• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
برادران بسیجی که از مخابرات استفاده میکنن بی زحمت بگن به یارو پی ان وصل می شه یا نه؟

معلمومه که وصل میشه این چه حرفیه :)
خیالت راحت هیچ پورتی بسته نیست .
می دونی چرا ؟ چون همه ISP های دیگه هم از مخابرات سرویس میگیرند. یعنی همه ما داریم از مخابرات استفاده می کنیم.

aminkhaste

Registered User
لایک‌ها
53
معلمومه که وصل میشه این چه حرفیه :)
خیالت راحت هیچ پورتی بسته نیست .
می دونی چرا ؟ چون همه ISP های دیگه هم از مخابرات سرویس میگیرند. یعنی همه ما داریم از مخابرات استفاده می کنیم.
ممنون خیالمو راحت کردی
حالا بگو شما کلا راضی هستی؟
قطعی داره؟
سرعتش چجوریه؟
پشتیبانیش چجوریه؟
هزینه اولیه برای وصل کردن چقد هست؟

mohammad.mb

Registered User
لایک‌ها
30
اره اقا مراحل کار رو برای یکی که مستاجر هست توضیح بدید .. احتمال داره برم رو مخابرات مبین که کلافه کرده مخابرات حداقل محدودیت حجمی نداره

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
ممنون خیالمو راحت کردی
قطعی داره؟
سرعتش چجوریه؟
پشتیبانیش چجوریه؟

من مشترک سرویس مخابرات نیستم.

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
اره اقا مراحل کار رو برای یکی که مستاجر هست توضیح بدید .. احتمال داره برم رو مخابرات مبین که کلافه کرده مخابرات حداقل محدودیت حجمی نداره

در مورد سرعت که مستاجر و غیره نداره در مورد راه اندازی شما بجای صاحب خط اجاره نامه رو ببرید مرکز مخابراتی

ممنون خیالمو راحت کردی
قطعی داره؟
سرعتش چجوریه؟
پشتیبانیش چجوریه؟

رضایتمدی یه امر نسبی هست شاید در شرایطی من از چیزی راضی باشم ولی کس دیگه در همان شرایط نه

ولی اینجور که از روند تاپیک معلوم هست اکثرا (از جمله خودم) راضی هستند

قطعی از دیگر شرکتها کمتر نباشد بیشتر نیست

سرعت رو همونی که قرارداد می بندی بهت میدم ( البته کمی بالاتر) و مثل جاهای دیگه نیست که به اسم 128 مثلا 1 مگابیت بدن

پشتیبانی تلفن 2828 هست که یا همون موقع جواب میدن یا پیام میزاری باهات تماس میگیرن شخصا تا حالا سروکارم بهش نیوفتاده

هیچ هزینه اولیه ای نمی گیرن

iliMilano

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
من رفتم امروز مرکز مخابراتی ... گفتم 512 میخوام
طرف گفت که یه نامه شرکت بیار بهت میدیم...
نامه شرکت میتونم بگیرم ولی متنش رو نمیدونم چی باید بنویسم...
کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه که چی باید بنویسم...

mri2599

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من رفتم امروز مرکز مخابراتی ... گفتم 512 میخوام
طرف گفت که یه نامه شرکت بیار بهت میدیم...
نامه شرکت میتونم بگیرم ولی متنش رو نمیدونم چی باید بنویسم...
کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه که چی باید بنویسم...

سلام. نامه را باید در سربرگ شرکت بنویسی و متنش به این صورت باشه :

باسمه تعالی

ریاست محترم مرکز تلفن ...........

سلام علیکم

احتراماً به اطلاع میرساند آقای / خانم ................... از همکاران شاغل در این شرکت جهت انجام وظایف محوله نیاز به اینترنت پرسرعت دارند.لذا نامبرده جهت دریافت سرویس اینترنت ADSL 512K به حضور معرفی میگردد.
همکاری با نامبرده مزید امتنان است.

با تشکر

مدیرعامل شرکت .........
نام و نام خانوادگی مدیرعامل
مهر و امضا

sa5070

Registered User
لایک‌ها
165
امروز رفتم درخواست adsl دادم. یه شماره پیگیری بهم دادن که از طریق 2020 دایری adsl رو چک کنم. ساعت 3 که چک کردم اپراتور گفت خط شما دایر شد ولی لینک adsl مودم روشن نمیشه. الانم 4 ساعته که خط تلفن قطع شده!! مشکل چیه؟ برای کسی این اتفاق افتاده؟

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
امروز رفتم درخواست adsl دادم. یه شماره پیگیری بهم دادن که از طریق 2020 دایری adsl رو چک کنم. ساعت 3 که چک کردم اپراتور گفت خط شما دایر شد ولی لینک adsl مودم روشن نمیشه. الانم 4 ساعته که خط تلفن قطع شده!! مشکل چیه؟ برای کسی این اتفاق افتاده؟

براي من هم همين اتفاق افتاد.منتهي براي من يادشون رفته بود يه کاري بکنند و مجبور شدم به مرکز مخابراتي و از طريق رئيس مرکز يکي رو فرستادن و مشکل حل شد.اميدوارم براي شما اينطور نباشه.

sa5070

Registered User
لایک‌ها
165
براي من هم همين اتفاق افتاد.منتهي براي من يادشون رفته بود يه کاري بکنند و مجبور شدم به مرکز مخابراتي و از طريق رئيس مرکز يکي رو فرستادن و مشکل حل شد.اميدوارم براي شما اينطور نباشه.

امروز صبح خط تلفن وصل شد اما هنوز لینک adsl مودم خاموشه. زنگ زدم به پشتیبانی گفتند adsl شما رانژه شده، از طریق قسمت خرابی میکانیزه پیگیر بشید.الان 4 ساعته از طریق خرابی میکانیزه خرابی رو اطلاع دادم اما هنوز مشکل حل نشده.

ali_klassic

Registered User
لایک‌ها
26
امروز صبح خط تلفن وصل شد اما هنوز لینک adsl مودم خاموشه. زنگ زدم به پشتیبانی گفتند adsl شما رانژه شده، از طریق قسمت خرابی میکانیزه پیگیر بشید.الان 4 ساعته از طریق خرابی میکانیزه خرابی رو اطلاع دادم اما هنوز مشکل حل نشده.

همین جوریه برای منم همین مشکلو داشت 15 تا 30 روز پا دواوندن بعد یکی فرستادن درست کرد (البته 15 هزار هم گرفت الآن شاید گرون شده باشه)

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
همین جوریه برای منم همین مشکلو داشت 15 تا 30 روز پا دواوندن بعد یکی فرستادن درست کرد (البته 15 هزار هم گرفت الآن شاید گرون شده باشه)

منم اين 15 هزيز تومان رو پياده شدم.همينکه اين 15 هزار تومان رو گرفتند فرداش وصل شد.

mri2599

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با این کار 1 مگ هم میشه گرفت ؟
متن نامه که همینه و فرقی نمیکنه.
ولی اینکه یه مگ بدن یا ندن بستگی داره که رئیس مرکز تا چه سرعتی اجازه داشته باشه که ارائه بده.
قبلاً برای 512 باید نامه مینوشتی به رئیس منطقه تون و بعد اون روی نامه تون پاراف میکرد برای رئیس مرکز تلفنتون.
الآن 512 را میدونم که رئیس مرکز میتونه دستورش رو بده ولی یه مگ را نمیدونم.
شما اگه یه مگ میخوای نامه درخواست یه مگ را خطاب به رئیس مرکز تلفنتون بنویس (مثل همین نامه ای که من مینوتش را نوشتم براتون) بعد اگه گفت که نمیتونیم بدیم ، نامه ت رو خطاب به رئیس منطقه تون بنویس.
منطقه های مخابراتی هم بر اساس پیش شماره تون مشخص میشن.مثلاً اگه شماره تلفنتون 22334455 هست باید نامه را به رئیس منطقه 2 بنویسین.

sa5070

Registered User
لایک‌ها
165
منم اين 15 هزيز تومان رو پياده شدم.همينکه اين 15 هزار تومان رو گرفتند فرداش وصل شد.

خوشبختانه بدون اینکه پولی بگیرند مشکل رو حل کردند.

aminkhaste

Registered User
لایک‌ها
53
سلام دوستان
تنظیمات vpi وvciمخابرات چی هست?

aminkhaste

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
من دیروز درخواست ای دی اس ال به مخابرات دادم چقدر طول میکشه تا فعال شه?

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
سلام
من دیروز درخواست ای دی اس ال به مخابرات دادم چقدر طول میکشه تا فعال شه?

بستگي به مرکز مخابراتي داره.براي يکي از بستگان خودم حدودا تا ظهر همان روز طول کشيد ولي براي خودم حدود 7-8 روز.

بالا