• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
دوشنبه شب سرعت در کل کشور افت داشت. ولی بعدا بر طرف شد

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
سرعت ریده

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
مودم من TP-Link هست و هیچ کدوم از این آی پی ها رو که میزنم باز نمیکنه مرورگر
192.168.1.1
192.168.0.1

توی مرورگر میزنه:
This webpage is not available
The connection to 192.168.1.1 was interrupted

سلام
دوست عزیز یه status از اون کتنکشن شبکتون بگیزید معمولا در قسمت details یا support یه جاش default Gateway رو میزنه که میشه IP مورد نظر شما
حتی اگر IP خودتون هم چک کنید مثلا اگه زده 192.168.100.102 از این میفهمید که آیپی مودم یا همون default gateway شما آخرش بجا 102 به احتمال 1 یا 100 هست .

از داخل start هم میتونید از قسمت run بزنید cmd و اونحا بزنید ipconfig و اطلاعات IP را ببینید .

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
امروز پس از تلاش 4 ساعت فهمیدیم که کندی سرعت سراسری بوده و من بنده خدا که سرعتم رو 30 باید باشه رو 3 هست همین الانشم با هزار نذر و نیاز پی تی باز شده.
از شنبس کلا سرعتا ریخته به هم طوری که فقط یه فیلم دان کردن درست 1 هفته شده.
زنگم زدیم گفت باید تحمل کنیم .بدبختی نیگاه

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
امروز پس از تلاش 4 ساعت فهمیدیم که کندی سرعت سراسری بوده و من بنده خدا که سرعتم رو 30 باید باشه رو 3 هست همین الانشم با هزار نذر و نیاز پی تی باز شده.
از شنبس کلا سرعتا ریخته به هم طوری که فقط یه فیلم دان کردن درست 1 هفته شده.
زنگم زدیم گفت باید تحمل کنیم .بدبختی نیگاه

من كه ديشب هركاري كردم سايت PT باز نشد كه نشد.تا ديروز كه كلا منكر وجود كندي سرعت بودن.خطهاي پشتيبانيشون هم بقدري ترافيكش زياد بود كه امكان پاسخگويي نداشتن.امروز هم كه زنگ زدم گفتند اطلاع دادن كه دارن پيگيري ميكنن ولي مشخص نيست چه زماني مشكل برطرف بشه.
بنظرتون اين كندي سرعت مربوط به چه ميشه؟

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
من كه ديشب هركاري كردم سايت PT باز نشد كه نشد.تا ديروز كه كلا منكر وجود كندي سرعت بودن.خطهاي پشتيبانيشون هم بقدري ترافيكش زياد بود كه امكان پاسخگويي نداشتن.امروز هم كه زنگ زدم گفتند اطلاع دادن كه دارن پيگيري ميكنن ولي مشخص نيست چه زماني مشكل برطرف بشه.

من که چیزی احساس نمی کنم و تو این چند روزه و دارم با خط 256 با سرعت 29 دانلود می کنم.

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
والا نمیدونم.جالبیش اینجاست زنگ که میزنی میگه به خاطر شلوغی خط نمیتونن جواب بدن شمارتم ثبت میکنی طرف زنگ میزنه صحبت نمیکه قطع میکنه .یا مثلا با 100 ساعت تلاش که میری صف انتظار ،من امروز درست یه ربع نفر دوم بودم :دی بعد قطع کردم.بعد که گرفت بعد 3 ساعت تلاش کار به فش کاری رسید طرف قطع کرد .میگم کارای من چی میگه به ما ربط نداره میگم پس پول برای چی بت پول میدن میگه به شوما ربطی ندار گفتم پس به عمت ربط داره خلاصه فقط بلدن بپیچونن.یه چنتا از بچهای دیگه امار گرفتم از 4 شنبس وضعیت اینطوره .
من که چیزی احساس نمی کنم و تو این چند روزه و دارم با خط 256 با سرعت 29 دانلود می کنم.
شوما یه زنگ به 2828 بزنید قشنگ آمار دستتون میاد که چه وضعی
همین الانشم دقیقا یه ربع طول کشید من بتونم این پستارو جواب بدم :دی
لامصب مودم دایل اپم نداریم :دی

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
بهترین کار ( با اینکه به نتیجه ای نمیرسیم ! ) برای چنین موسسه های و شرکت هایی که با چنین رفتاری تاحالا روبرو شدیم " ضبط صداشون " و پخششه !!!

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
شکایت قاضی ببریم پیش قاضی

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
و اما امروز که سرعت رو بایت بود.
بعد از نیم ساعت تلاش وصل شدیم به اپراتور هیچی تا وص شدیم گفت میخوام شمارتونو یاداش کنم رفت پشت خطی یعنی من 7 دقیقه پشت خط بودم .بعد که اومد بالا گفتم خودتی بنده خدا خندش گرفت .بعد که صحبت کردیم الکی خرم کرد باز قطع کرد ولی گفت تا 6-7 امروز درست میشه

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
برن گمشن آشغالای عوضی , به یارو زنگ زدم 2828 میگم اینترنت الان 2 روزه کلا قطع شده واسه من , می گه بله مشکل داره , میگم میدونم خودم مشکل داره کی وصل میشه ؟ , میگه نمیدونیم فعلا مشکل داره !! میگم احمق خودمم میدونم اگه مشکل نداشت که وصل میشد ... میگم پس تو که خیر سرت پشتیبانی هستی به چه درد می خوری ؟ میگه پشتیبانی به هیچ دردی نمیخوره ... خلاصه کار کشید به همونجا که دوستان گفتن یعنی همون فحش ... چیزیم درست نشد الانم دارم با اینترنت ایرانسل اینو اینجا میزنم

اینترنت هم واسه مرکز مخابرات دانشگاه تهران هستش

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان من از مرکز صالح طبری اینترنت دارم و توی این روزا مشکلی نداشته. اگر زنگ زدید پشتیبانی و گفت همه جا اینجوریه بدونید دروغ می گن. مرکز با مرکز فرق داره.

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
دوستان من از مرکز صالح طبری اینترنت دارم و توی این روزا مشکلی نداشته. اگر زنگ زدید پشتیبانی و گفت همه جا اینجوریه بدونید دروغ می گن. مرکز با مرکز فرق داره.

دقیقا ! ما مرکز 5 هستیم هیچ مشکلی نداریم فقط ساکس کار نمیکنه !

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
بهترین کار ( با اینکه به نتیجه ای نمیرسیم ! ) برای چنین موسسه های و شرکت هایی که با چنین رفتاری تاحالا روبرو شدیم " ضبط صداشون " و پخششه !!!
كه بدش چي تازه طرف ميخنده ميگه بچه معروف شدم
من مركز حافظم مشكلي ندارم با سرعت فيكس 18 داره ميره مثل شير البته ديشب نيم ساعت قطع بود

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
از دقايقي قبل اينترنت بنده بعد از 12 روز قطعي وصل شد.راستي پول اين حدودا 2 هفته اي كه قطع بوده رو چجوري ميگيرن؟لابد همه رو كامل حساب ميكنن.

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
واسه ما که هنوز قطعه کاملاً
بازم زنگ زدم میگن سرور مرکزتون قطع هست ...
معلوم هم نیست تا کی ...

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
مرکز الغدیر مشکلی نبوده.

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
یعنی هرکی اینترنت مخابرات میگیره اصلا رو پشتییانی حساب نکنه که اصلا چیزی به اسم پشتیبانی مخابرات وجود نداره

بالا