• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

utac

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من میخام adsl بگیرم بیشتر از سرعت پینگ تایم زیر 200 برام مهمه حالا موندم از مخابرات بگیرم یا از اسیا تک در ضمن در مورد مودم روتر راهنمایی کنید مودم مخابرات که خودش میده دی لینک هست ولی نمیدونم جه مدلیه؟

abtin-tehran

Registered User
لایک‌ها
11,481
سلام
من الام اینترنت حجمی صبانت دارم سرعتش خوبه ولی زود تمام می شه می خوام نامحدود بگیرم . می خواستم بدونم سرعت مخابرات چطوره قطعی داره و ........... و در کل راضی هستین ؟
من اگه بخوام چند روزه می دن چون من به اینترنت زیاد لازم دارم می خواستم بدونم قطع کردن شرکت قبل و گرفتن از مخابرات چند روز طول می کشه ؟

utac

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آسیاتک نگیر. تازگیا واسه شبانه خیلی گیر میدن. سرعت از 30 بالاتر نمیره. من 512 داشتم روزانه 230 دانلود می کردم شبانه بیین 5 تا 40 . الان 256 گرفتم باز همونه
پینگش واسه بازی خوبه (البته یکی میشناسم که WOW بازی می کنه می گه همیشه Lag داره اما من خودم تو Garena بدون مشکل بازی می کنم)
من پینگ تایم را برای بازی نمیخام برای سی سی کم و یه سری کارای دیگه لازم دارم بلاخره مخابرات یا اسیا تک ؟مودم چی؟

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
من پینگ تایم را برای بازی نمیخام برای سی سی کم و یه سری کارای دیگه لازم دارم بلاخره مخابرات یا اسیا تک ؟مودم چی؟

واسه مصرف شما مخابرات بهتره به این دلیل که محدودیت مصرف پهنای باند و ترافیک نداری، ولی پینگ رو هیچ شرکتی تضمین نمیکنه چون هیچ کدوم از PAP های ما کنترلی روی روتینگ بسته ها بعد از شبکه داخلیشون ندارند و دیتا توسط مسیر یاب های زیرساخت به داخل و خارج از کشور هدایت میشه. روتینگ زیر ساخت هم در این چند سالی که من از ADSL استفاده کردم و سرویس های متفاوتی هم داشتم، کاملاً تصادفی و متغیر بوده، یک روز از یک مسیر با پینگ فوق العاده پایین، روزی دیگه از مسیری با پینگ افتضاح، بعضی وقتها هم دقیقه ای یک بار مسیر داده عوض میشد.

اگه شانست بزنه و در هنگام برقراری ارتباط با شبکه زیرساخت مسیر مناسبی برای ارسال داده ها بهت داده بشه، چه از مخابرات بگیری و چه از آسیاتک، تفاوت آنچنانی مشاهده نخواهی کرد. شاید ماکزیمم 5 تا 10 میلی ثانیه به دلیل عدم وجود سیستم های کنترل ترافیک از سمت مخابرات پینگت پایین تر باشه.

همین الان من دوتا سرویس 128 مخابراتم یکیش پینگش با 4.2.2.4 روی 160 میچرخه، اون یکی 210 و سرویس 128 حجمی پیشگامان ام هم روی 170 هست.

h4w1d

Registered User
لایک‌ها
16
128 که اصلا نمی ارزه.....
ولی خداییش 256 خوبه...
الان دانلودم بین 30-37 ولی با 128 سرعت دانلودم 8-17 نوسان داشت

farshid_mk

Registered User
لایک‌ها
4
شنبه این هفته صبح رفتم مرکز غریبی (تهران) و با چهره ای مظلوم درخواست ADSL دادم. (تو فکر این بودم ببینم میتونم 256 بگیرم)
اپراتور مربوطه گفت جه سرعتی می خواهید.
گفتم هر چی کرمتون باشه.
گفت ما بالای 512 مدرک میخواهیم.گفتم مثلا چه مدرکی؟ گفت شرکت ثبت شده یا هیئت علمی و ...
یک کارت **** مهندسی داشتم که مهلتش پارسال تموم شده بود.دادم به طرف گفتم با این چه سرعتی میدید.اصلا نگاه به جزئیاتش نکرد گفت میدیم یک مگ با این!
یک کپی گرفت و چون تلفن به نام مالک بود و من وکالت داشتم فقط یک درخواست ازم گرفت و یک امضا هم مدیر امور مشترکین زد و یک شماره پیگیری داد و گفت اگر مودم میخواهید شماره بگزارید میدیم پیمانکار طرف قرار داد میاد براتون نصب میکنه و هزینه مودم و 10000 تومان هزینه نصب میگیره.منم چون ذوق کرده بودم گفتم میخوام و شماره دادم.
امروز صبح دیدم یک نفر زنگ زد گفت آقا میخوام بیام مودمتونو تحویل بدم.10 صبح اومد و مودم کانفیگ کرد و اینترنت 1 مگ را تحویل داد.

الانم سرعتش معقوله 90 تا 100 نوسان داره دانلود.اما حسنش اینه که نامحدوده.

ولی برام جالب بود چون من دو سال پیش با کلی معطلی و به زور از مرکز جماران یه 128 نفتی گرفته بودم.

LOL
من 3-4 ماه پیش با کارت **** مهندسی رفتم غریبی هر کاری کردم گفتن با کارت **** مهندسی نمیشه 512 بدیم!:blink: 256 هم بدون مدرک میدادن. آخرش رفتم از منطقه نامه گرفتم 512 رو دادن بهم ولی با کلی دهن سرویسی!
حالا شما داری میگی از همین مرکز با کارت **** مهندسی که اعتبارش هم تموم شده 1 مگ گرفتی . شانس ندارم بخدا !:(

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
درود
دوستان من اینترنت 256 از مخابرات دارم. متاسفانه از دیروز در باز کردن سایتها با کندی بسیار زیادی مواجه شدم در حالی که با تست سرعت اینترنت از طریق سایت speedtest.ir سرعت من 2 برابر سرعت معمول نمایش داده میشه!! این کندی در سایتهایی با دامنه .ir وجود نداره و مربوط به بقیه دامنه ها هستش. میخواستم بدونم دوستان دیگه هم چنین مشکلی دارن یا نه؟!

davidrazor70

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان از مخابرات مرکز توحید میشه اینترنت 512 یا 1 مگ گرفت؟
الان 256 دارم از همونجا با کارت دانشجویی

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
برای گرفتن سرویس از مخابرات چه مدارکی لازمه؟
مدارک صاحب یا خط لازمه یا خودم هم قبول می کنن؟
چند روزه وصل میشه
تهران-چیتگر شمالی

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
دوست گرامی اینو بخون
به زودی واگذاری سرویس حجمی در تهران البته احتمالا در کنار نامحدود
از ابتداي سال جاري تاكنون بيش از 50 هزار پورت پرسرعت در مراكز مخابراتي استان‌هاي تهران و البرز به مردم واگذار شده كه رشد 28 درصدي را نشان مي‌دهد.

به گزارش ایسنا، صادقي - معاون توسعه و مهندسي شركت مخابرات استان تهران - با بيان اين مطلب گفت:‌ در مجموع در استان‌هاي تهران و البرز بيش از 230 هزار پورت ADSL به مردم واگذار شده كه حدود 130 هزار پورت آن مربوط به يكساله اخير بوده است.

وي افزود:‌ بيشترين واگذاري سرويس ADSL مربوط به مخابرات منطقه دو با 44 هزار پورت و پس از آن استان البرز با 32 هزار پورت و اداره كل مخابرات منطقه 8 نيز با 27 هزار پورت بيشترين واگذاري اين سرويس به مردم را داشته‌اند.

وي اظهار كرد:‌ از ابتداي سال جاري تا پايان تيرماه بيشترين سرويس ADSL توسط مخابرات منطقه البرز با 9 هزار و 37 پورت و اداره كل مخابرات منطقه 5 با 8 هزار و 31 پورت و مخابرات منطقه 3 با 7 هزار و 62 پورت رتبه‌هاي اول تا سوم واگذاري اين سرويس را دارند.

صادقي بيان كرد: با راه‌اندازي سامانه (CRM)‌ مديريت ارتباط با مشتريان 2828 در مناطق مختلف استان تهران سرعت واگذاري سرويس ADSL افزايش داشته است.

وي تصريح كرد: علاوه بر سرعت واگذاري‌ ADSL در مناطق سعي شده روند كيفيت سرويس ADSL نيز بهبود يابد و سرويس‌هاي متنوعي واگذار شود كه در اين راستا طرح ارائه سرويس ADSL حجمي در مراكز مخابراتي اداره كل مخابرات منطقه هفت به مردم آغاز شده اين طرح بزودي در تمامی مناطق مخابراتي به اجرا در مي‌آيد.
ICTna.ir :: واگذاري 50هزار پورت پرسرعت در تهران و البرز

با این اوصاف نزنن سرویس های نامحدود رو ببندن یا قیمت رو بالا ببرن
تازه داریم با مخابرات حال می کنیم

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
5 روزه سرعت دانلود 256 بین 4-9 نوسان داره سرعت کشیدن پایین تا زمان به درک واصل شدن بشار اسد جنایتکار آخه میگن داداشن با جنایتکار خودمون ننشون یجا زائیده با یا علی

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
درود
دوستان من اینترنت 256 از مخابرات دارم. متاسفانه از دیروز در باز کردن سایتها با کندی بسیار زیادی مواجه شدم در حالی که با تست سرعت اینترنت از طریق سایت speedtest.ir سرعت من 2 برابر سرعت معمول نمایش داده میشه!! این کندی در سایتهایی با دامنه .ir وجود نداره و مربوط به بقیه دامنه ها هستش. میخواستم بدونم دوستان دیگه هم چنین مشکلی دارن یا نه؟!

براي من هم همينطوره.جون ميكنه تا يه سايت رو باز كنه.معلوم نيست باز چيكار دارن ميكنن.مسخرش رو درآوردن.

Masi mc

Registered User
لایک‌ها
364
آقا من اینترنتم 256 هست
downstream هم زده 288 و upstream رو زده 95
سرعت دانلودم اکثرا 32 هست ولی زیاد بالا پایین میشه
الان این اعداد برا اینترنت 256 درسته ؟

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
آقا من اینترنتم 256 هست
downstream هم زده 288 و upstream رو زده 95
سرعت دانلودم اکثرا 32 هست ولی زیاد بالا پایین میشه
الان این اعداد برا اینترنت 256 درسته ؟

برای من اینجوریه:
Downstream: 256
Upstream: 125

faraz_n

Registered User
لایک‌ها
20
بچه ها کسی از مخابرات 1 مگ گرفته راضیه؟؟؟
من منطقه مخابراتیم پیام نوره
اگر کسی از اینجا گرفته بگه چجوریه راضیه؟؟؟؟
بعد هزینش چقدره
پشتیبان فنی درست حسابی داره؟؟؟؟

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
نمیدن بهت ۱ مگ ولی اگه حالا گرفتی قیمتش ۴۳ تومنه ماهی
نامحدوده
سرعت هم بالای ۱۰۰ بهت میده تا ۱۲۵ اینا
پشتیبانی هم کلا ندارت اما اتفاقای خاصی هم نیمیفته

بعد هزینش چقدره

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
بعد هزینش چقدره

من یکی از دوستام گرفنخ ولی نامه از مخابرات کل برده باباش با رییسش رفیق بوده بهش نامه داده.

بالا