• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
سرویس حجمی در کنار سرویس نامحدود فعلی ارائه خواهد شد نه اینکه جایگزین بشه

الان چند وقتی هست که به طور آزمایشی در مراکز مخابراتی منطقه 7 سرویس حجمی در کنار نامحدود ارائه میشه ولی سایر مناطق فعلا حجمی ندارند

• Like
Reactions: HoP

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
دوستان من یه راهنمایی دقیق ازتون میخوام
امروز تصمیم گرفتم از مخابرات شهید کلانتری اینترنت 1 گیگ بگیرم که ندادن و قرار شد 512 بگیرم
روی خطی که میخواستم اینترنت بگیرم یه 128 نا محدود ( ضریب 1 به 4 ) داتک دارم ، زنگ زدم داتک برای تخلیه خط که گفتن ما هم یه سرویس داریم که 4000 تومن از مخابرات گرون تر هست و ضریب 1 به 10 داره و تاکید داشت که مال مخابرات هم همینطور هست ! من برام سرعت در دانلود خیلی مهم هست 512 مخابرات رو یکبار امتحان کردم تا 60kb هم میره واسه دانلود
دوستانی که در این زمینه تخصص دارن و از اینترنت مخابرات استفاده میکنن میشه من رو راهنمایی کنن ، تا من بفهمم که کدوم رو بگیرم بهتر هست ..... تاکید میکنم من اهل دانلود هستم

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
دوستان من یه راهنمایی دقیق ازتون میخوام
امروز تصمیم گرفتم از مخابرات شهید کلانتری اینترنت 1 گیگ بگیرم که ندادن و قرار شد 512 بگیرم
روی خطی که میخواستم اینترنت بگیرم یه 128 نا محدود ( ضریب 1 به 4 ) داتک دارم ، زنگ زدم داتک برای تخلیه خط که گفتن ما هم یه سرویس داریم که 4000 تومن از مخابرات گرون تر هست و ضریب 1 به 10 داره و تاکید داشت که مال مخابرات هم همینطور هست ! من برام سرعت در دانلود خیلی مهم هست 512 مخابرات رو یکبار امتحان کردم تا 60kb هم میره واسه دانلود
دوستانی که در این زمینه تخصص دارن و از اینترنت مخابرات استفاده میکنن میشه من رو راهنمایی کنن ، تا من بفهمم که کدوم رو بگیرم بهتر هست ..... تاکید میکنم من اهل دانلود هستم

Chairman

Registered User
لایک‌ها
63
█████████████████████████ ████████████████████████
مخابرات سرعتش شبا چجوریه . کم میشه ؟

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
الان يک هفته اي ميشه که روزي 20-30 بار قطعي 1 دقيقه اي دارم.زنگ زدم پشتيباني ميگه چند وقتيه که مخابرات اختلال داره که توي بعضي مراکز بيشتره.داستان چيه؟کسي اين مشکل رو داره؟

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
از دوستان کسی هست که از مرکز شهید کلانتری اینترنت 512 داشته باشه ؟ میخوام بدونم سرعت دانلودش در چه حدی میره؟

sahar_lady021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من یه مودم td-w8901g گرفتم
وقتی EasySetupAssistant رو اجرا میکنم چک میکنه سیستم رو و network adapter enablad میزنه و مشکلی نیست
ولی بعدش network status chek failed میده تمام کابل ها رو هم چک کردم مشکلی ندارن !
اروری که میده کاملش اینه:
the connectivity of the routers line port is detected failed.
please check your network connectivity and ready.

یه چیز دیگه هم adsl مخابرات صبح امروز ثبت نام کردم بعد از ظهر زنگ زدن گفتن رانژه شده ولی اون علامت adsll روی مودم خاموشه کلا الان این مشکلات من از مودم هستش یا مشکل از مخابراته و یادشون رفته وصل کنن!؟

پ ن :ربطی به این بخش نداشت سوالم فکر کنم ولی دیگه اگه میدونید بگید!

ysi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من ديروز صبح رفتم مخابرات ناحيه اكبريadslثبت نام كردم اما مسوولش گفت چون خط تلفونتون فيبرنوريه وما الان همه خطامون پر شده ممكنه هفته بعد يا چند هفته بعد يا حتي 2ماه ديگه وصل بشه ميخواستم ببينم كسي اين مشكل داره؟256ثبت نام كردم نامحدوده.سرعتش واسه دانلود خوبه؟

xshya

Registered User
لایک‌ها
38
من یه مودم td-w8901g گرفتم
وقتی EasySetupAssistant رو اجرا میکنم چک میکنه سیستم رو و network adapter enablad میزنه و مشکلی نیست
ولی بعدش network status chek failed میده تمام کابل ها رو هم چک کردم مشکلی ندارن !
اروری که میده کاملش اینه:
the connectivity of the routers line port is detected failed.
please check your network connectivity and ready.

یه چیز دیگه هم adsl مخابرات صبح امروز ثبت نام کردم بعد از ظهر زنگ زدن گفتن رانژه شده ولی اون علامت adsll روی مودم خاموشه کلا الان این مشکلات من از مودم هستش یا مشکل از مخابراته و یادشون رفته وصل کنن!؟

پ ن :ربطی به این بخش نداشت سوالم فکر کنم ولی دیگه اگه میدونید بگید!

احتمال چند تا چیز هست اول اینکه یوزر و پسورد و تنظیمات مودم حتما دقیق و درست باشه , دوما برای اطمینان بصورت EasySetup مودم رو تنظیم نکنید و سعی کنید خودتون اینکارو انجام بدین
اگر مشکل از این نبود پس از طرف مخابراته و باید صبر کنید چون معمولا برای بعضیا 2-3 روز بیشتر طول میکشه تا راه بیافته برخلاف حرفی که میزنن!

sa5070

Registered User
لایک‌ها
165
سلام من ديروز صبح رفتم مخابرات ناحيه اكبريadslثبت نام كردم اما مسوولش گفت چون خط تلفونتون فيبرنوريه وما الان همه خطامون پر شده ممكنه هفته بعد يا چند هفته بعد يا حتي 2ماه ديگه وصل بشه ميخواستم ببينم كسي اين مشكل داره؟256ثبت نام كردم نامحدوده.سرعتش واسه دانلود خوبه؟

سرعت دانلود تا 33 میره. بد نیست اگه 24 ساعت شبانه روز رو دانلود بزاری میشه ماهیانه 60 تا 80 گیگ دانلود کرد.

samoel

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان.
من اوراکل داشتم و واقعا ازش راضی بودم تا اینکه هفته پیش از مخابرات اومدن منطقه ما رو (انتهای خیابان فرحزادی ایثارگران )رو کابل برگردون و فیبر نوریش کردن
بعد از وصل مجدد دیدم چراغ adsl ام دیگه روشن نمیشه.رفتم مخابرات گفتم چرا اینجوری شده یارو گفت خط های اون منطقه همشون ریموت شده و فعلا هیچ isp خصوصی به جز مخابرات قابلیت دادن پرت adsl رو نداره
آخ اینقدر دلم سوخت که اوراکل عزیزمو از دست دادم و مجبورم شدم برم adsl داغون مخابرات رو بگیرم!!
سرعت اوراکل 40 تا 50 بود که جمعه ها و 1 تا 9 صبح روزای دیگه 130 الی 140 بود.از همه لحاط عالی عالی عالی بود قیمتشم 33 تومن بود :(
حالا تنها شانسی که دارم اینه که میتونم سرعت 512 مخابرات رو بگیرم
تنها درخواستم از دوستان اینه که کانفیگ مودم به adsl مخابرات رو بهم بگید
یا حق

aminkhaste

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
با عرض معذرت بايد بگم لعنت به مخابرات من الان دو هفته است درخواست دادم زنگ ميزنم ميگن شيد شده يه كوفتي شده ديگه نميتونن بدن تا يكي انصراف بده
من منطقه سعادتمندم بدترين منطقه تلفني

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

an2loss

Registered User
لایک‌ها
20
سلام دوستان.

من اوراکل داشتم و واقعا ازش راضی بودم تا اینکه هفته پیش از مخابرات اومدن منطقه ما رو (انتهای خیابان فرحزادی ایثارگران )رو کابل برگردون و فیبر نوریش کردن
بعد از وصل مجدد دیدم چراغ adsl ام دیگه روشن نمیشه.رفتم مخابرات گفتم چرا اینجوری شده یارو گفت خط های اون منطقه همشون ریموت شده و فعلا هیچ isp خصوصی به جز مخابرات قابلیت دادن پرت adsl رو نداره
آخ اینقدر دلم سوخت که اوراکل عزیزمو از دست دادم و مجبورم شدم برم adsl داغون مخابرات رو بگیرم!!
سرعت اوراکل 40 تا 50 بود که جمعه ها و 1 تا 9 صبح روزای دیگه 130 الی 140 بود.از همه لحاط عالی عالی عالی بود قیمتشم 33 تومن بود :(
حالا تنها شانسی که دارم اینه که میتونم سرعت 512 مخابرات رو بگیرم
تنها درخواستم از دوستان اینه که کانفیگ مودم به adsl مخابرات رو بهم بگید
یا حق
سلام دادا........ آموزش کانفیگ مودم:
Download Adsl_Config.pdf

behnamcp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
يك ساعت وبگردي بدون دانلود چه محدوده اي ترافيك مصرف ميكنه؟ به طور متوسط چقدر؟با سرعت 0.8 مگابيت .

8613187-2

Registered User
لایک‌ها
12
سلام

اینترنت مخابرات گرفتم، چند ماهی میشه

ولی حدود یک هفته قطع بود

samoel

Registered User
لایک‌ها
7
آقا یک خبر داغ داغ
الان رفتم مخابرات که سرعت 512 بگیرم اونم با حکم هیت علمی
بعد زنه بهم گفت آقا حکم لازم نیست برای عموم آزاد شده تازه میتونید 1mb هم بگیرید
مخابرات منطقه خونمون هم سلمان فارسیه
اصن یه وضی ذوق مرگ شدیم.
1mb رو گرفتم ماهی 39 تومن.سرعت رو هنوز تست نکردم چون 3 4 روز دیگه وصل میشه.
ولی قطعا کمتر از 100 کیلو بایت نیست

بالا