• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
امشب برم اون اکانت پرسرعت اونجا که کم سرعت استفاده کنم.
ببینم رو یوزر یا رو خط.

کسی نبود آشنا داشته باشه ما از مخابرات سرویس ۲ مگ یا ۱ مگ بگیریم؟
هزینه کارشم پرداخت میشه!
تهران-مخابرات شیخ فضل الله!

dany_3p4u

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
اینجا کسی سرعتش آپلودش 256 هست احتمالا؟
امروز زنگ زدم بعد از کلی توضیحات می گه باید 1 مگ بگیری تا آپلودت 256 باشه!!!

peymanshop

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
منم امروز اینترنت مخابراتم نصب شد. من تهران هستم و با هزار بدبختی 256 گرفتم. با دو تا سایت Internet Bandwidth Test & Speed Test.تست سرعت اینترنت و Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test سرعتم و چک کردم و عکس هاش و پایین گذاشتم. حالا من با این اینترنت وقتی از سایت های دانلود مثل آسان دانلود و فری دانلود فایل میگیرم سرعت دانلودم روی 6 تا 8 کیلو بایت هست. عجیبه نه ؟ در ضمن احساس میکنم تو دانلود فایل فقط این مشکل هست چون تو آوردن صفحات وب فکر میکنم سرعتم خوبه و سریع عمل میکنه. حالا به نظرتون مشکل از کجاست ؟ آیا تو کانفیگ مودم هم باید تغییراتی بدم چون قبلا اینترنت 128 داشتم. با تشکر

i353097_untitled-1.jpg

i353098_untitled-2.jpg

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
سلام دوستان
منم امروز اینترنت مخابراتم نصب شد. من تهران هستم و با هزار بدبختی 256 گرفتم. با دو تا سایت Internet Bandwidth Test & Speed Test.تست سرعت اینترنت و Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test سرعتم و چک کردم و عکس هاش و پایین گذاشتم. حالا من با این اینترنت وقتی از سایت های دانلود مثل آسان دانلود و فری دانلود فایل میگیرم سرعت دانلودم روی 6 تا 8 کیلو بایت هست. عجیبه نه ؟ در ضمن احساس میکنم تو دانلود فایل فقط این مشکل هست چون تو آوردن صفحات وب فکر میکنم سرعتم خوبه و سریع عمل میکنه. حالا به نظرتون مشکل از کجاست ؟ آیا تو کانفیگ مودم هم باید تغییراتی بدم چون قبلا اینترنت 128 داشتم. با تشکر

[

اینها رو ولش کن سرعت دانلودت چقدر یا تو مودمت چقدر زده

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
خط دووممکه سرعتش کمتر از اون یکی بود رفت بالا

287 95 kbps

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
سلام دوستان

درود
وارد تنظيمات مودم شيد ببينيد

Line Rate - Upstream (Kbps):
Line Rate - Downstream (Kbps):

چند هست

peymanshop

Registered User
لایک‌ها
0
درود
وارد تنظيمات مودم شيد ببينيد

Line Rate - Upstream (Kbps):
Line Rate - Downstream (Kbps):

چند هست

Line Rate - Upstream (Kbps): 95
Line Rate - Downstream (Kbps): 288

البته الان از دانلود منیجر که استفاده کردم با 32 دانلود کرد که درسته. ولی نمی دونم چرا کروم و فایرفاکس دانلود و میزارن رو 8 کیلوبایت.

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
Line Rate - Upstream (Kbps): 95
Line Rate - Downstream (Kbps): 288

البته الان از دانلود منیجر که استفاده کردم با 32 دانلود کرد که درسته. ولی نمی دونم چرا کروم و فایرفاکس دانلود و میزارن رو 8 کیلوبایت.

برای اینکه اکسپلورر و فایرفاکس از یک کانکشن دانلود می کنند ولی IDM از چند تا کانکشن دانلود می کنه و سرعت رو پر می کنه. البته کیفیت اینترنت مخابرات افت کرده قدیما با یه کانکشن هم سرعتو پر می کرد.

alireza_asol

Registered User
لایک‌ها
91
سلام
شما مشکل پینگ ندارین ؟!
پینگم داغون شده نمیشه mw3 بازی کرد ... :)

peymanshop

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان تهرانی شما هم با چیز پی ان مشکل دارید ؟ من چیز و که نصب میکنم بعد از چند دقیقه از کار میفته و دیگه صفحه ای باز نمیشه چه با چیز و چه بی چیز. بعد مجبور میشم دیسکانکت کنم بعد دیسکانکت هم تا نیم ساعت ارور پسورد میده.

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
سلام دوستان
یه سوال دارم. راجع به تعرفه اینتر نت مخابرات.
تعرفه ها عوض شده؟؟؟
من پسر خالم دیروز رفته مخابرات برای سرویس گرفتن. روی کاغذ تعرفه هار که زدن نوشته :
128 = 20000 تومان
256 = 25000 تومان.

می خوام بدونم قضیه چیه؟
تهران پارس هستند .

آیا این تعرفه برای دو ماه هست که نوشتن اونجا ( یعنی اونا هزینه ای که روی قبض میاد و نوشتن یا تعرفه عوض شده؟ ).

Last edited:

mr-dion

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دوستان
تعرفه ها عوض شده؟؟؟
من پسر خالم دیروز رفته مخابرات برای سرویس گرفتن. روی کاغذ تعرفه هار که زدن نوشته :
128 = 20000 تومان
256 = 25000 تومان.

می خوام بدونم قضیه چیه؟
تهران پارس هستند .

آیا این تعرفه برای دو ماه هست که نوشتن اونجا ( یعنی اونا هزینه ای که روی قبض میاد و نوشتن یا تعرفه عوض شده؟ ).
اره عزیزم چون قبض هر 2 ماه میاد اینطور نوشتند
256 =12500*2=25000

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
سلام دوستان
تعرفه ها عوض شده؟؟؟
128 = 20000 تومان
256 = 25000 تومان.

می خوام بدونم قضیه چیه؟
تهران پارس هستند .

بله دوست عزیز برای دو ماه می باشد.

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
دوستان تهرانی شما هم با چیز پی ان مشکل دارید ؟ من چیز و که نصب میکنم بعد از چند دقیقه از کار میفته و دیگه صفحه ای باز نمیشه چه با چیز و چه بی چیز. بعد مجبور میشم دیسکانکت کنم بعد دیسکانکت هم تا نیم ساعت ارور پسورد میده.

بهم پیغام بده

PTS

Registered User
لایک‌ها
17
مخابرات شبانه رایگانم داره؟
سرعتش تو شب چقدره؟

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
امروز صبح Packet Lost دارم و سرعت هم كم شده.كسي مشكلي نداره؟

alireza_asol

Registered User
لایک‌ها
91
مرکز شهدای گمنام : 1 ماهه افتضاح شده . سرعت و مخصوصا پینگ . 2 3 روز کابل برگردون بود معلوم نیست چه غلطی کردن اینطوری شد ...
میخوام جمع کنمش.

erfan.f

Registered User
لایک‌ها
4
مرکز شهدای گمنام : 1 ماهه افتضاح شده . سرعت و مخصوصا پینگ . 2 3 روز کابل برگردون بود معلوم نیست چه غلطی کردن اینطوری شد ...
میخوام جمع کنمش.

نه منم یه بار اینجوری شده بود صبر کردم درست شد...تو هم صبر کن

بالا