• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
دوستان!مگه قيمت سرعت 512 مبلغ 20000 تومان نبود؟!شده 25000 نومان؟!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
این شاتل که اشغال بود
خدا کنه مخابرات خوب باشه
الان زنگ زدم اطلاع دادم واریز کردم گفت خودمون خبر میدیم :/

fozool

Registered User
لایک‌ها
36
من واسه مخابرات پیروزی یه ماه پیش دراخواست دادم 2020 گفت پورتش پره باید صبر کنید چکار کنم ؟
لازم دارم راه دیگه ای نداره زودنر بگیرم؟

Desio

Registered User
لایک‌ها
4

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
دوستانی که همدان هستند هم کاهش سرعت چند بار در روز رو دارن ؟ برای من ساعت 4 تا 8 بعد از ظهر هی کم و زیاد میشه شب هم تا صبح که رایگانه 16 کیلوبایت بیشتر دانلود نمیکنه :(

I Love You

Registered User
لایک‌ها
2,032
سلام .دوستان adslمخابرات رو تا چند وقت شارژ نکنی پورت رو تخلیه میکنن چون فعلا از وایرلس استفاده میکنم https://www.google.com/search?clien...GStAbU94GQBg&ved=0CC0QvwUoAA&biw=1024&bih=629 بخاطرهمین بلا استفاده مانده نمیخوام پورت رو به وقت تخلیه کنن
سَلام دوســت عزیز ..
تو شهر مـا بعد از یک هفـته شارژ نکنی تخلیـه میکنن ( که برا بعضی ها انجـام میدن برا بعضی هـا نـه ) .
دو تا از دوستان همزمان شارژ نکردن ( بـرا یکی بعد از دو هفته جمـع کرده یکی جمـع نکرده بودن هنوزم که هنوزه براش جمـع نکردن . )
اون عزیزی هم که پرسیده بود که مرکزشون پورت ازاد نداره چیکار میتونه بکنه هیچ کاری نمیشه کرد جز صبر!
چیزی بنـام پورت آزاد و ... وجـود نداره اگه بخوان کاری کنن 2 دقیقه ای انجـام میـدن .

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
درود

برای اشتراک 512 باید حتما گواهی شرکتی یا چیزی داشته باشیم؟به افراد عادی هم میدن؟

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
وقتی تجهیزات تو مرکزی نباشه یعنی نیست و ندارن که نمیدن چون اونا دوس دارن که پول جمع کنن
تو تهران انقدر درخواست زیاده که واقعا کم میارن تجهیزات

1 کی از دوستانی که 512 دارن از مخابرات تهران بگن برای 2 ماه از اول بهمن تا اول فروردین براشون چقدر صورت حساب اومده؟؟؟
الان اپراتور میگه که 512 هنوز 41 تومنه!!!!!!!ولی برای ما 50200 تومن اومده

برای من همون 40 هزار و خورده ای همیشه اومده

I Love You

Registered User
لایک‌ها
2,032
وقتی تجهیزات تو مرکزی نباشه یعنی نیست و ندارن که نمیدن چون اونا دوس دارن که پول جمع کنن
تو تهران انقدر درخواست زیاده که واقعا کم میارن تجهیزات
دوســت عزیز با چشم و گوش خودم من دیدم و شنیـدم ..
میدونـــم اینـــا دوست دارن پـول جمـع کنن ولی پورت آزاد همش الکیــه , شما قسمـت MDF مخابرات تا حالا رفتـــی بدونی چی به چیــه ؟
کل پورت ها و رانـژه هـا و تجهیـزات به این نقطـه مخابرات ربـط داره , اینـا مشکلشـون زیـاد بودنـــ مخاطب نیســت ..
برا همین میگـن پورت آزاد نیســت , چرا بعد از مدتی پورت آزاد میشه و میتونن ثبت نام کنیــد ؟

I Love You

Registered User
لایک‌ها
2,032
برای اینکه تجهیزاتو طول میکشه تا نصب کنن
مشکلشون زیاد بودن مخاطب نیست پس چیه؟
منم قسمت MDF مخابرات لازم نمیدونم برم شما برو واسه ما هم تعریف کن
دوست عزیز حـرفایی میزنـــی هــااااا تجهیزاتشـون طـول میکشــه ؟ چه تجهیزاتـــی .. ؟
وقـتی کسی فـرم ثبـت نام پر میکنه فکر میکنی اینا چیکـار میکنن بعـدش ؟
بعـدا خودت میفهمـــی مشکلـشون چیــه ..
بحـث تمـوم , شرمنـده دوست عزیـزم اصلا تو حـرفام منظوری نداشتم و فکر نکنیــد میخواستم باهاتون وارد بحث بشـم .
من خـودم نزدیـک به 1 سال از مخابرات اینترنـت گرفـتم و بیشتر آشناهامون تو مخابرات هستـن ولی نمیدونم چـرا دوست ندارم از مخابرات سرویـس بگیـرم .
قصــد بَد کردن هم ندارم اینجوری به فامیل های خودم بَد کردم ولی تو مخابرات اگه گفتن نیست بدون هسـت ..

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
1 کی از دوستانی که 512 دارن از مخابرات تهران بگن برای 2 ماه از اول بهمن تا اول فروردین براشون چقدر صورت حساب اومده؟؟؟
الان اپراتور میگه که 512 هنوز 41 تومنه!!!!!!!ولی برای ما 50200 تومن اومده

براي من با ماليات و عوارض شده 53000 تومان.عملا براي 2 ماه ده هزار تومان گرون کردن.

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
دوست عزیز حـرفایی میزنـــی هــااااا تجهیزاتشـون طـول میکشــه ؟ چه تجهیزاتـــی .. ؟
بحـث تمـوم , شرمنـده دوست عزیـزم اصلا تو حـرفام منظوری نداشتم و فکر نکنیــد میخواستم باهاتون وارد بحث بشـم .
من خـودم نزدیـک به 1 سال از مخابرات اینترنـت گرفـتم و بیشتر آشناهامون تو مخابرات هستـن ولی نمیدونم چـرا دوست ندارم از مخابرات سرویـس بگیـرم .
قصــد بَد کردن هم ندارم اینجوری به فامیل های خودم بَد کردم ولی تو مخابرات اگه گفتن نیست بدون هسـت ..

مگه فامیل هاتون سرمایه گزارای مخابراتن که اگه بد بگین کسی ثبت نام نکنه ضرر کنن ؟
حقوق بگیرن دیگه چه یه نفر ثبت نام کنه چه 100 میلیون برا اونا سود و ضرری نداره که :)

Karimisystem

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان کسی از کرج هست، میخوام بدونم اوضاع مخابرات تو کرج چطوریه؟

Last edited:

I Love You

Registered User
لایک‌ها
2,032
مگه فامیل هاتون سرمایه گزارای مخابراتن که اگه بد بگین کسی ثبت نام نکنه ضرر کنن ؟
حقوق بگیرن دیگه چه یه نفر ثبت نام کنه چه 100 میلیون برا اونا سود و ضرری نداره که :)
دوســت عزیز مسئولــش که هستــن ,
اگه بد بگــم خوب به مسئولینش بـد گفـتم دیگــه ..

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384

آقا وقتی اون دستگاه DSLAM بدبخت جای خالی برای وصل سیم تلفن بهش نداشته باشه میشه بگین کجا باید سیمو وصل کنن؟ رو سر رئیس مرکز؟ :D

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
یه دنه جواب میخواستیم که اونو ندادن به ما :(

یه دنه چوب دستت بگیر هرکی جواب نداد بزن تو سرش
vahidrk.gif

I Love You

Registered User
لایک‌ها
2,032
آقا وقتی اون دستگاه DSLAM بدبخت جای خالی برای وصل سیم تلفن بهش نداشته باشه میشه بگین کجا باید سیمو وصل کنن؟ رو سر رئیس مرکز؟ :D
از نزدیـک دیدی که جای خالــی نداره .. ؟
که همینجـوری داری رو هـوا حرف میزنین و خنـده میکنین !
یچیـزی شنیــدی اومــدی اینجــا ارسال کـردی .
_________

بالا