برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس Hi WEB

signul

Registered User
لایک‌ها
938
سلام
من از های وب اینترنت 8 مگ گرفتم ولی به زور 7 مگ پر میکنه.
حتی یک بار 12 مگ هم تست کردم ولی تغییری نکرد.
به نظرتون مشکل از خط من هست که سرعت بیشتری را نمی کشد یا کلا های وب همینه؟!
می تونید با پشتیبانی تماس بگیرید و بگید چک کنن نویز دارید یا خیر

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
راستی داداش اون بسته های حرفه ای گیاگیک و الماس اینا رو دیگه نمیدن؟!

signul

Registered User
لایک‌ها
938
راستی داداش اون بسته های حرفه ای گیاگیک و الماس اینا رو دیگه نمیدن؟!
خیر اون طرح ها تموم شدن و االان برای مشترکین جدید طراح های جدید بر اساس مرکز مخابراتی و برای مشترکین قدیم طرح های جدیدی قرار دادن ، توی پنل کاربری قسمت بسته های ویژه هر بسته ای وجود داشت برای شما قابل فعال سازی هستش

Davood_Military

همکار بازنشسته
لایک‌ها
146
سلام دوست عزیز وقت بخیر خسته نباشید
شما 8 مگ گرفتین 7 میگ میده
من اسیاتک 10 گرفته بودم به زور 4 میشد
این سرعت برای شما طبیعی هستش زیاد حساس نشین!
سلام
آخه میخوام از پارس آنلاین 16 مگ بگیریم.
اگر خطم نکشه و زور آخرش همین 7 مگ باشه ترجیح میدم روی همین های وب باشم.

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
از من به شما نصیحت دور بر مخابرات اسیاتک و عصر تلکام و شاتل و پارس اصلا نچرخ!
نمیخوام دیدگاهتو عوض کنم من همه اینارو چک کردم. فقط به های وب رسیدم و اگر اردبیل ارومیه و تبریز و همدان هستی ماکس نت والسلام
برای اینکه بدونی خطت تا چه حدی رو ساپورت میکنه برو 192.168.1.1 و snr و max bw رو چک کن بعد اقدام کن

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
سلام دوست عزیز وقت بخیر خسته نباشید
شما 8 مگ گرفتین 7 میگ میده
من اسیاتک 10 گرفته بودم به زور 4 میشد
این سرعت برایذشما طبیعی هستش زیاد حساس نشین!
بازم خوبه ! من آسیاتک داشتم سرعت از 20k بالاتر نمیرفت !
هی میگفت ایراد از خطه . اومدم های وب و 4مگ رو همون خطی که میگفتن ایراد داره گرفتم ( بیشتر از 4 هم تو این مرکز نمیده فعلا وگرنه فک کنم تا 12 میشد بگیری ! )

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
بازم خوبه ! من آسیاتک داشتم سرعت از 20k بالاتر نمیرفت !
هی میگفت ایراد از خطه . اومدم های وب و 4مگ رو همون خطی که میگفتن ایراد داره گرفتم ( بیشتر از 4 هم تو این مرکز نمیده فعلا وگرنه فک کنم تا 12 میشد بگیری ! )
سلام خدمت دوست عزیزم
خوب داداش دلیل اصلی پایین بودن سرعت اسیاتک برمیگرده زیرساخت با وجود قوانینی که زیرساخت برای اسیاتک در مورد IDSN داره و لازم الاجرا متاسفانه اسیاتک با یه پورت برای دو کاربری بصورت شیر استفاده میکنه! و باعث پایین اومدن سرعت بصورت حداقل 50 درصدی میشه ولی در های وب چون برای دانلود از پهنای ماهواره ای هم کمک میگیرم بیشتر برای دانلود خوبه! طبق صحبتی که شخصا با رئیس بخش بازرگانی و فروش adsl های وب داشتیم سیاست کاریشو اینه که پورت های 1 و 2 مگ رو روی 8 مگ میبیندن تا هر فرد از حداکثر سرعت استفاده کنه و در ساعت شبانه هم حداقل روی 500KB ست شده حداقل 4مگ
و شرکت ماکس نت هم کلا چه روز و چه شب یکسانه و اسیاتک هم سراسری روی 260 لیمیت شده!
شما دوست عزیز هم اول سیم کشی ساختمون رو چک کن و اگر مقدور بود از ورودی تا پشت مودم یکسره بیار بدون نویزگیر به مودم وصل کن اگر باز درس نشد زنگ بزن های وب با جناب طاهری صحبت کنید بگین که سویچ خطمو بی زحمت از مخابرات عوض کنن بلکه درس شه!
بازم سوالی بود در خدمتم

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
سلام خدمت دوست عزیزم
خوب داداش دلیل اصلی پایین بودن سرعت اسیاتک برمیگرده زیرساخت با وجود قوانینی که زیرساخت برای اسیاتک در مورد IDSN داره و لازم الاجرا متاسفانه اسیاتک با یه پورت برای دو کاربری بصورت شیر استفاده میکنه! و باعث پایین اومدن سرعت بصورت حداقل 50 درصدی میشه ولی در های وب چون برای دانلود از پهنای ماهواره ای هم کمک میگیرم بیشتر برای دانلود خوبه! طبق صحبتی که شخصا با رئیس بخش بازرگانی و فروش adsl های وب داشتیم سیاست کاریشو اینه که پورت های 1 و 2 مگ رو روی 8 مگ میبیندن تا هر فرد از حداکثر سرعت استفاده کنه و در ساعت شبانه هم حداقل روی 500KB ست شده حداقل 4مگ
و شرکت ماکس نت هم کلا چه روز و چه شب یکسانه و اسیاتک هم سراسری روی 260 لیمیت شده!
شما دوست عزیز هم اول سیم کشی ساختمون رو چک کن و اگر مقدور بود از ورودی تا پشت مودم یکسره بیار بدون نویزگیر به مودم وصل کن اگر باز درس نشد زنگ بزن های وب با جناب طاهری صحبت کنید بگین که سویچ خطمو بی زحمت از مخابرات عوض کنن بلکه درس شه!
بازم سوالی بود در خدمتم
در مورد قسمت اول که اولا نفهمیدم IDSN چی هست ؟ فک کنم منظورتون ISDN باشه که اونم محدودیتی روی سیگنالینگ isdn در شبکه شهری اینجا نیست ( برای هیچ سرویس دهنده ای ) و اگر هم باشه زیرساخت شبکه شهری اصفهان اصلا روی isdn نیست که بخوان بندازن گردنش .

در مورد های وب هم روز اول به من گفتن که این مرکز حداکثر سرعت قابل ارایه 4 مگ هست و فعلا تو این مرکز از این بالاتر نمیتونیم بدیم و من قبول کردم .
چون میدونم اینجا یوزر ندارن زیاد گرچه پنل هم نمیدن که حداقل یوزر بیارم براشون ! ولی خب همین هم به نسبت شرکت های قبلی که داشتم ( مخابرات / شاتل / صبانت / لایزر / آریافون / آسیاتک ) بهتر بوده .

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
در خصوص Isdn اشتباه نوشتاری بود
در مورد قوانین مربوطه منظورم این بود چون رعایت نمیکنن و پورت رو هم برای دیتاسنتر و هم برای مشترکین شیر کردن سرعت پایین اومده داداش در ثانیه اسیاتک هم تو بستر شهراد شبکیه هستش و عملا تفاوتی ندارن

masoud1362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
من چند ماه قبل با بخش فروش های وب تماس گرفتم برای اینکه مشترکشون بشم. بهشون گفتم سرویس فشفه 30 گیگ، یک ماهه می خوام ثبت نام کنم گفتن نمی تونیم کمتر از یک سال تو منطقه مخابرانی شما بهتون بدیم. یعنی همشون می خوان سرویساشون رو قالب مردم کنن.

signul

Registered User
لایک‌ها
938
من چند ماه قبل با بخش فروش های وب تماس گرفتم برای اینکه مشترکشون بشم. بهشون گفتم سرویس فشفه 30 گیگ، یک ماهه می خوام ثبت نام کنم گفتن نمی تونیم کمتر از یک سال تو منطقه مخابرانی شما بهتون بدیم. یعنی همشون می خوان سرویساشون رو قالب مردم کنن.
اگه پورت خالی توی مرکز مخابراتی شهرتون باشه شما بیا یک ماهه بهت می دم
ولی توجه داشته باش برای گرفتن فشفشه 30 روزه حتما باید 31 روز از قرار دادت مونده باشه

masoud1362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
اگه پورت خالی توی مرکز مخابراتی شهرتون باشه شما بیا یک ماهه بهت می دم
ولی توجه داشته باش برای گرفتن فشفشه 30 روزه حتما باید 31 روز از قرار دادت مونده باشه
من از ISP دیگه سرویس دارم. منظورتون از 31 روز از قرار دادت مونده باشه چی است؟

signul

Registered User
لایک‌ها
938
من از ISP دیگه سرویس دارم. منظورتون از 31 روز از قرار دادت مونده باشه چی است؟
یعنی اینکه برای خرید فشفشه 40 گیگ 30 روزه باید حتما حتما مدت زمانی که از سرویس اینترنتت مونده از 31 روز به بالا باشه

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
7 ماهه های وب گرفتیم تا الان قطعی 1-2 مورد نهایت 5 دقیقه داشته سرعت هم بالاس 1 مگ دانلود میده این بسته های نیتروئه چیه ک باعث میشد سرعت بالاتر بره اونا هم عالیه ، فشفشه ی 40 گیگی ک اضافه کردن خیلی عالیه کاش میشد وقتی زودتر تموم میشد یکی دیگه هم میگرفتیم تنها مشکلم با های وب همینه خلاصه خیلی عالیه کمال تشکر رو از دست اندرکاران و مسئولان برای ارائه سرویس به این خوبی دارم:android03::android03::android03::android03::android03::android03:

masoud1362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
7 ماهه های وب گرفتیم تا الان قطعی 1-2 مورد نهایت 5 دقیقه داشته سرعت هم بالاس 1 مگ دانلود میده این بسته های نیتروئه چیه ک باعث میشد سرعت بالاتر بره اونا هم عالیه ، فشفشه ی 40 گیگی ک اضافه کردن خیلی عالیه کاش میشد وقتی زودتر تموم میشد یکی دیگه هم میگرفتیم تنها مشکلم با های وب همینه خلاصه خیلی عالیه کمال تشکر رو از دست اندرکاران و مسئولان برای ارائه سرویس به این خوبی دارم:android03::android03::android03::android03::android03::android03:
سلام
دوست من لطف می کنید بگید قیمت سرویس 40 گیگ یک ماهه چقدر است؟ بعد اگر این 40 گیگ رو در عرض چند روز اول به اتمام برسونید آیا میشه روزهای باقیمانده سرویس رو کنسل کرد و یک سرویس فشفشه یک ماهه 40 گیگ خرید کرد؟

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
سلام
دوست من لطف می کنید بگید قیمت سرویس 40 گیگ یک ماهه چقدر است؟ بعد اگر این 40 گیگ رو در عرض چند روز اول به اتمام برسونید آیا میشه روزهای باقیمانده سرویس رو کنسل کرد و یک سرویس فشفشه یک ماهه 40 گیگ خرید کرد؟
سلام
40 گیگ - 30 روز - 30 ت
فشفشه های دیگه رو همه میشه زودتر حجمشونو تموم کردو دوباره خرید ولی متاسفانه این فشفشه ماهی فقط 1 بار قابل استفاده اس مثلا من هر ماه 1ام ک میخرم تا 15-16ام تموم میشه ولی تا سر ماه نمیتونم دیگه نمیتونم این فشفشه رو دوباره بخرم مجبورم فشفشه هایی مثل 5روز 15 گیگ ، یا همچین طرح هایی استفاده کنم تا برسه به سر ماه

signul

Registered User
لایک‌ها
938
سلام
همون طور که دوست عزیزمون جناب خان فرمودند قیمتش 30 هزار تومان هست و و تنها یک بار در ماه می تونید این طرح رو فعال کنید ولی می تونید بعد از اتمام ترافیک این فشفشه از دیگر فشفشه ها استفاده کنید که قوانین فشفشه های دیگه به این صورت است (اگر ترافیک موجود سرویس‌تان صفر باشد، می‌توانید با اتمام حجم فشفشه، فشفشه جدیدی را فعال کنید. اما اگر ترافیک عادی سرویس باقی مانده باشد، برای فعال‌سازی فشفشه‌ی بعدی، باید منتظر اتمام زمان فشفشه موجود بمانید.)

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
اخـــــــــــیــــــــــــ ، امروز دیدم 40 گیگ تموم شده یه 5 روز 15 گیگ گرفتم کاش اینو زودتر میدیدم | این خیلی خوبه اگه بشه اینو دوبار در ماه گرفت عالی میشه
دوستان دانلودر عزیز بسته فشفشه جدید های وب
@جناب خان دریاب اینو :D

p176.jpg

signul

Registered User
لایک‌ها
938
اخـــــــــــیــــــــــــ ، امروز دیدم 40 گیگ تموم شده یه 5 روز 15 گیگ گرفتم کاش اینو زودتر میدیدم | این خیلی خوبه اگه بشه اینو دوبار در ماه گرفت عالی میشه
هیچ محدودیتی برای تعداد خرید این فشفشه وجود نداره

بالا