنمایی میکنیم نه مثل بعضیا به گمراهی بکشونیم.
وقتی 3-4 سال پیش این همه برنامه راحت برای روت نبود و گوشیا هم به این راحتی روت نمیشدن تو 10 مین و ما داشتیم قفل بوتلودر میشکوندیم ولی هیچوقت احساس استادی کردیم
این همه توهینم لازم نیست

بالا