• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

alirezako

Registered User
لایک‌ها
20
سلام دوستان من میخوام 512 نامحدود بگیرم فقط برای دانلود سرعت دانلود ابن سرویس مخابرات چنده؟

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
سلام دوستان من میخوام 512 نامحدود بگیرم فقط برای دانلود سرعت دانلود ابن سرویس مخابرات چنده؟

ماهیانه 20480 تومن که هر 2 ماه 1 بار روی قبضتون مبلغ 41160 تومن لحاظ خواهد شد
بدون هزینه نسب هستش و مودم هم که پای خودتونه
ماکزیمم سرعت 62 (1 دهم کیلو هم بالا 62 نمیگیرید)
اگه تهران هستید این مواردی که گفتم کمکتون میکنه

alirezako

Registered User
لایک‌ها
20
ماهیانه 20480 تومن که هر 2 ماه 1 بار روی قبضتون مبلغ 41160 تومن لحاظ خواهد شد
بدون هزینه نسب هستش و مودم هم که پای خودتونه
ماکزیمم سرعت 62 (1 دهم کیلو هم بالا 62 نمیگیرید)
اگه تهران هستید این مواردی که گفتم کمکتون میکنه
ممنون داداش من کرجم
شرکت بهتری نمیشناسی برای همین سرویس؟. قیمت هم مهم نیست فقط میخوام 512 نامحدود باشه و سرعت دانلود بالا من الان 1mb مبین نت دارو سرعت 20kb هست

fanoostalaei

Registered User
لایک‌ها
132
بله دیگه ایشون تبریز هستند گویا
ولی در مورد شهرستانم من ندیدم همچین پینگی,بجز استان آذربایجان البته

چرا من دوستم تهران سرویس داشت پینگش عین مال من بود
سرویس 1 مگ محدود (روز مرکزشون تازه داشتن تست میکردن) سرعت 650 پینگ هم هلو

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
بالاخره مخابرات منم وصل شد از دست صبانت حروم خور راحت شدم.
من از صفحه 200 به اینور تاپیک دنبال میکردم اکثرا همه نا راضی بودن. ولی تو این 2 روز نه یک بار قطعی داشتم نه افت سرعت. باز کردن صفحه هم دقیقا 2 برابر صبانت زودتر باز میشدر حالی که دارم با 125 دانلود میکنم!!!!

سرعت دانلود میانگین بخوام بگم با تک لینک و 8 کانکشن متوسط 90میده(از 11تا 11 صب 120 تک لینک میده. 11 تا 2 100 تا120 از 2 تا 9 ده شب سرعت تک لینک بین60 تا100) که تو ساعتای پایین من دو لینک همزمان دانلود میکنم که 128 فول میده!!
میتونم کانکشن رو 16 کنم تا 2 لینک هم دانلود نکنم ولی حساب کردم تا 2 و نیم ماه باید سیستم شبانه روزی روشن باشه تا دانلودام تموم شه به خاطر همین از لحاظ تعدا لینک همزمان مشکل ندارم.
در کل 100 برابر صبانت میصرفه. من برای صبانت ماهی 40 میدادم. که راحت 20 تومنش دزدی حجم بود. تازه شبا هم تو حسرت یک گیگ رایگان.
ولی الان با 40 تومن راحت 200 گیگ تو ماه میتونم بگیرم.امیدوارم همینطوری بمونه
ف

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
بالاخره مخابرات منم وصل شد از دست صبانت حروم خور راحت شدم.
من از صفحه 200 به اینور تاپیک دنبال میکردم اکثرا همه نا راضی بودن. ولی تو این 2 روز نه یک بار قطعی داشتم نه افت سرعت. باز کردن صفحه هم دقیقا 2 برابر صبانت زودتر باز میشدر حالی که دارم با 125 دانلود میکنم!!!!

سرعت دانلود میانگین بخوام بگم با تک لینک و 8 کانکشن متوسط 90میده(از 11تا 11 صب 120 تک لینک میده. 11 تا 2 100 تا120 از 2 تا 9 ده شب سرعت تک لینک بین60 تا100) که تو ساعتای پایین من دو لینک همزمان دانلود میکنم که 128 فول میده!!
میتونم کانکشن رو 16 کنم تا 2 لینک هم دانلود نکنم ولی حساب کردم تا 2 و نیم ماه باید سیستم شبانه روزی روشن باشه تا دانلودام تموم شه به خاطر همین از لحاظ تعدا لینک همزمان مشکل ندارم.
در کل 100 برابر صبانت میصرفه. من برای صبانت ماهی 40 میدادم. که راحت 20 تومنش دزدی حجم بود. تازه شبا هم تو حسرت یک گیگ رایگان.
ولی الان با 40 تومن راحت 200 گیگ تو ماه میتونم بگیرم.امیدوارم همینطوری بمونه
ف

کسی نگفته مشکل قطعی داره!من خودم 33 روز وصل بودم!!!شما 1 دی یو متر بریز ببینم سرعتتو بازم 125 نشون میده؟از اسپید تست 1 تست بگیر همین سرورای داخلی ببینم چه جوری شما با 128 دانلود میکنی؟به شرط استیبل بودم و نداشتن تایم اوت تو تست میبینی بالای 124 نمیگیری به فاطمه زهرا که نمیگیری
ایشالا یکم که دانلود کردی سرعتتو انچنان میبندن که تو خوابت میبینی با 128 داری دانلود میکنی
همیشه یادتون باشه این خطا رو 512 بسته نشده رو 576 بسته شده( واسه 1 مگو نمیدونم دقیقشو)پس اگه جوری که شما میگی باشه باید با 72 بگیریم احتمالا شما هم 144 بگیری ولی اینجوری نیست!!
اگه اون یوزر منو بن نکرده بودن و بیشتر از 120 تا پستمو پاک نکرده بودن میدیدین که بارها در این مورد بحث شده ولی هنوز مردم این اشتباه رایجو میکنن یکیش خود شما

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
کسی نگفته مشکل قطعی داره!من خودم 33 روز وصل بودم!!!شما 1 دی یو متر بریز ببینم سرعتتو بازم 125 نشون میده؟از اسپید تست 1 تست بگیر همین سرورای داخلی ببینم چه جوری شما با 128 دانلود میکنی؟به شرط استیبل بودم و نداشتن تایم اوت تو تست میبینی بالای 124 نمیگیری به فاطمه زهرا که نمیگیری
ایشالا یکم که دانلود کردی سرعتتو انچنان میبندن که تو خوابت میبینی با 128 داری دانلود میکنی
همیشه یادتون باشه این خطا رو 512 بسته نشده رو 576 بسته شده( واسه 1 مگو نمیدونم دقیقشو)پس اگه جوری که شما میگی باشه باید با 72 بگیریم احتمالا شما هم 144 بگیری ولی اینجوری نیست!!
اگه اون یوزر منو بن نکرده بودن و بیشتر از 120 تا پستمو پاک نکرده بودن میدیدین که بارها در این مورد بحث شده ولی هنوز مردم این اشتباه رایجو میکنن یکیش خود شما
چه ایشالله ای هم میگی:blink:
با این طرز نوشتنت معلومه دلت خونه از دست مخابرات. الان برای رفیقمم اینطوری با 120 دانلود میکنه.
من سرعت دانلود با نتورکس میگم نه از روی idm چون نوسان دارهidm
اینم تست داخلی
2840928338.png
تو این عکسnetworx هم میانگین رو که میبین زده 120 و 118 کل یک ساعت رو دانلود نکردم یه 5 دقش رو قطع کردم دانلودا رو.
بعدشم جواب تستی که سرور خارج میده سایت اسپید تست با تک کانکشن از خطتت عکس میگیره در صورتی که idm رو شما با 16 کانکشن بزار زیر112 بهت نمیده. برای من که اینجوریه
Screenshot (2).png
حالا برای اثبات حرفم که تست سایت اسپید تست ملاک نیست چون تک کانکشنه اینو نیگا. تست سرعت دقیقا از همون شهری که سرور هیپ فایل توش قرار داره(hf35.hipfile.com)
2840962175.png

حالا دانلود همین الان من با 2لینک از همون سرور هیپ فایل که 8 کانکشن هست هر جفتشون
Screenshot (4).png
؟؟؟؟

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
چه ایشالله ای هم میگی:blink:
با این طرز نوشتنت معلومه دلت خونه از دست مخابرات. الان برای رفیقمم اینطوری با 120 دانلود میکنه.
من سرعت دانلود با نتورکس میگم نه از روی idm چون نوسان دارهidm
اینم تست داخلی
مشاهده پیوست 410131
تو این عکسnetworx هم میانگین رو که میبین زده 120 و 118 کل یک ساعت رو دانلود نکردم یه 5 دقش رو قطع کردم دانلودا رو.
بعدشم جواب تستی که سرور خارج میده سایت اسپید تست با تک کانکشن از خطتت عکس میگیره در صورتی که idm رو شما با 16 کانکشن بزار زیر112 بهت نمیده. برای من که اینجوریه
مشاهده پیوست 410138
حالا برای اثبات حرفم که تست سایت اسپید تست ملاک نیست چون تک کانکشنه اینو نیگا. تست سرعت دقیقا از همون شهری که سرور هیپ فایل توش قرار داره(hf35.hipfile.com)
مشاهده پیوست 410148

حالا دانلود همین الان من با 2لینک از همون سرور هیپ فایل که 8 کانکشن هست هر جفتشون
مشاهده پیوست 410153
؟؟؟؟

شما خیلی راحت Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test باز کن و 1 تست از سرور داخل کشور بگیر حرف من بهت ثابت میشه و دیگه عددای بالای 124 یادت میره قبلش تنظیم کن که به کیلو بایت بنویسه سرعتتو نه به مگابایت من همه اینایی که گفتی رو میدونم میگم 1 سال و خورده ای هست کاربر فعال این تاپیکم هنوزم هستن f.wishmaster یادشون باشه اصلا وقتی میخواستم نت مخابرات بگیرم اومده بودم همین تاپیک اطلاعات کسب میکردم(3 سال پیشو میگم)اون زمان 128 میخواستم بگیرم با کلی ترس و لرز خداییش تا اخر برج 9 پارسالم خیلی خوب بودش هم 128 هم 256 هم 512 واقعا عالی بودن ولی بعدش...
من خودم میگم مردم رو 16 کانکشن بذارن که جواب بگیرن،اصلا سرعت خارج کشور با سرعت داخل کشور زمین تا اسمون فرق داره،من که خوشحال میشم یکی باشه که نتش سالم باشه حداقل اون به کارو زندگیش برسه ولی شک نکن سرعتتو میبندن اینجوری دانلود کنی
البته اینم بگم که 1 بنده خدایی بود سرعتشو نمیدونم دقیق رو چه عددی ست کرده بودن ولی یادمه 600 خورده ای بود اون تا 70 هم میگرفت راحت،سر این موضوع من کلی بحث کردم به 1 سریا اثبات بشه حرفم

Iphone1387

Registered User
لایک‌ها
162
شما خیلی راحت Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test باز کن و 1 تست از سرور داخل کشور بگیر حرف من بهت ثابت میشه و دیگه عددای بالای 124 یادت میره قبلش تنظیم کن که به کیلو بایت بنویسه سرعتتو نه به مگابایت من همه اینایی که گفتی رو میدونم میگم 1 سال و خورده ای هست کاربر فعال این تاپیکم هنوزم هستن f.wishmaster یادشون باشه اصلا وقتی میخواستم نت مخابرات بگیرم اومده بودم همین تاپیک اطلاعات کسب میکردم(3 سال پیشو میگم)اون زمان 128 میخواستم بگیرم با کلی ترس و لرز خداییش تا اخر برج 9 پارسالم خیلی خوب بودش هم 128 هم 256 هم 512 واقعا عالی بودن ولی بعدش...
من خودم میگم مردم رو 16 کانکشن بذارن که جواب بگیرن،اصلا سرعت خارج کشور با سرعت داخل کشور زمین تا اسمون فرق داره،من که خوشحال میشم یکی باشه که نتش سالم باشه حداقل اون به کارو زندگیش برسه ولی شک نکن سرعتتو میبندن اینجوری دانلود کنی
البته اینم بگم که 1 بنده خدایی بود سرعتشو نمیدونم دقیق رو چه عددی ست کرده بودن ولی یادمه 600 خورده ای بود اون تا 70 هم میگرفت راحت،سر این موضوع من کلی بحث کردم به 1 سریا اثبات بشه حرفم

سلام برادر
اقا ؛ ببخشيد من به اندازه شما از اينترنت سررشته ندارم و الانم ٢ خط اينترنت دارم، شاتل ٢ مگ، مخابرات ١ مگ كه يه هفته پيش به ٢٥٦ نامحدود تغيير دادم
من با ٢٥٦ مخابرات سرعت دانلود ٩٣٥ كيلوبيت هم داشتم، البته نه به مدت ١ ثانيه،الانه اسكرين شاتش توي گوشي نيست،
البته كلا ماالكي تو سروكله هم ميزنيم، اينترنت كلا داغونه، حالا دلخوشيمون اينكه سرعت ١٠٠ به بالا دانلود كنيم،
همين امروز من از مخابرات عزيز ٣.٥ گيگ دانلود كردم،داشتم شاخ در مياوردم، ولي ٧ روز پيش براي اپديت همين ايفون كه ٢٤٠ مگ بود ، به غلط كردن افتادم
خودمونو خسته ميكنيم، ديگه بيشتر از اين توقع نداشته باشيم
وقتي پينگ كشورهاي ديگه رو توي speed test.net ميبينم؛ حالا ميكنم،....

my iPhone 5 ;64 using Tapatalk

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
آقا این مخابرات نمیخواد درست کنه این سرعت رو؟2 هفتست خرابه هیشکی هم جوابگو نیست

بازم سر و کله بعضیا پیدا شده اینجا بساط تهرانی شهرستانی راه انداختن که:hmm:،باووو تو بچه تهرون،تو نژاد برتر،تو ارباب،بکش بیرون از این تاپیک دیگه

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
سلام برادر
اقا ؛ ببخشيد من به اندازه شما از اينترنت سررشته ندارم و الانم ٢ خط اينترنت دارم، شاتل ٢ مگ، مخابرات ١ مگ كه يه هفته پيش به ٢٥٦ نامحدود تغيير دادم
من با ٢٥٦ مخابرات سرعت دانلود ٩٣٥ كيلوبيت هم داشتم، البته نه به مدت ١ ثانيه،الانه اسكرين شاتش توي گوشي نيست،
البته كلا ماالكي تو سروكله هم ميزنيم، اينترنت كلا داغونه، حالا دلخوشيمون اينكه سرعت ١٠٠ به بالا دانلود كنيم،
همين امروز من از مخابرات عزيز ٣.٥ گيگ دانلود كردم،داشتم شاخ در مياوردم، ولي ٧ روز پيش براي اپديت همين ايفون كه ٢٤٠ مگ بود ، به غلط كردن افتادم
خودمونو خسته ميكنيم، ديگه بيشتر از اين توقع نداشته باشيم
وقتي پينگ كشورهاي ديگه رو توي speed test.net ميبينم؛ حالا ميكنم،....

my iPhone 5 ;64 using Tapatalk
سعی کن بهتر تیکه بندازی
برای شروع خب منم سر رشته ندارم اینکه ترسی نداره با هم یاد میگیریم
تهرانید دیگه ایشالا یا شهرستان تشریف دارید؟تهران فقط و فقط در مورد تهران حرف میزنم(کرجو مطمئن نیستم)

به به دشمن قدیمیمون اومد اینجا 1 دوری باهاش بزنیم همون موقع هم گقتم من بجه بالا شهر تهران نیستم که بگم بچه تهرانمو...من بچه حاشیه شهرم خیلا فک میکنن خونه ما خارج از حریم شهر تهرانه ولی خدارو شکر تا 10 کیلومتر جلوتر هم جزو حریم تهرانه،اصلا قصدی هم ندارم که میگم تهران،تهران،مشکل از اونجا شروع شد که مدیر کل خیلی سرخود برداشت اسم تاپیکو عوض کرد و هیچ اطلاعی هم نداد
بیشترم شما سرو کله ات پیدا میشه اینجا من همیشه در خدمت دوستان هستم حتی عزیزان شهرستانی هم کمکی بتونم میکنم،من نه نژاد برترم نه به خودم مینازم نه کاری با کسی دارم شما اخلاق نداری عقده داری میخوای بچه تهرانارو خفه کنی و گرنه من که هر موقع کسی از شهرستان اومده ادرسم ازم پرسیده بلد نبودمم با یارو رفتم واسش ادرسو پیدا کردم یکم اخلاق داشته باشید شما میایید تهران مردم تهران اینجوری با این فرهنگ با شما برخورد میکنن؟اینجوری میان یقه شمارو میگیرن؟تیکه میپرونن بهتون؟یه موقع تو همین نت قیمت میپرسن بهشون میگم چه خوبه جای اینجور رفتارای زننده شخصت داشته باشی
من 1 دوست افغانی دارم با اون حتی شوخی هم میکنم میگم فلانی عمله افغانیه...چرا دید مردم شهرستان اینه که این بچه تهرانه باید بکنیم ازش بتیغیمش،شهرستانایی که خودم دیدم ساوه،مشهد(تازه اونا وضعشون خوبه)،چالوس-نوشهر،مرزن اباد(افتضاحن) چرا میخوان مارو بخورن؟؟؟من دانشجو بودم ساوه واقعا جو جالبی داشت در مورد تهرانیا،خب یکم درک کنن خوبه والا ما اونجا درس میخونیم باهاشون رابطه تجاری داریم سود اوریم برای شهرشون مثل صنعته...یا عزیزان شمالی ما این همه مردم میرن شمال واقعا راه در امدن واسه خیلی هاشون بارها با من بد رفتاری کردن،اخه چرا؟؟؟مشهد که میخوان از روت با ماشین رد بشن،تنها جایی که من رفتم تو شمال و مردمش خوب بودن باهام بهشهر بود،اصفهان شهر پدریه منه اونجا کافیه ندودن که اصفهانی هستی میان کیفتو مزنن ازت،شهر محلات تو استان مرکزی هم مردم خوبی داره به نسبت،این چه فرهنگیه ما داریم؟یکم مهمون نواز باشیم
حالا الان جواب این دوست عزیزمونو بشنویم جالبه در نوع خودش،مدیرای محترم هم پستو پاک نکنن شاید مشکل من با این دشمن قدیمی حل بشه

Last edited:

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
خدایی الان دارم قدر مخابرات رو میدونم قبلا صبانت داشتم پدرم در اومده بود
الان مخابرات گرفتم 512 با روزانه حدود 1 گیگ دانلود خدایی محشره
سرعت داناود هم بین 50 تا 70

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
خدایی الان دارم قدر مخابرات رو میدونم قبلا صبانت داشتم پدرم در اومده بود
الان مخابرات گرفتم 512 با روزانه حدود 1 گیگ دانلود خدایی محشره
سرعت داناود هم بین 50 تا 70
میدونم چی کشیده 2 سال از این دزدا سرویس میگرفتم. واقعا مخابرات در برابرش بهشته!!

alireza_asol

Registered User
لایک‌ها
91
یادش به خیر
اولا که مخابرات شروع کرده بود به ارائه اینترنت چه کیفیتی داشت!!!!!!!!! 3 4 سال پیش
1 کانکشن سرعتش با 16 کانکشن فرق نداشت. پینگشم عالی بود ... تو بازی های آنلاین همه میگفتن اینترنتت چیه؟؟؟ میگفتم 128 مخابرات... میگفتن خودتو مسخره کن باورشون نمیشد :D:D:D
الان میگم کاش مخابرات هنوز 128 به بالا نمیداد حد اقل یه پینگ داشتیم... البته برای کسایی که دانلود دارن خوبه

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
یادش به خیر
اولا که مخابرات شروع کرده بود به ارائه اینترنت چه کیفیتی داشت!!!!!!!!! 3 4 سال پیش
1 کانکشن سرعتش با 16 کانکشن فرق نداشت. پینگشم عالی بود ... تو بازی های آنلاین همه میگفتن اینترنتت چیه؟؟؟ میگفتم 128 مخابرات... میگفتن خودتو مسخره کن باورشون نمیشد :D:D:D
الان میگم کاش مخابرات هنوز 128 به بالا نمیداد حد اقل یه پینگ داشتیم... البته برای کسایی که دانلود دارن خوبه

منم همین تجربه شمارو داشتم یادش به خیر اون موقع دقیقا از منم میپرسیدن که اینترنتت چیه 1 مگه؟؟؟میگفتم نه بابا 128 مخابرات اصلا باورشون نمیشد!دوتا بازی میکردم 1 کم لگ نداشت شما بگو 1 تایم اون بده،روون روون بازی میکردیم الان هم بازی میکنیم ولی...
دوتا ال استار اون موقع اگه اشتباه نکنم ورژن 6.68 بود که من نت گرفتم اوایل یادمه بیشتر از 14.3 دانلود نمیکرد بعدا که سرعتارو زیاد کردن شد 18 چه روزایی بود با همون 18 کیلو چه چیزایی که دانلود نکردیم ولی خوش بودیم...

Javad-ht

Registered User
لایک‌ها
560
چند وقته خیلی افتضاح شده.بدون چیز شکن اتچ های جیمیل رو دانلود نمیکنه.
حیف یکم مصرفم بالاست وگرنه یک لحظه مخابرات نمیموندم.
الان پارس آنلاین سرعت دانلودش زیر 400 نیست.
هرچند خدایی برای دانلود عالیه.

Javad-ht

Registered User
لایک‌ها
560
جالبه چطوری به این نتیجه رسیدی؟ بگو ما هم فیض ببریم تا سرعتمون بشه 400 lol

همین دیشب داشتم با 256 پارس آنلاین دانلود میکردم سرعت دانلود زیر 400 نبود.همیشه همینطوره.اینکه شما نمیتونی فیض ببری بحث دیگه ایه!

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
همین دیشب داشتم با 256 پارس آنلاین دانلود میکردم سرعت دانلود زیر 400 نبود.همیشه همینطوره.اینکه شما نمیتونی فیض ببری بحث دیگه ایه!
اینم یه نوع دیگه از طرح محبوب پارس گستران جالبه که توی بقیه بخشهایی که بهش مربوط نیست هم پست میدن
چون تو بخش خودش که خریدار نداره

یکی بگه من الان چرا باید ماهی 30 تومن بکنم تو حلق این دزدها؟
تا هفته دیگه بای بای...

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
چند وقته خیلی افتضاح شده.بدون چیز شکن اتچ های جیمیل رو دانلود نمیکنه.
حیف یکم مصرفم بالاست وگرنه یک لحظه مخابرات نمیموندم.
الان پارس آنلاین سرعت دانلودش زیر 400 نیست.
هرچند خدایی برای دانلود عالیه.

داداش اینی که میگید سرعت زیر 400 نمیاد، کاملا نسبی هست!
یعنی بستگی به این داره ترافیک روی مرکز مخابراتی شما چقدر هست!
ممکنه بریا شما زیر 400 نیاد، ولی در همان زمان برای یک کاربر دیگه در یک مرکز مخابراتی دیگه نتونه به سرعت 100 برسه!

بالا