• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
وایمکس ایرانسل 512 پایه
آخ نگفته
من که ازش راضیم
فقط قیمت بسته های افزایشی رو زیاد کردن نامردا

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
والا ما از انتخابات چیزی حس نکردیم !!! فقط قطع کریو هست که سراسریه و مطمئنا وصل نخواهد شد..
یکیشم UDP بود که رفع شده. رو سرعت و پینگ من تاثیر منفی نداشته.

راستی عکس های ویکیپدیا رو هم فیلتر کردنا.

اقا مگه کریو با UDP کار نمیکنه؟من الان وصل میشم ولی سرعتش خیلی کمه!قطعم نمیشه

جناب ازاد مگه یزد هنوز شهر نشده؟؟؟
تهران اومدی 1 سر بیا منطقه 22 ببینم نظرت چیه بعد اگه بازم دیدی یزد هنوز شهر نشده،5 سال دیگه تشریف بیارید همین منطقه 22 ببینم اونموقع هم همین حرفو میزنید؟؟؟البته امیدوارم تا اون موقع یزد هنوز شهر نباشه

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
اقا مگه کریو با UDP کار نمیکنه؟من الان وصل میشم ولی سرعتش خیلی کمه!قطعم نمیشه

جناب ازاد مگه یزد هنوز شهر نشده؟؟؟
تهران اومدی 1 سر بیا منطقه 22 ببینم نظرت چیه بعد اگه بازم دیدی یزد هنوز شهر نشده،5 سال دیگه تشریف بیارید همین منطقه 22 ببینم اونموقع هم همین حرفو میزنید؟؟؟البته امیدوارم تا اون موقع یزد هنوز شهر نباشه

مگه اسمش نیست کریو وی پی ان ؟
یو دی پی یه پروتکل واسطه هست اگه درس گفته باشم. که توضیحش رو راستش خودم بلد نیستم اما بازی های آنلاین رو در بر میگیره. البته خوشبختانه رو MMO ها تاثیری نداره.

_Saeed_

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
303
من واسه محلِ کارم از مخابرات 1 مِگ گرفتم . از صبح تا ساعت 11-12 سرعت دانلود 130 کیوبایت . از 12 تا 4 بعد از ظهر 13 کیلوبایت .

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
مگه اسمش نیست کریو وی پی ان ؟
یو دی پی یه پروتکل واسطه هست اگه درس گفته باشم. که توضیحش رو راستش خودم بلد نیستم اما بازی های آنلاین رو در بر میگیره. البته خوشبختانه رو MMO ها تاثیری نداره.

منم فقط میدونم 1 جور پروتکل،من انلاین بازی میکنم ولی یو دی پی مشکلی نداره اونجا!!!!البته 3 هفته پیش اونم داغون کرده بودن هر 30 ثانیه 1 بار دیس میشد
حالا مشکل 2 تا شد mmo دیگه چیه؟؟؟؟:D

جناب ازاد چی شد؟؟؟یزد شهر شده یا نه؟؟؟منطقه 22 میایید یا نه؟میخوام بفهمین کجا بدترین شهر دنیاست،محور اداری تجاری 4 باغ(در دست ساخت)،باغ ملی گیاه شناسی،ابشار تهران،دریاچه چیتگر،پارک جنگلی چیتگر،پارک جنگلی لتمال کن،پارک جنگلی کوهسار،شهر بازی هزار و یک شب(در دست ساخت)،پارک جوانمردان،مجموعه فرهنگی و ورزشی و تفریحی ازادی(پست کارتینگ،دریاچه و....)اینا کفایت میکنه برای بدترین شهر دنیا؟؟؟؟
اینا که گفتم فقط منطقه 22 تهران هستش،همینا با کل یزد و ارگ بم میتونه رقابت کنه

Last edited:

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
منم فقط میدونم 1 جور پروتکل،من انلاین بازی میکنم ولی یو دی پی مشکلی نداره اونجا!!!!البته 3 هفته پیش اونم داغون کرده بودن هر 30 ثانیه 1 بار دیس میشد
حالا مشکل 2 تا شد mmo دیگه چیه؟؟؟؟:D

جناب ازاد چی شد؟؟؟یزد شهر شده یا نه؟؟؟منطقه 22 میایید یا نه؟میخوام بفهمین کجا بدترین شهر دنیاست،محور اداری تجاری 4 باغ(در دست ساخت)،باغ ملی گیاه شناسی،ابشار تهران،دریاچه چیتگر،پارک جنگلی چیتگر،پارک جنگلی لتمال کن،پارک جنگلی کوهسار،شهر بازی هزار و یک شب(در دست ساخت)،پارک جوانمردان،مجموعه فرهنگی و ورزشی و تفریحی ازادی(پست کارتینگ،دریاچه و....)اینا کفایت میکنه برای بدترین شهر دنیا؟؟؟؟

Massively Multiplayer Online Roleplaying Game یا MMORPG یا به اختصار MMO
با بازی هایی در سبک WoW ..GUild Wars 2 و rift گفته میشه که اوپن ورلد هست و شما یه کاراکتر میسازی یه عالمه پلیر داره...یه عالمه سرزمین داره و از این حرفا.

محبوب ترین بازی های جهان MMO هستند. که WoW با بیش از 10 میلیون ساب در رتبه اول و بقیه که پشم تلقی میشوند با 100 تا 900 هزار پلیر ابراز وجود می کنند. ( البته GW2 کمی بیشتر داره )

حالا برای اینکه آف تاپیک نشه :

بله مشکل یو دی پی رفع شده مثل اینکه. الان جالب اینه که عکس های ویکیپدیا همش فیلتر شده :):) و اینکه جیمیل من بالا نمیاد.

fanoostalaei

Registered User
لایک‌ها
132
Massively Multiplayer Online Roleplaying Game یا MMORPG یا به اختصار MMO
با بازی هایی در سبک WoW ..GUild Wars 2 و rift گفته میشه که اوپن ورلد هست و شما یه کاراکتر میسازی یه عالمه پلیر داره...یه عالمه سرزمین داره و از این حرفا.

محبوب ترین بازی های جهان MMO هستند. که WoW با بیش از 10 میلیون ساب در رتبه اول و بقیه که پشم تلقی میشوند با 100 تا 900 هزار پلیر ابراز وجود می کنند. ( البته GW2 کمی بیشتر داره )

حالا برای اینکه آف تاپیک نشه :

بله مشکل یو دی پی رفع شده مثل اینکه. الان جالب اینه که عکس های ویکیپدیا همش فیلتر شده :):) و اینکه جیمیل من بالا نمیاد.

:eek::blink::D:eek::blink::D:eek::blink::D:eek::blink::D:eek::blink::D

چه جالب !!!
عکسهای ویکی پدیا روی آی پی من هم فیلتره !!! ولی جیمیل تو حالت استاندارد بالا میاد

alijamali71

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوستان
من 2 تا مشکل دارم
پینگ که میگیرم با 4.2.2.4 هر 3 4 تا یه تایم اوت میده !!! چیکارش کنم درست شه ؟؟بدرد بازی انلاین میخوره ؟؟؟
بعد اینکه مودم من اتو کانکت نمیشه وقتی به اکانت ppoe هم تو مدم میسازم باز هم باید تو ویندور کانکشن بسازم

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
سلام دوستان
من 2 تا مشکل دارم
پینگ که میگیرم با 4.2.2.4 هر 3 4 تا یه تایم اوت میده !!! چیکارش کنم درست شه ؟؟بدرد بازی انلاین میخوره ؟؟؟
بعد اینکه مودم من اتو کانکت نمیشه وقتی به اکانت ppoe هم تو مدم میسازم باز هم باید تو ویندور کانکشن بسازم

تا 8.8.8.8 اوکی هست و بقیه 4.2.2.x ها هم اوکی هستند مشکلی نداره. 4.2.2.4 کلی آلترناتیو داره که پوشش بده. مثلا 4.2.2.3

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
سلام من الان از adsl شرکت شاتل استفاده میکنم هزینش بالا هست میشه یه شرکت خوب و سرعت بالا و قیمت مناسب بم معرفی کنید ممنون

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
خوب بوده خدا رو شکر این چند روزه:

کد:
Date          Incoming   Outgoing      Total 
5/25/2013       4.8 GB   108.4 MB     4.9 GB 
5/26/2013       3.7 GB    92.0 MB     3.8 GB 
5/27/2013       4.6 GB   116.8 MB     4.7 GB 
5/28/2013       4.6 GB   107.9 MB     4.7 GB 
5/29/2013       4.8 GB    95.6 MB     4.9 GB 
5/30/2013       4.9 GB    91.6 MB     5.0 GB 
5/31/2013       4.7 GB    98.5 MB     4.8 GB

چیز کشه منم دیروز تست کردم کار میکرد پینگش بالا بود ولی سرعته دانلودش اینا بد نبود
پرو*****فایر کار میکرد ولی برنامه های دیگه پکیدن

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
سلام من الان از adsl شرکت شاتل استفاده میکنم هزینش بالا هست میشه یه شرکت خوب و سرعت بالا و قیمت مناسب بم معرفی کنید ممنون

نامحدود های شرکتی قیمتاشون بالاس معمولا من داتک داشتم خیلی بالا بود البته بازم قیمته 8-9 سال پیش میدادم
مخابرات دردسر داره ولی قیمتش خوبه

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
نامحدود های شرکتی قیمتاشون بالاس معمولا من داتک داشتم خیلی بالا بود البته بازم قیمته 8-9 سال پیش میدادم
مخابرات دردسر داره ولی قیمتش خوبه
یعنی به نظرت همین خوبه ؟

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
خوب بستگی داره برای چه کاری بخوای و چه مصرفی داشته باشی
من بیشتر مصرفم دانلوده که برای اون خوبه حدودا جواب میده
البته اینم منطقه به منطقه کیفیتش فرق میکنه یه جا خوبه یه جا بد
ریسکش زیاده ولی اگر خوب در بیاد به نظرم میصرفه

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,847
ADSL مخابرات 256 هم اکنون
2747131892.png

nima_707

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوســتــــــــــــــان یه سوال

من خطم مشکل داره هیچ شرکتی اینترنت نمیده حتی مخابرات.حالا میخوام خط جدید بگیرم که مخابرات گفت روش اینترنت میده...

آیا با خط جدید فقط میتونم از مخابرات بگیرم یا بقیه شرکتا هم درست میشه؟؟
اگه ممکنه جواب بدید

ممنـــــــــــــــــو ن​

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
برای لاهیجان افتضاح !!!
میگن پهنای باند نداریم همینم که داریم پخش کردیم بین یوزرا :|

بالا