برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
آقا این آسیاتک الان دو روزه سرعتش واسه اشتراک 128 ما موقع تست گرفتن اینجوری شده! حیف که تورنت کماکان بسته است!

وقتی از *** استفاده کنی کل 146 پهنای باند داونلودتو می تونی تورنت بگیری اگه می خوای بخری برو تو بازارچه می فروشن.

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
من میخوام ازشون اینترنت با سرعت 256 بخرم ،، دانشجو هستم ، رفتم به واحد پژوهش دانشگاه گفتم نامه میخوام ، گفتند که به ما چیزی ابلاغ نکردن ، چی کار کنم که بتونم 256 ازشون بگیرم ؟

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
من فکر میکنم با تورنت مشکل خاصی ندارم البته باAzureus کار میکنم شما که میگید با تورنت مشکل دارید یه فایل تورنت امتحانی به من بدید ببینم چجوریاست

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
من میخوام ازشون اینترنت با سرعت 256 بخرم ،، دانشجو هستم ، رفتم به واحد پژوهش دانشگاه گفتم نامه میخوام ، گفتند که به ما چیزی ابلاغ نکردن ، چی کار کنم که بتونم 256 ازشون بگیرم ؟

بابا اینا سرکاریه. معلومه دانشگاه نامه الکی نمی ویسه مخصوصا که اونورش هم شرکت خصوصی باشه.

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
من فکر میکنم با تورنت مشکل خاصی ندارم البته باAzureus کار میکنم شما که میگید با تورنت مشکل دارید یه فایل تورنت امتحانی به من بدید ببینم چجوریاست

ربطی به برنامش نداره. از پشتیبانی پرسیدم گفت تو بعضی از مراکز محدود شده برای همین خیلی زور داره. شانس شما هنوز مرکزتونو محدود نکردن.

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
كساني كه محدوديت دارن تو تورنت و ايمول و *** ميخوان من در خدمتم!
رو اسياتك هم تست شده

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
كساني كه محدوديت دارن تو تورنت و ايمول و *** ميخوان من در خدمتم!
رو اسياتك هم تست شده

تایید میشه. البته سرعت من مثل سابق شد و الان مشکلی با تورنت ندارم ولی معلوم نیست همینجوری بمونه و شرایط ناپایداره!

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8

mse جان شما کدوم مرکزی؟

amir abbas

Registered User
لایک‌ها
17
تو منطقه ما آسیا تک تازه 2 هفته هست سرویس میده
اومدم این پست رو دیدم کلا منصرف شدم. من الان از سپنتا 96k استفاده میکنم و به هیچ عنوان نوسان سرعت ندارم و سرعتش هم توی تورنت و ای میول کامل هست. محدودیتی وجود نداره. با همین سرعت پایین تو این 10 روزه نزدیک به 4 گیگ دانلود کردم. فقط هم سیستمم رو روز ها روشن میزارم

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
اومدم این پست رو دیدم کلا منصرف شدم. من الان از سپنتا 96k استفاده میکنم و به هیچ عنوان نوسان سرعت ندارم و سرعتش هم توی تورنت و ای میول کامل هست. محدودیتی وجود نداره. با همین سرعت پایین تو این 10 روزه نزدیک به 4 گیگ دانلود کردم. فقط هم سیستمم رو روز ها روشن میزارم

آره کار درستی می کنی:)

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

امير جان شما چند گرفتي 96 رو ؟؟؟ البته سپنتا خيلي گرونه يه بدي هم داره كابلش از يزد اومده از تهران نيستش. صبا من دارم واقعا خوبه عاليه هميشه سرعتش يه جوره بعد 2 گيگ تو 1ما رسوندم نهايت 5 گيگ ميگيرم. شركتهايي كه نامحدود ميدن كيفيت مياد پايين بعد پهناي باند بالاتر گرون تر هستش الان شما transfer rate رو چنده اكثرا؟؟؟
براي من رو 45 الي 60 هستش

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها يكي از بچه هاي اينجا اقاي راستي اينترنت EDSL ميده شما ميتوني 64 بگيري محدود كه ارزون باشه فقط براي sent براي ريسيو اكانت edsl ميگيري حالشو ميبري 256 ميده ماهي 37 هزار ولي اعتباري هم داره 15 هزار تومن 1.5 گيگ دانلود با سرعت 1mbps سايت www.irsorat.com هستش تعرفه هاش الان يه كارت dvb skystar 2.6 D رو با يك هفته EDSL 256 نامحدود داره ميده 75000 تومن خوبه بگيريم تست كنيم هم يه كارت dvb داريم هم يه هفته اشتراك رايگان EDSL

julian.mercer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از امروز ظهر ، سرعت به حالت عادی برگشته ... تورنت هم کار می کنه ...

julian.mercer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:p:p از ساعت 5 دوباره آسیاتک Rid ... باز هم سرعت افتضاح شد !!!

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
اسياتك اينجا بزنم به تخته خوبه 15 دانلود دارم

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
اسياتك اينجا بزنم به تخته خوبه 15 دانلود دارم

آره سرعت از روی وب همین حدوداست ولی تورنت و ای میول رو محدود کردن. برای همین خوراک *** هست وگرنه اگه کلا سرعت از وب هم کم بود یعنی پهنای باندو کم کرده بودن تا حالا قراردادو فسخ کرده بودم و خودمو راحت کرده بودم از شرشون!

در ضمن جا داره از این *** دوستمون پرشین آلفا هم باز تعریف کنم:D از امروز که سرورشونو عوض کردن با خط 64 سرعت ای میول حدود 6 هست و تا 7 هم میرسه. امیدوارم چش نخوره و همین جور بمونه:p

enigma2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس با *** مشکل حل میشه انشا الله:cool:

amir abbas

Registered User
لایک‌ها
17
امير جان شما چند گرفتي 96 رو ؟؟؟ البته سپنتا خيلي گرونه يه بدي هم داره كابلش از يزد اومده از تهران نيستش. صبا من دارم واقعا خوبه عاليه هميشه سرعتش يه جوره بعد 2 گيگ تو 1ما رسوندم نهايت 5 گيگ ميگيرم. شركتهايي كه نامحدود ميدن كيفيت مياد پايين بعد پهناي باند بالاتر گرون تر هستش الان شما transfer rate رو چنده اكثرا؟؟؟
براي من رو 45 الي 60 هستش

سپنتا 96 رو میده 25 تومن. البته اون 6درصد عوارض و مالیاتی که روی قبض میاد رو خود سپنتا پرداخت میکنه
سرعتش به نظر من در مقایسه با بقیه خیلی بهتره و نوسان کمتری داره
الان تو ساعات اوج مصرف هستیم

صبح ها سرعت کامل و به 10 کیلوبیت در ثانیه میرسه

بالا