برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اسمي بله ولي واقها اين 8 رو ميده يا نه .. بعضا ممکنه 8 اسمی باشه ولی پارس آنلاین حدود 5 تا 7 بود و باید خیلی زور میزد که بالا بمونه. میخواستم بپرسم کسی 64 رو خودش تست کرده یا خیر؟

wazet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اسمي بله ولي واقها اين 8 رو ميده يا نه .. بعضا ممکنه 8 اسمی باشه ولی پارس آنلاین حدود 5 تا 7 بود و باید خیلی زور میزد که بالا بمونه. میخواستم بپرسم کسی 64 رو خودش تست کرده یا خیر؟

دوست گرامی این از نظر محاسباتی بود که یک قانون هستش در تبادل دیتا . ایا می گیرید یا نمی گیرید این بستگی به قرار داد شما داره با شرکت مربوطه که چه پهنایی به شما میده فرضا ما پهنای باند اشتراکی داریم 40 تا 200 داریم میدیم یعنی در یک گروه 200 پهنا از 40 شروع میشه تا 200 در این حالت پهنای 40 ما گارانتی شده یعنی در هر حالتی پهنای 40 یا همون 5kb رو باید گرفت اگر نگرفت شرکت داره حرام خواری می کنه و بایستی جوابگو باشه و تا 200 جا داره یعنی اگر دیگران نبودن و شما تنها بودی باید 200 رو بگیری یعنی 25kb . حالا شما برو از اون شرکتت بپرس ماکسیمم مینیمم چقدره

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
بله دوست من اینها که میگین درسته ولی چند درصد از این شرکت هارو دیدین که وجدانشون قلمبه بشه و بیان خسارت بدن؟ فکر نمیکنم 5% از اون چیزی که خسارت وارد میکنن رو هم جبران کنن. این قضیه خسارت فعلا برای ایران نیست هر چند که اگر مشکلی ایجاد کنن نباید به راحتی از کنارش گذشت و باید حسابی آویزونشون شد تا حالشون گرفته بشه.

bad_sectore

Registered User
لایک‌ها
2
مثل اينكه خط ما بالاخره بعد از 1ماه رانژه شد...! حالا چراغ ADSL مودمم اصلا نه چشمك ميزنه نه روشن ميشه! به مخابرات هم زنگ زدم 3-4 تا سوال پرسيد ديد مشكلي نداره گفت بايد بيايم چك كنيم...!
از برو بچ كسي ميدونه اين تنظيماتو چطوري بايد انجام بدم ؟ (عكس زير)

http://i19.tinypic.com/63h7fxg.jpg

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
کسی اینجا با ای میول یا تورنت کار می کنه؟ من با خط 64 قبلا سرعتم تو ای میول حدود 5-6 بود ولی الان سرعتم زیر 1 رفته:eek: اینجوری که به نظر میاد بد جوری خراب کردن. البته پهنای باندمو توی سایت speedtest می زنه 55 تا 60 ولی اوضاع p2p قمر در عقربه! کسی دیگه این مشکلو نداره؟ مرکز مخابرات: صالح طبری

من خودم یه وقتی کلی از آسیاتک طرفداری می کردم ولی حالا می گم: ASIATECH SUCKS

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
آره حسابی گند زدن تورنت رو اصلا مرخص کردن رفته پی کارش! من میگم با تلفن هجوم ببریم به پشتیبانی.

BlackPrince

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اینم از شانس ما
من تعریف های شما را خوندم
سپنتا داشتم کنسل کردم با اسیاتک قرارداد بستم!!
بعد از تحویل مدارک حدود چند روز طول می کشه که خط ژانره شه ؟

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
اینم از شانس ما
من تعریف های شما را خوندم
سپنتا داشتم کنسل کردم با اسیاتک قرارداد بستم!!
بعد از تحویل مدارک حدود چند روز طول می کشه که خط ژانره شه ؟

اتفاقی نیافتاده که آقا میگی اینم از شانس همه شرکتهایی که محدودیت دانلود ندارن الان تورنت رو محدود کردن! الباقی موارد هنوز خوبه من خودم ده روزه از این شرکت سرویس گرفتم نزدیک به 4.5 گیگ دانلود کردم قطعی هم اصلا نداشتم (بزنم به تخته) :happy: نسبتا هم راضیم فقط این نوسانش موقع دانلود من و اذیت می کنه بین 11 تا 18 نوسان داره البته معمولا 14 دانلود میکنه.

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
من قبلا تجربشو داشتم توی 5 روز انقدر زنگ زدم به پشتیبانی که تا حالا دیگه قلاف کرده بودن و سرعت خراب نشده بود ولی باز گند زدن به این p2p. این پشتیبانی آسیاتک هم هیچی نوفهمه یا خودشو می زنه به نفهمی هرچی می گی مثلا به خیالشون ما هم نمی فهمیم...هی می زنن تو کامپیوتر میگن مشکلی نیست. یا می گن خططون نویز داره. خدا آدمو گیر پشتیبانی آسیاتک و آدمای زبون نفهم نندازه. به هر حال من تا اینترتم درست نشه تصمیم دارم روزی چند بار بزنم پشتیبانی. این که نشد بیان توی تلویزیون تبلیغ کنن اونوقت برای پول تبلیغشون از اینترنت ما مایه بذارن:grrr:

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تورنت قبلا هم محدوديت داشت، الان ديگه محدوديتش جدا افتضاح شده. البته در نظر بگيرید که علاوه بر محدود کردن، تعداد زيادی هم کاربر جدید گرفتند که باعث شده پهنای باند تو خیلی از مراکز کم بیارن.

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
تورنت که کلا تعطیل شده. اصلا نه به یه seed وصل میشه و نه به peer. خیلی خرابش کردن. از عمد هم هست می خوان ببینن اگه کسی اعتراضی نمی کنه همینجوری ادامه بدن.

armandesign

Registered User
لایک‌ها
6
مثل اينكه خط ما بالاخره بعد از 1ماه رانژه شد...! حالا چراغ ADSL مودمم اصلا نه چشمك ميزنه نه روشن ميشه! به مخابرات هم زنگ زدم 3-4 تا سوال پرسيد ديد مشكلي نداره گفت بايد بيايم چك كنيم...!
از برو بچ كسي ميدونه اين تنظيماتو چطوري بايد انجام بدم ؟ (عكس زير)

http://i19.tinypic.com/63h7fxg.jpg

آقا جدآ یک ماه طول کشید ؟ :eek: من هم یک هفته است که منتظرم و بعد از 4 روز همچنان در مرحله انتظار !!!
یعنی ممکنه یک ماه بکشه ؟
لازم نیست من زنگ بزنم پشتیبانی ؟ روزی که رانژه بشه خودشون زنگ می زنن ؟

bad_sectore

Registered User
لایک‌ها
2
آقا جدآ یک ماه طول کشید ؟ :eek: من هم یک هفته است که منتظرم و بعد از 4 روز همچنان در مرحله انتظار !!!
یعنی ممکنه یک ماه بکشه ؟
لازم نیست من زنگ بزنم پشتیبانی ؟ روزی که رانژه بشه خودشون زنگ می زنن ؟

آره دقيقا 1ماه طول كشيده هنوزم وصل نشده(فكر كنم من تو دنيا ركورد دار شدم در زمينه طول كشيدن رانژه كردن):lol:! :D البته به دو دليل: 1- تنبلي كاركنان شركت آسياتك. 2- صبور بودن من :happy:

حالا دوباره زنگ زدم آسياتك بهشون ميگم من زنگ زدم مخابرات گفتن خط شما رانژه شده! بعد يارو از آسياتك ميگه من تو سايت خودمون چك ميكنم نوشته در مرحله عدم رانژه! مخابرات دروغ ميگه! :p در نتيجه شركت آسياتك و مخابرات باهم هماهنگ نيستن و آسياتكيها يكم بيشتر از خيلي تنبلن...! حالا خدا كنه سرويسشون مثل خودشون نباشه...!

در كل وقتي سرويستو سفارش دادي هر روز چشمت به چراغ ADSL مودمت نباشه! هر 1ماه يك بار يه نيگا بهش بنداز :D

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
اینطوریام نیست البته اگر یکم وارد باشید میتونید خودتون بفهمید رانژه شدید یا نه برا من چهار روز کاری طول کشید تا کانکت شدم اگر مودم رو در حالت ئیفالت روشن گذاشتید .و دید چراغش ثابت میشه خطتتون رانژه ست کافیه بزنید بخش فروش و یوزر پسورد بگیرید البته یسری تنظیمات هم مودم میخواد که اگر بلد نیستید باید از طرف شرکت بیان براتون نصب کنن

armandesign

Registered User
لایک‌ها
6
در كل وقتي سرويستو سفارش دادي هر روز چشمت به چراغ ADSL مودمت نباشه! هر 1ماه يك بار يه نيگا بهش بنداز

:lol: دقیقآ همین وضعیت رو دارم ..!!!

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
p2p چیه ؟ :blink:
من pcm دارم ، یعنی برای گرفتن ای دی اس ال باید مخابرات رو راضی کنم که پی سی ام رو برداره ، ولی به این راحتی ها که راضی نمیشه . . . کسی چیزی نمیدونه . . . ؟

armandesign

Registered User
لایک‌ها
6
در نتيجه شركت آسياتك و مخابرات باهم هماهنگ نيستن و آسياتكيها يكم بيشتر از خيلي تنبلن...! حالا خدا كنه سرويسشون مثل خودشون نباشه...!

امروز زنگ زدم آسیاتک از مسوول پشتیبانی رسیدم به مسوول فروش ( خ احدی ) گفتم قضیه از چه قراره گفت
هیچ راهی نداری جز اینکه منتظر باشی تا مخابرات فکس بزنه جواب بده گفتم کی ؟ گفت طولی نمی کشه
حتی بعضی مواقع ما زنگ میزنیم مخابرات وضعیت رو می پرسیم (ته معرفت بازی) گفتم خب کی از وضعیت مطلع
می شین ؟ گفت منتظر باشین خودمون زنگ می زنیم ...!!!:blink:

این کاملآ بوی پیچوندن میده و من فکر نمی کنم آسیاتک حرکتی بکنه من که طاقت یک ماه رو ندارم به دو هفته بکشه
زنگ می زنم میگم بی خیال , آخرش اینه که می رم از داتک می گیرم ...

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
من امروز زدم پشتیبانی آسیاتک سر قضیه eMule گفتم سرعتش خیلی کمه. اولش گفتن نیم ساعت دیگه بزن پورتتو چک می کنیم. بعد که زنگ زدم گفتن نمی دونم چیچیت کم بوده از 15 کردیمش 22. نمی دونم این عدد مسخره کارش چیه. بعد باز هم سرعت درست نشد و دوباره زدم اینبار می گن شرکت ما چند وقته کمبود پهنای باند پیدا کرده و قراره پهنای باندو زیاد کنن تا ببینیم سیاست های شرکت چی میشه و رسما و مودبانه گفتن فعلا همینیه که هست. بابا شما ها هم کلید کنید بلکه کوتاه بیان. برای من تورنت و ای میول از نون شب هم واجب تره! اونوقت اینا اومدن می گن پهنای باند کم آوردیم. آخه اگه پهنای باند ندارید چرا انقدر اینترنت می فروشید به مردم بیچاره. بعدش هم گفتن توی همه مراکز مخابراتیمون این مشکل داونلود با برنامه های p2p هست. آیا بقیه هم همین مشکلو دارن؟

ای تو روحشون با این سیاستاشون:D

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
برای من تورنت و ای میول از نون شب هم واجب تره! اونوقت اینا اومدن می گن پهنای باند کم آوردیم. آخه اگه پهنای باند ندارید چرا انقدر اینترنت می فروشید به مردم بیچاره. بعدش هم گفتن توی همه مراکز مخابراتیمون این مشکل داونلود با برنامه های p2p هست. آیا بقیه هم همین مشکلو دارن؟

معلوم ميشه اسياتک هم تنه اش خورده به تنه ى‌داتک! آخه من داتک دارم و الان دقيقا يک ماهه (شايدم بيشتر) که از ساعت 8 صبح تا 6 شب تورنت تعطيل است، چون سرعت دانلود به قدرى مياد پايين که فرقى با صفر نداره، بهانه شون هم اينه که تو ساعات ادارى، مصرف بالاست، براى‌همين محدود ميکنيم پورت ها رو!!! دانلود از تورنت با حرص خوردن ها و اعصاب خوردى‌هاى فراوان همراه است (اينم شاهدش با عکس و تفصيلات!)
392035.gif

البته جديدا که يکى ديگه از يوزرها ميگفت انگار شبش رو هم محدود کرده داتک #_#

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
معلوم ميشه اسياتک هم تنه اش خورده به تنه ى‌داتک! آخه من داتک دارم و الان دقيقا يک ماهه (شايدم بيشتر) که از ساعت 8 صبح تا 6 شب تورنت تعطيل است، چون سرعت دانلود به قدرى مياد پايين که فرقى با صفر نداره، بهانه شون هم اينه که تو ساعات ادارى، مصرف بالاست، براى‌همين محدود ميکنيم پورت ها رو!!! دانلود از تورنت با حرص خوردن ها و اعصاب خوردى‌هاى فراوان همراه است (اينم شاهدش با عکس و تفصيلات!)
392035.gif

البته جديدا که يکى ديگه از يوزرها ميگفت انگار شبش رو هم محدود کرده داتک #_#

بابا خوش بحالت 12 ساعت حداقل درست دانلود میکنی آسیا تک واسه من 24 ساعته P2P اش کله پا الباقی هم همینید؟

بالا