• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
سلام
دوستان من 10 مگ آسیاتک دارم چند روز بیشتر نیست وصل کردم ولی سرعتش تو ساعت رایگان روی 250 هستش!!...کسی میدونه مشکل از چیه یا نداشته چنین سرعتی رو؟...زنگ هم میزنم میگه نرماله!!!
اخوی معلومه ساعت رایگان سرعت میاد پایین ساعت غیر رایگان سرعت میره بالا چون اون موقع ترافیک مصرف میشه غمت نباشه طبیعیه

depp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اخوی معلومه ساعت رایگان سرعت میاد پایین ساعت غیر رایگان سرعت میره بالا چون اون موقع ترافیک مصرف میشه غمت نباشه طبیعیه
میدونم ولی در این حد آخه....من پیشگامان داشتم سرعت یک مگ تو ساعت غیر رایگان رو 500 بود تو ساعت رایگان 130 ثابت اون وقت یه 4 مگ داشت اگه اونو میگرفتم که صد در صد نزدیک 500 بود...من گول اسم 10 مگ رو خوردم وگرنه عمرن نمیگرفتم.

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
میدونم ولی در این حد آخه....من پیشگامان داشتم سرعت یک مگ تو ساعت غیر رایگان رو 500 بود تو ساعت رایگان 130 ثابت اون وقت یه 4 مگ داشت اگه اونو میگرفتم که صد در صد نزدیک 500 بود...من گول اسم 10 مگ رو خوردم وگرنه عمرن نمیگرفتم.
داداش خوب معلومه اسمی 10 مگ هست

aloochy

Registered User
لایک‌ها
214
سلام دوستان
کسی بن تخفیف ثبت نام اولیه آسیاتک داره؟؟؟

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان سرویس اینترنت شهاب بنده از ساعت 4 تا 10 رایگان هست
هر موقع دانلود میزارم هر 15 دقیقه یه بار 30 دقیقه یه بار قطع میشه
باید مودم رو خاموش روشن کرد
کسی میدونه علت این مشکل چیه؟
با تشکر

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
سرعت آسیاتک از سه روز پیش تو شهر ما شده 10 کیلوبایت در ثانیه!!!شما هم همچین افت سرعتی پیدا کردید؟

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,371
سرویس حامی آسیاتک که زده سرعت 128 واقعا سرعتش تا چند بازه؟ کسی اطلاعی داره؟
سرویس کولاک یا شهاب تا چند بازه؟

Alireza248

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
کسی هست که از شهر زنجان باشه؟؟
من میخوام سرویس 10 مگ ماهیانه 10 گیگ رو بگیرم
میخواستم بدونم سرعت دانلود تو ساعت رایگان چجوریه؟
سرعت دانلود از سرور داخل ایران و خارج ایران فرق داره؟
ممنون میشم جواب بدین

ariux

Registered User
لایک‌ها
36
درود .
آسیاتک افتضاح شده ، من شیراز هستم ، سرعت دانلود شبانه من در سرویس 10 مگ 2 شب تا 8 صبح رایگان ، 500 در ساعات غیر رایگان و 250 تا 260 در ساعات رایگان ، این مهم نیست ، مهم اینه که وقتی سرعت وب گردی در حد GPRS هم نیست ، به زور میشه چیزی برای دانلود پیدا کرد .
نمیدونم چه بلایی سر اینترنت کشور اومده که نتیجش شده این .

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,342
درود .
آسیاتک افتضاح شده ، من شیراز هستم ، سرعت دانلود شبانه من در سرویس 10 مگ 2 شب تا 8 صبح رایگان ، 500 در ساعات غیر رایگان و 250 تا 260 در ساعات رایگان ، این مهم نیست ، مهم اینه که وقتی سرعت وب گردی در حد GPRS هم نیست ، به زور میشه چیزی برای دانلود پیدا کرد .
نمیدونم چه بلایی سر اینترنت کشور اومده که نتیجش شده این .
اره سرعت خیلی خراب شده - قطعی هم بالا رفته

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
بچه ها من 15 روز اینترنت این دوره ام مانده
اسیا تک به ازای 4 گیگ تا 17 این ماه 4 گیگ اضافه میده ، اونم نوشته تا اخر دوره جاری معتبر میباشد
برای تمدید سرویس هزینه این 15 روز رو بستانکار نمیزنه
مخابرات اینطوری نبود
شما راهی میدونید؟
با تشکر

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
@JetXT
@khavaj
@ariux
@mohammad200

آسیاتک در برخی استان ها مشکل داره. خودشون میگن مشکل کمبود پهنای باند دارن. الان 3 هفته است که مشکل پابرجاست و خودشون میگن در حال رفعش هستند!
واقعا سرعت کنده (بخوانید افتضاح)
در اکثر مواقع حتی سایت هم باز نمیشه و باید 4 دقیقه صفحه رو رفرش کنی تا شاید یه چیزی لود بشه. واقعا آدم رو به مرز جنون می رسونه.
سرعت دانلود از میهن دانلود (که مثلا روی سروهای آسیاتک است) بعضی مواقع میرسه به 7 کیلوبایت بر ثانیه!
:: الان سرویس های فوق طلایی اسیاتک با سرویس ها دایال آپ رقابت می کنه. (تشویق...) ::

پ.ن: البته سرویس های مخابرات هم در مواقعی که آسیاتک کنده، خیلی کند میشه. شاید مشکل در بعضی استانها سراسری باشه.

sina3965

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با سلام
با سرویس افزایش سرعت دانلود (شبانه)آسیاتک میتونید سرعت اینترنت حجمی خودتون رو به حداکثر ممکن(10 مگابیت) برسونید.

به این صورت که بنابه اعلام آسیاتک کلیه مشترکین اینترنت حجمی که از سرور های داخلی دانلود میکنند میتونن از نهایت سرعت قابل ارائه به خطشون(بسته به ضریب اشتراک) بهره ببرند.

و کار سرویس ما اینه که کلیه ترافیک اینترنت مشترک رو به سرور داخلی منتقل می کنیم .و درنتیجه آسیاتک حداکثر سرعت ممکن در اون لحظه رو در اختیارمون قرار میده.بنده این رو با اینترنت حجمی 256 کیلوبیت آزمایش کردم به راحتی تا 1 مگابیت،سرعت دانلود رو افزایش داد.

در صورت تمایل به تست سرویس و خرید اکانت لطفا به این تاپیک مراجعه کنین: آدرس تاپیک

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
دوستان گرامی، بالاتر از افتضاح چی میشه!؟ الان سه هفته است مشغول رفع مشکل هستند ولی هنوز نتونستند رفعش کنند! (کارگران مشغول کارند...)
خوب وقتی نمیتونید سرویس درست بدید، مگه مجبورید سرویس هاست و آپلود رایگان رو ارائه بدید. آقا کار خودتو درست انجام بدی شاهکار کردی.

midco

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
43
عجیبه !
من فقط از دست آسیاتک راضی بودم که اینهم مثل دیگر شرکت ها شد
مشتری مداری به سبک شرکت های ایرانی !

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
عجیبه !
من فقط از دست آسیاتک راضی بودم که اینهم مثل دیگر شرکت ها شد
مشتری مداری به سبک شرکت های ایرانی !

تقریبا یکی دو روزه کمی سرویس من بهتر شده . حداقل سایت ها رو زودتر باز میکنه . قبلا برای هر سایتی ده بار باید رفرش میکردم

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
تقریبا یکی دو روزه کمی سرویس من بهتر شده . حداقل سایت ها رو زودتر باز میکنه . قبلا برای هر سایتی ده بار باید رفرش میکردم
یکم وضع بهتر شده ولی بازم بین ساعت 18:00 تا 1:00 بامداد خیلی افتضاحه. واقعاً مشکل دارن. پیج به کندی باز میشه ولی میبینید از سرور غیرایران با 200K دانلود می کنه! پشتیبانی هم تماس بگیری بگی سرعت پیج پایینه میگه DNS رو عوض کن! مشکل از DNS نیست. کلاً سرعت استریم بسیار بسیار پایینه. حتی ویدیوهای آپارات که داخل ایرانه هم سریع پخش نمی کنه.

ramin.joudi

Registered User
لایک‌ها
63
دوستان من هم ایرانسل استفاده کردم هم مخابرات و هم پارس انلاین در حال حاضر از اسیاتک استفاده میکنم و به شدت راضیم قصد تبلیغات نیست به خاطر همین مزایاشون رو میگم
ایرانسل کرج مرکز شهر قطعی زیاد داشت و یرای من نمی صرفید
مخابرات افتضاحه شهید نصرابادی حرومشون باشه اون پول هیچ کس هم جواب گوی قطعی نیست
پارس انلاین سرعتش عالیه فقط مشکلش تعرفش بود که وقتی که من گرفتم نامحدود نداشت
اسیاتک 8 ماهه استفاده میکنم 512 نامحدود نزدیک60-70تا ریت میده و صفحه عالی باز میکنه 42000تومن از همه جا ارزونتره بجز مخابرات و 1مگ الان دارم و 120 تا ریت دانلود میده و خیلی خوبه و واقعا نامحدوده 70تومن اینم بگم که اپلود تو اسیاتک رایگانه!

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
آسیاتک یک هفته است مشکل داره :angrybirds8:

بالا