• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
دیگه داره اعصابم و خراب میکنه منو بگو دیروز رفتم یک مگش کردم ولی از دیروز تا الان فقط دو ساعت استفاده کردم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
شما از مخابرات می گیرین ؟ دانلود چطوره ؟ با 1 مگ نامحدود چند گیگ میشه دانلود کرد؟ من بیشتر برای دانلود می خوام و قیمتش هم مناسبه
فعلا تا حداقل یک ماه آینده سمت مخابرات نیا، وقتی میگی 1 مگ نامحدود، خب دیگه نا محدوده دیگه، می بندی به دانلود ... با سرعت تقریبا 120 کیلوبایت

Javad-ht

Registered User
لایک‌ها
560
چند روزه اکثر سایت ها رو باز نمیکنه،البته سرعت دانلود خوبه همچنان ولی وبگردی تعطیل!!
هرچند با چیزشکن یکم بهتر میشه!

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk 2

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
فعلا تا حداقل یک ماه آینده سمت مخابرات نیا، وقتی میگی 1 مگ نامحدود، خب دیگه نا محدوده دیگه، می بندی به دانلود ... با سرعت تقریبا 120 کیلوبایت

اونو که در جریان هستم
2مگ ماهی 75 ت 240 کیلوبایت میده تقریبا میشه روزی 10 گیگ دانلود کرد در ماه میشه 300 گیگ اگه بشه 300 گیگ تو یک ماه دانلود کرد واقعا عالیه
اما شرکت ها سرعت های بالا میدن ولی محدود ! و فکر نکنم با ماهی 75ت اجازه بدن 300 گیگ در ماه دانلود کنی
پس برای دانلود مخابرات بهترین گزینست

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
من امروز زنگ زدم گفت پورت خالی نیست باید. 1 ماه واستی!!!!
صبانت حروم خور. از ساعت 6 شب به بعد کلا یا قعطه یا سرعت 1 کیلو.
دوستانی که میگن وبگردی خوب نیس. من موندم. چون رفیقم یه کافی نت رو داره با همین 1 مگ مخابرات میچرخونه سرعت وبگردیش هم از صبانت بیشتره.
بازم فکر کنم شانسیه

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
مخابرات از 11 رفته رو هوا!
پکت لاس شدید ، سرعت داغون!
ترافیک هم رفته روی روت ترکیه!

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
ضریب اشتراک مخابرات چند ه؟

mr-dion

Registered User
لایک‌ها
13
ضریب اشتراک مخابرات چند ه؟

میگن 1به10
ولی الان حس میکنم رو 1 به 100000 باید باشه
از وقتی اومدم مخابرات تازه فهمیدم نت یعنی چی
نزدیک انتخابات داره کولاک میکنه
:دی

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
سلام.
سرویس 512 مخابرات چجوربیه؟
من الان وایمکس 512 دارم سرعت دانلود بین 50 تا 70 هست ولی سرعت وب گردی نسبتاْ خوبه
میخوام بدونم سرعت دانلود 512 مخابرات چنده اگه از وایمکس بهتره از مخابرات بگیرم adsl
هیچ کس نیست جواب مارو بده؟
عجب

Rezaguitar

Registered User
لایک‌ها
414
سلام.
سرویس 512 مخابرات چجوربیه؟
من الان وایمکس 512 دارم سرعت دانلود بین 50 تا 70 هست ولی سرعت وب گردی نسبتاْ خوبه
میخوام بدونم سرعت دانلود 512 مخابرات چنده اگه از وایمکس بهتره از مخابرات بگیرم adsl
من غرب تهران هستم و با سرعت 512 سرعت دانلود حدود 60 تا 70 هست,پینگ هم خیلی خوبه , ولی همه مناطق مثل هم نیست,اگه کسی اطرافتون از مخابرات سرویس گرفته ازش بپرسید چه جوریه

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
من غرب تهران هستم و با سرعت 512 سرعت دانلود حدود 60 تا 70 هست,پینگ هم خیلی خوبه , ولی همه مناطق مثل هم نیست,اگه کسی اطرافتون از مخابرات سرویس گرفته ازش بپرسید چه جوریه

سلام دوست عزیز میشه بگید در شرایط عادی پینگتون با 8.8.8.8 چنده ؟

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
اتفاقاً منم هم غرب تهران هستم.
پس شما راضی هستید از مخابرات

nait672

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من ساکن شرق تهران هستم. دیروز مشکل DNS داشتم و سایت ها فقط با آی پی باز می شد که داخل تنظیمات مودم DNS مخابرات را برداشتم و 4.2.2.4 را تنظیم کردم و مشکل حل شد.
امروز اینترنت قطع بود از 4.2.2.4 پینگ گرفتم request نداشت. سایت های دیگه هم همینطور. داخل تنظیمات مودم شدم و DNS را برداشتم و به حالت سابق گذاشتم (DNS مخابرات) حالا فقط سایت های داخلی پینگ داره و باز می شه اما سایت های خارجی نه.

از سایت google پینگ گرفتم ولی request نداشت. yahoo و microsoft و چند سایت دیگه هم همینطور.
از سایت esri پینگ گرفتم TTL expired in transit می داد. این حالت زمانی رخ می ده که داخل لوپ باشه. تریس روتر گرفتم اول چندتا آی پی میره جلو ولی بعدش بین دوتا آی پی شروع میکنه به چرخیدن.
یه کرمی گرفتتشون. بعضی وقتا کلا یه کارایی می کنن.

دوستان شما هم این مشکل را دارید یا منطقه ای است؟ فعلا که فقط سایت های داخلی را دسترسی دادن.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
این الان وضعیت اینترنت 1مگ منه!
از صبخ داغون شده

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
از ساعت 12.30 به بعد 3 بار اینترنت قطع شد الانم سرعت با دیالآپ کل میندازه کدوم عقبتر به خط پایان برسن :blush: بدبخت جیمیل میپرسه آیا تاریخ سیستم شما درست است الان سال 2013 و سرعت شما سال 1996 رو نشون میده لطفا سیستم خود را چک کنید :D بعد منم میگم درسته رو حالت بیسیک زور بزن شاید وا شد

Last edited:

Rezaguitar

Registered User
لایک‌ها
414

XMamalo0

Registered User
لایک‌ها
17
من که از صبح تا الان ایترنتم ملی شده!

دسترسی به ip و تمام سایت های خارجی مثل گوکل یاهو و ... قطع شده...

غیر از اون توی سرعت اینترنتم هیچ مشکلی بیش نیومده و سایت های ایرانی مثل فشنگ باز میشن!

زنگ زدم isp میگه مشل سراسریه!

Rezaguitar

Registered User
لایک‌ها
414
اقا رضا سلام. چطوری؟؟؟
منو یادته؟

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2
به به آقا پوریا فدای تو,خوبی؟چه خبر؟ایشالا قسمت باشه دوباره ببینمت
من که از صبح تا الان ایترنتم ملی شده!
منم نیم ساعت صبح این حالتی بود نتم,مودمو نیم ساعت خاموش کردم بعد روشن کردم درست شد

بالا