• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Evil_666_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خط تلفن مون به نام بابام هست. الانم شهرستانه به نظرتون خودم برم كارم راه ميوفته؟

linuxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان من یک سرویس می خوام که 100 کیلوبایت در ثانیه سرعت دانلود داشته باشم پینگم هم پایین باشه.

می گن مخابرات اوضاعش از همه بهتره الان درسته؟

من کدوم سرویس رو بگیرم؟

این تست هایی که می زارن از 1/10 هست چون بعید بدونم همچین سرعت هایی با 1/10 بیاد.

راستی از این قانون های مضخرف fair policy داره یا نه؟

اگر کاربر خانگی به حساب میای فکر چنین سرعت دانلودی نباش. کیفیت اینترنتتم دقیقا به مرکزی که هستی بستگی داره.

linuxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خط تلفن مون به نام بابام هست. الانم شهرستانه به نظرتون خودم برم كارم راه ميوفته؟

از طریق ۱۸۱۸ پول یه دوره کامل رو پیش پرداخت کن و برو درخواست رو بده به مرکز مخابراتتون . ازت مدارک نمی خواد

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
یعنی چی مدرک نمیخواد؟!
یه توضیح بیشتر میدی که چه جوریه؟!
هیچ مدرکی نمیخواد یا مدرک صاحب خط رو نمیخواد؟!
مفلا واسه ۱ مگ پرداخت کنم برم اونجا نمیگن نمیشه ۱مگ نمیدیم؟!
از طریق ۱۸۱۸ پول یه دوره کامل رو پیش پرداخت کن و برو درخواست رو بده به مرکز مخابراتتون . ازت مدارک نمی خواد

Evil_666_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
تشكر بابت جواب دادنتون.ولي اگه امكانش هست كمي بيشتر توضيح بدين.

linuxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان مثلا شما می خوای ۲۵۶ بگیرید. با ۱۸۱۸ مبلغ ۲۵۵۰۰ تومان پیش پرداخت میکنید و بعد میرید امور مشترکین مرکزتون و اونجا میرید پیش اون مسیولش میگید پیش پرداخت کردید و میخواد adsl بگیرید. سریع کارتونرو راهمیندازن بدون درخواست چیزی.
من برای یکی از دوستان دقیقا همین کار رو کردم. :D

linuxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یعنی چی مدرک نمیخواد؟!
یه توضیح بیشتر میدی که چه جوریه؟!
هیچ مدرکی نمیخواد یا مدرک صاحب خط رو نمیخواد؟!
مفلا واسه ۱ مگ پرداخت کنم برم اونجا نمیگن نمیشه ۱مگ نمیدیم؟!
فقط تا سرعت ۲۵۶ بالاتر باید تایید مدیر منطقه رو داشته باشید.

Evil_666_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
تاييد مدير رو چه جوري ميشه به دست اورد؟

Evil_666_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
برا ٥١٢ كارت **** مهندسي ببرم كار راه ميوفته؟؟

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان مثلا شما می خوای ۲۵۶ بگیرید. با ۱۸۱۸ مبلغ ۲۵۵۰۰ تومان پیش پرداخت میکنید و بعد میرید امور مشترکین مرکزتون و اونجا میرید پیش اون مسیولش میگید پیش پرداخت کردید و میخواد adsl بگیرید. سریع کارتونرو راهمیندازن بدون درخواست چیزی.
من برای یکی از دوستان دقیقا همین کار رو کردم. :D

هزینه ADSL که 2 ماه یه بار رو قبض میاد. چجوری تلفنی قبول می کنه؟

linuxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان برای ۵۱۲ برید اداره مرکزی منطقه مخابراتیتون و یه راست برید پیش رییس دفر مدیر منطقه به رییس دفتر بگید راهنماییتون میکنه چیی بنویسید تا بتونید امضا مدیر منطقه رو بگیرید. فقز یه مدرک معتبر پیشتون باشه.

Evil_666_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
امكانش هست كه من فقط برا ٢ماه سرويس بگيرم؟برا انصراف چه مدت قبل تمام شدن سرويس بايد رفت؟

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
امكانش هست كه من فقط برا ٢ماه سرويس بگيرم؟برا انصراف چه مدت قبل تمام شدن سرويس بايد رفت؟

چه باور کنی، چه باور نکنی، تا همین الان یه دونه پست هم ندیدم کسی برای انصراف یا تخلیه سرویس مخابرات نوشته باشه :D

چرا تخلیه کنی؟ بذار وصل باشه، هزینه اش که چیزی نمیشه.

البته از اونجا که تجهیزات دست خودشونه، فکر کنم همون یکی دو روزه تخلیه کنند پس از درخواست تخلیه.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سرویس من مدتی هست که خیلی مضخرف شده
بعضی سایتها باز نمیشه ! بعضی ها هم خیلی طول میکشه باز بشه !‌
می خوام برم سرویس رو عوض کنم چون شدیدا رو اعصابه
اما خب قطعی اش در حد 10 دقیقه در هفته است

Mehdi_s82

Registered User
لایک‌ها
17
سرویس من مدتی هست که خیلی مضخرف شده
بعضی سایتها باز نمیشه ! بعضی ها هم خیلی طول میکشه باز بشه !‌
می خوام برم سرویس رو عوض کنم چون شدیدا رو اعصابه
اما خب قطعی اش در حد 10 دقیقه در هفته است

جانا سخن از زبان ما میگویی؟!؟!
اتفاقا منم اومدم اینجا همینو بگم با سرویس 512 متوسط 20-30 کیلو میگیره تازه با IDM !!!

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
لام

من فعلا سرویس از داتک دارم متاسفانه بعلت عوض کردن منزل مجبورم isp مو عوض کنم میخوام بدونم راهی هست که بفهمم خطی منزل جدید
که قبلا با اون از یه شرکت دیگه adslگرفته شده بوده بعد از چند وقت از رانژه اون شرکت در میاد و راهی هست که مثلا بوسیله مودم بشه این قضیه رو فهمید
یه سوال دیگه ام اینه که شایع شده مخابرات میخواد حجمی کنه سرویس ها رو حتی در یکی از انجمن ها یکی از دوستان گفته بود که از یکی از رئیس مرکز های
مخابرات کرج اینو شنیده که بخاطر افزایش کیفیت!!!!!!! میخوان سرویس رو از حال نامحدود در بیارن
حالا میخوام بدونم کس دیگه ای هم اینو شنیده یا نه

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
جانا سخن از زبان ما میگویی؟!؟!
اتفاقا منم اومدم اینجا همینو بگم با سرویس 512 متوسط 20-30 کیلو میگیره تازه با IDM !!!

من می خوام یه تاپیک رو باز کنم 5 بار رفرش رو میزنم تا باز بشه !‍
هر صفحه رو باید چند باز بزنم تا باز بشه !‌
با idm دانلود می کنم سرعت 52 تا 58 هست

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
لام

من فعلا سرویس از داتک دارم متاسفانه بعلت عوض کردن منزل مجبورم isp مو عوض کنم میخوام بدونم راهی هست که بفهمم خطی منزل جدید
که قبلا با اون از یه شرکت دیگه adslگرفته شده بوده بعد از چند وقت از رانژه اون شرکت در میاد و راهی هست که مثلا بوسیله مودم بشه این قضیه رو فهمید
یه سوال دیگه ام اینه که شایع شده مخابرات میخواد حجمی کنه سرویس ها رو حتی در یکی از انجمن ها یکی از دوستان گفته بود که از یکی از رئیس مرکز های
مخابرات کرج اینو شنیده که بخاطر افزایش کیفیت!!!!!!! میخوان سرویس رو از حال نامحدود در بیارن
حالا میخوام بدونم کس دیگه ای هم اینو شنیده یا نه

علیکِ لام :p

مودم رو به خط وصل کنید و روشن کنید، تا زمانی که چراغ Link/DSL مودم روشنه یعنی خط تو رانژه هست. اگه بتونی شخصی رو که رو اون خط سرویس داشته پیدا کنی و پیگیر تخلیه بشی خیلی بهتره، ممکنه مالک/مستاجر قبلی رو اون خط چند ماهی از قرارداد سرویسش مونده باشه و به علت عدم تخلیه اون خط چند ماهی تو رانژه بمونه. شاید هم بتونی با مدارک اجاره نامه از مرکز مخابراتتون درخواست کنی اطلاعات مربوط به شرکتی که خط رو رانژه کرده در بیاری تا از سمت اون شرکت برای تخلیه و یا تغییر سرویس/پورت اقدام کنی.

در مورد اون سرویس های حجمی مخابرات هم بگم که من خبری تو خود سایت مخابرات تهران ندیدم، یا شایعه بوده و یا مربوط به شهرستانی خاص.

بالا