• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

fergi

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان مخابرات مگه سرعت بالاتر از 128 هم داره؟ شما چطوری گرفتید؟ من پرسیدم گفتند که فقط سرعت 128 داریم....

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
دوستان مخابرات مگه سرعت بالاتر از 128 هم داره؟ شما چطوری گرفتید؟ من پرسیدم گفتند که فقط سرعت 128 داریم....

بله سرعت بالاتر هم داره ولی باید کارت دانشجویی داشته باشی یا عضو هیئت علمی باشی یا عضو خانواده شهدا باشید و... که با ارائه مدرک و درخواست کتبی ظرف یک هفته ارتقا میدن

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116

بستگی به مرکز مخابراتی داره. هر مرکز یک سازی میزنه. یکی نمیده یکی 512 رو هم به راحتی میده

ALAN WAKE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا خدا رو برید شکر کنید که نت مخابرات نامحدوده آدم هر کاری می خواد میکنه.

منه بدبخت پارس آنلاین دارم سرعت عالیه ولی خوب که چی؟ وقتی سه ماه 6 گیگ میدن نامردی نیست؟ حداقل آدم میشینه بازی میکنه از حجم هم کم نمیشه! لعنت بر نت لعنت بر پارس آنلاین!

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
یواش یواش مراکز مخابراتی دارند 512 رو هم راحت واگذار میکنند. البته به کسانیکه که دانشجو یا جواز کسب دارند.

Evil_666_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
من دیروز رفتم 256 ثبت نام کردم. طرف یوزر و پسوورد رو داد ولی هیچ پولی ازم نگرفت!!!!!گفت رو قبض میاد،میخواستم ببینم عادیه که پول رو قبل راه اندازی نمیگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟
میترسم استفاده کنم بعد قبض بیاد پول حجم مصرفی رو بگیرن!!!
دوستان اگه کسی میدونه یه توضیحی بده
با تشکر

peymaniran

Registered User
لایک‌ها
152
سلام
من دیروز رفتم 256 ثبت نام کردم. طرف یوزر و پسوورد رو داد ولی هیچ پولی ازم نگرفت!!!!!گفت رو قبض میاد،میخواستم ببینم عادیه که پول رو قبل راه اندازی نمیگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟
میترسم استفاده کنم بعد قبض بیاد پول حجم مصرفی رو بگیرن!!!
دوستان اگه کسی میدونه یه توضیحی بده
با تشکر

اصلا قانونش همینه هزینه اینترنت با قبض میاد پول دستی نمیگیرن. حجم مصرفی هم اگه تهرانی نامحدوده فقط ماهی 12 تومن پرداخت میکنی حالا چه 1 کیلوبایت مصرف کنی چه 1 ترابایت.

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
منم امروز از دست شاتل خلاص شدم و به مخابرات پیوستم

خسته شدم از بس که چک کردم چقدر حجم دارم

حالا زدم رو دانلود با سرعت خوبی هم دان می کنه

من با 256 از تورنت دارم 25 تا سرعت می گیرم که خیلی هم خوبه

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
منم امروز از دست شاتل خلاص شدم و به مخابرات پیوستم

خسته شدم از بس که چک کردم چقدر حجم دارم

حالا زدم رو دانلود با سرعت خوبی هم دان می کنه

من با 256 از تورنت دارم 25 تا سرعت می گیرم که خیلی هم خوبه

منم اول که به 256 ارتقا دادم سرعت دانلودم از 28 بیشتر نمیشد ولی بعد 2 ماه الان 32 کامل دانلود میده که این سرعت واقعی اشتراک ضریب یک به هشت هستش.فقط اینترنت مخابرات بعضی روزا واقعا اذیت میکنه از افت سرعت گرفته تا قطعی موقت در کل از دزدکتلکام و شاتر بهتره :دی

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
منم اول که به 256 ارتقا دادم سرعت دانلودم از 28 بیشتر نمیشد ولی بعد 2 ماه الان 32 کامل دانلود میده که این سرعت واقعی اشتراک ضریب یک به هشت هستش.فقط اینترنت مخابرات بعضی روزا واقعا اذیت میکنه از افت سرعت گرفته تا قطعی موقت در کل از دزدکتلکام و شاتر بهتره :دی

32 ربطی به ضریب اشتراک نداره. بیشتر از 32 اصلا امکان نداره بره چون 256 کیلو بیت بر ثانیه هست و 32 کیلو بایت بر ثانیه و هر بایت 8 بیت می باشد.

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
32 ربطی به ضریب اشتراک نداره. بیشتر از 32 اصلا امکان نداره بره چون 256 کیلو بیت بر ثانیه هست و 32 کیلو بایت بر ثانیه و هر بایت 8 بیت می باشد.

بیشتر از 32 هم میره گاهی اوقات.من تا 40 کلیو هم دانلود داشتم شبانه از اینترنت مخابرات.

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
بیشتر از 32 هم میره گاهی اوقات.من تا 40 کلیو هم دانلود داشتم شبانه از اینترنت مخابرات.

باید توی صفحه تنظیمات مودم ببینی Downstream روی چنده اگر از مخابرات روی 256 گذاشته باشند سرعت نمی تونه بالای 32 بره مگر بیشتر ست شده باشه.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
از صبانت 256 70-80 دانلود میداد 3 ماهه اسمش بود به 1.5 ماه نکشیده بدون دانلود تموم میشد الان مخابرات 256 25-32 میده ولی خیال راحت میزاری دانلود شرکتای خصوصی پول چایی منشی شونم از مشترک میگیرن به هر نحوی دستکاری میکنن تو مصرف

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157

این به خاطر اینه که مخابرات بجای 256 کیلو سرویس شما رو روی 320 کیلو بیت تنظیم کرده

برای همین وقتی شما دانلود می کنید سرعت بین 32 تا 40 کیلو بایت نوسان داره

برای 128 کیلو هم همین طور هست و روی 160 تنظیم شده

ALAN WAKE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یعنی واقعا خوش به حالتون که نامحدود دارین.
منم خسته شدم از پس ترسیدم که حجمم تموم نشه.

آخه شما بگید سه ماه 12 گیگ کم نیست؟

ایشالا منم میگیرم.

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
از صبانت 256 70-80 دانلود میداد 3 ماهه اسمش بود به 1.5 ماه نکشیده بدون دانلود تموم میشد الان مخابرات 256 25-32 میده ولی خیال راحت میزاری دانلود شرکتای خصوصی پول چایی منشی شونم از مشترک میگیرن به هر نحوی دستکاری میکنن تو مصرف

سلام
دوست گرامی اینو بخون
به زودی واگذاری سرویس حجمی در تهران البته احتمالا در کنار نامحدود
از ابتداي سال جاري تاكنون بيش از 50 هزار پورت پرسرعت در مراكز مخابراتي استان‌هاي تهران و البرز به مردم واگذار شده كه رشد 28 درصدي را نشان مي‌دهد.

به گزارش ایسنا، صادقي - معاون توسعه و مهندسي شركت مخابرات استان تهران - با بيان اين مطلب گفت:‌ در مجموع در استان‌هاي تهران و البرز بيش از 230 هزار پورت ADSL به مردم واگذار شده كه حدود 130 هزار پورت آن مربوط به يكساله اخير بوده است.

وي افزود:‌ بيشترين واگذاري سرويس ADSL مربوط به مخابرات منطقه دو با 44 هزار پورت و پس از آن استان البرز با 32 هزار پورت و اداره كل مخابرات منطقه 8 نيز با 27 هزار پورت بيشترين واگذاري اين سرويس به مردم را داشته‌اند.

وي اظهار كرد:‌ از ابتداي سال جاري تا پايان تيرماه بيشترين سرويس ADSL توسط مخابرات منطقه البرز با 9 هزار و 37 پورت و اداره كل مخابرات منطقه 5 با 8 هزار و 31 پورت و مخابرات منطقه 3 با 7 هزار و 62 پورت رتبه‌هاي اول تا سوم واگذاري اين سرويس را دارند.

صادقي بيان كرد: با راه‌اندازي سامانه (CRM)‌ مديريت ارتباط با مشتريان 2828 در مناطق مختلف استان تهران سرعت واگذاري سرويس ADSL افزايش داشته است.

وي تصريح كرد: علاوه بر سرعت واگذاري‌ ADSL در مناطق سعي شده روند كيفيت سرويس ADSL نيز بهبود يابد و سرويس‌هاي متنوعي واگذار شود كه در اين راستا طرح ارائه سرويس ADSL حجمي در مراكز مخابراتي اداره كل مخابرات منطقه هفت به مردم آغاز شده اين طرح بزودي در تمامی مناطق مخابراتي به اجرا در مي‌آيد.
ICTna.ir :: واگذاري 50هزار پورت پرسرعت در تهران و البرز

KS_Eternity

Registered User
لایک‌ها
7
شنبه این هفته صبح رفتم مرکز غریبی (تهران) و با چهره ای مظلوم درخواست ADSL دادم. (تو فکر این بودم ببینم میتونم 256 بگیرم)
اپراتور مربوطه گفت جه سرعتی می خواهید.
گفتم هر چی کرمتون باشه.
گفت ما بالای 512 مدرک میخواهیم.گفتم مثلا چه مدرکی؟ گفت شرکت ثبت شده یا هیئت علمی و ...
یک کارت **** مهندسی داشتم که مهلتش پارسال تموم شده بود.دادم به طرف گفتم با این چه سرعتی میدید.اصلا نگاه به جزئیاتش نکرد گفت میدیم یک مگ با این!
یک کپی گرفت و چون تلفن به نام مالک بود و من وکالت داشتم فقط یک درخواست ازم گرفت و یک امضا هم مدیر امور مشترکین زد و یک شماره پیگیری داد و گفت اگر مودم میخواهید شماره بگزارید میدیم پیمانکار طرف قرار داد میاد براتون نصب میکنه و هزینه مودم و 10000 تومان هزینه نصب میگیره.منم چون ذوق کرده بودم گفتم میخوام و شماره دادم.
امروز صبح دیدم یک نفر زنگ زد گفت آقا میخوام بیام مودمتونو تحویل بدم.10 صبح اومد و مودم کانفیگ کرد و اینترنت 1 مگ را تحویل داد.

الانم سرعتش معقوله 90 تا 100 نوسان داره دانلود.اما حسنش اینه که نامحدوده.

ولی برام جالب بود چون من دو سال پیش با کلی معطلی و به زور از مرکز جماران یه 128 نفتی گرفته بودم.

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
شنبه این هفته صبح رفتم مرکز غریبی (تهران) و با چهره ای مظلوم درخواست ADSL دادم. (تو فکر این بودم ببینم میتونم 256 بگیرم)
اپراتور مربوطه گفت جه سرعتی می خواهید.
گفتم هر چی کرمتون باشه.
گفت ما بالای 512 مدرک میخواهیم.گفتم مثلا چه مدرکی؟ گفت شرکت ثبت شده یا هیئت علمی و ...
یک کارت **** مهندسی داشتم که مهلتش پارسال تموم شده بود.دادم به طرف گفتم با این چه سرعتی میدید.اصلا نگاه به جزئیاتش نکرد گفت میدیم یک مگ با این!
یک کپی گرفت و چون تلفن به نام مالک بود و من وکالت داشتم فقط یک درخواست ازم گرفت و یک امضا هم مدیر امور مشترکین زد و یک شماره پیگیری داد و گفت اگر مودم میخواهید شماره بگزارید میدیم پیمانکار طرف قرار داد میاد براتون نصب میکنه و هزینه مودم و 10000 تومان هزینه نصب میگیره.منم چون ذوق کرده بودم گفتم میخوام و شماره دادم.
امروز صبح دیدم یک نفر زنگ زد گفت آقا میخوام بیام مودمتونو تحویل بدم.10 صبح اومد و مودم کانفیگ کرد و اینترنت 1 مگ را تحویل داد.

الانم سرعتش معقوله 90 تا 100 نوسان داره دانلود.اما حسنش اینه که نامحدوده.

ولی برام جالب بود چون من دو سال پیش با کلی معطلی و به زور از مرکز جماران یه 128 نفتی گرفته بودم.

خدا شنانس بده. هزینه 512 می دونم ماهی 20 تومان هست. هزینه 1 مگ چقدره؟

بالا