برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
آقا توی این بخش پیگیری سفارش ADSL سایت آسیا تک که من شمارم رو میزنم ببینم سفارشم به کجا رسیده میزنه: در خواست شما در مرحله انتظار می باشد مرحله بعد فعال، این یعنی چقدر دیگه مونده سرویس من راه بیفته الان یک هفته هست سفارش دادم.

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
مودمتو روشن کن ببین چراغش ثابت میشه یا نه اگر ثابته زنگ بزن یوزر پسورد بگیر کانکت شو البته میبایست قبلش مودمو ست کنی توضیحاتشو دادیم تو تاپیکhttp://www.forum.persiantools.com/t19292-page468.html

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
نه هنوزمودم چشمک میزنه :(

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
من از سرویس اسیا تک ناراضی هستم البته بگم من از اردیبهشت پارسال فکر کنم از این شرکت adslگرفتم تا حالا هم با هم کنار اومدیم من بیشتر game بازی میکنم بسیار ناراضی هستم داتک برای بازی بهتره راستی اینجا کسی گفت مودم ASUS 604g رو خریده چند خریده از کجا و با کی تو پشتیبانی صحبت کرده بود که براش درستش کردن الان از مودمت راضی هستی راستی یه دوستی گفت مرکز توحید هستش من هم توحیدم فکر کنم جزو 3 نفر اولی که تو توحید از این شرکت گرفتن باشم اگر سوالی دارین بپرسین من تا سه شنبه نیستم

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
نه هنوزمودم چشمک میزنه :(

مودمت چیه چند تا چراغ داره ؟ این ادرسو تو مرورگر IE بزن ببین از صفحه ایی که میاد مقدار up stream down stream و نشون میده یا نه اگر نشون میده خطت رانژه است فقط باید تنظیم کنی و یوزر پسورد وارد کنی

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
مودمم Corecess 3115 هستش همون مودم LAN که خود آسیا تک میده 6 تا چراغ داره پاور، لینک، نت، اکت، لن، دیتا روشنکه میکنی لینک چشمک میزنه ولی ثابت نمیشه :(

کدوم آدرس رو توی IE بزنم؟

HamidRezaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اگه اشتباه نكنم آدرسش 10.0.0.2 هست

و ممنون از توضيحات ديگر دوستان :)

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
همین الان به شیوه کاملا داوینچی کدی متوجه شدم سیم کشی به اسپلیتر باید اشتباه باشه سیم ها رو که جا به جا کردم چراغ لینک ثابت شدش، حالا این مودم رو من چه جوری باید کانفیگ کنم؟

HamidRezaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه ممكنه يكي از دوستان نحوه كانفيگ مودم كورسز براي آسياتك رو توضيح بده، ممنون ميشم

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
پس زنگ بزنید فردا صبح به آسیاتک خودشون راهنماییت میکنن مودم من ایسوس بود مودم های خودشون رو بهتره پشتیبانی بهتون بگه ..

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
مرسی خودمم همین قصد رو دارم، این پشتیبانی مثلا 24 ساعته الان زنگ زدم یک ساعت طول کشید جواب بدن بعدم گفتن فردا صبح زنگ بزنید راهنماییتون میکنن :)!!!

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
سلام. منم چند ماهی میشه که آسیاتک دارم و راضی هستم و چند تا نکته به ذهنم رسید:

1 - برای کسایی که از لپ تاپ استفاده می کنند توصیه میشه از مودم های USB استفاده کنند زیرا با نوسان برق و برق رفتن نه لپ تاپ خاموش میشه و نه مودم. چون آداپتور جدا نداره ... و داونلود همچنان ادامه پیدا می کنه.

2 - برای کسایی که یوزر معمولی هستند توصیه میشه مودم ASUS AM602 بخرن (از بیرون)

3 - برای کسایی که تو خونشون بیش از 2 تا کامپیوتر هست توصیه میشه مودم ASUS AM604 بخرن و اگه چند تا لپ تاپ هم دارن و می خوان هر جای خونه میرن با وایرلس هم بتونن وصل بشن توصیه میشه از ASUS AM604G استفاده کنند (این 2 تا مدل هم دیگه آسیاتک نمیاره و باید از بیرون بخرید)

4 - آسیاتک ماه اول رو 128 مجانی میده و مودم ودیعه ای USB به قیمت 40 تومان ودیعه و مودم LAN هم 50 تومان ودیعه. حتی برای ودیعه نیازی به پول نقد هم نیست چک هم می تونید بکشید و من خودم این کارو کردم یعنی 100% مجانی. منتها اونا خودشون این پیشنهادو نمی دن! شما باید حواستون باشه بگید من چک می دم!!! چک هم بی محل باشه مهم نیست چون نقدش نمی کنن ولی با مسئولیت خودتون:D

5 - 256 و 512 ظاهرا هنوز به کسایی که می خوان اولش بگیرن نمیدن ولی یه مدت بود تعرفشو از تو سایشون در آورده بودن ولی دوباره قیمتای خونگیشو گذاشتن به این شرح: 256 24 تومان و 512 40 تومان که 256 نسبت به 128 خیلی می ارزه فقط 4 تومان تفاوت داره. ولی مثل اینکه می گن اگه می خواید باید نامه تایید شده از دانشگاه بیارید که می خواید کار تحقیقاتی بکنید:blink:

6 - برای 256 به این فکر نکنید که یه شرکت الکی بزنید و به اسم اون برای خونتون 256 بگیرید چون اصلا نمی ارزه و با تعرفه شرکتی که 40 تومان در میاد حساب می کنن.

7 - اگه از اول به این نیت ماه اولو مجانی می گیرید که آخر ماه برید از شرکت دیگه ADSL بگیرید توصیه می کنم این کارو نکنید که به اعصاب خوردیش نمی ارزه. چون وقتی رفتید اونجا برای تسویه حساب باید توضیح بدی که چرا دیگه تمدید نمی کنی و اگه هم قانع شدن و قراردادو فسخ کردن کلی طول می کشه تا خطو از رانژه در بیارن.

8 - سرعت های ADSL چه برای آسیاتک و چه هر شرکت دیگه ای خیلی به مرکز تلفن مربوط میشه. پس اگه راجع به سرعت یا قطعی سوالی دارید بهتره نام مرکز تلفنتونو هم بگید تا بچه های اون منطقه جواب بدن.

9 - وقتی برای بار اول قرارداد ماه اول مجانی می بندید تاکید کنید که پیک که میاد در خونه تا چک ودیعه رو بگیره و قرارداد ببنده مودم هم با خودش بیاره تا دوباره نخوان پیک بفرستن چون ممکنه چند روز بعد از رانژه شدن هم مودمو در خونه نیارن و وقتتون تلف بشه.

10 - قراردادو بدون هزینه نصب ببندید و یه زنگ به پشتیبانی بزنید و قشنگ راهنماییتون می کنن که چه جوری مودمو تنظیم کنید. حتی برای مودم های LAN هم راهنمایی می کنن که چه جوری روتر مودم رو تنظیم کنید که بدون کانکشن ویندوز وصل بشه! توصیه می کنم برای این کار با آقای علی پور توی پشتیبانی صحبت کنید چون شناخت کاملی از مودم های Corcess داره.

دیگه همین 10 تا بسه:D باز هم اگه چیزی به ذهنم رسید می گم.

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
سلام. منم چند ماهی میشه که آسیاتک دارم و راضی هستم و چند تا نکته به ذهنم رسید:

1 - برای کسایی که از لپ تاپ استفاده می کنند توصیه میشه از مودم های USB استفاده کنند زیرا با نوسان برق و برق رفتن نه لپ تاپ خاموش میشه و نه مودم. چون آداپتور جدا نداره ... و داونلود همچنان ادامه پیدا می کنه.

2 - برای کسایی که یوزر معمولی هستند توصیه میشه مودم ASUS AM602 بخرن (از بیرون)

3 - برای کسایی که تو خونشون بیش از 2 تا کامپیوتر هست توصیه میشه مودم ASUS AM604 بخرن و اگه چند تا لپ تاپ هم دارن و می خوان هر جای خونه میرن با وایرلس هم بتونن وصل بشن توصیه میشه از ASUS AM604G استفاده کنند (این 2 تا مدل هم دیگه آسیاتک نمیاره و باید از بیرون بخرید)

4 - آسیاتک ماه اول رو 128 مجانی میده و مودم ودیعه ای USB به قیمت 40 تومان ودیعه و مودم LAN هم 50 تومان ودیعه. حتی برای ودیعه نیازی به پول نقد هم نیست چک هم می تونید بکشید و من خودم این کارو کردم یعنی 100% مجانی. منتها اونا خودشون این پیشنهادو نمی دن! شما باید حواستون باشه بگید من چک می دم!!! چک هم بی محل باشه مهم نیست چون نقدش نمی کنن ولی با مسئولیت خودتون:D

5 - 256 و 512 ظاهرا هنوز به کسایی که می خوان اولش بگیرن نمیدن ولی یه مدت بود تعرفشو از تو سایشون در آورده بودن ولی دوباره قیمتای خونگیشو گذاشتن به این شرح: 256 24 تومان و 512 40 تومان که 256 نسبت به 128 خیلی می ارزه فقط 4 تومان تفاوت داره. ولی مثل اینکه می گن اگه می خواید باید نامه تایید شده از دانشگاه بیارید که می خواید کار تحقیقاتی بکنید:blink:

6 - برای 256 به این فکر نکنید که یه شرکت الکی بزنید و به اسم اون برای خونتون 256 بگیرید چون اصلا نمی ارزه و با تعرفه شرکتی که 40 تومان در میاد حساب می کنن.

7 - اگه از اول به این نیت ماه اولو مجانی می گیرید که آخر ماه برید از شرکت دیگه ADSL بگیرید توصیه می کنم این کارو نکنید که به اعصاب خوردیش نمی ارزه. چون وقتی رفتید اونجا برای تسویه حساب باید توضیح بدی که چرا دیگه تمدید نمی کنی و اگه هم قانع شدن و قراردادو فسخ کردن کلی طول می کشه تا خطو از رانژه در بیارن.

8 - سرعت های ADSL چه برای آسیاتک و چه هر شرکت دیگه ای خیلی به مرکز تلفن مربوط میشه. پس اگه راجع به سرعت یا قطعی سوالی دارید بهتره نام مرکز تلفنتونو هم بگید تا بچه های اون منطقه جواب بدن.

9 - وقتی برای بار اول قرارداد ماه اول مجانی می بندید تاکید کنید که پیک که میاد در خونه تا چک ودیعه رو بگیره و قرارداد ببنده مودم هم با خودش بیاره تا دوباره نخوان پیک بفرستن چون ممکنه چند روز بعد از رانژه شدن هم مودمو در خونه نیارن و وقتتون تلف بشه.

10 - قراردادو بدون هزینه نصب ببندید و یه زنگ به پشتیبانی بزنید و قشنگ راهنماییتون می کنن که چه جوری مودمو تنظیم کنید. حتی برای مودم های LAN هم راهنمایی می کنن که چه جوری روتر مودم رو تنظیم کنید که بدون کانکشن ویندوز وصل بشه! توصیه می کنم برای این کار با آقای علی پور توی پشتیبانی صحبت کنید چون شناخت کاملی از مودم های Corcess داره.

دیگه همین 10 تا بسه:D باز هم اگه چیزی به ذهنم رسید می گم.

این نکاتی که گفتین بسیار مفید بودن فقط کاش زودتر میگفتین که من جای 50 تومن پول نقد ودیعه مودم چک میدادم:D

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
آقا من امروز صبح زنگ زدم پشتیبانی اطلاعات رو گرفتم خودشون هم همه چی رو واسه کانفیگ مودم گفتن :) با اسپید تست هم تست گرفتم ببینید اوضاعم چطوره؟

engineer

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من امروز صبح زنگ زدم پشتیبانی اطلاعات رو گرفتم خودشون هم همه چی رو واسه کانفیگ مودم گفتن :) با اسپید تست هم تست گرفتم ببینید اوضاعم چطوره؟

شما دوست عزیز که تا به حال اشتراک از این شرکت گرفتید میشه بفرمایید در دانلود از تورنت مشکلی ندارید ؟؟

کلا راضی هستید از سرویس یا نه ؟

منم میخوام از این آسیاتک سرویس بگیرم منطقه الغدیر مثل این که میگن اینجا خیلی خلوت هست و کیفیت سرویشون خوبه حالا تا ببینم چی پیش میاد :happy:

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
والا من سرويسم همين امروز وصل شده يه مقداري نوسان سرعت دارم، يه فايل حجيم رو گذاشتم واسه دانلود وقتي داشتم ميرفتم بيرون سرعت دانلود هم بين 13 تا 12 در نوسان بودش الان كه اومدم ديدم سرعت دانلودم رسيده به 7 با اسپيد تست تست كردم دانلود رو 79 كيلو بر ثانيه ميزد، آپلودم رو 131، كسي قبلا همچين تجربه يي داشته؟ ميدونه ممكنه از چي باشه؟ در ضمن من مركز مخابرات شهيد سعادتمندم ، ستارخان، خطم فقط يه دونه از اين تلفنا ي قديمي كه شماره گير داشت روشه مودمم هم Corecess از نوع LAN هست كه خود آسيا تك ميده وكابل اين خط رو هم از در خونه مستقيم آوردم واسه مودم.

armandesign

Registered User
لایک‌ها
6
- اقا کسی با Fiberhome به آسیا تک وصل شده ؟ من از سپنتا دارم مودم رو . می خواستم بدونم کسی تنظیماتشو میدونه ؟
- بعد از رانژه شدن خودشون زنگ میزنن اطلاعات کانکشن ( user pass , ...) رو میدن یا خودمون باید زنگ بزنیم ؟
- بعد از بستن قرارداد معمولآ چند روز وقت میبره تا لینک آپ بشه ؟ ( واسه من تا الان شده سه روز و خبری نیست ! )

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
والا من سرويسم همين امروز وصل شده يه مقداري نوسان سرعت دارم، يه فايل حجيم رو گذاشتم واسه دانلود وقتي داشتم ميرفتم بيرون سرعت دانلود هم بين 13 تا 12 در نوسان بودش الان كه اومدم ديدم سرعت دانلودم رسيده به 7 با اسپيد تست تست كردم دانلود رو 79 كيلو بر ثانيه ميزد، آپلودم رو 131، كسي قبلا همچين تجربه يي داشته؟ ميدونه ممكنه از چي باشه؟ در ضمن من مركز مخابرات شهيد سعادتمندم ، ستارخان، خطم فقط يه دونه از اين تلفنا ي قديمي كه شماره گير داشت روشه مودمم هم Corecess از نوع LAN هست كه خود آسيا تك ميده وكابل اين خط رو هم از در خونه مستقيم آوردم واسه مودم.
spiliter دارید حتما باید داشته باشید ها سه تا جای سوکت داره یکسش خط اصلی و وصل میکنی یکی مودم ویکس هم سوکت تلفن میزنی بهش
- اقا کسی با Fiberhome به آسیا تک وصل شده ؟ من از سپنتا دارم مودم رو . می خواستم بدونم کسی تنظیماتشو میدونه ؟
- بعد از رانژه شدن خودشون زنگ میزنن اطلاعات کانکشن ( user pass , ...) رو میدن یا خودمون باید زنگ بزنیم ؟
- بعد از بستن قرارداد معمولآ چند روز وقت میبره تا لینک آپ بشه ؟ ( واسه من تا الان شده سه روز و خبری نیست ! )

تنظیمات خاصی نداره PPPoE و NAt رو باید فعال کنید با همون تنظیم سپنتا برید فقط NAt و احتمالا فعال نکردن اونو فعال کنید حله بعد هر وقت چراق مودم ثابت شد بزنید به مسئول فروشی که شما باهاش قرارداد بستید وصل میکنه بهتون یوزر پسورد میدن سوالی هم در مورد تنظیماتش داشتید همونجا بپرسید میگن بهتون

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
spiliter دارید حتما باید داشته باشید ها سه تا جای سوکت داره یکسش خط اصلی و وصل میکنی یکی مودم ویکس هم سوکت تلفن میزنی بهش

یه اسپلیتر خود شرکت روی مودم واسم فرستاده بودش منم همون رو نصب کردم امکانش هست مشکل از اون باشه؟

بالا