• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

naseri18

Registered User
لایک‌ها
142
دوستان بنده از تبریز هستم . تو وب سایت آسیاتک رفتم و تست شماره برای منطقه زدم و 3 دقیقه بعد خودشون از دفتر تهران تماس گرفتند و به صورت تلفنی ثبت نام اوایه جهت نام کاربری و سرویس 10 مگ با حجم 10 گیگ و 4 تا 10 صبح رایگان انجام دادم . بهشون گفتم سرعت شبانه رایگان چنده ؟ گفت که روز و شب هیچ فرقی نداره و 2 الی 3 مگ متغیر هست !!!!

ضمنا گفت که خط روی 12 مگ بسته میشه و به همین خاطر هم محدودیت سرعتی ندارید . گفتم من فقط به خاطر اینکه مخابرات شبانه رو محدود کرده می خوام بعد از 3 سال ISP رو عوض کنم ، یک وقت سرعت کم نباشه و یا محدود نشه بعدا و گفت نه خیر هیچ محدودیتی نداره و نخواهد داشت !
الان من تو پنلم میتونم با واریز مبلغ 53 تومن برای یک ماه سرویس فوق رو بگیرم ، به نظرتون چطور هست ، آیا شبانه مناسب داره ؟

قبلا با 10 مگ مخابرات حدود 1 مگ سرعت دانلود شبانم بود ، آسیا تک دقیقا چند سرعت میده تو همین تاپیک میخوندم یکی میگفت 200 تا 260 و دیگری یک تا 1.3 مگ برای شبانه نوشته بودن .

خلاصه نمیخوام از چاله در بیام و بیفتم تو چاه . آخه مخابرات اینجا قطعی و ... نداره اصلا و نمیخوام دردسر داشته باشم با ISP جدید .

از دوستان اهل تبریز و شهر های دیگه لطفا تجربیات خودتون رو در میون بزارین تا بنده 24 تا 48 ساعت بعد تصمیم گیری کنم . ممنون
در ساعات رایگان سرعت دانلود حدودا 250 هست زمان غیر رایگان هم برا من 650 700 هست

Majid.J

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
دوستان آسیا تکی شما با بازی کلش مشکل ندارید؟به شدت قطع و وصل میشه با این isp درحالی که با چند تا isp دیگه که تست کردم یا حتی اینترنت سیم کارت این مشکل رو نداره.

nima3333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام
دوستان آسیا تکی شما با بازی کلش مشکل ندارید؟به شدت قطع و وصل میشه با این isp درحالی که با چند تا isp دیگه که تست کردم یا حتی اینترنت سیم کارت این مشکل رو نداره.
من با وان درایو مشکل دارم بدون فیلــــــتر شکـــــن اصلا باز نمیکنه ولی بقیه ISP ها راحت باز میکنه

MAD MAX 90

Registered User
لایک‌ها
94
دوستان وضع مخابرات هم خیلی داغون شده ولی باز فک کنم به آسیاتک بیارزه بازهم آدم میترسه تخلیه کنه بره یکجا دیگه بدتر بشه. چون یکی از یکی بدترن.
سلام دوست عزیز بیا درنا بگیر خودتو راحت کن. من تست کردم امروز پینگش نهایت250که واسه آنلاین مطلوب سرعتشم که حرف نداره 4 مگ من تا 8 مگ باز شده سرعت دانلود تا 700 هم میرسه الان:general707:

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,777
آسیاتک دهنمون رو سرویس کرد چن وقته از 24 ساعت فوقش 5 ساعت وصلی داره :|
همش باید تلفن رو اِشغال کنم تا وصل شه :general312:

jlk135

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوستان من یک کارت هدیه 20 تومنی به دستم رسیده برای اونایی که میخوان آسیاتک ثبت نام کنن
چون من خودم از مشترکین آسیاتک هستم برام فایده ای نداره
اگه کسی خواست پیام بده توافقی روی قیمت بحث کنیم :X
راستی سرویس 10 مگ 20 گیگ در ماه 2 تا هشت صبح به نظرتون در ساعات رایگان چقدر سرعت میده؟
همدان

naseri18

Registered User
لایک‌ها
142
دوستان من یک کارت هدیه 20 تومنی به دستم رسیده برای اونایی که میخوان آسیاتک ثبت نام کنن
چون من خودم از مشترکین آسیاتک هستم برام فایده ای نداره
اگه کسی خواست پیام بده توافقی روی قیمت بحث کنیم :X
راستی سرویس 10 مگ 20 گیگ در ماه 2 تا هشت صبح به نظرتون در ساعات رایگان چقدر سرعت میده؟
همدان
من 10 مگ 10 گیگ فعال کردم در ساعات رایگان سرعت حدود 250 هست

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
سلام
من ۲۵۶ نا محدود با حداقل امکان تبادل ۱۰ گیگ رو ثبت نام کردم .۲۳ تومن خودش+۱۵ تومن در کل ۳۸ تومن .
سرعت دانلودش چقدره ؟سرعت باز کردن صفحات چی ؟ سرعتش در طول سرویس ثابت هست یا اول زیاده و بعد کم میشه ؟
کسی تجربه داره ؟
ممنون

naseri18

Registered User
لایک‌ها
142
سلام
من ۲۵۶ نا محدود با حداقل امکان تبادل ۱۰ گیگ رو ثبت نام کردم .۲۳ تومن خودش+۱۵ تومن در کل ۳۸ تومن .
سرعت دانلودش چقدره ؟سرعت باز کردن صفحات چی ؟ سرعتش در طول سرویس ثابت هست یا اول زیاده و بعد کم میشه ؟
کسی تجربه داره ؟
ممنون
سلام دوست عزیز سرعتش 30 هست
سرعتش در طول سرویس به این صورت هست که 10 گیگ تقسیم بر 30 روز میشه که حدودا 330 مگ در روز میشه یعنی تا 330 مگ در روز سرعت شما 256 هست بیشتر از اون استفاده کنید 128 میشود

jlk135

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوستان من 10 مگ تست کردم خطم اتصالی داشت مشکل از چیه؟

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
سلام
کسی تجربه داره ؟
ممنون
یکم از دیال آپ بهتره

bestofworld2022

Registered User
لایک‌ها
46
سلام
کسی تجربه داره ؟
ممنون
سلام
من که داشتم اما اصلا ثبات نداره و برای دانلود اصلا توصیه نمیشه. با ترافیک محدود بگیرید بهتره

bestofworld2022

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان من 10 مگ تست کردم خطم اتصالی داشت مشکل از چیه؟
شاید خط تلفن شما 10 مگ نمیکشه و بدلیل دان استریمی 10 مگ که روی خط شما بسته شده نویز میندازه و لینکتون میپره

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
سلام
من که داشتم اما اصلا ثبات نداره و برای دانلود اصلا توصیه نمیشه. با ترافیک محدود بگیرید بهتره
والا من دانلود خاصی ندارم .شاید تک و توک ترانه ای دانلود کنم .یعنی از اون دست افراد نیستم که سیستم رو بزارم پای دانلود ۳ گیگ ۴ گیگ روزانه دانلود کنم .
قبلا سرویس ۱۲۸ اینترنت حسابگر داشتم سرعتش خیلی خیلی زیاد بود .سرعت دانلود رو ۵۰۰ تا ۶۰۰ کیلوبایت در ثانیه بود.اول صبح ها هم تا ۱ مگابایت در ثانیه میرسید .
نمیدونم شرکت حسابگر کم فروشی میکرد یا انقدر سرعت زیاد بود ترافیک من زود تموم میشد ! هر ۲روز باید ۱ گیگ ترافیک میخریدم .در حالی که کار خاصی نمیکردم نه دانلودی نه ... فقط تو چندتا سایت خاص میچرخم .
این سرویس نا محدود رو گرفتم گفتم شاید خوب باشه برام .ولی با این حرف هایی که بچه ها زدن واقعا پشیمون شدم .یعنی سرعت ش در حد دایال آپه ؟ وایبر و ای تیوز و ... رو خوب باز میکنه ؟

بالا